Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://s33.postimg.org/s5fe2qsrz/Screenshot_2016_05_26_13_14_47_com_miui_security.jpg

 

Ναι οκ χαζομαρες έλεγα για την μπαταρία εντάξει είναι και λογικά θα μου πάω 8:30 ώρες μέχρι να φτάσει στο 5% ή μπαταρία να σημείωση ότι ή μία από αυτές τις ώρες είναι fb myphone messenger viber κλπ και όλες οι άλλες είναι youtube οπότε ναι ή μπαταρία είναι κτήνος και το ξέρουμε όλοι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

http://s33.postimg.org/s5fe2qsrz/Screenshot_2016_05_26_13_14_47_com_miui_security.jpg

 

Ναι οκ χαζομαρες έλεγα για την μπαταρία εντάξει είναι και λογικά θα μου πάω 8:30 ώρες μέχρι να φτάσει στο 5% ή μπαταρία να σημείωση ότι ή μία από αυτές τις ώρες είναι fb myphone messenger viber κλπ και όλες οι άλλες είναι youtube οπότε ναι ή μπαταρία είναι κτήνος και το ξέρουμε όλοι

 

με την ελληνικη stable ROM 7.3.2.0 εισαι;;;;;;

 

ωραια η αυτονομια της μπαταριας......

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!θελω να κανω μια ανακοινωση..παρελαβα το pro με dev rom αλλα οι γνωσεις μου δεν μου επιτρεπουν να κανω κατι..η αν δεν ειναι δυνατον κατι τετοιο το κινητο πωλειται...ευχαριστω ολους σας

Μην είσαι τόσο ηττοπαθης...:p

Πατα και ακολουθα κατά σειρά τα 3 λινκ στην υπογραφή του @geoanto555, request, unlock, twrp κ πέρασμα Ελληνικης κ ότι χρειαστείς εδώ είναι (ο @geoanto555....:lol: :lol:).

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...σκευτομαι να πάρω το τηλεφωνο απο το vickmall απο την ευτωπαική αποθήκη...είναι αξιόπιστη η αγωρά??? υπάρχει περίπτωση τελωνείου αν πάρω 2 μαζι??? και ποιά ρομ να επιλέξω απο τις 2 που έχει???
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...σκευτομαι να πάρω το τηλεφωνο απο το vickmall απο την ευτωπαική αποθήκη...είναι αξιόπιστη η αγωρά??? υπάρχει περίπτωση τελωνείου αν πάρω 2 μαζι??? και ποιά ρομ να επιλέξω απο τις 2 που έχει???

 

τελωνείο από που θα περάσει ; από την νεάπολη θεσσαλονίκης ;

Link to comment
Share on other sites

Περίμενε μήπως υπάρχει κάποιος και αν δεν .. εδώ είμαστε.[/quote βασικα δεν αγορασα το τηλεφωνο για να το πουλησω ουτε θα ηθελα να το κανω αλλα θα αναγκαστω εκ των πραγματων αν τελικα δεν μπορεσω να το κανω με ελληνικη rom..
Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι τόσο ηττοπαθης...:p

Πατα και ακολουθα κατά σειρά τα 3 λινκ στην υπογραφή του @geoanto555, request, unlock, twrp κ πέρασμα Ελληνικης κ ότι χρειαστείς εδώ είναι (ο @geoanto555....:lol: :lol:).

ηττοπαθης με τιποτα(γενικοτερα)! και τοχω πληρωσει...:lol: αλλα και ξερω τις δυνατοτητες μου εξαλλου πρεσβευω την θεωρια οτι δεν κανουν μελι ολες οι μελισσες..thnks για την συνομιλια:D
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε μήπως υπάρχει κάποιος και αν δεν .. εδώ είμαστε.[/quote βασικα δεν αγορασα το τηλεφωνο για να το πουλησω ουτε θα ηθελα να το κανω αλλα θα..

 

Δεν εννοώ να περιμένεις να το πουλήσεις αλλά μήπως κάποιος από τα μέρη σου το αναλάβει.;)

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι οι περισσοτεροι ειναι "παιδια" μου σε ευχαριστω και μονο για την απαντηση

Μην το λες.. οι πιτσιρικάδες δεν παίρνουν κινέζικα.. έχουν όλοι iphone. Κατ' αρχάς, έχεις κάνει αίτηση για "ξεκλείδωμα";

 

[Για να μπει η ελληνική, πρέπει να εγκριθεί από την xiaomi η αλλαγή bootloader. Κάνεις λογαριασμό στο en.miui.com και μετά πάνω δεξιά unlock όπου κάνεις αίτηση και περιμένεις καμιά βδομάδα.]

Edited by limna99
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να το πάρω απο το ευρωπαικό ή να δω το κινέζικο??? και κάτι ακόμα η Dev ρομ έχει ελληνικά?? γιατί μονο αυτη λεει ότι έχει

 

Τρολλ κ συ?? :blink: :blink:

 

@geoanto555, δεν καταλαβες? Δεν ήταν πραγματική η ερώτηση, ήταν για αντιπερισπασμό..:p

Δεν το έχω το κινητό τώρα, κυκλοφορω σε άλλα μονοπάτια, αλλά με βλέπω να επιστρέφω σύντομα..;)

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Τρολλ κ συ?? :blink: :blink:

 

εννοώ απο ευρώπη ή απο κίνα να κάνω την αγωρά...δεν τρολλαρω...απλά ρωτάω γιατί είναι για 2 συσκευές και δεν αφορούν εμένα...ρωτάω τα άτομα που έχουν πίρα απο αγωρές απο το κατάστημα αυτό....

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα..:lol::lol:

1Ξεκλειδώνεις...bootloader με dev όπως ειπαμε.

2Κατέβασε την 7,2,2,0 Ελληνική την βάζεις , παίρνεις backup απο TWRP (την ρομ εννοώ). Την δοκιμάζεις ...

Ρίχνεις την 7,3,2,0 την φλασαρεις με wipe cache,dalvik (δεν χάνεις τίποτα) την δοκιμάζεις, Δεν σ αρέσει; restore από TWRP Κ έχεις καθαρή 7,2,2,0. ( Αν περάσεις πρώτα την 7,3,2,0 και κάνεις επιστροφή σε 7,2 θα χάσεις τα πάντα λόγο factory reset (δεν σε συμφέρει)

3 Ακολουθείς τους οδηγούς από miui.gr

Αν-Όταν αποτύχεις.. πολύ πιθανό :p γυρίζεις στον δικό μου.

Στην περίπτωση που βάλεις από τον δικό μου (οδηγό) το recovery και μείνεις με 7,2,2,0 καντο μια αναβάθμιση σε 3,0,2-2.

 

 

 

 

 

Νομίζω πως όχι αλλά δεν το έχω ψάξει κιόλας..

 

τελικα τα καταφερα.περασα την 7.2 με την πρωτη! ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΤΑ!!!

την 7.3 την αφησα για πιο μετα.να μαθω λιγο το miui και να το χαζεψω γιατι πρωτη φορα παιρνω...

 

ευχαριστω και παλι :)

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι τόσο ηττοπαθης...:p

Πατα και ακολουθα κατά σειρά τα 3 λινκ στην υπογραφή του @geoanto555, request, unlock, twrp κ πέρασμα Ελληνικης κ ότι χρειαστείς εδώ είναι (ο @geoanto555....:lol: :lol:).

ηττοπαθης με τιποτα(γενικοτερα)! και τοχω πληρωσει...:lol: αλλα και ξερω τις δυνατοτητες μου εξαλλου πρεσβευω την θεωρια οτι δεν κανουν μελι ολες οι μελισσες..thnks για την συνομιλια:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 58 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν εννοώ να περιμένεις να το πουλήσεις αλλά μήπως κάποιος από τα μέρη σου το αναλάβει.;)
:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω το κινητό τώρα,;)

Πουλημένεεε

την 7.3 την αφησα για πιο μετα.να μαθω λιγο το miui και να το χαζεψω γιατι πρωτη φορα παιρνω...

nandroid backup twrp μην ξεχάσεις

Link to comment
Share on other sites

Ποια rom έχεις δεν μας είπες όμως.:rolleyes::rolleyes::ninja::X:cool:

 

Gtv 6.5.12

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

εννοώ απο ευρώπη ή απο κίνα να κάνω την αγωρά...δεν τρολλαρω...απλά ρωτάω γιατί είναι για 2 συσκευές και δεν αφορούν εμένα...ρωτάω τα άτομα που έχουν πίρα απο αγωρές απο το κατάστημα αυτό....

 

Βασικά, μεταξύ σοβαρού κ αστείου, περισσότερο σοβαρού, σε πειραζω...

Το διασκεδάζω λίγο κιόλας, γιατί μπορεί εσύ στην πραγματικότητα να μην τρολλαρεις, αλλά για κάποιους είναι σίγουρο ότι το κάνεις και μην τους παρεξηγεις...:D :wacko:

Δεν πρόκειται να βγάλεις ακρη μαζί μου :p, συνέχισε εσύ ακάθεκτος, πάντα υπάρχει ένας (geoanto555) να απαντήσει για 348η φορά το ίδιο ερώτημα (πόσους οδηγούς να χωρέσει ή υπογραφή του!!)...:lol: :rotfl: :lol:

Edited by demakhs
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...σκευτομαι να πάρω το τηλεφωνο απο το vickmall απο την ευτωπαική αποθήκη...είναι αξιόπιστη η αγωρά??? υπάρχει περίπτωση τελωνείου αν πάρω 2 μαζι??? και ποιά ρομ να επιλέξω απο τις 2 που έχει???

 

demakhs λύσε τις απορίες των παιδιών ,

Από Ευρώπη ΔΕΝ έχει τελωνείο όσα και να πάρεις.

Να το πάρεις με dev. (αν έχει επιλογή)

Κάντε τον κόπο και διαβάστε και λίγο προς τα πίσω.. Ολα αυτά έχουν απαντηθεί 100 φορές..

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα στον γερμανο για να ενεργοποιησω το 4G και μου λεει οτι επειδη εχω whats up δεν γινεται...:(

υπαρχει καποιος "πλαγιος" τροπος ?

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα στον γερμανο για να ενεργοποιησω το 4G και μου λεει οτι επειδη εχω whats up δεν γινεται...:(

υπαρχει καποιος "πλαγιος" τροπος ?

 

Στο τελος θα μας διώξουν με τα :offtopic:

Για να στο είπαν στον Γερμανό μάλλον όχι.

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα στον γερμανο για να ενεργοποιησω το 4G και μου λεει οτι επειδη εχω whats up δεν γινεται...:(

υπαρχει καποιος "πλαγιος" τροπος ?

 

πλάκα κάνεις ; τζάμπα έγδαρα την sim για να δοκιμάσω την πατέντα με την sd στο redmi 3;;;;; (δεν είχα λεπτή ταινία διπλής για αυτό δε το δοκίμασα ακόμα)

Link to comment
Share on other sites

What's up εχω 4g

Παρε τηλεφωνο στο 13888

Ή στείλε sms 4G στο 1330 ή στο 1333

 

Μετα μπες στις ρυθμισεις /simcard&mobile network/cosmote/prepferred network type/prefer LTE

Edited by hammer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...