Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα εστειλα το εξης :70 στο 12000 και πηρα 4 γιγα για εναν μηνα

 

Ωραίεεεοοοοςςς..

 

ΑΝ είναι όπως τα λες (με -4,44€) στο Q:

α) βρήκαμε κάτι μετά από 1 χρόνο σε αυτό το topic

β) και αντίστοιχο του βατράχου σε άλλη εταιρία: Λογικόν.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εστειλα το εξης :70 στο 12000 και πηρα 4 γιγα για εναν μηνα

 

Από περιέργεια πως βρήκες το μήνυμα? Σου ήρθε sms; δημοσιεύθηκε κάπου ή το βρήκες κατά τύχη δοκιμάζοντας? Για να ξέρουμε αν ισχύει για όλους.

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια πως βρήκες το μήνυμα? Σου ήρθε sms; δημοσιεύθηκε κάπου ή το βρήκες κατά τύχη δοκιμάζοντας? Για να ξέρουμε αν ισχύει για όλους.

 

Πιθανόν καινούριο "πακέτο" για Q (προκειμένου 1) ανταγωνιστικό αντίστοιχης εταιρίας , 2) με τον ίδιο τρόπο "κρυφό" για διάφορους λόγους που δε χρειάζεται να αναλύσω τώρα...)

που μαθαίνεται από όσους ρωτάνε τα παιδιά (πχ στην Ομόνοια) όταν τους λένε: "Θα έχετε και.....πχ 10GB με κάρτα 10€": Έτσι την κόβω την κατάσταση {Από Ομόνοια: Αρκεί να τα ρωτήσεις [και να θυμάσαι την ακριβή απάντησή τους: Δεν το μπορούν όλοι οι περαστικοί εκεί αυτό!!!]: "Και τί πρέπει να στέλνω για να έχω 10GB με κάρτα 10€;" για να σου πουν....Καταλαβαίνεις τι ...ΟΚ?}.

 

 

Αλλά ας μας πει και ο kokonelos πως το'μαθε......

 

Μην αρχίσετε πάλι: "Ναιιιι..να το μάθουν όλοι να μας το κόψουν"!!!

Δε στέκουν (όποιος το πει αυτό παιδιά) ..σκεφτείτε το....Όπως και το γιατί να είναι κρυφό.

 

Πιθανόν υπάρχουν και άλλα κρυφά (Για όλους κ για "πάντα", έτσι; Μην ξεχνιόμαστε και γράφουμε άσχετα με το θέμα: ΟΚ?)

 

Υ.Γ.:

Το συγκεκριμένο πακέτο, όντως υπάρχει:

http://i66.tinypic.com/de4l05.png

 

Ας επιβεβαιώσει όποιος το βάλει (αν όχι ο kokonelos) με screenshot την ακρίβεια αυτών που λέει:

 

4GB για 1 μήνα με -4,44€ (70 στο 12000).

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

Πριν ενα μηνα πηρα μια καρτα απο κοπελα στον ηλεκτρικο.μου ειπε πως με αυτο το μηνυμα θα παρω δυο γιγα.τελικα δινουν 4 και στανταρ ανταγωνιζονται την frog.enjoy it
Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση και αυτό.η καλή πλευρά του "καρτέλ"..

 

Στάλθηκε από το Y6 Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλή φάση και αυτό.η καλή πλευρά του "καρτέλ"..

 

Στάλθηκε από το Y6 Max μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σκέψου και το "γιατί κρυφό;" και να μην το διαλαλούν.

 

Εγώ βαριέμαι να "αναλύω".

Όπως το έγραψες: ΝΑΙ.

Link to comment
Share on other sites

το 12000 δεν το χρησιμοποιει το f2g για προσφορες αν δεν κανω λάθος. Αν υπαρχει σε f2g ενεργοποιείται με άλλο τρόπο. Δεν νομιζω ομως,ολες οι εταιριες εχουν αναλογο πακετο στα πιο φτηνα καρτοκινητα τους,οποτε λογικα μονο σε q πρεπει να παιζει το συγκεκριμενο.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς

[ATTACH]66600[/ATTACH]

 

Sent from my XT1562

 

Κρίμα!

Δοκίμασα και το 70 στο 12410 και βγάζει λάθος εντολή.

Link to comment
Share on other sites

Πριν ενα μηνα πηρα μια καρτα απο κοπελα στον ηλεκτρικο.μου ειπε πως με αυτο το μηνυμα θα παρω δυο γιγα.τελικα δινουν 4 και στανταρ ανταγωνιζονται την frog.enjoy it

 

Γνώμη μου, δεν υπάρχει σύγκριση αφού άλλη κάλυψη και ταχύτητα ίντερνετ της κιου-γουιντ και άλλη της φρογκ-κοσμοτε. Εαν ηθελε να ανταγωνιστεί σωστά την φρογκ-κοσμοτε, θα έπρεπε με τα ιδια λεφτα να δωσει παραπανω γιγα, ωστε να ισορροπήσει την ελλειψη στη καλυψη και ταχυτητες.

 

ΥΓ: ή να δώσει τα ίδια γιγα, με χαμηλότερη τιμή από του φρογκ.

Edited by LAZSKG
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάποιος παλιός συνδρομητής να στείλει το μήνυμα? Ισχύει τελικά για όλους ή μόνο για όσους παίρνουν τις συγκεκριμένες κάρτες?
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κάποιος παλιός συνδρομητής να στείλει το μήνυμα? Ισχύει τελικά για όλους ή μόνο για όσους παίρνουν τις συγκεκριμένες κάρτες?

 

Δεν το δοκίμασα, αλλά και παλιότερα (από τα παιδιά στην Ομόνοια, όπως έγραψα στην προηγούμενη σελίδα, είχα μάθει για το 60) ό,τι έβγαινε για πώληση στο δρόμο (πχ το 60 ή τώρα το 70 στην Q) ίσχυε για όλους (για όλα τα f2go το 60, για όλα τα Q το 70):

 

Δεν έχει τη δυνατότητα να περιορίσει σε συγκεκριμένα Q μια προσφορά για όλους (και όχι εξατομικευμένη) το σύστημα της Wind. Δε λέμε για τα φοιτητικά, έτσι;

 

Αλλά ας το επαληθεύσει και κάποιος "παλιός"....:)

Link to comment
Share on other sites

Παλιός δεν είμαι, μόλις σήμερα ήρθα ξανά στην Q. Έβαλα 5€ μόνο και μόνο για να το δοκιμάσω.

Έστειλα 70 στο 12000 και μου απάντησε ότι και στο f2g. Ότι δηλαδή δεν είναι διαθέσιμο στο οικονομικό μου πρόγραμμα.

 

Υ.Γ. Έχω ένα f2g που σκέφτομαι να καταργήσω σε 1-2 μήνες, και το "60" βόλεψε αρκετά. Πήρα 1GB και θα το χρησιμοποιήσω σαν κύρια σύνδεση δεδομένων για 1 μήνα να δω τι ψάρια πιάνει. Ευχαριστώ Τζίμη.

Link to comment
Share on other sites

Επαναπόπειρα…

Αντιστοίχως:

ΛAΘOΣ ENTOΛH

ΔΩΣATE ΛAΘOΣ ENTOΛH - ΠAPAKAΛΩ ΠPOΣΠAΘHΣTE ΞANA H' KAΛEΣTE ΔΩPEAN TO 12200.

H YΠHPEΣIA ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMH ΣTO OIKONOMIKO ΣAΣ ΠPOΓPAMMA

Ανεπαρκές υπόλοιπο βεβαίως από τότε που μονομερώς & απροειδοποίητα -@ηλεκτρονικές διευθύνσεις τουλάχιστον, παρά τη σωρεία ετέρων ανεπιθύμητων ειδοποιήσεων…- ξαναμανατροποποίησαν τη διάρκεια ισχύος υπολοίπων προ μετατροπής τής ετήσιας διάρκειας τους σε ημιετή καίτοι «επιβεβαιωμένα» μέχρι πρότινος έληγαν κανονικά@1269, υπεξαιρώντας μου ~€100 μαζί μ' αλλά 2 τέως f2g2&νυν "φοιτητικά"• αύριο μεν ανανεώνω για 3μηνο, κυρίως λόγω 8×1Gb/€, μα δεν αναμένεται να τα χρειαστώ ώστε να δοκιμάσω:!:

Link to comment
Share on other sites

Με "παρασύρατε" {χα...χα} και έβαλα "κάρτα" 10€.

 

Δεν ισχύει για όλους το 70 στο 12000:

 

http://i66.tinypic.com/2uema82.png

 

Ούτε για αυτό δεν είναι ικανοί (Μια ανταγωνιστική προσφορά με αντίστοιχη παρεμφερής καρτοκινητής με χρέωση ανά δευτερόλεπτο)...

Το'στειλα (το 70) και στο 12200 και στο 12410 : Λάθος εντολή.

 

Επίσης (όπως και σε όλη τη Wind):

Αν ανανεώσεις (κάρτα) πριν λήξει πακέτο που είχε καταργηθεί από λήξη 3μήνου (μηδενισμός 0€ υπολοίπου),

το πακέτο πάπαλα, ΑΝ και συνεχίζει να εμφανίζεται στα "ενεργοποιημένα πακέτα":

 

http://i67.tinypic.com/nv1vzl.jpg

 

Δεν αφορά αυτό το thread αυτό το πακέτο λοιπόν, όπως ορίσαμε εξ'αρχής.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εγω αγόρασα μια q που δινει 1500 λεπτα προς ολους και 1500mb για 30 ημερες με 8.07

και 4gb με 4.40 πολυ καλη φαση :)

 

Με sms 70 στο 12000 για τα 4GB;

Άρα ΜΟΝΟ για την "ειδική" Q αυτή (Q city ; ; ) ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

ναι 70 στο 12000 4gb

1500 στο 12410 δινει 1500 προς ολους και 1500mb

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εσάς δεν σας δινει 1500 λεπτα κ 1500mb ?

Edited by nastos92
Link to comment
Share on other sites

οι προσφορες του 12410 ειναι επιλεκτικες,δεν ισχυουν για ολους. Να υποθεσω οτι το πακετο των 1500 κοστιζει 8,07 ευρω και διαρκει 30 μερες ε?
Link to comment
Share on other sites

οι προσφορες του 12410 ειναι επιλεκτικες,δεν ισχυουν για ολους. Να υποθεσω οτι το πακετο των 1500 κοστιζει 8,07 ευρω και διαρκει 30 μερες ε?

 

Μάλλον , όπως σε όλα τα "φοιτητικά" Q.

 

 

Όχι το αγόρασα από έναν γνωστό που δίνει προνομιακά πακέτα

 

Μήπως , ΜΟΝΟ όσοι έχουν τη "φοιτητική" (έστω: "ειδική προσφορά"!!) Q μπορούν να βάλουν τα 4GB με -4,44€ με sms 70 στο 12000;

Link to comment
Share on other sites

ναι 70 στο 12000 4gb

1500 στο 12410 δινει 1500 προς ολους και 1500mb

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εσάς δεν σας δινει 1500 λεπτα κ 1500mb ?

 

No...

"ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ ΠΡΟΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ. ΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΤΟΥ ΕΙΔΙΚΟΥ ΠΑΚΕΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗΣ Q."

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

SMS 60 στο 12000 για 500 λεπτά προς κινητά και σταθερά Ρουμανίας και 2GB με 6€. Ισχύει για f2g και Q.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7158316#

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...