Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν βλεπεις τα δωρακια στην εφαρμογη κατι θα εχει για σενα. Προσφορα που να παιζει για ολους (τουλαχιστον απο αυτες του 12410) για λεπτα ομιλιας και mb δεν παιζει. Μονο το 60 στο 12410 που δινει ενα γιγα με 4,6 ευρω αν θυμαμαι καλα.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες. Για λεπτά ομιλίας προς όλους και gb παιζει τίποτα?

ΓΕΝΙΚΑ οι προσφορές είτε σου έρχονται με sms στο κινητό είτε με δωράκι στην εφαρμογή του F2G, για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα και μόνο τότε μπορείς να τις ενεργοποιήσεις

ΕΙΔΙΚΑ: Για δεδομένα για όλους υπάρχουν οι επιλογές,

1 GB με 4,44 € -> δωρεάν sms 60 στο 12410 (για ένα μήνα)

2 GB με 5,30 € -> δωρεάν sms 60 στο 12000 (και 400 λεπτά προς Ρουμανία για 4 εβδομάδες)

2 GB με 5,30 € -> δωρεάν sms 61 στο 12000 (και 400 λεπτά προς Βουλγαρία για 4 εβδομάδες)

Για χρόνο ομιλίας προς όλους (εντός Ελλάδος) δεν υπάρχει κάτι μόνιμο από όσο ξέρω.

 

Πιο κάτω ένας πίνακας που είχε φτάξει παλαιότερα ένας συμφορουμίτης.

Wind_12410_1_2018.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μετά από πολλούς μήνες μου ήρθε μήνυμα για την συγκεκριμένη προσφορά. Φυσικά και θα την ενεργοποίησω :)0e57942704fef3b732f2e5ea9e676937.jpg

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ας προστεθεί στον πίνακα η εντολή 95 στο 12410 για 1500 λεπτά προς όλους +2gb + 40 sms για 30 μέρες με 10 ευρώ. 2d3c091a1504719b22273f5aa3924801.jpg

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδια ειμαι στο εξωτερικό( χωρα ε.ε.) και μόλις καταλαβα πως δεν ισχύουν τα φοιτητικά λεπτα mb που είχα και σε δυο μερες με χρεωνε και μου εφαγε οτι κάρτα ειχα. τι πακέτο να ενεργοποιήσω για δεδομένα γιατι μου λεει σε μήνυμα πως εξαιρούνται λεπτα δεδομενα και μηνυματα απο φοιτητικό πακέτο η αλλες ειδικες προσφορές
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδια ειμαι στο εξωτερικό( χωρα ε.ε.) και μόλις καταλαβα πως δεν ισχύουν τα φοιτητικά λεπτα mb που είχα και σε δυο μερες με χρεωνε και μου εφαγε οτι κάρτα ειχα. τι πακέτο να ενεργοποιήσω για δεδομένα γιατι μου λεει σε μήνυμα πως εξαιρούνται λεπτα δεδομενα και μηνυματα απο φοιτητικό πακέτο η αλλες ειδικες προσφορές

 

Ετοιμάζεσαι να ταξιδέψεις στην Ευρωπαϊκή Ένωση;

 

Ενεργοποίησε το μοναδικό Roaming Talk to All για να έχεις 200' ομιλίας για εισερχόμενες και εξερχόμενες κλήσεις Περιαγωγής από και προς 30 χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης αλλά και προς όλα τα δίκτυα στην Ελλάδα. Μην χάσεις επαφή με κανέναν…ακόμα και στο ταξίδι σου, γιατί με το Free2Roam In & Out επικοινωνείς με όλους, με την ίδια άνεση που επικοινωνείς και στην Ελλάδα, μόνο με €10,40 και διάρκεια 30 ημέρες.

δες εδω https://www.wind.gr/f2g/gr/paketa/international/roaming-talk-to-all/

 

Το πακέτο Roaming Talk to All ισχύει στα δίκτυα των παρακάτω χωρών: Αζόρες, Αυστρία, Βέλγιο, Βουλγαρία, Γαλλία, Γερμανία, Δανία, Ην. Βασίλειο, Ιρλανδία, Ισλανδία, Ισπανία, Ιταλία, Κανάριες Νήσοι, Κύπρος, Λετονία, Λουξεμβούργο, Μαδέρες, Μάλτα, Νήσοι Άλαντ, Νορβηγία, Ολλανδία, Ουγγαρία, Πολωνία, Πορτογαλία, Ρουμανία, Σλοβακία, Σουηδία, Τσεχία, Φινλανδία.

 

επισης υπαρχει και ενα πακετο με διαρκεια χρησης 3 ημερες ( δυστυχως ! )

 

Πακέτο EU Talk & SMS & Data

Για εσένα που θέλεις να επικοινωνείς και στο εξωτερικό οικονομικά και χωρίς άγχος έχεις 100’ + 20 SMS + 300ΜΒ μόνο με 4€! Αχτύπητος F2G συνδυασμός για σερφάρισμα, ομιλία & SMS για να τα χρησιμοποιησεις όταν ταξιδεύεις στην Ευρωπαϊκή Ένωση!

Το πακέτο EU Talk & SMS & Data ισχύει στα δίκτυα των παρακάτω χωρών: Αζόρες, Αυστρία, Βέλγιο, Βουλγαρία, Γαλλία, Γερμανία, Δανία, Ην. Βασίλειο, Ιρλανδία, Ισλανδία, Ισπανία, Ιταλία, Κανάριες Νήσοι, Κύπρος, Λετονία, Λουξεμβούργο, Μαδέρες, Μάλτα, Νήσοι Άλαντ, Νορβηγία, Ολλανδία, Ουγγαρία, Πολωνία, Πορτογαλία, Ρουμανία, Σλοβακία, Σουηδία, Τσεχία, Φινλανδία

 

πηγη : εδω https://www.wind.gr/f2g/gr/paketa/international/eu-talk-sms-data/

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις έστειλα στο 12000 το 61 και μου έβγαλε αυτό το μυνημα.

H ΠPOΣΦOPA ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMH ΣTO OIKONOMIKO ΣAΣ ΠPOΓPAMMA.

Χρησιμοποιώ αυτήν την προσφορά εδώ και πολύ καιρό.

Ξέρει κάποιος τί έχει γίνει;

 

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 στο 12410 εφ'οσον φυσικά εχει ερθει μηνυμα ή στο δωράκι της εφαρμογής.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Μόλις έστειλα στο 12000 το 61 και μου έβγαλε αυτό το μυνημα.

H ΠPOΣΦOPA ΔEN EINAI ΔIAΘEΣIMH ΣTO OIKONOMIKO ΣAΣ ΠPOΓPAMMA.

Χρησιμοποιώ αυτήν την προσφορά εδώ και πολύ καιρό.

Ξέρει κάποιος τί έχει γίνει;

Μόλις το ενεργοποίησα χωρίς κανένα πρόβλημα!

έστειλα το 61 στο 12000 και μου έδωσε τα 2 GB συν 400 λεπτά προς Βουλγαρία (για 4 εβδομάδες).

 

Ίσως να φταίει κάτι άλλο... για ξαναδοκίμασε

Εναλλακτικά υπάρχουν και άλλα δύο πακέτα:

2 GB με 5,30 € -> δωρεάν sms 60 στο 12000 (και 400 λεπτά προς Ρουμανία για 4 εβδομάδες)

1 GB με 4,44 € -> δωρεάν sms 60 στο 12410 (για ένα μήνα)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το ενεργοποίησα χωρίς κανένα πρόβλημα!

έστειλα το 61 στο 12000 και μου έδωσε τα 2 GB συν 400 λεπτά προς Βουλγαρία (για 4 εβδομάδες).

 

Ίσως να φταίει κάτι άλλο... για ξαναδοκίμασε

Εναλλακτικά υπάρχουν και άλλα δύο πακέτα:

2 GB με 5,30 € -> δωρεάν sms 60 στο 12000 (και 400 λεπτά προς Ρουμανία για 4 εβδομάδες)

1 GB με 4,44 € -> δωρεάν sms 60 στο 12410 (για ένα μήνα)

 

Πόσο χρέωσε το 61 στο 12000 και για πόσο διαρκεί;

Link to comment
Share on other sites

300' προς όλους και 1,5GB με 6€ για 30 ημέρες

 

99 @ 12410

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

και εκει που περιμενεις κατι φτηνοτερο κατα την προσφιλη τους συνηθεια για να πεισθεις να ενεργοποιησεις καποια απο τις προσφορες,σου κοβει τα 400' και το 1 γιγα με τα 5 ευρω και σου δινει αυτα τα 300' και 1,5 γιγα με 6 ευρω....εχω την αισθηση οτι το πανε αυξητικα και στις ειδικες προσφορες πλεον. Αν και ειδα σε αλλο νουμερο και 200' και 1 γιγα και 20 μηνυματα με 3 ευρω,αλλα αυτο ειναι για σχετικα ανενεργους νομιζω...

 

----- προσθήκη μηνύματος 33 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

300' προς όλους και 1,5GB με 6€ για 30 ημέρες

 

99 @ 12410

 

ποσο υπολοιπο ειχες μεσα και καθε ποτε βαζεις χρηματα?

Link to comment
Share on other sites

Έχω 11,77€ αυτή τη στιγμή.

Συνήθως βάζω 10€ το δίμηνο.

Τώρα έτυχε κι έβαλα 10€ πριν τρεις ημέρες, λόγω προσφοράς για 12€ ανανέωση μέσα στις επόμενες 2 ημέρες..

 

6 του μηνός, είχε έρθει μήνυμα για 500' προς όλους + 2GB για internet για 30 ημέρες εάν ακολουθούσε ανανέωση 12€+ στις επόμενες 2 ημέρες.

Το μήνυμα "χάθηκε" μέσα στο χαμό με τις "προσφορές" που στέλνει η Q και δεν το πρόσεξα καθόλου.

Σήμερα (9 του μηνός) έκανα ανανέωση 10€ και τα έδωσε κανονικά..

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το ενεργοποίησα χωρίς κανένα πρόβλημα!

έστειλα το 61 στο 12000 και μου έδωσε τα 2 GB συν 400 λεπτά προς Βουλγαρία (για 4 εβδομάδες).

 

Ίσως να φταίει κάτι άλλο... για ξαναδοκίμασε

Εναλλακτικά υπάρχουν και άλλα δύο πακέτα:

2 GB με 5,30 € -> δωρεάν sms 60 στο 12000 (και 400 λεπτά προς Ρουμανία για 4 εβδομάδες)

1 GB με 4,44 € -> δωρεάν sms 60 στο 12410 (για ένα μήνα)

 

Θα τα δοκιμάσω και εγώ, ευχαριστώ. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πάθανε σήμερα και στέλνουν προσφορές καινούργιες για 7 ημέρες.... 3 giga για 7 ημέρες με 2 ευρώ, 300 λεπτά ομιλίας για 7 μέρες πάλι με 2 ευρώ.

30 και 46 στο 12410 αντίστοιχα μην τυχον δουλεψει και σε αλλους. Αν και προσωπικά δεν νομίζω ότι συμφέρει. Σε q το έλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πάθανε σήμερα και στέλνουν προσφορές καινούργιες για 7 ημέρες.... 3 giga για 7 ημέρες με 2 ευρώ, 300 λεπτά ομιλίας για 7 μέρες πάλι με 2 ευρώ.

 

30 και 46 στο 12410 αντίστοιχα μην τυχον δουλεψει και σε αλλους. Αν και προσωπικά δεν νομίζω ότι συμφέρει. Σε q το έλαβα.

Εμένα μου ήρθε μόνο για τα λεπτά ομιλίας που αναφέρεις. Και μάλιστα για ενεργοποίηση μεχρι 19 του μηνα.

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://i.postimg.cc/qqwSn14T/Screenshot-2020-06-18-18-53-16-656-co-trebbble-android-wind-f2g-1.jpg

 

Η δευτερη ηρθε και με sms, με το 36 στο 12410 με διαρκεια 30 ημερες

Edited by johnsot-1
Link to comment
Share on other sites

η πρωτη ηταν 5,την πηγαν 5,5. Αρα μαλλον καλα υποπτευθηκα οτι υπαρχει ανοδος τιμων και στις προσωπικες προσφορες...
Link to comment
Share on other sites

Πάντως έβγαλε και νέες πολύ καλές προσφορές (έρχονται και με sms και με δωράκι στην εφαρμογή).

Η πρώτη ενεργοποιήτε και από την εφαρμογή και με sms 21 στο 12410 (στα 200 λεπτά προς όλους και 1GB, προστέθηκαν 20 sms και από 3,02 πήγε 3,00 €)

Και η δεύτερη επίσης ενεργοποιήτε και από την εφαρμογή και με sms 21 στο 12410 (3GB με 3,00 €)

WIND-F2-G-2020-06-23-21-43-40.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι να τα κάνεις τα gb αν δε μπορείς να τα καταναλώσεις??

Φυσικά φταίει ο πάροχος που με φουλ σήμα δε λειτουργεί τίποτα στο ίντερνετ.

Τζάμπα ενεργοποίησα πακέτο δεδομένων στην κιου

 

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...