Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτή την έχει βάλει κανείς στο flat?

https://tokinito.gr/mobile-phones-tablets-accessories/mobiles-tablets-accessories/screen-protection/flexible-tempered-glass-forcell-samsung-galaxy-s7-sm-g930f-0-2mm.html

Ξαναψάχνομαι για κάτι σίγουρο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτή την έχει βάλει κανείς στο flat?

https://tokinito.gr/mobile-phones-tablets-accessories/mobiles-tablets-accessories/screen-protection/flexible-tempered-glass-forcell-samsung-galaxy-s7-sm-g930f-0-2mm.html

Ξαναψάχνομαι για κάτι σίγουρο...

 

Αφήνει αέρα περιμετρικά, όπως όλα φαντάζομαι.

Το συγκεκριμένο το πέρασα σε ενός φίλου λίγο πριν το Πάσχα.

Την επόμενη φορά θα δοκιμάσουμε μια μεμβράνη που αφήνει κενό περιμετρικά, είναι λεπτή όμως και δεν πολύ φαίνεται άσχημα και δεν αφήνει αέρα περιμετρικά.

http://plusmobi.net/3MK-Γυαλί-προστασίας-για-Samsung-Galaxy-S7-Tempered-Glass-for-Samsung-Galaxy-S7?search=Galaxy%20s7%20

Την είχα δοκιμάσει σε oneplus 3.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως από mediamarkt (Αμαρουσίου) δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος!

Αυτή που πρωτοέβαλα είχε ένα σωρό χνούδια εγκλωβισμένα μέσα και την επόμενη μέρα πήγα και μου την άλλαξαν αλλά η επιφάνειά της δεν είναι λεία!

Έχει την υφή φλούδας πορτοκαλιού και σε μερικά σημεία λίγο μεγαλύτερες ανωμαλίες!

Στης κοπέλας μου μάλιστα έχει και φυσαλίδα αέρα που εδώ και 6 μέρες δεν έχει φύγει!

Τι μόνο καλό είναι πως προς το παρόν δεν έχουν ξεκολλήσει από τις θήκες!

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα αυτη τη zagg από mediamarkt.Γεμάτη φουσκαλες είναι .Ο τεχνικός είπε ότι θα φύγουν σε 48 ώρες ..κτλ. Αν με Γ@μησει και αυτή (σορρυ αλλά έχω συγχιστεί) , το αφήνω χωρίς screen protector ,έτσι κι αλλιώς το έχω ασφαλίσει.
Link to comment
Share on other sites

Μολις εβαλα αυτη τη zagg από mediamarkt.Γεμάτη φουσκαλες είναι .Ο τεχνικός είπε ότι θα φύγουν σε 48 ώρες ..κτλ. Αν με Γ@μησει και αυτή (σορρυ αλλά έχω συγχιστεί) , το αφήνω χωρίς screen protector ,έτσι κι αλλιώς το έχω ασφαλίσει.

Αν δεν έχει πάρει σκόνη οι φουσκάλες θα φύγουν. Που το ασφάλισες??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εδώ δεν είναι το κατάλληλο σημείο για αυτή τη συζήτηση, μπες στο ανάλογο θέμα και θα σου λυθούν όλες οι απορίες.

Πάντως όλα όσα λες έχουν γίνει. Επίσης όσοι γύρισαν πίσω στην 6αρα έπαψαν να έχουν προβλήματα και τέλος το πρόβλημα με τις χαμένες κλήσεις λύνεται μόνο αν το έχεις μόνιμα σε 2G, αν το βάλεις σε σε αυτόματο 2G/3G ή 2G/3G/4G τότε υπάρχει πρόβλημα.

Δεν ξερω που ακουγεται πολυ περιεργο ενα τοσο καλο κινητο να εχει τετοιο θεμα αν εχεις 3g/4g με android 7.

Μα παρα πολυ περιεργο.

Οταν λες το σωστο τοπικ εννοεις το επισημο τοπικ για το samsung galaxy s7?

 

Οσο τωα αφορα στο αν υπαρχει θηκη s-view που να ειναι και μπαταρια εχει βρει κανεις καμια καλη?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχει πάρει σκόνη οι φουσκάλες θα φύγουν. Που το ασφάλισες??

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

καλα αν γινει κανα αστειο και δεν φυγουν ,θα το ξαναστειλω απο εκει για να το φτιαξουν παλι.Απο το μαγαζι που το πηρα με Ασφαλεια Generalli

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας.Σημερα παρελαβα 2 θηκες από εδώ: https://www.aliexpress.com/item/100-Brand-New-Shockproof-360-TPU-Silicone-Protective-Clear-Case-Cover-FOR-Samsung-Galaxy-S6-S7/32745915585.html?trace=msiteDetail2pcDetail , που ειναι και παμθηνες.

Κουμπωσαν μια χαρα και παρολο που εχω βαλει της forcell Full Cover μεμβρανες πανω,ακουει πολυ καλα στις εντολες.Μαλλον ελυσα το προβλημα προφυλαξης της συσκευης.

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια....τελικα η μεβρανη που τοποθετει το mediamarkt ξερουμε 100% αν ειναι της Zagg?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Screenknight αποτυχία...Την έχω εφαρμόσει κάνα μήνα κι ενώ όλα ήταν σχεδόν άψογα, σήμερα βλέπω ότι όλη η επιφάνεια έχει γεμίσει μικρά μπιμπίκια...
ανεμοβλογια;; :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ πάντως από mediamarkt (Αμαρουσίου) δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος!

Αυτή που πρωτοέβαλα είχε ένα σωρό χνούδια εγκλωβισμένα μέσα και την επόμενη μέρα πήγα και μου την άλλαξαν αλλά η επιφάνειά της δεν είναι λεία!

Έχει την υφή φλούδας πορτοκαλιού και σε μερικά σημεία λίγο μεγαλύτερες ανωμαλίες!

Στης κοπέλας μου μάλιστα έχει και φυσαλίδα αέρα που εδώ και 6 μέρες δεν έχει φύγει!

Τι μόνο καλό είναι πως προς το παρόν δεν έχουν ξεκολλήσει από τις θήκες!

παρε μια καρτα βαλτην σε ενα πανι και προσπαθησε να βγαλεις την φουσκαλα προς την εξωτερικη μερια ειχα το ιδιο θεμα και το εκανα ετσι και ολα καλα ,η υφη στρωνει μετα απο κα.ποσες μερες
Link to comment
Share on other sites

παρε μια καρτα βαλτην σε ενα πανι και προσπαθησε να βγαλεις την φουσκαλα προς την εξωτερικη μερια ειχα το ιδιο θεμα και το εκανα ετσι και ολα καλα ,η υφη στρωνει μετα απο κα.ποσες μερες

Μπαααα... χαμένος κόπος!

Είναι δύο φουσκάλες τελικά που οφείλονται σε σκουπιδάκια.

Όσο για την υφή... δεν μπαίνω καν στον κόπο να το πάω για αλλαγή!

Χαμένα τα 30€ στη Media markt!

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Απο οσους πηγατε media markt για μεμβρανη,πηγε κανεις σας σε αυτο στην Π.Ραλλη στην Νικαια;

Το παλικαρακι εκει μου εχουν πει ξερει και το βαζει σωστα.

Δεν εχω βαλει εγω προσωπικα αλλα ειδα s7 edge που εβαλε εκει κι επαθα πλακα.Σα να μην φοραει ειναι.Ακομα και στην αφη ηταν αψογο.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Απο οσους πηγατε media markt για μεμβρανη,πηγε κανεις σας σε αυτο στην Π.Ραλλη στην Νικαια;

Το παλικαρακι εκει μου εχουν πει ξερει και το βαζει σωστα.

Δεν εχω βαλει εγω προσωπικα αλλα ειδα s7 edge που εβαλε εκει κι επαθα πλακα.Σα να μην φοραει ειναι.Ακομα και στην αφη ηταν αψογο.

Λοιπον αψογο του mediamarkt .....μονο αυτο λεω

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαίρομαι για σας αλλά μακάρι να μπορούσα να πω τα ίδια...:

http://i67.tinypic.com/14o4z6t.jpg

Και αυτό είναι το δικό μου με την "καλή" εφαρμογή!

Της κοπέλας μου απλά δεν βλέπεται!

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι ξαφνικά κιτρινίζει λίγο η οθόνη. Υπάρχει κάποιο κρυφό μενού να ελέγξω αν λειτουργεί καλά;
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως είναι και μενα με screenknight

ΚΙ εμένα έτσι ήταν,μέχρι που πέταξε και κάτι μπιμπίκια μετά από 1 μήνα...Τωρα ,θα βρίσκεται σε κάποια χωματερή μαζί με τα υπόλοιπα άχρηστα τζαμακια και μεμβράνες..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έστειλα email στην screenknight για νερά κάτω από τη μεμβράνη και μου απάντησαν ότι θα μου στείλουν άλλη. Πέρασε ένας μήνας του έστειλα ξανά email ότι ακόμα δεν έχει έρθει τίποτα και μου είπαν ότι το ταχυδρομισαν κανονικά...

Καμία ιδέα?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια επειδη στο edge δεν βλεπω να βγαινει ακρη με τζαμακια , με βλεπω για το 7 το απλο , εκει εχετε να προτεινετε καποιο καλο τζαμακι κ να καθεται καλα?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...