Jump to content

[S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σήμερα, έβγαλα και την τελευταία αποτυχημένη μεμβράνη..Εβαλα μια μπλε nillkin nature για το μάτι και πλέον πορεύομαι ξεβρακωτος στ'αγγούρια...χαχα..

Πωπω...Σα να κάνεις σεξ χωρίς προφυλακτικό είναι...Πιο ωραίο, αλλά επικίνδυνο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Εγω ακομα δεν εχω βρει κατι να βαλω και το εχω γυμνο. Θήκη δεν θελω μονο γυαλί προστασίας! Το κινητο ειναι απολαυση ετσι αλλα δεν θελω να φανταστω ΚΑΝ να πεφτει κατω..

 

Εγω μονος μου δεν μπορω να βαλω Tempered Glass το βαζω παντα λαθος! Διαβασα καποιους εδω μεσα να λενε για τα Media Markt οτι βαζουν μια! Αλλοι ειπαν πως ειναι μια χαρα αλλοι πως ειναι χαλια. Τι ισχύει παιδια τελικα ? Αξιζει να παω το πρωι να την βαλω ? Μιλαω παντα για το S7 ΣΚΕΤΟ!

Link to comment
Share on other sites

Κανεις να μου πει επειδη θελω να παω σε λιγο ?

Το ΜΜ δεν είναι γυαλί..Απλη ζελατίνα...Μαλλον εκεί θα καταλήξω..

Link to comment
Share on other sites

Κανεις να μου πει επειδη θελω να παω σε λιγο ?

Εφόσον δεν έχεις το edge, δεν πας στο extreme mobile στο αιγάλεω να σου περάσουν tempered glass?

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν έχεις το edge, δεν πας στο extreme mobile στο αιγάλεω να σου περάσουν tempered glass?

Έχει δοκιμαστεί η συγκεκριμένη? Τιμή γνωρίζουμε?

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν έχεις το edge, δεν πας στο extreme mobile στο αιγάλεω να σου περάσουν tempered glass?

 

Φτιάξε με πρωί πρωί. Θα είμαι εντάξει ? Και πόσο κοστίζει ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κι εγώ έχω δοκιμάσει τα πάντα από μεμβράνες κ.λ.π και τελικά κατέληξα στη συγκεκριμένη.. Την έχω εδώ και ένα μήνα με διάφορες θήκες και δεν υπάρχει κανένα θέμα.. Είναι στεγνής τοποθέτησης απλά εγώ την πέρασα με υγρό σπρέι σαπούνι χεριών και είναι λες και δε φοράει τίποτα η συσκευή... Μόνο στο Amazon it υπάρχει για αγορά.. f8b8daae2885f83f9c46575b68c3c354.jpg433425b83278aae9e0916f1f9d0d8cbf.jpg9860f8859022f5c77167001f57c50b45.jpg9115f741b6b30aa8b52930c4d06a28a6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Φτιάξε με πρωί πρωί. Θα είμαι εντάξει ? Και πόσο κοστίζει ?

Από όσο είδα στο site 9-10 ευρώ. Αν δεν είναι καλή δεν θα σου την βάλει.

Link to comment
Share on other sites

Από όσο είδα στο site 9-10 ευρώ. Αν δεν είναι καλή δεν θα σου την βάλει.

 

Έχει βάλει κάποιος...;;Πώς τη προτείνεις..;Έχεις λινκ ποια είναι, γιατί έχει 2-3 tempered το κατάστημα ..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα, έβγαλα και την τελευταία αποτυχημένη μεμβράνη..Εβαλα μια μπλε nillkin nature για το μάτι και πλέον πορεύομαι ξεβρακωτος στ'αγγούρια...χαχα..

Απο περυσι τον Ιουνη ετσι ειμαι.Μονο με μια nature.

Αγορασα πολλες θηκες και μεμβρανες αλλα ολο εκει κατεληγα.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κάποιος...;;Πώς τη προτείνεις..;Έχεις λινκ ποια είναι, γιατί έχει 2-3 tempered το κατάστημα ..

 

Πηγα εγω...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ FULL

 

Ρε παιδια οταν ρωταει καποιος κατι ειναι αυτονοητο πως θελουμε Full Cover! Τσαμπα δρομος μεχρι το Αιγαλεω!

 

Επισης το παιδι εκει μου ειπε υπαρχουν 2 ειδών ζελατινες. 1 απλη και μια με JEL. Αυτη με το JEL κανει νερα στην οθονη αλλα ειναι ποιο καλη και ειναι Full Cover!

Η απλη δεν ειναι Full Cover!

 

Για εμενα δεν αξίζει τιποτα. Καλυτερα το κινητο ΓΥΜΝΟ με μια θηκη οταν βγαινω εξω απο το σπιτι! Αν ειναι δυνατον να μην υπαρχει μια Full Cover προστασια για τετοια κινητα...

 

Αυτη εδω ρε παιδια δεν ειναι καλη ? https://spaceboy.io/store/spigen-x3-pack-crystal-555fl20001-samsung-galaxy-s7-premium-screen-protector/?attribute_pa_color=crystal-clear Ειδα βιντεο στο youtube και καθετε τελεία!

 

Λεω να παρω αυτην εδω. Τι γνώμη έχετε ? https://www.skroutz.gr/s/9507937/Spigen-Rugged-Armor-Black-Galaxy-S7.html

Edited by ThanosDurex
Link to comment
Share on other sites

Λεω να παρω αυτην εδω. Τι γνώμη έχετε ? https://www.skroutz.gr/s/9507937/Spigen-Rugged-Armor-Black-Galaxy-S7.html

 

Την έχω εδώ και ένα μήνα χωρίς κάποια προστασία στην οθόνη. Έχει καλή εφαρμογή και δεν προσθέτει πολύ όγκο στην συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Την έχω εδώ και ένα μήνα χωρίς κάποια προστασία στην οθόνη. Έχει καλή εφαρμογή και δεν προσθέτει πολύ όγκο στην συσκευή.

 

Την παρήγγειλα ήδη. Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Αυτη εδω ρε παιδια δεν ειναι καλη ? https://spaceboy.io/store/spigen-x3-pack-crystal-555fl20001-samsung-galaxy-s7-premium-screen-protector/?attribute_pa_color=crystal-clear Ειδα βιντεο στο youtube και καθετε τελεία!

 

Την τσίμπησες τελικά αυτή τη ζελατίνα; Ρωτάω για να πεις εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Την τσίμπησες τελικά αυτή τη ζελατίνα; Ρωτάω για να πεις εντυπώσεις...

 

Οχι περιμενω να μου πει καποιος αν ειναι καλη αν την εχει βαλει κανεις βεβαια ωστε να την παρω...

Link to comment
Share on other sites

μια απαντηση αν θελετε!

Ναι φίλε, όταν την είχα βάλει θυμάμαι ότι είχε και από τις 2 πλευρές αφαιρούμενη ζελατίνα.

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Πηρα την forcell αλλα βλεπω οτι ξεκολαει στις ακρες οπως και η screenknight, και θελω να παραγγειλω την iq shield case friendly αλλα βλεπω 20+ εξοδα αποστολης και δεν το βρισκω πουθενα αλλου.

Υπαρχει κανενας που θελει να παραγγειλουμε και να μοιραστουμε τα μεταφορικα ??

Link to comment
Share on other sites

Πηρα την forcell αλλα βλεπω οτι ξεκολαει στις ακρες οπως και η screenknight, και θελω να παραγγειλω την iq shield case friendly αλλα βλεπω 20+ εξοδα αποστολης και δεν το βρισκω πουθενα αλλου.

Υπαρχει κανενας που θελει να παραγγειλουμε και να μοιραστουμε τα μεταφορικα ??

Καλημέρα, θέλω και εγώ να παραγγείλω για το edge.

Συνομιλία με προσωπικό μήνυμα σε λίγο.

 

Στάλθηκε από το SGP621 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S7 series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...