Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και πανω απο μία φορές ενεργοποιείται. Εμένα τουλάχιστον 4.
Link to comment
Share on other sites

Έμενα έχουν σταματήσει να μου στέλνουν. Edited by scream
Link to comment
Share on other sites

ήρθαν σημεραcb3a17b058c6b2a16709cddb3ddeccb0.jpg

 

 

η παραπανω προσφορα με 500 λεπτα και 50 μυνηματα προς ολους ισχυει για ολα τα νουμερα wind free to go ; . επισης πως μπορουμε να λαμβανουμε τα παραπανω μυνηματα και εμεις; . στελνουμε καπου καποιο μυνημα ενεργοποιησης; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Μόνο για όποιον λάβει το μήνυμα.

Δεν μπορείς να ενεργοποιήσεις κάτι ώστε να σου έρχονται προσφορές. Μπορείς μόνο να δοκιμάσεις να μην αγοράζεις πακέτα ή να μην πραγματοποιείς ανανέωση για λίγο καιρό, και λογικά θα αρχίσουν να σου έρχονται.

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Μία ενέργεια που θα μπορούσες να κάνεις πιθανότατα και να δουλέψει, είναι στις ρυθμίσεις επικοινωνίας της εφαρμογής,να επιλέξεις να σου έρχονται προσφορές (η πρώτη επιλογή).

Πατάς την εικονα του προφίλ και τις βρίσκεις.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος τι δίνουν οι εντολές 200 και 400 στο 12000;Στελνω από f2g και μου λέει ότι το υπόλοιπο δεν επαρκεί για ενεργοποίηση του πακέτου.
Link to comment
Share on other sites

Εχω υπολοιπο 8,35€. Δοκιμασα και μου λεει οτι δεν φτανουν τα λεφτα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μία ενέργεια που θα μπορούσες να κάνεις πιθανότατα και να δουλέψει, είναι στις ρυθμίσεις επικοινωνίας της εφαρμογής,να επιλέξεις να σου έρχονται προσφορές (η πρώτη επιλογή).

 

Πατάς την εικονα του προφίλ και τις βρίσκεις.

Αυτό έκανα πριν κάτι μήνες και έρχονται βροχή η προσφορές... Ενώ παλιότερα που το είχα πειράξει δεν είχε αλλάξει τίποτα.....

 

ναι στο επάνω όχι στο κάτω έβαλα εγώ. 97d83b5258c4336de20a0137d626a423.jpg

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

0e831ae05f2b6aa00e114a6879a084a3.jpg πολύ καλό πακέτο, μακάρι να ήταν μόνιμο

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

προσπάθησα να το γράψω στο φόρουμ με θέμα μα πάντα για τα καρτοκινητα wind και είδα ότι είναι κλειδωμένο το θέμα.

 

μπαίνοντας στο my free to application είδα δυο προφορές η μια έχει 15gb internet με 10 ευρώ για 30 ημέρες για ενεργοποίηση έως 9/4 ! και μια άλλη που δίνει 100 SMS προς όλους και 100 SMS προς wind νούμερα με 3 ευρώ για 30 ημέρες. για ενεργοποίηση έως 9/4 !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

πιθανο να ειναι προσωπικες.Εμφανιζονται πανω δεξια,διπλα στις ειδοποιησεις?
Link to comment
Share on other sites

πιθανο να ειναι προσωπικες.Εμφανιζονται πανω δεξια,διπλα στις ειδοποιησεις?

 

 

Εμφανίζονται στην κεντρική σελίδα σε ένα δωράκι ροζ

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...