Jump to content

Samsung Gear S3 (Frontier, Classic)


me00016
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καποιος φιλος ενδιαφερεται για το ρολοι και θελει να μαθει εαν μπορει να διαβαση αρχεια pdf η αλλης μορφησ

γνωριζει καποιος να απαντηση????

Link to comment
Share on other sites

καποιος φιλος ενδιαφερεται για το ρολοι και θελει να μαθει εαν μπορει να διαβαση αρχεια pdf η αλλης μορφησ

γνωριζει καποιος να απαντηση????

 

Καλημέρα επειδή το είχα ψάξει και εγώ δεν είχα βρει κάποια εφαρμογή ώστε να μπορεί να ανοίγει τέτοια αρχεία pdf.txt.doc μια πατέντα είναι να τραβήξει screenshot το έγγραφο και να το περάσει στο ρολόι σαν φωτογραφία τουλάχιστον θα μπορεί να το διαβάσει

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

καπου ειχα δει στο galaxy store του Gear εφαρμογη για αναγνωση PDF στο ρολοι....

PDFReader302 λεγεται....για δες...δε την εχω δοκιμασει...

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα τίποτα για την επίσημη αναβάθμιση ελληνικών. Και στη smartec που πήγα (εκείνοι μου είπαν να τους το πάω να το δουν) το ίδιο μου είπαν.
Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα τίποτα για την επίσημη αναβάθμιση ελληνικών. Και στη smartec που πήγα (εκείνοι μου είπαν να τους το πάω να το δουν) το ίδιο μου είπαν.

 

Και από ότι φαίνεται δεν πρόκειται αν ήταν θα είχε έρθει, χθες βγήκε καινούρια

https://www.sammobile.com/news/new-gear-s3-update-disables-automatic-alarm-sync-with-smartphone/

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Όντως ήρθε κάτι καινούργιο στο δικό μου. Από Γερμανία είναι η συσκευή. b2fabf79970ceb2a5025ebb23874b4f6.jpg

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η νέα αναβάθμιση. Θα την κατεβάσω σε λίγο. Λέει βέβαια ότι απενεργοποιεί τον συγχρονισμό ξυπνητηριού με το κινητο
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η νέα αναβάθμιση. Θα την κατεβάσω σε λίγο. Λέει βέβαια ότι απενεργοποιεί τον συγχρονισμό ξυπνητηριού με το κινητο
ελληνικο ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. Ενδιαφερομαι για την αγορα του frontier. απο οτι εχω ψαξει βλεπω οτι με καλυπτει σε ολα, Το μονο που με απασχολει ειναι το AOD. Με ενεργοποιημενη αυτη τη λειτουργεια μενει παντα ανοιχτη η οθονη στο watch face που εχεις επιλεξει η μετα απο λιγο η φωτεινότητα πεφτει και χανονται μερικοι δείκτες για εξοικονώμηση μπαταριας? Γενικα αυτο που θελω με αυτη τη λειτουγεια ειναι να ειναι μονιμα ανοιχτο το ρολοι και να φαινεται ως κανονικο. το οτι η μπαταρια θα πεφτει γρηγορα το ξερω και δε με απασχολει
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. Ενδιαφερομαι για την αγορα του frontier. απο οτι εχω ψαξει βλεπω οτι με καλυπτει σε ολα, Το μονο που με απασχολει ειναι το AOD. Με ενεργοποιημενη αυτη τη λειτουργεια μενει παντα ανοιχτη η οθονη στο watch face που εχεις επιλεξει η μετα απο λιγο η φωτεινότητα πεφτει και χανονται μερικοι δείκτες για εξοικονώμηση μπαταριας? Γενικα αυτο που θελω με αυτη τη λειτουγεια ειναι να ειναι μονιμα ανοιχτο το ρολοι και να φαινεται ως κανονικο. το οτι η μπαταρια θα πεφτει γρηγορα το ξερω και δε με απασχολει

Σε κάποια faces δε χάνονται δείκτες, αλλά η φωτεινότητα πέφτει

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. Ενδιαφερομαι για την αγορα του frontier. απο οτι εχω ψαξει βλεπω οτι με καλυπτει σε ολα, Το μονο που με απασχολει ειναι το AOD. Με ενεργοποιημενη αυτη τη λειτουργεια μενει παντα ανοιχτη η οθονη στο watch face που εχεις επιλεξει η μετα απο λιγο η φωτεινότητα πεφτει και χανονται μερικοι δείκτες για εξοικονώμηση μπαταριας? Γενικα αυτο που θελω με αυτη τη λειτουγεια ειναι να ειναι μονιμα ανοιχτο το ρολοι και να φαινεται ως κανονικο. το οτι η μπαταρια θα πεφτει γρηγορα το ξερω και δε με απασχολει

 

Όπως σου απάντησε ο φίλος από πάνω, το καφέ watch face έχει άλλο aod πρέπει να τα δοκιμάσεις ένα ένα... και όχι δεν σβήνει μετά από ώρα, απλά ανεβοκατεβαίνει η φωτεινότητα ανάλογα το περιβάλλον φως. Για μένα δουλεύει μια χαρά... μπορώ να δω την ώρα άνετα.

 

Να το παρεις αξίζει... και αμα εχεις τα λεφτά πάρε το Galaxy watch 46mm για την παραπάνω μπαταρία αφού θες να έχεις και oad συνέχεια. 170 μεταχειρισμένο κάνει.

Αλλά το διευκρινίζω μόνο για την μπαταρία.. σε όλα τα άλλα είναι ολόιδια μετά το τελευταίο update 4.0.0.4 που πήρε το frontier.

Ελπιζω να σε βοήθεια και να απάντησα σε όλα τις απορίες σου.

Link to comment
Share on other sites

Άρα έχει να κάνει με τα faces που χρησιμοποιείς. Μπορεί δηλαδή να πέφτει η φωτεινότητα αλλά το καντράν του ρολογιού φαίνεται συνέχεια.

Ναι όντως με καλύψατε με τις απαντήσεις σας και σας ευχαριστώ. Το έχω κοιτάξει και το galaxy αλλά καταλήγω στο frontier και λόγο τιμής και λόγο του ότι σαν ντιζάιν μου αρέσει περισσότερο. Θα του φορέσω μπρασελε και ελπίζω να βρω κάποιο watch face από omega η ingersoll

Edited by ZoReN
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές μέρες δεν μετράει καθόλου ορόφους έχω την εντύπωση. Δεν είναι κάτι που με απασχολεί ιδιαίτερα αλλά θα το δω στην πορεία.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μερικές μέρες δεν μετράει καθόλου ορόφους έχω την εντύπωση. Δεν είναι κάτι που με απασχολεί ιδιαίτερα αλλά θα το δω στην πορεία.

 

Κάνε επανεκκινησεις... και μετα επαναφορά... θα στρώσει! Εμένα τα μετράει όλα με ακρίβεια. Λογικά κόλλησε...

Link to comment
Share on other sites

Κάνε επανεκκινησεις... και μετα επαναφορά... θα στρώσει! Εμένα τα μετράει όλα με ακρίβεια. Λογικά κόλλησε...

Μόλις το δοκίμασα από περιέργεια στους ορόφους της πολυκατοικίας μου και τελικά τους μέτρησε. Νωρίτερα σε άλλο κτήριο δεν πήρε χαμπάρι. Το έχουν κάνει λιγότερο ευαίσθητο μάλλον. Το προτιμώ από το να μετράει υπερβολικά ευαίσθητα.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δοκίμασα από περιέργεια στους ορόφους της πολυκατοικίας μου και τελικά τους μέτρησε. Νωρίτερα σε άλλο κτήριο δεν πήρε χαμπάρι. Το έχουν κάνει λιγότερο ευαίσθητο μάλλον. Το προτιμώ από το να μετράει υπερβολικά ευαίσθητα.

 

Εμένα μετράει τις κυλιόμενες του μετρό τι να πω χαχαχαχχαχ

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποια faces δε χάνονται δείκτες, αλλά η φωτεινότητα πέφτει
ποια ρυθμιση κανεις ?
Link to comment
Share on other sites

ποια ρυθμιση κανεις ?

Δεν είναι θέμα ρύθμισης αλλά θέμα face αν ρωτάς γιατί δε χάνονται οι δείκτες (ή τα δευτερόλεπτα σε digital). Με τις ίδιες ρυθμίσεις σε κάποια σβήνουν σε άλλα όχι.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε η one ui στο ρολόι :D

Ελληνικό!!!

η 4.0.4 ειναι αυτγ ?
Link to comment
Share on other sites

Κατεβηκε και εγκατασταθηκε η νεα εκδοση!

Μιας και ειμαι στη δουλεια ομως, οταν επιστρεψω σπιτι θα του κανω μια επαναφορα και να στηθει απο την αρχη το ρολοι, ωστε να μην εχω πιθανες δυσλειτουργιες κατα το δυνατο.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...