Jump to content

Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410


jimmiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5ος συνεχόμενος μήνας που μου ήρθες μήνυμα για 500' και 50 sms με 4,44 €.

Φαίνεται ότι παγιώνεται η κατάσταση και πολύ μου αρέσει :)

Κάθε πότε ανανεώνεις και με τι ποσό?

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πότε ανανεώνεις και με τι ποσό?

 

είχα να βάλω κάρτα από 19-8-17, είχα υπόλοιπο μέσα που έκανα την ανανέωση στις 8-9 και σήμερα μου ήρθε μήνυμα οπότε έβαλα 6 € και έκανα την αναέωση του πακέτου για τον 10ο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,μου ηρθε μνμ 200' προς ολους κ 1 γιγα με 3,02 ευρω (21 στο 12410)

αυτο που θελω να ρωτησω,τα λεπτα ειναι με χρεωση ανα δευτερολεπτο,γιατι δεν γραφει

 

Q εχω

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά μου ήρθε ένα τούμπανο μήνυμα.

2GB τον μήνα για τους επόμενους 3 μήνες με 3 ευρώ.

Τι εννοεί ότι θα πληρώσω 3 ευρώ για να πάρω συνολικά 6GB για 3 μήνες ??

Γιατί γράφει μέσα 3 ευρώ και ότι οι επόμενοι 2 μήνες είναι SUPER ΔΩΡΟ. ??

Και η προσφορά λέει είναι μέχρι 27/10 , τότε θα το βάλω γιατί τώρα έχω surfing.

Link to comment
Share on other sites

θα δωσεις 3€ και θα παρεις επιτοπου 2 γιγα για 30 μερες. Και την 1η του επομενου μηνα θα παρεις 2 γιγα και την πρωτη του μεθεπομενου αλλα 2 γιγα. Εκει εχει ενα μικρο φαουλ,ουσιαστικα τα πρωτα και τα δευτερα γιγα θα μπουν με διαφορα λιγων ημερων,δεν ειναι δηλαδη 3 ολοκληροι μηνες που αποδιδονται τα gb.Αν το βαλεις στις 27/10 θα εχεις 2 γιγα ως τις 26/11 και θα παρεις και αλλα 2 την 1/11 για αλλες 30 μερες.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως πρόκειται για εκπληκτική προσφορά!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δε κατάλαβα

 

Και συνεχίζω μιας και η wind συνεχίζει να στέλνει προσφορές μιας και έχω αφήσει αρκετό διάστημα χωρίς να ανανεώσω (3,5 μήνες)

 

10 GB για 30 μέρες μονο με 8 ευρώ αποκλειστικα για εσένα.Στείλε 100 στο 12410 και πάρε τη super surf προσφορά εως 08/10

 

 

Δυστυχώς καμια απο τις 2 που μου στείλαν δε με βολεύει καθόλου..!!

 

Περιμένω την επόμενη

 

Επιβεβαιώνω, κι εγώ έλαβα:

10 GB για 30 μέρες μονο με 8€ αποκλειστικα για εσένα! Στείλε 100 στο 12410 και πάρε τη super surf προσφορά εως 17/10

 

Δεν το ενεργοποίησα και μου ξαναέστειλαν:

10 GB για 30 μέρες μονο με 8€ αποκλειστικα για εσένα! Στείλε 100 στο 12410 και πάρε τη super surf προσφορά εως 24/10

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

5ος συνεχόμενος μήνας που μου ήρθες μήνυμα για 500' και 50 sms με 4,44 €.

Φαίνεται ότι παγιώνεται η κατάσταση και πολύ μου αρέσει :)

 

Εμένα μου είχαν στείλει αυτήν την προσφορά για 15 μέρες αν απλά ανανέωνα 10€, έβαλα,τα πήρα, αλλά το έκαναν μόνο μια φορά. Από κει και πέρα μόνο κάτι κουτσουρεμένες, άναξιες αναφοράς, προσφορές μου κάνουν, παρότι τώρα έχω να βάλω κάρτα πάνω από 1μισι μήνα.

Το μόνο άξιο λόγου είναι τα 5GB με 5 ευρώ για 30 μέρες που μου στέλνουν 2 φορές την εβδομάδα. Μόνο που έχω βολευτεί με Frog (δίκαρτο) για το ίντερνετ, λόγω καλύτερου δικτύου, και δεν τη βάζω.

Αν μου έστελναν το παραπάνω του φίλου, θα το αγόραζα κάθε μήνα. Με 4.44€ για ομιλία και sms και άλλα τόσα για 4GB θα ήμουν άρχοντας.

 

EDIT: ΘΑ ΘΕΛΑ! Μόλις ενημερώθηκα ότι η Frog με τα ίδια λεφτά (4.44€) αλλάζει το πακέτο σε 2GB και 25 μέρες διάρκεια από 30 μέρες... Ωραία, ρε.

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω, κι εγώ έλαβα:

10 GB για 30 μέρες μονο με 8€ αποκλειστικα για εσένα! Στείλε 100 στο 12410 και πάρε τη super surf προσφορά εως 17/10

 

Δεν το ενεργοποίησα και μου ξαναέστειλαν:

10 GB για 30 μέρες μονο με 8€ αποκλειστικα για εσένα! Στείλε 100 στο 12410 και πάρε τη super surf προσφορά εως 24/10

 

Εμένα μου έρχεται αυτό το μήνυμα στην Q, κάθε 2-3 μέρες. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έρχεται αυτό το μήνυμα στην Q, κάθε 2-3 μέρες. :wacko:

 

Θεωρώ ότι είναι 1 "κανονικό" πακέτο (Δλδ όσο "ακριβώς" θα έπρεπε να είναι οι τιμές):

Εξ'ου και το λαμβάνουν "πολλοί" (Εγώ το παίρνω τελευταία σε όλα τα καρτοκινητά που έχω σε Wind/Q).

Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο [Θεωρώ ότι δλδ ΔΕΝ "μπαίνει μ€σα" η εταιρία]...

 

ΔΕ λέω ότι "μπαίνει μέσα" με το παρακάτω,

ΑΛΛΑ θεωρώ "κλάσεις ανώτερο" το 2GB/μήνα για 3 μήνες με -3€.

ΑΡΚΕΙ να ξέρετε ότι η "βέλτιστη" ενεργοποίησή του (Δλδ για "πλήρη" χρήση του πακέτου) είναι αρχές μηνών (Δλδ 1,2,3 κλπ κάθε μήνα):

 

Συνήθως ΔΕΝ το στέλνει έτσι η Wind/Q και γράφει το sms της εξατομικευμένης προσφοράς 23:

"Ενεργοποίηση ως 24/10" πχ:

Εεεε τότε "χάνονται" ουσιαστικά [Για τη διάρκεια των 3 μηνών που λέει η προσφορά] οι πρώτες μέρες του Οκτώβρη,

ΚΑΘΩΣ κάθε 1 του μηνός των 2 επόμενων μηνών θα "μπαίνουν" τα 2GB.

 

Σπάνια στέλνει sms που λέει: "Ενεργοποίηση ως 1/10"...Εεεε τότε "αρπάω" την ευκαιρία {όπως μου έστειλε κ το "έκανα"}:

Πλήρη για 3 μήνες αξιοποίηση των 2GB/μήνα με -3€.

 

 

Υ.Γ.: Το 25 "πακέτο" που αναφέρθηκε σε προηγούμενη σελίδα ΔΕΝ πρέπει {Σίγουρος είμαι} ΝΑ υπάρχει με τα "χαρακτηριστικά" που ανέφερε ο Fire Starter. Κάτι άλλο "δίνει", ΑΠΛΑ δεν έχει ληφθεί από συμφορουμίτες για να γνωρίζουμε τι δίνει.

Και ελπίζω άλλοι συμφορουμίτες ΝΑ μην "θέλουν να μας μπερδέψουν" [Fire Starters όπως γράφουν στην υπογραφή τους].

 

Όποιος λάβει άλλο λεκτικό προσφοράς από 12410 ΑΣ το αναφέρει {ΑΛΛΑ ειλικρινά, έτσι;}.

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

[...]

10 GB για 30 μέρες μονο με 8€ αποκλειστικα για εσένα! Στείλε 100 στο 12410 και πάρε τη super surf προσφορά εως 24/10

 

Δεν το ενεργοποίησα και τώρα μου έστειλαν:

Καίγεσαι για GB? 15GB για 30 μέρες μόνο με 10€ αποκλειστικά για εσένα! Στείλε 150 στο 12410 και πάρε την Super Surf προσφορά έως 01/11

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ενεργοποίησα και τώρα μου έστειλαν:

Καίγεσαι για GB? 15GB για 30 μέρες μόνο με 10€ αποκλειστικά για εσένα! Στείλε 150 στο 12410 και πάρε την Super Surf προσφορά έως 01/11

 

Επιβεβαιώνω: Το έλαβα κι εγώ.

 

Έχουμε, λοιπόν {Και μην ξεχάσετε να διαβάσετε τα υπογραμμισμένα}..

 

Wind_12410_10_2017.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10GB MONO 5€ KAI ΔIAPKEIA 30 NYXTEΣ! KAΘE BPAΔY AΠO TIΣ 22:00 ΩΣ TIΣ 08:00 TO ΠPΩI ΛIΩNEIΣ ΣTO ΣEPΦAPIΣMA! ΣTEIΛE ΔΩPEAN: GB ΣTO 12000 & KAΛO ΞENYXTI!
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο αυτό υπάρχει απο το καλοκαίρι και σίγουρα συμφέρει αν εργάζεσαι βραδινή βάρδια ή γενικώς ξενυχτάς και δεν έχεις wifi,αλλά καλό είναι να έχεις και κανά πακέτο ΜΒ ενεργοποιημένο για τις υπόλοιπες ώρες της ημέρας για να μην έχεις άσκοπες χρεώσεις...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο αυτό υπάρχει απο το καλοκαίρι και σίγουρα συμφέρει αν εργάζεσαι βραδινή βάρδια ή γενικώς ξενυχτάς και δεν έχεις wifi,αλλά καλό είναι να έχεις και κανά πακέτο ΜΒ ενεργοποιημένο για τις υπόλοιπες ώρες της ημέρας για να μην έχεις άσκοπες χρεώσεις...
Νόμιζα το έχει μόνο η Vodafone αυτό το πακέτο για αυτό το ποσταρα.
Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα το έχει μόνο η Vodafone αυτό το πακέτο για αυτό το ποσταρα.
ολες εχουν κάτι αντίστοιχο
Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα το έχει μόνο η Vodafone αυτό το πακέτο για αυτό το ποσταρα.

 

Ολες εχουν,απλα η Vodafone δινει 2 ωρες εξτρα (20:00 με 22:00) και ειναι +1€ παραπανω.

Εκτος αυτου στη Wind το βαζεις οσες φορες θελεις,χωρις το οριο 4 πακετα ανα 30 ημερες.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα πακετο για GB?

 

Αυτό που δίνει χρόνο προς Ρουμανία και προς Βουλγαρία

 

5 ευρώ και παίρνεις 2gb

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα πακετο για GB?
60 η 61 στο 12000

 

2GB και 500λεπτα προς Ρουμανία... Βουλγαρία

 

Κόστος 5€

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

5ος συνεχόμενος μήνας που μου ήρθες μήνυμα για 500' και 50 sms με 4,44 €.

Φαίνεται ότι παγιώνεται η κατάσταση και πολύ μου αρέσει :)

 

χμ...... σήμερα τελειώνει το πακέτο και ακόμα δεν μου έχει έρθει sms ανανέωσης.......:cool:

 

edit

Ηρθε :)

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Κρυφές προσφορές καρτοκινητών Nova με sms στο 12410

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...