Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε q (οχι f2g) με χαμηλό υπόλοιπο (κάτω των 3 ευρώ), δοκίμασα το μήνυμα 10 στο 12410. Φαίνεται οτι δίνει κάποιο πακέτο το οποίο φυσικά ζητάει επαρκές υπόλοιπο. Σε αντίθεση με άλλες ανάλογες προσφορές που παίρνω απαντηση "μη διαθέσιμη στο οικονομικό σας πρόγραμμα". Αν κάποιος έχει αχρείαστο υπόλοιπο σε q και μπορεί να δοκιμάσει,ας γράψει το αποτέλεσμα. Αν και δεν αποκλείεται να είναι κάποιο από τα γνωστά πακέτα που δίνονται και απο την εφαρμογή. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Καλά, δεν είν' απαραιτήτως ορθό: #42 το «μήνυμα σφάλματος» περί ανεπαρκούς υπολοίπου• "παίζει" να 'ναι επίσης εσφαλμένο, όπως διεπίστωσε & @προηγούμενη σελίδα ο δημιουργός του νήματος:!: Edited by w@P
Προσθήκη ενεργού +δέσμου!
Link to comment
Share on other sites

Διαβασε προσεκτικα τι γραφει,γιατί πολλές φορές θέλουν...μελετη τα λεγόμενα του. Το λάθος εντολή του το έβγαλε (ορθώς) με αποστολή 70 στα 12200 και 12410. Το εν λόγω πακέτο (4gb με 4.44) που περιγράφει δίνεται με 70 στο 12000. Για την οποία εντολή γράφει απλά οτι δεν ισχύει για όλους. Και σωστά οταν το στελνω μου απανταει οτι δεν ειναι διαθεσιμο στο προγραμμα μου. Αρα δεν μπλοφαρει το σύστημα πιστεύω. Αν θέλει να δώσει καποιο πακέτο και δεν εχω αρκετο υπόλοιπο,αυτο θα πει. Να στέλνει το μήνυμα "λάθος εντολή" στους μισούς και στους άλλους να δέχεται την εντολή λίγο δύσκολο το βλέπω.Οταν δεν θέλει να μου δωσει κατι απλα λεει μη διαθεσιμο. Και οταν δεν υπάρχει προσφορά καταχωρημενη σε καποια εντολή θα βγαλει λαθος εντολη. Αυτο τουλάχιστον εχω διαπιστώσει από όσες δοκιμές εχω κάνει. Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Τεκμηριώνει εύγλωττα ωστόσο τα γραφόμενά του• αχρείαστη η στήριξη @λόγο του:

http://i66.tinypic.com/2uema82.jpg

*Προφανώς δεν σου δείχνει εικόνα:mobile:

Link to comment
Share on other sites

ναι εχεις δικιο απο το κινητο δεν φαινοταν η εικονα,τωρα απο το λαπτοπ το βλεπω σωστα
Link to comment
Share on other sites

Ίσως και το ποιο ενφιαφέρον θέμα που εχει σχέση με την wind. Δίνει πολλά λεπτά ομιλίας που κανένα άλλο καρτοκινητο δεν το κάνει με κρυφό κωδικο.

 

1. 200΄ όλους και 1GB με 3€ (21)

2. 300΄όλους και 20sms με 3€ (11)

3. 500΄όλους και 50sms με 4,4€ (12)

4. 700' όλους με 7€ (15)

 

Το πακέτο με τα 700 λεπτά το δοκίμασε κανείς σε F2G ;

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Στο 12410 αυτά;

Edit: διάβασε τι λέει στο post #4.

Δεν είναι για όλους αυτά.

Είναι προσφορές που έρχονται σε συγκεκριμένους.

 

Sent from my Moto X Play

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Στο 12410 αυτά;

 

Sent from my Moto X Play

 

Ναι αλλά δοκίμασα στο δικό μου f2g και λέει η προσφορά μη διαθέσιμη. Οπότε παίρνω πίσω ότι έγραψα στο προηγούμενο post για να είμαι δίκαιος.

Τζάμπα χάρηκα θα έβαζα συγγενή μου να κάνει f2g και με τα 500 λεπτά θα ήταν ζάχαρη.

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή μη δοκιμάσει κανείς στο 12000.

Το 15 αφαιρεί 4,4€ και δίνει αυτό :

CONGRATULATIONS! NOW YOU HAVE 120' TO ALL MOBILE & FIXED NETWORKS IN ROMANIA FOR 30 DAYS! YOU CAN ACTIVATE THE BUNDLE UP TO 5 TIMES PER 30 DAYS!

 

Ενώ το 21 με την ίδια τιμή δίνει αυτό :

CONGRATULATIONS! FROM NOW YOU HAVE 50' TO ALL FIXED & MOBILE NETWORKS TO SYRIA. FOR YOUR BALANCE PLEASE TYPE 'YP21' & SEND IT VIA SMS TO 12000.[/Quote]

 

Sent from my MotoE2

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι αν τα έχει το f2g,πάντως αυτά τα 2 υπάρχουν κανονικά στην εφαρμογή της q. Μπορει να υπάρχουν με αναλογους κωδικούς και τα υπόλοιπα προς Βουλγαρία, Αραβία κλπ.
Link to comment
Share on other sites

41 αν θυμάμαι καλά δίνει 120' προς Βουλγαρία με 4,44€

Και 61 500' προς Βουλγαρία και 2GB με 5€ .

Μόλις τα δοκίμασα στην τύχη από F2G.

Όλα στα 12000

 

Sent from my MotoE2

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Στο 12000 αυτά ε? Καλό είναι να αλλάξει κάπως ο τίτλος του θέματος για να μην υπάρχει μπέρδεμα. Μιας που τα πακέτα δίνονται και από άλλα νούμερα π.χ. 12000 ή 12200.
Link to comment
Share on other sites

Τωρα εσκασε μνμ : 300' προς ολους και 1 GB για 30 ημερες μονο 7 ευρω. για ενεργοποιηση στο 12410.

Το θεμα ειναι εγω εχω την προσφορα με τα 10 ευρω που σου δινουν 300' και τα 10 μενουν στη καρτα , θα επηρρεαστει αυτο το πακετο η θα το εχω παραλληλα;;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν επηρεάζεται. Με ποιό μήνυμα δίνει το πακέτο αυτό?

Edit γράφτηκε στο νήμα του f2g: 47 στο 12410

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Δεν επηρεάζεται. Με ποιό μήνυμα δίνει το πακέτο αυτό?

Edit γράφτηκε στο νήμα του f2g: 47 στο 12410

Οκ δεν επιρρεαζεται αλλα θα ειναι μονο για 1 μηνα η θα ισχυει η προσφορα για παντα;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

οι προσφορες του 12410 συνηθως ισχυουν για ενεργοποιηση μεσα στο διαστημα που λεει το μηνυμα.Οποτε μετα το μηνα θα πρεπει να περιμενεις το αναλογο μηνυμα για να την ξαναβαλεις
Link to comment
Share on other sites

1GB INTERNET MONO ME 2,02€ KAI ΔIAPKEIA 30 HMEPEΣ!! SUPER ΠPOΣΦOPA MONO ΓIA EΣENA!! ΣTEIΛE 1GB ΣTO 12410 KAI ENEPΓOΠOIHΣE TO EΩΣ 30/04

 

 

το έβαλε φίλος σε αρκετά κινητά και στο ένα του έδωσε 5GB με 5.04€.

Του ήρθε και το σχετικό sms.

Link to comment
Share on other sites

1GB INTERNET MONO ME 2,02€ KAI ΔIAPKEIA 30 HMEPEΣ!! SUPER ΠPOΣΦOPA MONO ΓIA EΣENA!! ΣTEIΛE 1GB ΣTO 12410 KAI ENEPΓOΠOIHΣE TO EΩΣ 30/04

 

 

το έβαλε φίλος σε αρκετά κινητά και στο ένα του έδωσε 5GB με 5.04€.

Του ήρθε και το σχετικό sms.

 

Σε Q; Είναι για όλους ή μόνο σε όσους πήραν το μήνυμα;

 

Εγώ έστειλα το μήνυμα με 0€ υπόλοιπο για να δω τι θα γίνει και μου απάντησε: "68 Subscriber not active". :wacko: :wacko: Θέλω να δω αν αξίζει να βάλω κάρτα ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

 

το έβαλε φίλος σε αρκετά κινητά και στο ένα του έδωσε 5GB με 5.04€.

Του ήρθε και το σχετικό sms.

 

Για τα 5 gb τι στέλνεις?

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό με τα 2,02 είναι για όσους πήραν το μήνυμα μόνο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αν προμηθευτώ έναν νέο αριθμό Q μέσα από το internet, θα μπορώ έπειτα να ενεργοποιήσω με SMS (70 στο 12000) την προσφορά των 4GB με 4.44€;
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι σίγουρο. Μετά την συμπλήρωση της φόρμας στη σελίδα κανονικά πρέπει να σε πάρουν τηλέφωνο για επιβεβαίωση. Εκεί μπορείς να τους ρωτήσεις αν δινουν τέτοια πακέτα.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου. Το συγκεκριμένο εγχείρημα μάλλον θα παραμείνει σε αμφιβολία. :)
Link to comment
Share on other sites

To 200' προς ολους και 1g ειναι το καλυτερο πακετο με 3€ .Μακαρι να το δινει σε ολους και συνεχεια να δεις η wind μετα τι κοσμο θα μαζεψη.
Link to comment
Share on other sites

To 200' προς ολους και 1g ειναι το καλυτερο πακετο με 3€ .Μακαρι να το δινει σε ολους και συνεχεια να δεις η wind μετα τι κοσμο θα μαζεψη.

 

πως το δινει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...