Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

31: 1000' προς WIND/Q κάθε μήνα για 6 μήνες ΔΩΡΕΑΝ. Ενεργοποίηση ως 15/8

 

Έλαβα χθες το μήνυμα σε μια από τις sim που δεν πολυχρησιμοποιώ, αν και είναι "ειδική προσφορά".

Σπουδαία προσφορά και μάλλον θα την ενεργοποιήσω.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια παιδιά, πολύ ενδιαφέρον το thread. Μπόρεσα και ενεργοποίησα κάποιες προσφορές που νομίζω δεν μου ήρθε αντίστοιχο sms.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Με τι κόστος? είναι μόνο για f2g ή και για Q?
Εγώ έχω F2G, αλλά καταλαβαίνω πως αφορά μόνο όσους λαμβάνουν το SMS, το οποίο παρεμπιπτόντως μου το ξαναέστειλαν σήμερα!

 

στέλνεις 31 σε ποιο νούμερο;
12410, δεν το έγραψα διότι είναι στον τίτλο του thread.
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια παιδιά, πολύ ενδιαφέρον το thread. Μπόρεσα και ενεργοποίησα κάποιες προσφορές που νομίζω δεν μου ήρθε αντίστοιχο sms.

 

Αν θες, πες μας σε ποιες αναφέρεσαι, για να πειραματιστούμε (έτσι και βολεύει καμία απ' αυτές), για όσους δεν έχουν λάβει το ανάλογο sms.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανάdc707be182fb9b7871688a4baeef3012.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ ωραία τιμή, αλλά δεν συμφέρει τώρα που προσφέρει το Giga Surf που αποδίδει 15GB με κόστος €10 και διάρκεια 2 μήνες!
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά αν τη βάλει κάποιος τώρα και βάλει και τέλος Αυγούστου τα 15GB, μιας και δεν ενεργοποιούνται για παραπάνω από μία φορά, θα έχει 20GB για τους επόμενους 3 μήνες με 15€. Έτσι συμφέρει.

Αν και νομίζω πως αυτά τα 5GB που έχουν στείλει στο φίλο, μάλλον δεν θα ισχύουν για όλους, αφού αναφέρει πως είναι "αποκλειστική προσφορά".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Μπράβο παιδιά. Ένα ξεχασμένο νουμερακι που έχω λειτουργεί κανονικά με τις προσφορές οπότε σιγά σιγά θα βγει από τις ναφθαλίνες.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα να στείλω 31 στο 12410 για 1000 λεπτά προς wind/Q για 6 μηνες εντελώς ΔΩΡΕΑΝ. Ε στέλνω και εγώ και μου έρχεται απάντηση: "68 Subscriber not active". Ξέρει κανείς γιατί; Σημειωτέον έχει λήξει το υπόλοιπο από το Μάρτιο παίζει για αυτό να μην ενεργοποιείται;
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα να στείλω 31 στο 12410 για 1000 λεπτά προς wind/Q για 6 μηνες εντελώς ΔΩΡΕΑΝ. Ε στέλνω και εγώ και μου έρχεται απάντηση: "68 Subscriber not active". Ξέρει κανείς γιατί; Σημειωτέον έχει λήξει το υπόλοιπο από το Μάρτιο παίζει για αυτό να μην ενεργοποιείται;

Μαλλον φταιει το ληγμενο υπολοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό φταίει,αυτό το μήνυμα έρχεται όταν στέλνεις στο 12410 ή σε άλλη υπηρεσία του δικτύου με ληγμένο υπόλοιπο. Βάλε 5 ευρώ και θα μπορέσεις λογικά να το ενεργοποιήσεις κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Tα καλά νέα είναι ότι τους τελευταίους 3-4 μήνες μου έρχεται το μήνυμα για 500'+50 sms με 4,44 ευρώ :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Όντως, ούτε εμένα μου έχει έρθει κάτι. Το μόνο που μου έρχεται σχεδόν κάθε μέρα, είναι το σπαστικό μήνυμα με τη συμμετοχή στον διαγωνισμό...
Link to comment
Share on other sites

αν ενεργοποιησεις μια φορα μια κρυφη προσφορα που σου στελνουν μετα μπορεις ξανα καθε μηνα?
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να την ενεργοποιείς κάθε φορά που σου την στέλνουν. Ανεξαρτητα αν την ενεργοποιήσεις τώρα ή όχι,στο μέλλον μπορεί να στη στείλουν πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Σημειώστε (για όποιον το έλαβε και το θέλει) οτι τα 2 gb μπαίνουν κατά την ενεργοποίηση αρχικά και μετά κάθε 1η του μήνα για τους 2 επόμενους μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα να στείλω 31 στο 12410 για 1000 λεπτά προς wind/Q για 6 μηνες εντελώς ΔΩΡΕΑΝ. Ε στέλνω και εγώ και μου έρχεται απάντηση: "68 Subscriber not active". Ξέρει κανείς γιατί; Σημειωτέον έχει λήξει το υπόλοιπο από το Μάρτιο παίζει για αυτό να μην ενεργοποιείται;

 

Μαλλον φταιει το ληγμενο υπολοιπο.

 

Ναι αυτό φταίει,αυτό το μήνυμα έρχεται όταν στέλνεις στο 12410 ή σε άλλη υπηρεσία του δικτύου με ληγμένο υπόλοιπο. Βάλε 5 ευρώ και θα μπορέσεις λογικά να το ενεργοποιήσεις κανονικά.

 

Τελικά την ενεργοποίησα την προσφορά χωρίς ανανέωση, αφού τους μίλησα στο chat και προώθησαν αίτημα, και μάλιστα επεκτάθηκε η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου μέχρι Δεκέμβριο από το Μάρτιο που ήταν.

Link to comment
Share on other sites

προφανως σου επεκτειναν το υπολοιπο για 3 μηνες απο σημερα.Να υποθεσω οτι σου εβαλαν 0,01,ή λέει ακόμα 0 το υπολοιπο? Φαινεται σε μεμονωμενες περιπτωσεις κανουν χουβαρντιλικια.
Link to comment
Share on other sites

προφανως σου επεκτειναν το υπολοιπο για 3 μηνες απο σημερα.Να υποθεσω οτι σου εβαλαν 0,01,ή λέει ακόμα 0 το υπολοιπο? Φαινεται σε μεμονωμενες περιπτωσεις κανουν χουβαρντιλικια.

 

Moυ έβαλαν 0,10€, ναι οι άτοιμοι ανοιχτοχέρηδες στην περίπτωσή μου :lol:. Βασικά μου επέκτειναν το υπόλοιπο μέχρι 1/12, ενώ την προσφορά την πήρα 5/9. Ίσως γιατί τα λεπτά μπαίνουν κάθε πρώτη του μήνα. Και μου έστειλαν ότι αν βάλω 10€ τις 2 επόμενες μέρες θα μου δώσουν 300 λεπτά προς όλους και 1GB για 15 μέρες. Και ακόμα ένα μήνυμα 5GB με 5€. Γενικά με "προκαλούν" να βάλω κάρτα γιατί έχω να βάλω από το Δεκέμβρη του 2016.

Edited by eirrr
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...