Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστό και με 60 στο 12000 είναι 400 προς Ρουμανία και 2GB

 

Iσχύει αυτό? Εστειλε η κοπέλα μου και το μόνο που της έγραψε ότι το μήνυμα εστάλει αλλά μέχρι τώρα τίποτα.:worry:

 

Εχει ήδη ενεργοποιημένο το 61 (=400' και 2 γίγα προς Βουλγαρία).

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

off topic Αναζήτηση προσφοράς

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο και σε Vodafone όπως αυτό με το 60 ή 61 στο 12000 της wind. με ενδιαφέρουν μόνο τα δεδομένα.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχουν σταματήσει να μου στέλνουν τη γνωστή προσφορά με τα 400' και το 1gb με 5 ευρώ για 30 μέρες από τις 14/5 ενώ πιο πριν μου ερχόταν κάθε βδομάδα. Η ερώτηση είναι αν σε αυτούς που τους έγινε το ίδιο έλαβαν ξανά προσφορά και πότε.
Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη προσφορά ήρθε τελευταία φορά 20 Μαίου σε εμένα, αλλά πλέον μου έρχεται αυτή.. 350 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ + 2GB + 350 ΛEΠTA ΠPOΣ WIND/Q + 35 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 8,5€! ΣTEIΛE 6 ΣTO 1343 KAI ENEPΓOΠOIHΣE MEXPI KAI 24/06. ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχουν σταματήσει να μου στέλνουν τη γνωστή προσφορά με τα 400' και το 1gb με 5 ευρώ για 30 μέρες από τις 14/5 ενώ πιο πριν μου ερχόταν κάθε βδομάδα. Η ερώτηση είναι αν σε αυτούς που τους έγινε το ίδιο έλαβαν ξανά προσφορά και πότε.

Μου είχε έρθει η προσφορά 19/06 και μπορώ να την ενεργοποίησω έως 24/06.

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη προσφορά ήρθε τελευταία φορά 20 Μαίου σε εμένα, αλλά πλέον μου έρχεται αυτή.. 350 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ + 2GB + 350 ΛEΠTA ΠPOΣ WIND/Q + 35 SMS ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 8,5€! ΣTEIΛE 6 ΣTO 1343 KAI ENEPΓOΠOIHΣE MEXPI KAI 24/06. ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Κάτι σε μένα έρχεται αλλά θύρα χάσω το ρολλ οβερ

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα σήμερα μου ήρθε αυτό

 

KAΛOKAIPI XΩPIΣ DATA ΔEN ΓINETAI! 8GB ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 10€! ΣTEIΛE 8GIGA ΣTO 12000 ΓIA NA ENEPΓOΠOIHΣEIΣ THN KAΛOKAIPINH DATA ΠPOΣΦOPA!

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Πάντως το 1GB για ένα μήνα με 4,44 € με δωρεάν αποστολή SMS 60 στο 12410, εξακολουθεί να ισχύει για όλους, χωρίς να έχεις λάβεις σχετικό μήνυμα, μόλις το δοκίμασα :)
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

ΔΩPO 180Λ ΠPOΣ 45 XΩPEΣ TOY EΞΩTEPIKOY, AN BAΛEIΣ KAPTA 12€ ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 MEPEΣ! MHN ΞEXNAΣ OTI TA EYPΩ MENOYN ΣTHN KAPTA ΣOY! (ΔIAPKEIA ΔΩPOY 5 MEPEΣ) ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

 

Ξέρει κανείς ποιές είναι οι 45 χώρες;

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

500Λ προς όλους και 1,5GB με 7.5€ για 30 ημέρες

96 Στο 12410

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε έρθει η προσφορά 19/06 και μπορώ να την ενεργοποίησω έως 24/06.

 

Να ενημερώσω ότι τον τελευταίο 1,5 μήνα ξεκίνησε να έρχεται πάλι η γνωστή προσφορά με τα 400' και το 1Gb με 5 Ευρώ. Γνωρίζει κανείς αν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα λεπτά και τα δεδομένα στο εξωτερικό, εντός ΕΕ;

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι τον τελευταίο 1,5 μήνα ξεκίνησε να έρχεται πάλι η γνωστή προσφορά με τα 400' και το 1Gb με 5 Ευρώ. Γνωρίζει κανείς αν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα λεπτά και τα δεδομένα στο εξωτερικό, εντός ΕΕ;

 

ήρθε και στης γυναίκας μου που έχει ''προνομιακό΄΄ αλλά έχει να βάλει χρήματα κανά 2μηνο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι τον τελευταίο 1,5 μήνα ξεκίνησε να έρχεται πάλι η γνωστή προσφορά με τα 400' και το 1Gb με 5 Ευρώ. Γνωρίζει κανείς αν μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα λεπτά και τα δεδομένα στο εξωτερικό, εντός ΕΕ;
Είχα και εγώ αυτή την απορία και τελικά λειτουργούν κανονικά στο εξωτερικό μόλις τα χρησιμοποιω σου γράφω από Γαλλία .

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχθές μου ήρθε μία (νέα) προσφορά: 100 sms προς όλους και 100 sms προς Wind+Q για 30 μέρες μόνο με 3 €!

Στείλε 61 στο 12410 ή μπες στο My F2G APP. (Ισχύει μέχρι 31-12-2019! )

 

Αλήθεια, την παλιά προσφορά με 200' προς όλους και 1 GB με 3,02 € στέλνοντας το 21 στο 12410 την λαμβάνει κανείς; Έχει να μου έρθει από τον περασμένο Δεκέμβρη...

Link to comment
Share on other sites

Είχα και εγώ αυτή την απορία και τελικά λειτουργούν κανονικά στο εξωτερικό μόλις τα χρησιμοποιω σου γράφω από Γαλλία .

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάντως στους όρους αναφέρεται ότι δεν ισχύουν εκτός Ελλάδας και εντός ΕΕ αλλά τελικά όπως λες ισχύουν κανονικά... Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στους όρους αναφέρεται ότι δεν ισχύουν εκτός Ελλάδας και εντός ΕΕ αλλά τελικά όπως λες ισχύουν κανονικά... Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση.
Τα ίδια λένε και για το φοιτητικό και μια χαρά το δουλεύω στην Ευρώπη ,,
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Λέτε να ζούμε ???

 

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Σε εμένα ήρθε σήμερα και λήγει 21/11/2019

Κρίμα που δεν χρησιμοποιώ τον αριθμό αυτό που ήρθε η προσφορά!

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα ήρθε σήμερα και λήγει 21/11/2019

 

Κρίμα που δεν χρησιμοποιώ τον αριθμό αυτό που ήρθε η προσφορά!

 

Προφανώς το διόρθωσαν !! Τωρα ειναι και εμενα σωστα.

 

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα σε αριθμό που δεν χρησιμοποιείτε για ομιλία (το εχω δώσει σε φίλο για δεύτερο)

Στον βασικό μου αριθμό δεν έχει έρθει ακόμα....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες. Για λεπτά ομιλίας προς όλους και gb παιζει τίποτα?

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...