Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

10 minutes ago, GREGORYMO said:

Πρέπει να κάνεις ανανέωση για να πάρεις το δώρο ?

Δεν ξέρω σκοπεύω να προσπαθήσω ενεργοποίηση προς τέλος του μήνα. Έχω 0,00€. Παλιότερα που μου ήρθε ανάλογη προσφορά και είχα μηδενικό υπόλοιπο τους ζήτησα να μπορέσω να το ενεργοποιήσω και μου έστειλαν 0,01€ και έγινε. Μάλλον κάτι τέτοιο θα κάνω αν δεν γίνει η ενεργοποίηση.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, eirrr said:

Δεν ξέρω σκοπεύω να προσπαθήσω ενεργοποίηση προς τέλος του μήνα. Έχω 0,00€. Παλιότερα που μου ήρθε ανάλογη προσφορά και είχα μηδενικό υπόλοιπο τους ζήτησα να μπορέσω να το ενεργοποιήσω και μου έστειλαν 0,01€ και έγινε. Μάλλον κάτι τέτοιο θα κάνω αν δεν γίνει η ενεργοποίηση.

Οκ.

Αλλά μιλάμε για 3 ημέρες !!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Πρέπει να κάνεις ανανέωση για να πάρεις το δώρο ?

Από την στιγμή που έχει 11 μήνες να κάνει ανανέωση δεν θα έχει υπόλοιπο. 

Edit:Τώρα είδα ότι απαντήθηκε 

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Να ρωτήσω κάτι εδώ και κάποιους μήνες δε μου έρχονται προσφορές ούτε στο κουτάκι δώρου της εφαρμογηςς ούτε με sms .Από την εξυπηρέτηση της f2g και σε κατάστημα που πήγα δεν ξέρουν γιατί σταμάτησαν οι προσφορές .Έχει κάποιος ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει και τι μπορώ να κάνω; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ουδείς μπορεί να μιλήσει και να απαντήσει με σιγουριά, οι προσφορές είναι προσωποποιημένες και δεν μπορείς να ανακαλύψεις ένα συγκεκριμένο μοτίβο εμφάνισής τους.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410
  • 3 months later...

Θα ηθελα να έχουμε μια λίστα η κάτι τέτοιο, για αυτό πείτε μας ότι προσφορά ξέρετε! 
 

Ας αρχίσω εγώ: 94 Στο 1264 -> Απεριόριστα data για 3 μήνες + παράταση υπόλοιπου για 3 μήνες ΔΩΡΕΑΝ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...