Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εντελώς ξαφνικά άρχισα (επιτέλους) να λαμβάνω προσφορές για το 12410!

 

Και εμένα,έρχονται πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο από τα 2(F2G/Q) στέλνει προσφορές με περισσότερα λεπτά προς όλους αυτό τον καιρό?
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε πριν λίγο σε F2G

 

Λογικά είναι για όλους όπως έχουμε αναφέρει το 12000 είναι για όλους. (F2G και Q) και ας μην έχουν λάβει μήνυμα 36e28acc50c6264a92f8bea0dd61a734.jpg

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Λογικά είναι για όλους όπως έχουμε αναφέρει το 12000 είναι για όλους και ας μην έχουν λάβει μήνυμα

Αν βέβαια πας στο κατάστημα και δεν είναι ενημερωμένοι, μπορεί και να νοιώσεις ότι τελικά δεν ήταν ούτε και για σένα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Έρχονται. Ίσως οχι σε όλους τόσο συχνά αλλά έρχονται. Αναφέρθηκε και στο αλλο θέμα των καρτοκινητών π.χ. 3 γιγα με 1€.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μπορεί να αξιοποιηθεί Ευρώπη? Γενικά οι προσφορες στο 12410 μεταφέρονται και Ευρώπη; fc8a5530ddbe75fa5d204990bc2c728f.jpg

 

Στάλθηκε από το LEX720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στειλε να δοκιμασεις το πολυ πολυ να μην ενεργοποιηθει θα το εκανα εγω αλλα δεν εχω καρτα αν ειναι οκ πες μας να ξερουμε
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στειλε να δοκιμασεις το πολυ πολυ να μην ενεργοποιηθει θα το εκανα εγω αλλα δεν εχω καρτα αν ειναι οκ πες μας να ξερουμε

 

Τι να στειλω ? Να το ενεργοποιησω εννοεις ?

Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στειλε να δοκιμασεις το πολυ πολυ να μην ενεργοποιηθει θα το εκανα εγω αλλα δεν εχω καρτα αν ειναι οκ πες μας να ξερουμε

 

Δοκίμασε να στείλεις και αν σου πει οτι δεν αρκεί το υπόλοιπο παει να πει οτι μπορείς να τη βάλεις. Αν σου πει ότι δεν είναι διαθέσιμη, δεν ισχύει για τον αριθμό σου

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μπορεί να αξιοποιηθεί Ευρώπη? Γενικά οι προσφορες στο 12410 μεταφέρονται και Ευρώπη;

 

Μάλλον όχι.

Εγώ ενεργοποίησα 400' προς όλους + 1GB με 5€,

στέλνοντας 47 στο 12410.

Τώρα βλέπω ότι τα ΥΠΟΛΕΙΠΟΜΕΝΑ ΛΕΠΤΑ ΟΜΙΛΙΑΣ,

αναφέρονται ως "Bonus Προς όλους"

 

Τι το ψάχνεις, ο Έλληνας πάντοτε θα βρει το παραθυράκι.

Άντε, να πεις ότι το καταλαβαίνω τα λεπτά που δίνονται δώρο με κάθε ανανέωση, να χαρακτηρίζονται ως "bonus".

Αλλά το να βαφτίζουνε κανονικά αγορασμένα πακέτα "bonus", νομίζω ότι ακροβατούν στα όρια της νομιμότητας.

Η ΕΕ λέει ξεκάθαρα ότι ο αγορασμένος χρόνος ομιλίας, μπορεί να χρησιμοποιείτε σε περιαγωγή.

Θα μου πεις, είναι "προσφορά".

Και ποιος ορίζει τι είναι προσφορά;

Αυτοί μπορεί αύριο μεθαύριο να βγάλουν εσκεμμένα ένα ακριβό βασικό πακέτο στα 10€ και μετά όλοι να βάζουμε "προσφορές" των 5-6-7€

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

ακριβως οπως τα λες...επρεπε η ΕΕΤΤ να τους βαλει αμεσως στη θεση τους με ενα 6ψηφιο γλυκισμα για αρχη Edited by XP130TD
Εκτός Ο.Π.Χ
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Τι το ψάχνεις, ο Έλληνας πάντοτε θα βρει το παραθυράκι.

Άντε, να πεις ότι το καταλαβαίνω τα λεπτά που δίνονται δώρο με κάθε ανανέωση, να χαρακτηρίζονται ως "bonus".

Αλλά το να βαφτίζουνε κανονικά αγορασμένα πακέτα "bonus", νομίζω ότι ακροβατούν στα όρια της νομιμότητας.

Η ΕΕ λέει ξεκάθαρα ότι ο αγορασμένος χρόνος ομιλίας, μπορεί να χρησιμοποιείτε σε περιαγωγή.

Θα μου πεις, είναι "προσφορά".

Και ποιος ορίζει τι είναι προσφορά;

Αυτοί μπορεί αύριο μεθαύριο να βγάλουν εσκεμμένα ένα ακριβό βασικό πακέτο στα 10€ και μετά όλοι να βάζουμε "προσφορές" των 5-6-7€

 

 

Προσφορά ορίζει τι είναι αυτός που πουλάει κάτι.

 

Είναι κάποιο αγαθό ή υπηρεσία που στο δίνει με κάποιο όφελος, και όποιος θέλει αγοράζει. Δεν υποχρεώνεται κανείς.

Κι εγώ έχω πάρει πακέτο προσφοράς και δεν αναφέρεται ως bonus.

Bonus ονομάζει τα 120' που μου δίνει λόγω σταθερού.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, μέσα στο 2019 σας έχει έρθει κάποια προσφορά; ... γιατί εμένα δεν... (σε δύο αριθμούς)

 

Ναι,έρχονται κανονικά!

Link to comment
Share on other sites

Μια διόρθωση σχετικά με το post #366 εάν στείλετε sms 61 στο 12000 δίνει 2gb και 400 λεπτά προς Βουλγαρία και όχι προς Ρουμανία όπως είχε γραφτεί.
Link to comment
Share on other sites

Μια διόρθωση σχετικά με το post #366 εάν στείλετε sms 61 στο 12000 δίνει 2gb και 400 λεπτά προς Βουλγαρία και όχι προς Ρουμανία όπως είχε γραφτεί.
Σωστό και με 60 στο 12000 είναι 400 προς Ρουμανία και 2GB

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

55 στο 12410

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε και το 71 στο 12410

 

Αποτελεί την καλύτερη εναλλακτική: 2gb για 30 ημέρες με 3€

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε:

400Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB ΓIA 30 MEPEΣ, MONO ME 5€! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE 47 ΣTO 12410 EΩΣ 8/10!

Έχουν προσθέσει 100' και αφαιρέσαν 2€ σε σχέση με την παλιότερη προσφορά του 47.

 

Επιτέλους με θυμήθηκαν ξανά μετά από καιρό μου ήρθε και εμένα προσφορά. :D

400Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB ΓIA 30 MEPEΣ, MONO ME 5€! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE 47 ΣTO 12410 EΩΣ 11/2!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου έρχεται συνέχεια εμένα σε νούμερο που δεν χρησιμοποιώ.

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους με θυμήθηκαν ξανά μετά από καιρό μου ήρθε και εμένα προσφορά. :D

400Λ ΠPOΣ OΛOYΣ & 1GB ΓIA 30 MEPEΣ, MONO ME 5€! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE 47 ΣTO 12410 EΩΣ 11/2!

 

Tα νεύρα μου :mad: σε εμένα έχει σταματήσει κάτι μήνες να έρχεται αυτή η προσφορά..... με έχουν πρήξει με αυτή με τα 1500 προς όλους και 1,5gb με 8,57 για 25 ημέρες και με αυτή Screenshot-20190205-154502.jpg

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...