Jump to content

LeEco Le Max 2 (X820 / X821 / Χ822 Global - X825 / Χ829 U.S.)


Paul64
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα την στείλω με courier στο τέλος! 3 φορές έχει κοπεί το Upload. Όχι τίποτα άλλο έχω έτοιμη και την Miui8 6.11.27 και δεν ξέρω ποια να ανεβάσω πρώτη..... :w00t::up::dance:

 

Χμμμμ...και τις 2;;!?!?!?!

Edited by babis110
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ...και τις 2;;!?!?!?!

 

Καλά ας ανέβει η μία. Έβαλα και VDSL2 για να ανεβάζω πιο εύκολα αλλά όλο από συνδέσεις είναι... :mad:

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ποια εταιρία;W?

ΝOVA FORTHNET αλλά δεν είναι δικό τους λάθος. Ο ΟΤΕ έκανε εργασίες αναβάθμισης και μου άλλαξε την γραμμή με μια βραχυκυκλωμένη. Σε 10 μερες επισκευή μου είπαν... :mad:

 

Screen Shots Miui8 6.11.25

Screenshot_2016_12_13_20_24_21_204_com_miui_home.png

Screenshot_2016_12_13_20_24_37_604_com_android_s.png

Screenshot_2016_12_13_20_24_33_721_com_android_s.png

Screenshot_1970_03_01_08_30_22_175_com_android_s.png

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους. ειμαι ετοιμος να παραγγειλω το τηλεφωνο και εριξα μια ματια εδω. Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι εαν χωρις να κανω κατι , δεν θα εχω ελληνικο μενου? διαβασα παραπανω για τον τροπο εγκαταστασης ελληνικης γλωσσας.
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους. ειμαι ετοιμος να παραγγειλω το τηλεφωνο και εριξα μια ματια εδω. Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι εαν χωρις να κανω κατι , δεν θα εχω ελληνικο μενου? διαβασα παραπανω για τον τροπο εγκαταστασης ελληνικης γλωσσας.

 

Καλησπέρα. Με το καλό.. Έχουμε ότι θες γενικότερα.. :lol:

Και Ελληνικές ρομ και τα πάντα και ότι βγαίνει θα το έχουμε και στα Ελληνικά.

Πάρτο με το καλό και εδώ είμαστε... ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Chris εκεί που περιμέναμε τη σούπερ ντουπερ 20Grs τώρα και Miui...!

Το έχω το κινητό παραπάνω από 2 μήνες καί αλήθεια σε περιμένω για να μη το έχω μόνο για ...tablet , σε ευχαριστώ πάντως προκαταβολικά για την προστιθέμενη αξία που δίνεις σε ένα vfm και εξαιρετικό σε hardware κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρααα.....

Εγγραφή συναυλίας ΄...η εικόνα είναι πολύ καλή και ο ήχος ικανοποιητικός...οι φωτογραφίες καλές!!

Περιμένω και τις δυο..η μία για το Χ822 (Μui) και η άλλη για το Χ820 (20CBal))....

...

Τα γράμματα μήπως είναι λίγο μεγάλα??

Link to comment
Share on other sites

Χρηστάρα η MIUI πλήρως λειτουργική;;

 

Ναι. Λίγα κόλπα μου κάνει με τα φόντα και τις έξτρα γραμματοσειρες που έβαλα αλλά θα στρώσει. Μια χαρά είναι.. Αυτή έχω επάνω τώρα. Όλα δουλεύουν άψογα. 99%..

Led ειδοποιησεις ήχοι Dolby κομπλέ.. ;)

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Λίγα κόλπα μου κάνει με τα φόντα και τις έξτρα γραμματοσειρες που έβαλα αλλά θα στρώσει. Μια χαρά είναι.. Αυτή έχω επάνω τώρα. Όλα δουλεύουν άψογα. 99%..

Led ειδοποιησεις ήχοι Dolby κομπλέ.. ;)

 

Ερώτηση από μένα κι από hall2001: Δουλεύουν σωστά στη MIUI οι υπέρυθρες και η κάμερα;

Αλληλεγγύη, Ευγνωμοσύνη, Ηθική, Σύνεση
Link to comment
Share on other sites

Συγκρινόμενη η κάμερά μας με μια μικρή 4κ που αγόρασα από Banggood (των 50E) είναι σαφώς καλύτερη στον ήχο και στην εικόνα!!! Απ' ότι κατάλαβα μην την ψάχνετε και πολύ σ' αυτό το θέμα....θα μας βαθμολογούσα 13-16 με άριστα το 20!
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Λίγα κόλπα μου κάνει με τα φόντα και τις έξτρα γραμματοσειρες που έβαλα αλλά θα στρώσει. Μια χαρά είναι.. Αυτή έχω επάνω τώρα. Όλα δουλεύουν άψογα. 99%..

Led ειδοποιησεις ήχοι Dolby κομπλέ.. ;)

 

Αυτό το 1% τι μπορεί να αφορά δηλαδή;;

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Λίγα κόλπα μου κάνει με τα φόντα και τις έξτρα γραμματοσειρες που έβαλα αλλά θα στρώσει. Μια χαρά είναι.. Αυτή έχω επάνω τώρα. Όλα δουλεύουν άψογα. 99%..

Led ειδοποιησεις ήχοι Dolby κομπλέ.. ;)

 

 

Σ' εχουμε ζαλισει με τις ερωτησεις μας.Να σε ζαλισω κ γω αλλη μια:D

 

Η ρυθμιση φωτεινοτητας στο max ειναι κανονικη?Οπως στη στοκ?Η ειναι στο μισο?

Εννοω manually οχι auto.

OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε μου. Ξέρεις πόσοι του έχουμε πει να κάνει ένα donate..

CRIS ρε φιλε πες μας το email στο paypal σου ,να σου στείλουμε για μια μπύρα .(σκέψου οτι θέλουμε να σου στείλουμε ένα καφάσι μπύρες όλοι μαζί ) για μας είναι οτι λιγότερο μπορούμε να σου προσφέρουμε εννοείτε.. θέλουμε να σου στείλουμε κάτι για το γααμωτο για τις ώρες που έχεις κάτσει έχεις ασχοληθεί τόσες ώρες για τις μαλακιιιιες που λέμε ο καθένας που δεν ξέρουμε , και μας έχεις βοηθήσει στο ακέραιο για να τα φτιάξεις ένα κινητό που να γαμάει και να μας βοηθήσεις σε τόσα πολλά. πες οτι είμαστε φίλος σου και σε κερνάμε ρε παιδί μου..τι άλλο να πω θέλεις να τον κεράσεις μια μπύρα και δεν μπορείς.. στείλτο μας ....

Edited by argeo
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ,είναι λογικό και θεμιτό να ανταμειφθεί για τον κόπο που κάνει.
OnePlus 7 pro, MATE 20, iPad Air.
Link to comment
Share on other sites

Μία χαζοαπορία. Θέλει οπωσδήποτε tempered glass? Ή αίσθηση αφής πως είναι? παιούνται εύκολα τα πλήκτρα όπως πχ στα σάμσουνγκ ή αν βάλω tempered glass θα ζορίζομαι σχετικά αν θέλει να στείλω μήνυμα?
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ,είναι λογικό και θεμιτό να ανταμειφθεί για τον κόπο που κάνει.

 

Λογικό το βλέπεις και εσύ και εγώ και πέντε έξι ακόμα;), αλλά όταν έρθει η ώρα να μπει το χέρι στο πορτοφόλι ελάχιστοι θα είμαστε αυτοί που θα κάνουμε ένα μικρό donate για να δείξουμε την εκτίμηση μας.

 

Φίλε CrisBal περιμένω και εγώ με αγωνία πλέον αφού την ανακοινωσες την miui που ετοιμασες.

Link to comment
Share on other sites

Λογικό το βλέπεις και εσύ και εγώ και πέντε έξι ακόμα;), αλλά όταν έρθει η ώρα να μπει το χέρι στο πορτοφόλι ελάχιστοι θα είμαστε αυτοί που θα κάνουμε ένα μικρό donate για να δείξουμε την εκτίμηση μας.

 

Νομίζω πως δε θα είμαστε ελαχιστοι mic31...είναι από τις λίγες φορές που θελουν κάποιοι να κάνουν donate και δεν βρίσκουν τρόπο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!:) Επιτέλους κατάφερα και ανέβασα την πολυπειραγμένη rom που είναι αποτέλεσμα διαφόρων mix rom, από China & India. Όπως το κινητό θέλει τον Γερμανό του, έτσι και η 20GRs θέλει τα patch του CrisBal και απευθύνεται σε advance users και πρέπει να διαβάσετε τις οδηγίες μέχρι το τέλος πριν ξεκινήσετε την εγκατάσταση! και να κατεβάσετε όλα τα απαραίτητα zip. Εννοείτε ότι έχει προεγκατεστημένα τα Google Apps (GAPS)και φυσικά σε όλες τις εφαρμογές Ελληνικό μενού.:D

 

ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ

Με custom TWRP recovery

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.Έχουμε εγκατεστημένη μία rom, με την οποία ήρθε το κινητό, official ή όχι Αν έχετε Indian Stock ή Μiui δείτε τα 6b & 6c.. Έχουμε μπαταρία πάνω από 80% και φυσικά έχουμε TWRP. Η rom περιλαμβάνει το τελευταίο δικό μου TWRP και ενσωματώνει τον τελευταίο SuperSU, με Root.zip και το final Shell busybox τα οποία θα περάσουν αυτόματα με την εγκατάσταση. Αν δεν τα θέλετε, απλά ανοίξτε ΔΕΝ ΑΠΟΣΥΜΠΙΕΖΟΥΜΕ μόνο του κάνουμε 2 κλικ να ανοίξει να δούμε μέσα, στη rom.zip με το 7zip ή το winrar και σβήστε τα: twrp.img και το φάκελο rootzip, ΧΩΡΙΣ να πειράξετε κάτι άλλο από το Zip και κλείνουμε τα winrar 7zip. .

 

2.Βάζουμε την rom χύμα στο κινητό (όχι σε φάκελο) ή σε USB/OTG

 

4. Απενεργοποιούμε το τηλέφωνό μας μέσα από το σύστημα ή πατώντας συνέχεια το δεξί κουμπί (on/off).

 

5.Στο κινητό μας πατάμε ταυτόχρονα για λίγη ώρα τα κουμπιά volume up (+)& on/off μέχρι να γράψει LeEco Recovery και μετά τα αφήνουμε.

 

6.Μπαίνουμε στο TWRP recovery και αν έχετε την προηγούμενη 19s την δική μου, ή και άλλη stock, πατάτε το Wipe> advance wipe και επιλέγετε (Data & Cache &ART DALVIC cache ) το γνωστό factory reset . Κάνουμε slide δεξιά για να γίνει. Ή απλά σέρνουμε το slide κάτω προς τα δεξιά για να γίνει μόνο του. Μπορεί να δουλέψει μία χαρά και με τα 2 wipe μόνο, αν είσασταν με την δικιά μου (Cache &ART DALVIC cache ) και να μείνουν όλες οι εφαρμογές σας στην θέση τους αλλά το σωστό είναι το προηγούμενο βήμα. Δοκιμάστε...:p

 

6b. Μόνο από Ιndian Aν είστε με Indian ήδη full wipe & Internal Storage και μετά την ρομ στο κινητό μέσω TWRP και φλασάρισμα.

 

6c.b Αν είστε με άλλη rom πχ CM, Miui, Mokee κλπ, Advance wipe και τα επιλέγετε όλα ΕΚΤΟΣ Internal Storage.

 

7.Γυρνάμε στην αρχική πατάμε INSTALL και βρίσκουμε την rom την επιλέγουμε και κάνουμε slide δεξιά για να γίνει η εγκατάσταση. Μόλις τελειώσει κάνουμε Wipe μόνο Dalvic/Art Cache & cache. Το κουμπί κάτω αριστερά και slide δεξιά και κάνουμε reboot to system.

 

9. Στην πρώτη εκκίνηση θα δείτε να εμφανίζονται τα γράμματα της LeEco και να ξανασβήνουν! Μην ανησυχήσετε, είναι γιατί patch-άρει το boot-image ο SuperSU. θα αργήσει το κινητό να ξεκινήσει περίπου 4λεπτά & 48 δευτερόλεπτα!!.

 

10. Μόλις μπείτε στο σύστημα και κάνετε Log in Google, LeEco κλπ και μπεί επιφάνεια Launcer, όπως είπα πιο επάνω θέλει τον Γερμανό του (CrisBal) :lol: πρέπει να σβήσετε το κινητό ξανά και να πάτε TWRP και να κάνετε Install αυτό το patch >> https://mega.nz/#!RBd2nSDC!9kS5uYo7GnCvf105nLefOBs43-IAdMmqsHYHF6N1eSM και ΧΩΡΙΣ WIPE και να κάνετε reboot to system.

 

11. Όταν ξαναμπεί στο σύστημα και αφού τελειώσετε τις ρυθμίσεις σας, πηγαίνετε στις Ρυθμίσεις - πληροφορίες τηλεφώνου - πατήστε 7 φορές συνεχόμενα στο αριθμός έκδοσης - (έτσι γίνεστε προγραμματιστές) μετά πάτε πίσω - Επιλογές για προγραμματιστές - και μέσα τικάρετέ τα : Εντοπισμός σφαλμάτων USB και ποιο κάτω εκεί που λέει (3 μαζεμένα είναι) Κλίμακα κίνησης παραθύρου, Κλίμακα κίνησης μετάβασης, Κλίμακα διάρκειας Animator, μπαίνετε μέσα σε αυτά και επιλέγετε παντού σαν νούμερα το 0,5, για να πηγαίνει πιο σφαίρα από ποτέ (ισχύει για όλες τις Android συσκευές)!

 

12. Όποιος θέλει να βάλει xposed και λόγω του ότι βάραινε την rom σε κάποιες λειτουργίες ΔΕΝ το ενσωμάτωσα, αλλά σας το έχω εδώ σαν zip.pack να το ξεζιπάρετε και να το περάσετε από το TWRP όποτε θέλετε, περνώντας το xposed-v87-sdk23-arm64.zip από το TWRP με Install και μετά μέσα στο σύστημα κάνετε εγκατάσταση το apk XposedInstaller_3.1.1.apk. Εγκατάσταση μόνο με τον Stock eui Launcher. Σε περίπτωση που θέλετε να το απεγκαταστήσετε γιατί κάτι δεν σας αρέσει ή κάτι πήγε στραβά με τα modules, πηγαίνετε στο TWRP και φλασάρετε το xposed-uninstaller-20160829-x86.zip που σας το έχω μέσα στο pack-zip.;) >> https://mega.nz/#!9c8iSbAJ!DZz5uBY6Cn8YkXUqXmmqnPQ2hgGHnMZfrlUrNUdbjRY

 

13. Όπως όλες οι πουσαρισμένες rom έτσι και αυτή, επειδή είναι πολύ πειραγμένη, θέλει 2-3 επανεκκινήσεις για να στρώσει στο 100% και να έχει full δικαιώματα root o SU. Σε μερικά παράθυρα διαλόγου θα δείτε σκούρο φόντο ανάλογα με το πακέτο θεμάτων που έχετε βάλει στον νέο Nougat Launcher που έχω ενσωματώσει. Βάλτε το 3D δουλεύει οκ αλλά και τα υπόλοιπα 20 που σας έχω ενσωματώσει!;)

 

14. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ! Λόγω προβλήματος με παράθυρα διαλόγου μετά το installation διαβάζετε εδώ> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7016709#post7016709 και κάνετε εγκατάσταση.

 

15.Είστε έτοιμοι!:up:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΑΛΛΑΓΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Τροποποιήσεις στο boot.img(kernel) για patch SuperSU, και ενσωμάτωση init.rc, ξεκλείδωμα default.prop

 

Aπομάκρυνση όλων των China εφαρμογών: Live, LeSo_IN, LeMall,LeStore κλπ

 

Βελτίωση των εφαρμογών για καλύτερη απόκριση.

 

Προεπιλεγμενη η Ελληνική γλώσσα στο Setup.

 

Αλλαγή boot-animation με το Android MM.

 

Ενεργοποίηση ήχων σε προσθήκη-αφαίρεση φορτιστή.

 

Προσθήκη Ελληνικών με 22.000 σειρές μεταφράσεις, όπου ήταν δυνατόν 99% περίπου.

 

Προσθήκη πολλών tweaks στο build.prop για μπαταρία, καλύτερη απόκριση CPU-GPU, γρήγορο σήμα κινητής, άμεση κλήση, προεπιλογή 800άρας 4G-Lte ως default, GPS config σεταρισμένο για Ελληνικούς δορυφόρους, με κλείδωμα στα 10δευτερ. και άλλα πολλά!;)

 

Όλες οι εφαρμογές εκτός Google Play, μεταφέρθηκαν ώς user apps που σημαίνει ότι μπορείτε να απεγκαταστήσετε όποιες ΔΕΝ θέλετε με απλό uninstall!

 

Έχουν ενσωματωθεί πολλές εφαρμογές για root χρήστες από τους XDA για χρήση full backup & restore ολων των εφαρμογών ακόμα και σε άλλο κινητο με τα δεδομένα τους, φλασάρισμα zip-patch κατευθείαν από το σύστημα μέσω flashify ΧΩΡΙΣ να πάτε TWRP το κάνει μόνο του, root-browser για να αλλάζετε ότι θέλετε στους φακέλους του συστήματος, πρόγραμμα για μπλοκάρισμα όλων των διαφημίσεων στο INTERNET, και φυσικά το σούπερ πληκτρολόγιο SwiftKey που για μένα είναι top.

Εννοείτε ότι όποιο δεν θέλετε, μπορείτε να το απεγκαταστήσετε κανονικά σαν εφαρμογή χρήστη.;)

 

Προεγκατεστημένος είναι πια ο NougatLauncher με πολλές επιλογές και ρυθμίσεις, με ενσωμάτωση γλώσσας από εμένα και πρόσθετα 20 θέματα 3D, Iron,Crystal, IOS7, κλπ, για να διαλέξετε. ; Όποιο δεν σας αρέσει, απλά του κάνετε απεγκατάσταση από τις εφαρμογές χρήστη. Επίσης μπορείτε να κατεβάσετε μετά από το play-store και το Nougat Notifier (θα το βρείτε στις ρυθμίσεις του launcher) για να παίρνετε και να μετράτε τις ειδοποιήσεις σας).;)

 

Όποιος θέλει τον stock Launcher LeEco πίσω, περναέι αυτό το zip απο TWRP και τον έχει πίσω>> https://mega.nz/#!4FcAjYIJ!PB4WTqnQs-VPfCFyNoj-Xes3neC7yc8BB-Hltd0K-JM

 

Όποιος θέλει AsusLauncer σαν default από TWRP Install αυτό>> https://mega.nz/#!oNk0ySiJ!MMlFIiI-QuqvpsjFll0tTAf5I6KSS8o0-XQNlfYBE4U

 

Όποιος θέλει NovaLauncher σαν default από TWRP Install αυτό>> https://mega.nz/#!wENBlQbb!7tB3zTCCog5Y2hLc1Ey2bF6yK0x19QjBvnE_uNSUSGU

 

Αν πάλι ΔΕΝ θέλετε να μπαίνουν ως προεπιλογή-default Launcher, απλά τα αποσυμπιέζετε βρίσκετε στους φακέλους Launcer3 τα apk's και τα κάνετε εγκατάσταση κανονικά μέσα από το σύστημα, όπως όλες τις εφαρμογές και έχετε εναλακτικούς Launchers να παίζετε....:happy:

 

Προσθήκη νέων ήχων στα alarms, notifications, sms, e-mails κλπ.

 

Προσθήκη όλων των θεμάτων LEui τα οποία δουλεύουν μία χαρά με τον νέο μας Launcher.

 

Όπως και στην 19s, έχει γίνει η προσθήκη του AsusFileManager αντί του Stock LeUI (όποιος δεν τον θέλει κατεβάζει αυτό και το περνάει από το TWRP και έχει πάλι τον stock>> https://mega.nz/#!4EkWiYBS!Xj0e9zZRzjF7OAwRcrs0obBbeBmcCfZp1v3A1r3q4fA

 

Προσθήκη δυνατότητας adb,mtp, shell χωρίς περιορισμούς, με αλλαγή στον kernel

 

Η rom είναι pre-rooted και όποιος θέλει, μπορεί να μην την κάνει, ακολουθώντας τα βήματα επάνω στο Νο1. Αλλά μπορεί να το ξαναβάλει οποιαδήποτε στιγμή φλασάροντάς το από το TWRP σαν απλό patch.zip.

 

Ρύθμιση στην camera για υποστήριξη cam2API για LiveVideo, προ-ρυθμισμένο Location Greece, TimeZones κλπ.

 

.........και άλλα πολλά που δεν θυμάμαι τώρα! :wacko:

Φυσικά θα υπάρχει υποστήριξη με FIX-Zips σε περίπτωση που βρεθούν bugs από όλους εσάς, κατά τη χρήση.... :happy:

ΚΑΛΟ DOWNLOADING zip.rom

https://mega.nz/#!oF9BSLzK!7IzJAlxg579apR-VAciIbEKB_yn2MaIfm-PrgmHevI8

Edited by CrisBal

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Μία χαζοαπορία. Θέλει οπωσδήποτε tempered glass? Ή αίσθηση αφής πως είναι? παιούνται εύκολα τα πλήκτρα όπως πχ στα σάμσουνγκ ή αν βάλω tempered glass θα ζορίζομαι σχετικά αν θέλει να στείλω μήνυμα?

 

Απαραίτητο στην εποχή μας το tempered glass. Φθηνή και σημαντική προστασία στο κινητό. Εγώ έχω πάρει το φθηνότερο που βρήκα στο eBay και δεν έχω κανένα πρόβλημα στην πληκτρολόγηση και σκέψου ότι γράφω ΜΌΝΟ με swipe. :p;)

 

Καλημέρα σε όλους!:) Επιτέλους κατάφερα και ανέβασα την πολυπειραγμένη rom που είναι αποτέλεσμα διαφόρων mix rom, από China & India.

 

Υποκλίνομαι! Ακονίζω τα usb μου όσο κατεβαίνει! :lol::D

 

You're the best! :dance::up::clap::yahoo::respect::thanks:

~ Samsung Galaxy S10 ~
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...