Jump to content

χρέωση καρτας απο πενταψήφιο νούμερο


kostasw
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α, ναι... έχεις δίκιο. Δεν ήταν τόσο προφανές, μέχρι να κάνεις την πράξη να δεις τι βγαίνει... :O
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!ειχα και εγω χρεωση απο 5ψηφιο.μετα απο επικοινωνια με την wind και την επιτροπη τηλεποκ. Μου στελνει mail η εταρεια boungiorno(η υπηρεσια που γραφτικα ηταν gamefive)και μου ζητησανε iban να μου πιστωσουν τα 6ε που εχασα!!ειχα την εντυπωση οτι αυτοι τα επιστρεφουν στη wind και η wind σε εμενα!!στο απαντητικο τους mail,αναφερουν οτι ειχα κανει την εγραφη κανονικα εγω,ειχα λαβει ενημερωτικο με τις χρεωσεισ κανονικα και οτι μου επιστεφουν το ποσο σε ενδειξη καλης θελησης!!! Edited by aristarxos1978
One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!ειχα και εγω χρεωση απο 5ψηφιο.μετα απο επικοινωνια με την wind και την επιτροπη τηλεποκ. Μου στελνουν mail και μου ζητσνε iban να μου πιστωσουν τα 6ε που εχασα!!εθχα την εντυπωση οτι αυτοι τα επιστρεφουν στη wind και η wind σε εμενα!!στο απαντητοκο τους mail,α

 

Δλδ:

1. Αφαιρέθηκαν 6€ απ΄την κάρτα σου της Wind

2. Επικοινώνησες (με ποιούς; Και την εταιρία-πενταψήφιο Πολυμεσικής Υπηρεσίας);

3. Σου επιστρέφουν 6€ στην τράπεζα; Ποιοί;

Link to comment
Share on other sites

Δλδ:

1. Αφαιρέθηκαν 6€ απ΄την κάρτα σου της Wind

2. Επικοινώνησες (με ποιούς; Και την εταιρία-πενταψήφιο Πολυμεσικής Υπηρεσίας);

3. Σου επιστρέφουν 6€ στην τράπεζα; Ποιοί;

 

Ναι απο την καρτα μου

Εποκοινωνησα με wind,ε πιτροπη τηλεπ. και την εταιρια doungiorno και την υπηρεσια τους gamfive

(Καταλαθος πατησα δημοσιευση στο προηγ.μην. μου και δεν ηταν σαφες,συγνωμη)

One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

Ναι απο την καρτα μου

Εποκοινωνησα με wind,ε πιτροπη τηλεπ. και την εταιρια doungiorno και την υπηρεσια τους gamfive

(Καταλαθος πατησα δημοσιευση στο προηγ.μην. μου και δεν ηταν σαφες,συγνωμη)

 

Ξανά:

Ποιοί στα επιστρέφουν στον τραπεζικό λογαριασμό σου (και όχι στο υπόλοιπο του κινητού);

Link to comment
Share on other sites

Ξανά:

Ποιοί στα επιστρέφουν στον τραπεζικό λογαριασμό σου (και όχι στο υπόλοιπο του κινητού);

 

Η εταιρια με τα 5ψηφια που με χρεωσε,η "boungiorno".

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ξανά:

Ποιοί στα επιστρέφουν στον τραπεζικό λογαριασμό σου (και όχι στο υπόλοιπο του κινητού);

 

Μου τα επιστεφει η εταιρια με τα 5ψηφια που με χρεωσε,η "boungiorno".

One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

Η εταιρια με τα 5ψηφια που με χρεωσε,η "boungiorno".

 

Δεν ξέρω μήπως είναι επικίνδυνο να δώσεις το IBAN μιας τράπεζάς σου σε εταιρία τέτοιου τύπου (αφού ήδη γνωρίζουν τα στοιχεία σου: Ον/μο κλπ)....Λέω.

Δε νομίζω να έχει τύχει σε άλλον με καρτοκινητή Wind να επιστρέφουν € σε τραπεζικό λογαριασμό και όχι στο υπόλοιπο της κάρτας του καρτοκινητού του.

 

Ενημέρωσέ μας αν στα επέστρεψαν όντως απ'την boungiorno. Τί τηλέφωνο πήρες για αυτή την εταιρία;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω μήπως είναι επικίνδυνο να δώσεις το IBAN μιας τράπεζάς σου σε εταιρία τέτοιου τύπου (αφού ήδη γνωρίζουν τα στοιχεία σου: Ον/μο κλπ)....Λέω.

Δε νομίζω να έχει τύχει σε άλλον με καρτοκινητή Wind να επιστρέφουν € σε τραπεζικό λογαριασμό και όχι στο υπόλοιπο της κάρτας του καρτοκινητού του.

 

Ενημέρωσέ μας αν στα επέστρεψαν όντως απ'την boungiorno. Τί τηλέφωνο πήρες για αυτή την εταιρία;

 

Αυτο φοβαμαι κ εγω....αν πρεπει να το δοσω!!

Αρχικα μιλησα με wind και μου δωσαν το τηλ.παραπονων της εταιριας και μετα μιλησα μαζι τους.

2106241808

One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω μήπως είναι επικίνδυνο να δώσεις το IBAN μιας τράπεζάς σου σε εταιρία τέτοιου τύπου (αφού ήδη γνωρίζουν τα στοιχεία σου: Ον/μο κλπ)....Λέω.

Δε νομίζω να έχει τύχει σε άλλον με καρτοκινητή Wind να επιστρέφουν € σε τραπεζικό λογαριασμό και όχι στο υπόλοιπο της κάρτας του καρτοκινητού του.

 

Ενημέρωσέ μας αν στα επέστρεψαν όντως απ'την boungiorno. Τί τηλέφωνο πήρες για αυτή την εταιρία;

 

Με το IBAN δεν μπορείς να κάνεις απολύτως ΤΙΠΟΤΑ!Ουτε να σε παρει χρηματα ουτε να σε χρεωσει.Με το IBAN μπορει μονο να στειλει χρηματα.

Link to comment
Share on other sites

Με το IBAN δεν μπορείς να κάνεις απολύτως ΤΙΠΟΤΑ!Ουτε να σε παρει χρηματα ουτε να σε χρεωσει.Με το IBAN μπορει μονο να στειλει χρηματα.

 

Δλδ λες ότι δε θα'χει κανένα οικονομικό πρόβλημα με αυτή τη διαδικασία;

 

Αυτό γίνεται σε αυτή την περίπτωση (επιστροφής χρέωσης από 5ψήφιο);

Link to comment
Share on other sites

Δλδ λες ότι δε θα'χει κανένα οικονομικό πρόβλημα με αυτή τη διαδικασία;

 

Αυτό γίνεται σε αυτή την περίπτωση (επιστροφής χρέωσης από 5ψήφιο);

 

Εγω εχω ακουσει/Διαβασει για επιστροφη των χρηματων απευθείας στην καρτα(Του τηλεφώνου).Για μεταφορα σε τραπεζα ποτε δεν ακουσα.Αλλα αφου στο είπαν δωσε το IBAN σου στα μεταφέρουν εκει.Κανεις και μια φραγή τα 5ψυφια και ησυχάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Να θυμίσω ότι σε δεύτερο αριθμό μου, είχα ζητήσει την φραγή σε πενταψήφιους αριθμούς και επιστροφή των χρημάτων(στον πρώτο έβαλαν κανονικά τα χρήματα και αμεσα) αλλά έκαναν μόνο την φραγή και για τα λεφτά απλά με ενημέρωναν πως γίνεται η χρέωση(με λινκ να διαβασω) από αυτές τις εταιρείες δίχως να τα επιστρέψουν!

Τους ξαναέστειλα email στο οποίο ζητούσα αναλυτική κατάσταση των κινήσεων μου ώστε να διαπιστώσουμε ποτέ έστειλα και που μηνύματα για να φανεί και η ανύπαρκτη εγγραφή από εμένα, το αποτέλεσμα τελικά ήταν η επιστροφή των χρημάτων μου!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Δεν ξέρω μήπως είναι επικίνδυνο να δώσεις το IBAN μιας τράπεζάς σου σε εταιρία τέτοιου τύπου (αφού ήδη γνωρίζουν τα στοιχεία σου: Ον/μο κλπ)....Λέω.

Δε νομίζω να έχει τύχει σε άλλον με καρτοκινητή Wind να επιστρέφουν € σε τραπεζικό λογαριασμό και όχι στο υπόλοιπο της κάρτας του καρτοκινητού του.

 

Ενημέρωσέ μας αν στα επέστρεψαν όντως απ'την boungiorno. Τί τηλέφωνο πήρες για αυτή την εταιρία;

 

Το θεμα που ειχα με τη χρεωση σε 5ψηφια και την επιστροφη των χρηματων σε τραπεζικο λογαριασμο,χτες(03.02)πιστωθηκαν κανονικα 6,14ε,οσα μου ειχαν παρει!!

One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και εμενα μου ήρθε ενα τέτοιο μήνυμα σε wind Mobile broadband τους έστειλα σε φορμα επικοινωνίας την φραγή και την μη χρέωση του λογαριασμού μου κατι αλλο που πρέπει να πράξω; Τα νεύρα μου δυο και ωρες ψαχνωντας γραφωντας κλπ εφαγα για να γινει η δουλειά και ακόμα παίζει το τι θα γίνει.
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου ήρθε ενα τέτοιο μήνυμα σε wind Mobile broadband τους έστειλα σε φορμα επικοινωνίας την φραγή και την μη χρέωση του λογαριασμού μου κατι αλλο που πρέπει να πράξω; Τα νεύρα μου δυο και ωρες ψαχνωντας γραφωντας κλπ εφαγα για να γινει η δουλειά και ακόμα παίζει το τι θα γίνει.

 

Σε εμενα η wind δηλωσε "αθωα του αιματος" μου εδωσε τα στοιχεια της εταιρεια που με χρεωσε και προχωρησα σε κσταγγελια στην επιτροπη τελεπικοινωνιων και μου τα πιστωσανε σε τραπεζικο λογαριασμο μετα απο 2 βδομαδες περιπου.βεβαια ειπαν οτι ειχα κανει κανονικα την εγραφη μου,ειχα αποδεχτει του ορους λειτουργιας της υπηρεσιας κσνονικα.... και μου επιστρεφουν τα χρηματα σε ενδειξη καλης θελησης.

One Plus 6
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι δεν πως δεν ξερω αν εχω χρεωθει κατι...

Εστειλες μηνυμα stop?

Σου στελνανε καθε φορα και αλλο μηνυμα για την χρεωση ή μονο μια φορα δηλαδη τη πρωτη;

και τι καθε φορα αυτο θα γινεται;

Ζητησες απο τη wind φραγη αυτων των χρεωσεων απατης;

Ευχαριστω

Edited by vamire666
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι δεν πως δεν ξερω αν εχω χρεωθει κατι...

Εστειλες μηνυμα stop?

Σου στελνανε καθε φορα και αλλο μηνυμα για την χρεωση ή μονο μια φορα δηλαδη τη πρωτη;

και τι καθε φορα αυτο θα γινεται;

Ζητησες απο τη wind φραγη αυτων των χρεωσεων απατης;

Ευχαριστω

 

Επειδή και εγώ την είχα πατήσει από συμβόλαιο broadband, θα πας σε ένα κατάστημα wind και θα ζητήσεις να δεις αν χρεώθηκες (πιθανότατα ναι, εφόσον σου ήρθαν μηνύματα). Ζήτα φραγή σε 5ψηφια για να μην σου έρθουν άλλα τέτοιου είδους μηνύματα στο μέλλον. Τώρα στην περίπτωση που χρεώθηκες, θα πρέπει να περιμένεις να βγει ο μηνιαίος λογαριασμός και στη συνέχεια να αμφισβητήσεις τις χρεώσεις. Επειδή η wind θα ισχυριστεί πως δεν φταίει και επομένως δεν μπορεί να κάνει τίποτα, μόλις βγει ο λογαριασμός ζήτα αναλυτική χρέωση, για να τους αποδείξεις πως δεν έστειλες μήνυμα (καλό θα ήταν να κρατήσεις και τα μηνύματα που σου έστειλαν). Το είχα ξαναγράψει παλαιότερα, σύμφωνα με την ΕΕΤΤ για να είναι έγκυρη η εγγραφή σε συνδρομητική υπηρεσία μέσω sms, πρέπει ή να σου στείλουν με sms ένα αριθμό Pin τον οποίο καταχωρείς on line ή να στείλεις εσύ απαντητικό sms πως δέχεσαι την εγγραφή.

Edited by FKLDS
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ την είχα πατήσει από συμβόλαιο broadband, θα πας σε ένα κατάστημα wind και θα ζητήσεις να δεις αν χρεώθηκες (πιθανότατα ναι, εφόσον σου ήρθαν μηνύματα). Ζήτα φραγή σε 5ψηφια για να μην σου έρθουν άλλα τέτοιου είδους μηνύματα στο μέλλον. Τώρα στην περίπτωση που χρεώθηκες, θα πρέπει να περιμένεις να βγει ο μηνιαίος λογαριασμός και στη συνέχεια να αμφισβητήσεις τις χρεώσεις. Επειδή η wind θα ισχυριστεί πως δεν φταίει, μόλις βγει ο λογαριασμός ζήτα αναλυτική χρέωση, για να τους αποδείξεις πως δεν έστειλες μήνυμα (καλό θα ήταν να κρατήσεις και τα μηνύματα που σου έστειλαν). Το είχα ξαναγράψει παλαιότερα, σύμφωνα με την ΕΕΤΤ για να είναι έγκυρη η εγγραφή σε συνδρομητική υπηρεσία μέσω sms, πρέπει ή να σου στείλουν με sms ένα αριθμό Pin τον οποίο καταχωρείς on line ή να στείλεις εσύ απαντητικό sms πως δέχεσαι την εγγραφή.

Ευχαριστώ. Πάντως σήμερα δεν με κάλεσαν αυριο θα παω απο κει. Δεν υπαρχει λογος εξαλλου να πεταω 10ευρα στην εξ.πελατων και να μη βγάζω καποιο αποτέλεσμα.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επειδή και εγώ την είχα πατήσει από συμβόλαιο broadband, θα πας σε ένα κατάστημα wind και θα ζητήσεις να δεις αν χρεώθηκες (πιθανότατα ναι, εφόσον σου ήρθαν μηνύματα). Ζήτα φραγή σε 5ψηφια για να μην σου έρθουν άλλα τέτοιου είδους μηνύματα στο μέλλον. Τώρα στην περίπτωση που χρεώθηκες, θα πρέπει να περιμένεις να βγει ο μηνιαίος λογαριασμός και στη συνέχεια να αμφισβητήσεις τις χρεώσεις. Επειδή η wind θα ισχυριστεί πως δεν φταίει και επομένως δεν μπορεί να κάνει τίποτα, μόλις βγει ο λογαριασμός ζήτα αναλυτική χρέωση, για να τους αποδείξεις πως δεν έστειλες μήνυμα (καλό θα ήταν να κρατήσεις και τα μηνύματα που σου έστειλαν). Το είχα ξαναγράψει παλαιότερα, σύμφωνα με την ΕΕΤΤ για να είναι έγκυρη η εγγραφή σε συνδρομητική υπηρεσία μέσω sms, πρέπει ή να σου στείλουν με sms ένα αριθμό Pin τον οποίο καταχωρείς on line ή να στείλεις εσύ απαντητικό sms πως δέχεσαι την εγγραφή.

Με την φραγή θα απενεργοποιηθεί και η "υπηρεσια" των πορνό που μου εστειλε τα μυνήματα;

Μου ειναι πάντως πολυ περίεργο πως γινεται να βρει τον αριθμο μου απο popup διαφήμιση στο tablet. Οποτε μπαινω tpb ανοίγω chrome με ανώνυμη πλοήγηση πέταξε μια τσοντα pop up αλλα δεν έκλεισα το tab απευθείας μιας και εκανα Αναζήτηση. Δεν περασαν 10-15 δευτερόλεπτα βλεπω το mifi να ανάβει και πως εχω μήνυμα.. Κανω ελαχιστοποίηση μπαινω στο mifi και βλεπω τα 4 sms.

Απάτη απο wind είναι εγω αυτο καταλαβαίνω. Μαφία και αν μου που μα μου σου αυριο θα παιξουμε μπουνιες εκει μεσα.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

 

Με την φραγή θα απενεργοποιηθεί και η "υπηρεσια" των πορνό που μου εστειλε τα μυνήματα;

Μου ειναι πάντως πολυ περίεργο πως γινεται να βρει τον αριθμο μου απο popup διαφήμιση στο tablet. Οποτε μπαινω tpb ανοίγω chrome με ανώνυμη πλοήγηση πέταξε μια τσοντα pop up αλλα δεν έκλεισα το tab απευθείας μιας και εκανα Αναζήτηση. Δεν περασαν 10-15 δευτερόλεπτα βλεπω το mifi να ανάβει και πως εχω μήνυμα.. Κανω ελαχιστοποίηση μπαινω στο mifi και βλεπω τα 4 sms.

Απάτη απο wind είναι εγω αυτο καταλαβαίνω. Μαφία και αν μου που μα μου σου αυριο θα παιξουμε μπουνιες εκει μεσα.

 

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

 

Με τη φραγή δεν θα σου ξαναστείλουν μήνυμα, ούτε η εν λογω υπηρεσία. Και να είσαι προετοιμασμένος. Θα σου πουν στην wind πως δεν φέρουν καμία ευθύνη, πως εσύ καταχώρησες τα στοιχεία σου κλπ κλπ. Θα σου δώσουν και το τηλέφωνο της εταιρείας, αλλά το μόνο που θα καταφέρεις (αν βγει κάποιος στο τηλέφωνο) είναι να σου επιβεβαιώσει πως την συγκεκριμένη ώρα που εστάλησαν τα μηνύματα, εσύ έκανες την εγγραφή.

Δεν είναι περίεργο να βρουν το τηλέφωνό σου μέσω browser. Msisdn forwarding λέγεται αυτό (ή αλλιώς One-click mobile payment). Το έχω ξαναγράψει πως οι πάροχοι εκτός από την Ip "δίνουν" και το τηλέφωνο του χρήστη. Αν έχεις χρόνο, διάβασε να δεις τι έχουμε γράψει τους προηγούμενους μήνες σε αυτό το νήμα. Η ανώνυμη περιήγηση δεν σε βοηθά. Θέλει καλό ad-blocker και φραγή σε 5ψηφια.

Link to comment
Share on other sites

Με τη φραγή δεν θα σου ξαναστείλουν μήνυμα, ούτε η εν λογω υπηρεσία. Και να είσαι προετοιμασμένος. Θα σου πουν στην wind πως δεν φέρουν καμία ευθύνη, πως εσύ καταχώρησες τα στοιχεία σου κλπ κλπ. Θα σου δώσουν και το τηλέφωνο της εταιρείας, αλλά το μόνο που θα καταφέρεις (αν βγει κάποιος στο τηλέφωνο) είναι να σου επιβεβαιώσει πως την συγκεκριμένη ώρα που εστάλησαν τα μηνύματα, εσύ έκανες την εγγραφή.

Δεν είναι περίεργο να βρουν το τηλέφωνό σου μέσω browser. Msisdn forwarding λέγεται αυτό (ή αλλιώς One-click mobile payment). Το έχω ξαναγράψει πως οι πάροχοι εκτός από την Ip "δίνουν" και το τηλέφωνο του χρήστη. Αν έχεις χρόνο, διάβασε να δεις τι έχουμε γράψει τους προηγούμενους μήνες σε αυτό το νήμα. Η ανώνυμη περιήγηση δεν σε βοηθά. Θέλει καλό ad-blocker και φραγή σε 5ψηφια.

Καλα οτι και να λενε αυτοι εχω αρχείο και τους εχει αποσταλεί και στα κεντρικα τους αναλογο email αλλα και φορμα απο το site τους.

Το πολυ πολυ να παω να κανω κ κανενα φόνο εκει στην αμαζε ή οπως την λένε.

Ελλάδα χώρα των απατεώνων κατάντησε!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα άμεσα μου το γύρισαν όλα τα λεφτά πίσω μέσα σε 3 εργάσιμες

καλησπέρα επειδή την πάτησε η γυναίκα μου με χρέωση από 5ψηφια τί ακριβώς κινήσεις έκανες και σου επεστράφησαν τα χρήματα;

 

Στάλθηκε από το ZP952 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπον πριν λιγες μερες ηρθε ο λογαριασμος του mobile broadband απο 20€ στα 32.5€. Πηγα απο καταστημα στη wind νεα φιλαδελφεια και μου ειπε η κοπελα πως εχουν γινει 6 κλησεις. Της λεω δεν γινεται να προκυψουν κλησεις μιλαμε για broadband και ουτε την εξυπηρετηση πελατων δεν μπορει να καλεσει. Αυτη μου λεει και ομως γινεται και κατι τετοια. Της λεω δωσε μου αναλυτικο και μου λεει πως δεν γινεται. και θα πρεπει να καλεσω την εξυ. πελατων δια του τηλεφωνου. Της λεω καλεσε μου τους εσυ η ιδια. Και μου λεει δεν μπορει να γινει αυτο ειναι μπλοκαρισμενο. Της λεω δεν εχω νουμερο wind και δεν μπορω να χρεωνομαι συνεχεια 20ευρα. Δεν δεχτηκε με τιποτα να με εξυπηρετησει.

Και ολα αυτα ενω ειχα ζητησει φραγη χρεωσεων σε 5ψηφια κλπ.

 

Τι κανω τωρα;

 

Sent from my Hi10 pro

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πριν λιγες μερες ηρθε ο λογαριασμος του mobile broadband απο 20€ στα 32.5€. Πηγα απο καταστημα στη wind νεα φιλαδελφεια και μου ειπε η κοπελα πως εχουν γινει 6 κλησεις. Της λεω δεν γινεται να προκυψουν κλησεις μιλαμε για broadband και ουτε την εξυπηρετηση πελατων δεν μπορει να καλεσει. Αυτη μου λεει και ομως γινεται και κατι τετοια. Της λεω δωσε μου αναλυτικο και μου λεει πως δεν γινεται. και θα πρεπει να καλεσω την εξυ. πελατων δια του τηλεφωνου. Της λεω καλεσε μου τους εσυ η ιδια. Και μου λεει δεν μπορει να γινει αυτο ειναι μπλοκαρισμενο. Της λεω δεν εχω νουμερο wind και δεν μπορω να χρεωνομαι συνεχεια 20ευρα. Δεν δεχτηκε με τιποτα να με εξυπηρετησει.

Και ολα αυτα ενω ειχα ζητησει φραγη χρεωσεων σε 5ψηφια κλπ.

 

Τι κανω τωρα;

 

Sent from my Hi10 pro

προσωπικά δεν τους έχω πάρει ποτέ τηλέφωνο και ούτε πρόκειται και πάντα όλες οι επικοινωνίες μαζί τους τις κάνω μέσω email από την φόρμα επικοινωνίας τους μέσω wind.gr!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πριν λιγες μερες ηρθε ο λογαριασμος του mobile broadband απο 20€ στα 32.5€. Πηγα απο καταστημα στη wind νεα φιλαδελφεια και μου ειπε η κοπελα πως εχουν γινει 6 κλησεις. Της λεω δεν γινεται να προκυψουν κλησεις μιλαμε για broadband και ουτε την εξυπηρετηση πελατων δεν μπορει να καλεσει. Αυτη μου λεει και ομως γινεται και κατι τετοια. Της λεω δωσε μου αναλυτικο και μου λεει πως δεν γινεται. και θα πρεπει να καλεσω την εξυ. πελατων δια του τηλεφωνου. Της λεω καλεσε μου τους εσυ η ιδια. Και μου λεει δεν μπορει να γινει αυτο ειναι μπλοκαρισμενο. Της λεω δεν εχω νουμερο wind και δεν μπορω να χρεωνομαι συνεχεια 20ευρα. Δεν δεχτηκε με τιποτα να με εξυπηρετησει.

Και ολα αυτα ενω ειχα ζητησει φραγη χρεωσεων σε 5ψηφια κλπ.

 

Τι κανω τωρα;

 

Sent from my Hi10 pro

 

Σου είπε για κλήσεις ή για sms;

 

Για δοκίμασε σε αυτό που σου έστειλα (54900) και πες μου: Κάνει κλήσεις το broadband της Wind (πχ σε άλλο Wind/Q όπως σου'στειλα; )

sms στέλνει σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...