Jump to content

Πάροχοι Ηλεκτρικής ενέργειας!


odim
 Κοινοποίηση

Ποιά εταιρεία ηλεκτρισμού έχετε και γιατί;  

300 members have voted

  1. 1. Ποιά εταιρεία ηλεκτρισμού έχετε και γιατί;

    • ΔΕΗ
      142
    • PROTERGIA
      27
    • ELPEDISON
      30
    • ΗΡΩΝ
      19
    • WATT+VOLT
      29
    • NRG
      8
    • ΕΛΤΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ
      2
    • GREEN
      3
    • VOLTERRA
      20
    • VOLTON
      4
    • ΖΕΝΙΘ
      6
    • ΦΥΣΙΚΟ ΑΕΡΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
      9
    • ΚΕΝ
      1


Recommended Posts

47 minutes ago, coulis said:

Την τιμή της kWh την βλέπεις από το site του χρημτηστηριου ενέργειας ή από το site toy αδμηε (εχουν βαλει pdf πιο πάνω).

όχι είναι

Συντελεστής*(Χοντρική + άλλα) + άλλα

τα οποία κάποια έχω αφήσει μεδενικά γιατί η watt&volt δεν τα λέει μέσω email (3 απο διαφορετικά έστειλα) παραμόνο απαντάνε στο τέλος να με πάρει τηλ εκπρόσωπος για προσφορά

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

3 ώρες πριν, makap said:

 

Καταγραφή.JPG

ναι  αυτή είναι η χρέωση του Zero που προστίθεται στο κόστος προμήθειας ρεύματος, το οποίο είναι

https://www.watt-volt.gr/wp-content/uploads/2021/06/20210621-symvasi-zer0-3months.pdf

σελίδα 9 , ένα ακόμα σημείο που υπογράφεις δηλαδή τα λέει αναλυτικά

απο το 1 μέχρι το 10

~0,24 κόστος χοντρικής αγοράς ρεύματος προμήθεια κόστους της W&V αυτή την περίοδο

Edited by korakios

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

to zero ειναι οτι αγοραζει σε τιμη το ρευμα η εταιρεια και προσθετει 2 Ευρω ανα 100kw σαν προμηθεια της. ετρεχε και μια προσφορα ,δεν ξερω αν την εχουν ακομη, για τους 3 πρωτους μηνες δεν θα πληρωνες τα 2 ευρω/100kw.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gsa1967 said:

to zero ειναι οτι αγοραζει σε τιμη το ρευμα η εταιρεια και προσθετει 2 Ευρω ανα 100kw σαν προμηθεια της. ετρεχε και μια προσφορα ,δεν ξερω αν την εχουν ακομη, για τους 3 πρωτους μηνες δεν θα πληρωνες τα 2 ευρω/100kw.

Δεν καταλαβαίνω γιατί εξακολουθείς να συζητάς ένα εντελώς ασύμφορο, κατά την άποψή μου, τιμολόγιο, που εξαρτάται ευθέως από την τρέχουσα χρηματιστηριακή τιμή της kwh, και όχι τις σταθερές και πολύ χαμηλότερες τιμές που προσφέρει η ΔΕΗ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Από εχθές μπήκα στο on line της ΔΕΗ.
Δεν έχω ακόμα κάποιο επίσημο email ή SMS σχετικό με την μεταφορά, αλλά μπήκα στον e-bill λογαριασμό που διέθετα από παλιά και είδα ότι το ακίνητο έχει δηλωθεί κανονικά.

Ερώτηση: Στο on line ο λογαριασμός πληρώνεται κάθε μήνα. Την ένδειξη ποιος την σημειώνει; Έρχεται υπάλληλος της ΔΕΗ κάθε μήνα ή πρέπει να την δηλώνω κάπου εγώ (έψαξα στην εφαρμογή αλλά δεν βρήκα κάτι - προς το παρόν).

from my S10lite

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pavlidisc said:

Καλημέρα.

Από εχθές μπήκα στο on line της ΔΕΗ.
Δεν έχω ακόμα κάποιο επίσημο email ή SMS σχετικό με την μεταφορά, αλλά μπήκα στον e-bill λογαριασμό που διέθετα από παλιά και είδα ότι το ακίνητο έχει δηλωθεί κανονικά.

Ερώτηση: Στο on line ο λογαριασμός πληρώνεται κάθε μήνα. Την ένδειξη ποιος την σημειώνει; Έρχεται υπάλληλος της ΔΕΗ κάθε μήνα ή πρέπει να την δηλώνω κάπου εγώ (έψαξα στην εφαρμογή αλλά δεν βρήκα κάτι - προς το παρόν).

from my S10lite
 

Όχι δίνεις εσύ τις ενδείξεις στην περίοδο που σου καθορίζει το ebill.

Όταν θα ενεργοποιηθεί πλήρως το ebill, δηλαδή δώσεις την πάγια και τσεκάρεις τα κουτάκια για τον μηνιαίο κλπ τότε θα εμφανιστεί και η περίοδος για να δίνεις τις ενδείξεις.

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, dreamer12 said:

.θελουν ολες με ρητρα εκτος της δεη.γιατι ουσιαστικα η δεη μπορει να το στηριξει ενω αυτες δεν μπορουν ,πρεπει να ξεπαραδιαστουν.

Να σου υπενθυμίσω ότι η ΔΕΗ έχει την πλειοψηφία των λογαριασμών στο Γ1 όπου υφίσταται η Ρήτρα Αναπροσαρμογής Χρεώσεων Προμήθειας.

Αν ήθελε, θα την καταργούσε. 

Link to comment
Share on other sites

Πρώην κάτοχος χρυσής εποχής Ελιν και νυν on line 

Βάσει ebill βλέπω πως είμαι στο on line απο 13/10, ωστόσο μέχρι σήμερα δεν εχω λάβει ούτε τελικό απο Ελιν ούτε τον μηνιαίο απο Δεη…

Ειναι φυσιολογικό μιας και έχει περάσει πάνω απο μήνας; Οι υπόλοιποι έχετε λάβει;;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, gsa1967 said:

to zero ειναι οτι αγοραζει σε τιμη το ρευμα η εταιρεια και προσθετει 2 Ευρω ανα 100kw σαν προμηθεια της. ετρεχε και μια προσφορα ,δεν ξερω αν την εχουν ακομη, για τους 3 πρωτους μηνες δεν θα πληρωνες τα 2 ευρω/100kw.

ωραία προσφορά ,θα γλυτώσεις τα 0,02 και θα πληρώσεις μόνο τα 0,24

είμαι καλοπροαίρετος και θεωρώ οτι απλά δεν κατάλαβες τη τελική τιμή του προγράμματος

τώρα όμως πιστεύω οτι το κατάλαβες , άρα δε χρειάζεται παραπάνω ανάλυση 🙂

τιμές προγραμμάτων ρεύματος (το αποθηκεύετε και ανοίγετε αντίγραφο)

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, natpass said:

Πρώην κάτοχος χρυσής εποχής Ελιν και νυν on line 

Βάσει ebill βλέπω πως είμαι στο on line απο 13/10, ωστόσο μέχρι σήμερα δεν εχω λάβει ούτε τελικό απο Ελιν ούτε τον μηνιαίο απο Δεη…

Ειναι φυσιολογικό μιας και έχει περάσει πάνω απο μήνας; Οι υπόλοιποι έχετε λάβει;;

https://myphone.gr/forum/topic/140198/?do=findComment&comment=7009145

-για ΔΕΗ έχεις καταχώρησει στο εμπιλ της ένδειξης μετρητή;

Edited by ibiza2003

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ibiza2003 said:

Α κατάλαβα! Θα μου τα τραβούσαν απο την πάγια εντολή και λογαριασμό ακόμα δε θα ειχα να δω! Το είχαν ξανακάνει αυτο παλαιότερα θυμάμαι…

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, natpass said:

Α κατάλαβα! Θα μου τα τραβούσαν απο την πάγια εντολή και λογαριασμό ακόμα δε θα ειχα να δω! Το είχαν ξανακάνει αυτο παλαιότερα θυμάμαι…

διάβασες προσεκτικά τι έγραψα σε αυτό το ποστ;

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ibiza2003 said:

διάβασες προσεκτικά τι έγραψα σε αυτό το ποστ;

Ναι, ότι ουσιαστικά έχουν βγει οι λογαριασμοί και λόγω συστήματος κάποιοι δε τους έχουμε λάβει… λάθος κατάλαβα;;!

Θα τους τηλ απο Δευτέρα που λειτουργεί η εξυπηρέτηση τους να μου κάνουν εκ νέου αποστολή αν είναι 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, natpass said:

Ναι, ότι ουσιαστικά έχουν βγει οι λογαριασμοί και λόγω συστήματος κάποιοι δε τους έχουμε λάβει… λάθος κατάλαβα;;!

Θα τους τηλ απο Δευτέρα που λειτουργεί η εξυπηρέτηση τους να μου κάνουν εκ νέου αποστολή αν είναι 

Σωστά κατάλαβες, εγώ δεν κατάλαβα γιατί φοβάσαι για τα χρήματα, εννοώ ότι αφού έχει βγει ο λογαριασμός,ασχετα αν το έχεις πάρει,τα χρήματα που θα τραβούσαν αυτά είναι,εμένα ήταν τελικός, μόλις το πείρα,πληρωσα με κάρτα,και έβγαλα αμέσως την πάγια εντολή,τώρα όμως έχει προκύψει ένα θέμα μάλλον με κάποια επιστροφή χρημάτων που δικαιούμαστε από Σεπτέμβρη από κάποιες ελάφρυνσης, μερικοί έλαβαν μαιλ από εχθές,εγώ δεν έλαβα ακόμη τέτοιο μαιλ, δηλαδή τι θα γίνει με εμάς που πληρώσαμε ήδη τελικό λογαριασμό

Edited by ibiza2003

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ibiza2003 said:

Σωστά κατάλαβες, εγώ δεν κατάλαβα γιατί φοβάσαι για τα χρήματα, εννοώ ότι αφού έχει βγει ο λογαριασμός,ασχετα αν το έχεις πάρει,τα χρήματα που θα τραβούσαν αυτά είναι,εμένα ήταν τελικός, μόλις το πείρα,πληρωσα με κάρτα,και έβγαλα αμέσως την πάγια εντολή,τώρα όμως έχει προκύψει ένα θέμα μάλλον με κάποια επιστροφή χρημάτων που δικαιούμαστε από Σεπτέμβρη από κάποιες ελάφρυνσης, μερικοί έλαβαν μαιλ από εχθές,εγώ δεν έλαβα ακόμη τέτοιο μαιλ, δηλαδή τι θα γίνει με εμάς που πληρώσαμε ήδη τελικό λογαριασμό

Δεν είπα βρε ότι φοβάμαι για τα χρήματα…. Απλά ότι πρώτα θα τραβούσαν τα χρήματα απο την πάγια, χωρις να εχω δει λογαριασμό και έτσι θα καταλάβαινα ότι έχει εκδοθεί αλλα εγω δε τον έχει λάβει (όπως είχε γίνει και στο παρελθόν) 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, makap said:

Όχι δίνεις εσύ τις ενδείξεις στην περίοδο που σου καθορίζει το ebill.

Όταν θα ενεργοποιηθεί πλήρως το ebill, δηλαδή δώσεις την πάγια και τσεκάρεις τα κουτάκια για τον μηνιαίο κλπ τότε θα εμφανιστεί και η περίοδος για να δίνεις τις ενδείξεις.

Δηλαδη δεν έρχεται ο ΔΕΔΔΗΕ να μετρήσει; 

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δεν έρχεται ο ΔΕΔΔΗΕ να μετρήσει; 
Ο ΔΕΔΔΗΕ στο Γ1 έρχεται κάθε τετράμηνο για μέτρηση - εκκαθάριση και στο επαγγελματικό Γ22, κάθε μήνα

-----------
Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, makap said:

Δεν καταλαβαίνω γιατί εξακολουθείς να συζητάς ένα εντελώς ασύμφορο, κατά την άποψή μου, τιμολόγιο, που εξαρτάται ευθέως από την τρέχουσα χρηματιστηριακή τιμή της kwh, και όχι τις σταθερές και πολύ χαμηλότερες τιμές που προσφέρει η ΔΕΗ.

δεν το συζηταω, το εγραψα καλυτερα για να το καταλαβει ο φιλος που νομιζε οτι πληρωνει μονο 2 ευρω ανα κιλοβατωρα.

δεν συμφερει εννοειται!

εγω εφυγα απο watt & volt σε 9 μερες μεσα διοτι μου ειχαν πει σε προγραμμα χωρις ρητρα 0.11 ευρω ανα kw και με εκπτωση  συνεπειας 0.789 και ειδα στο συμβολαιο τελικη τιμη με εκπτωση 0,1045. και εφυγα και πηγα ΔΕΗ στο home on line.

4 ώρες πριν, korakios said:

ωραία προσφορά ,θα γλυτώσεις τα 0,02 και θα πληρώσεις μόνο τα 0,24

είμαι καλοπροαίρετος και θεωρώ οτι απλά δεν κατάλαβες τη τελική τιμή του προγράμματος

τώρα όμως πιστεύω οτι το κατάλαβες , άρα δε χρειάζεται παραπάνω ανάλυση 🙂

δεν το συζηταω, το εγραψα καλυτερα για να το καταλαβει ο φιλος που νομιζε οτι πληρωνει μονο 2 ευρω ανα κιλοβατωρα.

δεν συμφερει εννοειται!

εγω εφυγα απο watt & volt σε 9 μερες μεσα διοτι μου ειχαν πει σε προγραμμα χωρις ρητρα 0.11 ευρω ανα kw και με εκπτωση  συνεπειας 0.789 και ειδα στο συμβολαιο τελικη τιμη με εκπτωση 0,1045. και εφυγα και πηγα ΔΕΗ στο home on line.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, coulis said:

Ο ΔΕΔΔΗΕ στο Γ1 έρχεται κάθε τετράμηνο για μέτρηση - εκκαθάριση και στο επαγγελματικό Γ22, κάθε μήνα

-----------
Tapa
 

Το ίδιο ισχύει και για το online να υποθέσω 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, natpass said:

Πρώην κάτοχος χρυσής εποχής Ελιν και νυν on line 

Βάσει ebill βλέπω πως είμαι στο on line απο 13/10, ωστόσο μέχρι σήμερα δεν εχω λάβει ούτε τελικό απο Ελιν ούτε τον μηνιαίο απο Δεη…

Ειναι φυσιολογικό μιας και έχει περάσει πάνω απο μήνας; Οι υπόλοιποι έχετε λάβει;;

Εάν έχει ολοκληρωθεί η μετάβαση, με μέτρηση των ενδείξεων από το ειδικό τμήμα του ΔΕΔΔΗΕ για αλλαγή παρόχου, τότε θα δεις στο ebill το διάστημα που μπορείς να καταχωρίσεις τις ενδείξεις στη ΔΕΗ.

Η ΕΛΙΝ θα στείλει λογαριασμούς στο τέλος του μήνα. Και εγώ, όπως και πολλοί άλλοι, περιμένουν τελικό λογαριασμό. 

4 ώρες πριν, Nnoutas said:

Δηλαδη δεν έρχεται ο ΔΕΔΔΗΕ να μετρήσει; 

Ο ΔΕΔΔΗΕ έρχεται κάθε τετράμηνο για τη μέτρηση, αλλά ενδιάμεσα μπορείς να δίνεις τις ενδείξεις μέσω ebill.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Bayern4 said:

Να σου υπενθυμίσω ότι η ΔΕΗ έχει την πλειοψηφία των λογαριασμών στο Γ1 όπου υφίσταται η Ρήτρα Αναπροσαρμογής Χρεώσεων Προμήθειας.

Αν ήθελε, θα την καταργούσε. 

γιατι να το κανει,αφου εχει προγραματα χωρις ρητρα.εχει και απο τις 2 κατηγοριες ενω οι αλλοι δεν μπορουν να εχουν χωρις ρητρα.τωρα μενει να δουμε πως θα αντιδρασουν οι αλλοι που χανουν πελατες με ταχυτητα φωτος.εγω θελω να αντιδρασουν γρηγορα αλλα με αμοιβαιο συμφερον με τον πελατη.οχι ομως με χαζομαρες,κουτοπονηριες οπως το zero που μιλαμε εδω.καποιοι που δεν θελουν δεη ,ακουν ,δελεαζονται ,χωρις να γνωριζουν τις παγιδες και αυτοι θα ειναι τα τελευταια ''θυματα'',σαυτους στοχευουν,οτι τσιμπησουν αλλα μετα εχουν 2 χρονια περιθωριο μεχρι να βρουν τροπο απαντησης στην δεη.τοτε ληγει η συμβαση των νεων συμβολαιων οσων πηγαν τωρα στην δεη.

υποψιν δεν ειμαι φαν της δεη,αν ειχα προλαβει χωρις ρητρα σε αλλη εταιρεια θα ειχα παει.απλα ασχοληθηκα αργα γιατι η δεη με ξεγελασε για το ποτε θα βαλει εφαρμογη της ρητρας και με επιασε οπως τοσο κοσμο αδιαβαστο και μετα ηταν η μονη που εμενε χωρις ρητρα.

η καταγγελια προς ΡΑΕ παντως για την ρητρα  εφυγε σημερα.περιμενω μεσα στην εβδομαδα απαντηση. 

οσον αφορα τις ερωτησεις που γινονται για τις μετρησεις στην δεη enter ,online κ.λ.π,εχετε επιλογη μεσα απο το e-bill..αν επιλεξετε απο το κουτακι επιθυμω να λαμβανω μηνιαιο λογαριασμο τοτε θα ερχεται.αν το αφησετε κενο οπως εγω τοτε οπως στο Γ1 ,καθε τριμηνο εναντι και μετα 1 εκαθαριστικο.ιδια επιλογη εχει αν θελετε να δινετε εσεις μετρηση η' οχι.

Μηνιαίος Λογαριασμός

Επιλέγοντας το Μηνιαίο Λογαριασμό, θα λαμβάνετε ΚΑΘΕ μήνα λογαριασμό ΜΟΝΟ ηλεκτρονικά. Συγκεκριμένα θα λαμβάνετε:

  • Τρεις διαδοχικούς μηνιαίους Έναντι λογαριασμούς.
  • Έναν Εκκαθαριστικό λογαριασμό κάθε 4 μήνες, όπως και σήμερα.
Ενημερώθηκα και αποδέχομαι τους Όρους και Προϋποθέσεις του Μηνιαίου Λογαριασμού
Επιθυμώ να λαμβάνω Μηνιαίο Λογαριασμό για το συγκεκριμένο ακίνητο.
 
 
Edited by dreamer12
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, makap said:

Εάν έχει ολοκληρωθεί η μετάβαση, με μέτρηση των ενδείξεων από το ειδικό τμήμα του ΔΕΔΔΗΕ για αλλαγή παρόχου, τότε θα δεις στο ebill το διάστημα που μπορείς να καταχωρίσεις τις ενδείξεις στη ΔΕΗ.

Η ΕΛΙΝ θα στείλει λογαριασμούς στο τέλος του μήνα. Και εγώ, όπως και πολλοί άλλοι, περιμένουν τελικό λογαριασμό. 

Εγώ πάντως πήρα τηλέφωνο την ΕΛΙΝ και μου είπαν ότι δεν έχει σταλεί από λάθος το email με τον τελικό λογαριασμό και η κοπέλα που μίλησα μου το έστειλε αμέσως. 

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ισχύει και για το online να υποθέσω 
Τον ΔΕΔΔΗΕ δεν τον ενδιαφέρει σε ποιον παροχο κ σε ποιο πρόγραμμα είσαι.
Έχει την δικιά του "ατζέντα" με τις ημερομηνίες καταμέτρησης της κάθε παροχής.

-----------
Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, makap said:

 

Η ΕΛΙΝ θα στείλει λογαριασμούς στο τέλος του μήνα. Και εγώ, όπως και πολλοί άλλοι, περιμένουν τελικό λογαριασμό

Πάρε τηλέφωνο φίλε,μην το αφήσεις έτσι,διότι όπως έγραψα και οπός λέει και ο φίλος πιο πανό οι λογαριασμοί έχουν εκδοθεί και σταλθεί, απλά κάτι έχει γίνει με τα μαιλ που δεν έχουν φτάσει

Edited by ibiza2003

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...