Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ, δε με ενδιαφέρει το fast, για τη νύχτα το θέλω μόνο.. Κρατάω και αυτόν που προτείνεις και το απόγευμα θα αποφασίσω..

Στο λέω γιατί εγώ αρχικα πηρα απλο και στην συνέχεια fast.

Καλύτερα να έχεις την δυνατότητα και να αποφασίσεις παρα να μην την εχεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λέω να πάρω τον ασύρματο φορτιστή της Nillkin, έχετε διαβάσει τίποτα σχόλια για τον συγκεκριμένο αν έχει θέματα κ.λ.π;

Εχω εγω τον magic disk τον 2 όμως,εδω και 2 χρόνια.. Είναι τέλειος απλά το φως οταν φορτίζει είναι καπως έντονο αν φορτίζεις στο κομοδινο ενω κοιμάσαι.

Link to comment
Share on other sites

Στο λέω γιατί εγώ αρχικα πηρα απλο και στην συνέχεια fast.

Καλύτερα να έχεις την δυνατότητα και να αποφασίσεις παρα να μην την εχεις.

Σίγουρα, αλλά σκέψου ότι ποτέ μέχρι στιγμής δεν έχω φορτίσει με fast γιατί δεν χρειάστηκε και η διαφορά του χρόνου είναι πολύ μικρή σε σχέση με τη θερμοκρασία που ανεβάζει η συσκευή... Αν το fast της Samsung ήταν σαν της OnePlus τότε αλλάζει το θέμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχω εγω τον magic disk τον 2 όμως,εδω και 2 χρόνια.. Είναι τέλειος απλά το φως οταν φορτίζει είναι καπως έντονο αν φορτίζεις στο κομοδινο ενω κοιμάσαι.

Δε με ενοχλεί το φως, κι εγώ αυτόν κοιτάω από banggood και ευρωπαϊκή αποθήκη..

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, αλλά σκέψου ότι ποτέ μέχρι στιγμής δεν έχω φορτίσει με fast γιατί δεν χρειάστηκε και η διαφορά του χρόνου είναι πολύ μικρή σε σχέση με τη θερμοκρασία που ανεβάζει η συσκευή... Αν το fast της Samsung ήταν σαν της OnePlus τότε αλλάζει το θέμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δε με ενοχλεί το φως, κι εγώ αυτόν κοιτάω από banggood και ευρωπαϊκή αποθήκη..

Εντάξει συνήθειες είναι, καποτε το χρειάζομαι το fast εγω οταν βιάζομαι ανάλογα την χρήση είναι.

Link to comment
Share on other sites

Aπό ασύρματο φορτιστή έχω τον γνήσιο της Samsung.

Η οθόνη προστατεύεται με σταγόνα απο ένα μαγαζί της cosmote.

Σήμερα παρέλαβα μια θήκη croco γνήσιο δέρμα στα 44,90 σε μαύρο χρώμα πολύ εντυπωσιακή.

 

http://www.i-carercase.com/images/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case-14.jpg http://www.i-carercase.com/images/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case-3.jpg http://www.i-carercase.com/images/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case-7.jpg http://www.i-carercase.com/images/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case-8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aπό ασύρματο φορτιστή έχω τον γνήσιο της Samsung.

Η οθόνη προστατεύεται με σταγόνα απο ένα μαγαζί της cosmote.

Σήμερα παρέλαβα μια θήκη croco γνήσιο δέρμα στα 44,90 σε μαύρο χρώμα πολύ εντυπωσιακή.

 

http://www.i-carercase.com/images/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case-14.jpg http://www.i-carercase.com/images/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case-3.jpg http://www.i-carercase.com/images/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case-7.jpg http://www.i-carercase.com/images/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case/iCarer-Galaxy-S7-Edge-Embossed-Crocodile-Case-8.jpg

ωραια η θηκη,οταν λες σταγονα εννοεις την νανοτεχνολογια που ριχνουν υγρο πανω στην οθονη και μετα το πριστατευει απο γρατζουνιες πχ;
Link to comment
Share on other sites

Nαι αυτό εννοώ... Απλά το έκανε ένας φίλος μου γι αυτό δεν γνωρίζω λεπτομέρειες.

 

Ήθελα να ρωτήσω για powerbank έχετε να προτείνετε κάτι καλό και όμορφο.?? (ανεξαρτήτως κόστους)

Κάπου πήρε το μάτι μου αυτό αλλά δεν το βλέπω σε ελληνικά site... http://www.ependitislive.gr/%CE%B1%CF%85%CF%84%CF%8C-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%BF-power-bank-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%82/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Καποιες θηκες που κυκλοφορουν που ειναι εμπρος και πισω σαν σιλικονη δοκιμασε κανεις?

Εγω περιμενω απο εξωτερικο.Αλλα καποιος φιλος απο εδω μεσα ειπε οτι ειναι μουφα...Θα δειξει.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Καποιες θηκες που κυκλοφορουν που ειναι εμπρος και πισω σαν σιλικονη δοκιμασε κανεις?

Έχω πιάσει στα χέρια ένα S7 με αυτές. Προσωπικά το θεωρώ άθλιο και το touch δεν έχει καλή ανταπόκριση.

 

Κρίμα τέτοια κινητάρα να την χαντακώσεις με κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πιάσει στα χέρια ένα S7 με αυτές. Προσωπικά το θεωρώ άθλιο και το touch δεν έχει καλή ανταπόκριση.

 

Κρίμα τέτοια κινητάρα να την χαντακώσεις με κάτι τέτοιο.

Θα κλαιω τα 6 ευρω...χαχαχαχαχα!!!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Nαι αυτό εννοώ... Απλά το έκανε ένας φίλος μου γι αυτό δεν γνωρίζω λεπτομέρειες.

 

Ήθελα να ρωτήσω για powerbank έχετε να προτείνετε κάτι καλό και όμορφο.?? (ανεξαρτήτως κόστους)

Κάπου πήρε το μάτι μου αυτό αλλά δεν το βλέπω σε ελληνικά site... http://www.ependitislive.gr/%CE%B1%CF%85%CF%84%CF%8C-%CE%B5%CE%AF%CE%BD%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CF%8D%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%BF-power-bank-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC%CF%82/

αν το αγαπας το κινητο σου τρεχα γρηγορα και βαλε ζελατινα γυαλι πλαστικο οτι βρεις τελος παντων γιατι αυτο που εβαλες να ξερεις δεν κανει τιποτα εχουν χαλασει πολλα κινητα το τζαμι απο αυτην την απατεωνια
Link to comment
Share on other sites

Θα κλαιω τα 6 ευρω...χαχαχαχαχα!!!

Υο πρόβλημα είναι ότι όλοι παραγγέλνουμε πρώτα και μετά ρωτάμε.. :P

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την μεμβράνη αυτή την έχω εδώ και 4-5 μήνες και η οθόνη είναι άψογη όπως την πρώτη μέρα που ήρθε στα χέρια μου.

Πριν είχα θήκη πλάτης μόνο και το κινητό έμπαινε σε τσάντες και τσέπες και δεν έπαθε τίποτα.

Τώρα αν τύχει κάτι μελλοντικά θα δείξει αλλά το προσέχω γενικά.

Πάντως είναι το μόνο που καλύπτει την οθόνη του edge χωρίς προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που εχω το spigen screen protector ειναι φανταστικο σε κυλιση.Χαρασετε ευκολα ομως...Το εχω βαλει σωστα και δεν ξεκολλαει με τιποτα.

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την μεμβράνη αυτή την έχω εδώ και 4-5 μήνες και η οθόνη είναι άψογη όπως την πρώτη μέρα που ήρθε στα χέρια μου.

Πριν είχα θήκη πλάτης μόνο και το κινητό έμπαινε σε τσάντες και τσέπες και δεν έπαθε τίποτα.

Τώρα αν τύχει κάτι μελλοντικά θα δείξει αλλά το προσέχω γενικά.

Πάντως είναι το μόνο που καλύπτει την οθόνη του edge χωρίς προβλήματα.

Για ποια μεμβρανη λες;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και πριν η μεμβράνη μπήκε σε μαγαζί cosmote με 5-6€ αν θυμάμαι καλά.

Δεν γνωρίζω όνομα μεμβράνης γιατί μου το έκανε ένας φίλος αλλά μπορώ να μάθω.

Προσωπική μου γνώμη είναι ότι τέτοια κινητά πρέπει να τα προσέχουμε γενικά και όχι να τα ντύνουμε σκληροπυρηνικά λες και θα τα στείλουμε σε πόλεμο..!! Έτσι χάνουν όλη την ομορφιά τους...

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα και πριν η μεμβράνη μπήκε σε μαγαζί cosmote με 5-6€ αν θυμάμαι καλά.

Δεν γνωρίζω όνομα μεμβράνης γιατί μου το έκανε ένας φίλος αλλά μπορώ να μάθω.

Προσωπική μου γνώμη είναι ότι τέτοια κινητά πρέπει να τα προσέχουμε γενικά και όχι να τα ντύνουμε σκληροπυρηνικά λες και θα τα στείλουμε σε πόλεμο..!! Έτσι χάνουν όλη την ομορφιά τους...

δεν ξερω εγω αν δεν καταλαβα καλα απλα μια διευκρινηση η μεμβρανη μπηκε σε μαγαζι κοσμοτε αλλα την εβαλε ενας φιλος σου? και ποιο πανω λες οτι πριστατευεται με σταγονα...μεμβρανη εβαλες η σταγονα ειναι διαφορετικα πραγματα Edited by highland1
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εγω αν δεν καταλαβα καλα απλα μια διευκρινηση η μεμβρανη μπηκε σε μαγαζι κοσμοτε αλλα την εβαλε ενας φιλος σου? και ποιο πανω λες οτι πριστατευεται με σταγονα...μεμβρανη εβαλες η σταγονα ειναι διαφορετικα πραγματα

 

Η σταγόνα εννοώ που όταν στεγνώνει γίνεται σαν αόρατη μεμβράνη . ;)

Ναι έδωσα το κινητό σε ένα φίλο και πήγε σε μαζί cosmote και την πέρασε.

Link to comment
Share on other sites

Την εφαγα με την spigen αρχισε και μου ξεκολλάει στο πλαι....ειχατε δίκιο. Τι να παρω Τώρα; forcell? Η spigen εχει φοβερη αισθηση κύλισης κτλ

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Την εφαγα με την spigen αρχισε και μου ξεκολλάει στο πλαι....ειχατε δίκιο. Τι να παρω Τώρα; forcell? Η spigen εχει φοβερη αισθηση κύλισης κτλ

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Για μενα που την εχω καμμια βδομαδα παρε forcell full cover. Eαν την τοποθετησεις σωστα απο την αρχη δεν θα εχεις κανενα προβλημα.Εγω φοραω και την nilkin nature θηκη και μεχρι στιγμης δεν μου την εχει πεταξει καθολου.

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Για μενα που την εχω καμμια βδομαδα παρε forcell full cover. Eαν την τοποθετησεις σωστα απο την αρχη δεν θα εχεις κανενα προβλημα.Εγω φοραω και την nilkin nature θηκη και μεχρι στιγμης δεν μου την εχει πεταξει καθολου.

Αυτη η forcell σαν κυληση ειναι καλη ?η κολλαει το δαχτυλο στη μεμβρανη οπως με την screenknight?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν κολλάει. Είναι μια χαρά στη κυληση.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η forcell σαν κυληση ειναι καλη ?η κολλαει το δαχτυλο στη μεμβρανη οπως με την screenknight?

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

 

Μα η screenknight κολλαει σαν αισθηση το πρωτο διαστημα!Μετα εχει ωραια αισθηση κυλισης.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...