Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν το έχω καθόλου με το back up ,μία φορά προσπάθησα να κάνω με titanium back up και δεν έγινε αν είναι να το κάνω θα σου ζητάω βοήθεια ή όποιος άλλος θα μπορέσει να με βοηθήσει αν είναι

 

Μεσα απο το twrp θα πάρεις back up έχει επιλογή,επέλεξε ολα που έχει και μετά θα είσαι οκ.:ninja::ninja::ninja::D

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η 7.2.2.0 ηταν καλύτερη στην πλευρά της καμερας στο έγραψα κ εχθές ,μπορεί να μην σου κάθισε καλά η rom η ήσουν σε σκύτινο σημείο και έβγαλες αυτό το συμπέρασμα,και τις 2 τις έχω δοκιμασει σε περίπου ιδια φωτισμένα επίπεδα και την ιδια ωρα περίπου εξω απο το σπίτι η φωτογραφίες και η 7.2.2.0 καλύτερη,τις είδα και στον υπολογιστή μου τις φωτογραφίες ποιο ευκρινείς και ποιο καθαρές με την 7.2.2.0 .

Ε συ την δοκίμασες σε σκοτεινό μέρος με χαμηλό φωτισμό προφανώς και έβγαλες αμέσως συμπεράσματα.:wacko::wacko::wacko::ninja::ninja::X

 

Μην με φάτε δεν ήταν το θέμα σκοτεινού σημείο καταλαβαίνω τι λες είχε θέμα ήταν λες και εβγαζες με κινητό 10ετιας...χάλια ποιότητα θα την ξαναβαλω δεν θα περάσει τσι ντουοντ γορι !!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά! Επιλέγω και το nillkin tempered glass επιτόπου οπως το έχει το vickmall..

Πρόσεξα πως όλοι στα σχόλια λένε κάτι χαζομαρες. χρειάζεται να το γράψω και εγώ; υπάρχει όφελος; μήπως κερδίσω κανα έξτρα δώρο ξέρω γω :p όλο παρακαλια βλέπω

Οταν θα κάνεις την παραγγελία και πάρεις Order θα γράψεις τα σχετικά που γράφουν ολοι απο κατω να το ελέγξουν κτλπ,μην γράφεις και μην ζητάς τίποτα και αυτοι που λες κ παρακαλάνε δεν τους δίνη τίποτα το μαγαζί σαν δώρο.:cool::cool:

Το nillkin tempered glass ειναι το κορυφαίο ναι σε αυτό.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

προφανώς και όλα τα μαγαζιά μπορούν να φανούν αναξιόπιστα ανά περιπτώσεις (και οι πελάτες να δεις :) )

ξαναλέω , είναι άλλο το να σου πω ο seller tade είναι αξιόπιστος και ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικό το "πάρτο από το ali μωρέ" , δεν βοηθάς έτσι τον άλλο που θα ρωτήσει

 

ενημέρωση υπάρχει άφθονη αλλά τι σε κάνει να πιστεύεις ότι ενημερώνονται όλοι ; ;

ενημερώνονται 5-10 και απαντάνε (δυστυχώς σε χαζές ερωτήσεις κυρίως) στους άλλους 200

έτσι είναι, forum είναι , δεν γίνεται αλλιώς

 

υ.γ. δεν μίλησα για τον καιρό που κάνει να σου έρθει κάτι από κίνα , αναφέρομαι στο όταν σου έρθει από κίνα και διαπιστώσεις ότι ο πωλητής έκανε την λαδιά του

υ.γ.2 δεν ξέρω τι έπαθες από το gb , αλλά σίγουρα κάποιοι την πάτησαν επειδή το είδαν φθηνότερο από άλλα (και παρέλαβαν ...... ανήμερα)

 

Μα γι'αυτό δεν προτείνω κανέναν, αλλά παροτρύνω να ενημερωθούν και να διαλέξουν με γνώση. Αν ο κόσμος δεν θέλει να κάνει αυτό το απλό πράγμα, οκ. Η πρότασή μου όμως συνεχίζει να είναι αυτή, δες τα όλα, ψάξου, ζυγίσου, αποφάσισε.

 

Άμα γίνει η λαδιά, θα κάνεις λιγότερο από ενάμιση - δύο μήνες με οποιονδήποτε κινέζο; Στην τέρμα καλύτερη περίπτωση και με τις φουλ ταχύτητες συνεννόησης και ταχυδρομείων, ο μήνας είναι λίγος...

 

Για την ιστορία, δεν άργησε καθόλου το gb, αλλά έστειλε τηλέφωνο ανοιγμένο και ξαναπακεταρισμένο σε κυριλέ σελοφάν, φαινόταν απείραχτο. Μόνο που το τηλέφωνο είχε περασμένη την "international rom" (στο Redmi 3, όλο bugs! ). Τουλάχιστον το είχα πάρει πολύ φτηνά. Γι'αυτό δεν πιστεύω σε "αξιόπιστους".

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά! Επιλέγω και το nillkin tempered glass επιτόπου οπως το έχει το vickmall..

Πρόσεξα πως όλοι στα σχόλια λένε κάτι χαζομαρες. χρειάζεται να το γράψω και εγώ; υπάρχει όφελος; μήπως κερδίσω κανα έξτρα δώρο ξέρω γω :p όλο παρακαλια βλέπω

Μπα, δεν βγάζεις τίποτα. Μόνο με κανένα chat ίσως να γλυτώσεις 1-2$ πριν παραγγείλεις.

Το Nillkin είναι η καλύτερη επιλογή, κορυφαίο.:up:

Link to comment
Share on other sites

θα βρουμε καποια λυση με το disconnect που εχουμε φαει οταν κατεβαζουμε απο το παρασκηνιο τις εφαρμογε fb chat viber κλπ κλπ????

 

 

Τι παιζει τελικα???:happy::happy::happy:

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

θα βρουμε καποια λυση με το disconnect που εχουμε φαει οταν κατεβαζουμε απο το παρασκηνιο τις εφαρμογε fb chat viber κλπ κλπ????

 

 

Τι παιζει τελικα???:happy::happy::happy:

Ποια rom έχεις δεν μας είπες όμως.:rolleyes::rolleyes::ninja::X:cool:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Ήρθα..:lol::lol:

1Ξεκλειδώνεις...bootloader με dev όπως ειπαμε.

2Κατέβασε την 7,2,2,0 Ελληνική την βάζεις , παίρνεις backup απο TWRP (την ρομ εννοώ). Την δοκιμάζεις ...

Ρίχνεις την 7,3,2,0 την φλασαρεις με wipe cache,dalvik (δεν χάνεις τίποτα) την δοκιμάζεις, Δεν σ αρέσει; restore από TWRP Κ έχεις καθαρή 7,2,2,0. ( Αν περάσεις πρώτα την 7,3,2,0 και κάνεις επιστροφή σε 7,2 θα χάσεις τα πάντα λόγο factory reset (δεν σε συμφέρει)

3 Ακολουθείς τους οδηγούς από miui.gr

Αν-Όταν αποτύχεις.. πολύ πιθανό :p γυρίζεις στον δικό μου.

Στην περίπτωση που βάλεις από τον δικό μου (οδηγό) το recovery και μείνεις με 7,2,2,0 καντο μια αναβάθμιση σε 3,0,2-2.

 

 

 

 

 

Νομίζω πως όχι αλλά δεν το έχω ψάξει κιόλας..

 

τελεια,να'σαι καλα :):):) οταν και αν αποτυχω :lol: θα σε ξαναπαραθεσω :D:D

ευχαριστω και παλι

 

Υ.Γ ολα αυτα και το ξεκλειδωμα και το φλασαρισμα γινονται με την official dev ε; δεν θελει αναγκαστικα την china,ή πρεπει να την περασω;

Edited by kongeo1994
Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ ολα αυτα και το ξεκλειδωμα και το φλασαρισμα γινονται με την official dev ε; δεν θελει αναγκαστικα την china,ή πρεπει να την περασω;

 

Με dev γίνεται το ξεκλείδωμα. Καλό είναι να έχεις την official China dev. Εγώ μ' αυτή ξεκλείδωσα σε μερικά δευτερόλεπτα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro μου

Link to comment
Share on other sites

Ή αλήθεια ει αι πως εγώ με την κινεζική official είχε τρομερή αυτονομία με την ελληνική πέφτει αισθητά...από τις 9:30 ώρες οθόνης ΒΑΡΙΑ χρήση,μ ου βγάζει και εμένα εκεί 6:30 7 ώρες..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ρε φίλε ή αλήθεια είναι ότι έχω σεταρει το κινητό μου τελεια τα προγράμματα μου στην θέση τους και αυτό με την 7.2.2.0 που έγινε δεν θέλω να το αφήσω τι σκατά να κάνω να την ξαναβαλω ?? :( Είναι τεράστιο το διλλημα έχω σεταρει το κινητό 5 φορές :'(

 

 

εννοεις με την V7.3.2.0.LHOCNDD (MIUI7) κινεζική official

 

http://en.miui.com/download-301.html#439

 

ειχες τρομερη αυτονομια

 

ενω με την ελληνική πεφτει;;;;;

 

παιδια το επιβεβαιωνεται αυτό;;;;;;;;;

 

επισης τοσο απο θεμα αυτονομιας οσο και απο θεμα καμερας να προτιμησω ΑΝ βαλω ελληνικη ΡΟΜ την 7.2.2.0 απο την 7.3.2.0 ;;;

 

για να δουμε τι θα μας συμβουλεψουν οι demakhs και geoanto555

 

SOS

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. πρωτα δειγματα μπαταριας εχθες στις 10 το βραδυ το εβγαλα απο τη φορτιση με 100% και μολις τωρα πηγε 15% με αρκετα βαρια χρηση και 6.30 ωρες οθονη. πως το βλεπετε;

 

Κανείς;;;;

Link to comment
Share on other sites

Κανείς;;;;

 

Αν διάβαζες το νήμα οι 6 ώρες είναι μέση κατηγορία.(έχω ακούσει από 4-10)

Δεν μπορώ να καταλάβω όμως γτ ασχολείστε με SOT.

Δεν είναι σωστή μέτρηση κυρίως για σύγκριση..

Link to comment
Share on other sites

Αν διάβαζες το νήμα οι 6 ώρες είναι μέση κατηγορία.(έχω ακούσει από 4-10)

Δεν μπορώ να καταλάβω όμως γτ ασχολείστε με SOT.

Δεν είναι σωστή μέτρηση κυρίως για σύγκριση..

 

ok δεν ειναι το SOT καλυτερη μετρηση αλλά απο την τρομερη εμπειρια σου ποια θεωρεις καλυτερη ΡΟΜ σε αυτονομια;;;;

Πιστευω οτι τους περισσοτερους εδω μεσα ενδιαφερει κυριως αυτο μαζι με την ποιοτητα της καμερας γιατι απο τα αλλα χαρακτηριστικά ΟΛΟΙ ειναι ικανοποιημενοι....

Edited by bbtp
Link to comment
Share on other sites

επισης τοσο απο θεμα αυτονομιας οσο και απο θεμα καμερας να προτιμησω ΑΝ βαλω ελληνική ΡΟΜ την 7.2.2.0 απο την 7.3.2.0 ;;;

..demakhs και geoanto555

SOS

 

Από αυτονομία δεν μπορώ να σου απαντήσω για την 7.3.2.0 γτ την έβαλα για 2 μέρες σύνολο(2 φορές) (Για να κρίνεις κάτι τέτοιο πρέπει να φορτίσεις τουλάχιστον 2-3 φορές και να έχει "στρώσει και η ρομ")

Από κάμερα μετά την τελευταία δοκιμή πιστεύω ότι είναι ίδια.(την πρώτη φορά που την έβαλα σίγουρα κάτι δεν είχε κάτσει καλά.

;)ακόμη και τώρα δοκιμές κάνω;)

απο την τρομερη εμπειρια σου ποια θεωρεις καλυτερη ΡΟΜ σε αυτονομια;;;;

 

Φτιάξε με δικέ μου....:O:O Προς το παρών νομιζω η 7.2.2.0.

Η 7.3.2.0 όμως πετάει σαν ρομ......

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Από αυτονομία δεν μπορώ να σου απαντήσω για την 7.3.2.0 γτ την έβαλα για 2 μέρες σύνολο(2 φορές) (Για να κρίνεις κάτι τέτοιο πρέπει να φορτίσεις τουλάχιστον 2-3 φορές και να έχει "στρώσει και η ρομ")

Από κάμερα μετά την τελευταία δοκιμή πιστεύω ότι είναι ίδια.(την πρώτη φορά που την έβαλα σίγουρα κάτι δεν είχε κάτσει καλά.

;)ακόμη και τώρα δοκιμές κάνω;)

 

Φτιάξε με δικέ μου....:O:O Προς το παρών νομιζω η 7.2.2.0.

Η 7.3.2.0 όμως πετάει σαν ρομ......

 

χαχαχαχα . οξυμορο σχημα φιλε μου και διπλωματικη απαντηση !!!! 7.2.2.0 καλυτερη αλλα η 7.3.2.0 πεταει !!!!!!

 

οποτε να προτιμησουμε ελληνικη ΡΟΜ και οτι ΔΕΝ ισχυει αυτο που ειπε ενας αλλος συμφορμιτης

(οτι με την αγγλοκινεζικη ρομ ειχε περισσοτερη αυτονομια απο τις ελληνικες ρομ)

Link to comment
Share on other sites

ok δεν ειναι το SOT καλυτερη μετρηση αλλά απο την τρομερη εμπειρια σου ποια θεωρεις καλυτερη ΡΟΜ σε αυτονομια;;;;

Πιστευω οτι τους περισσοτερους εδω μεσα ενδιαφερει κυριως αυτο μαζι με την ποιοτητα της καμερας γιατι απο τα αλλα χαρακτηριστικά ΟΛΟΙ ειναι ικανοποιημενοι....

Η καλύτερη μέχρι σήμερα σε θεμα μπαταρίας προσωπική μου άποψη ηταν China Stable η κινεζική με τις συχνές ενημερώσεις που έκανε , με την τελευταια την 7,3,2,0 την ελληνικη μετα απο μερικες ημερες αρχεισε να τα πάει καλά,είναι στην 3 φόρτιση πλέων τώρα.:mad::mad::ninja::cool:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

χαχαχαχα . οξυμορο σχημα φιλε μου και διπλωματικη απαντηση !!!! 7.2.2.0 καλυτερη αλλα η 7.3.2.0 πεταει !!!!!!

 

οποτε να προτιμησουμε ελληνικη ΡΟΜ και οτι ΔΕΝ ισχυει αυτο που ειπε ενας αλλος συμφορμιτης

(οτι με την αγγλοκινεζικη ρομ ειχε περισσοτερη αυτονομια απο τις ελληνικες ρομ)

Στο θεμα της κάμερας προφανώς εννοεί ο φίλος geoanto555 που η 7.2.2.0 καλύτερη σε αυτό τον τομέα,άλλα όντως η η 7.3.2.0 πετάει και δεν εχει πολλά θέματα.:X:X:worry:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

διπλωματικη απαντηση !!!! 7.2.2.0 καλυτερη αλλα η 7.3.2.0 πεταει !!!!!!

(οτι με την αγγλοκινεζικη ρομ ειχε περισσοτερη αυτονομια απο τις ελληνικες ρομ)

Αγγλοκινεζικη είχα για 2-3 μέρες όταν το πήρα και δεν έχω άποψη.

Καταρχήν ποια έχεις τώρα.

Για μένα βάζεις 7.2.2 κάνεις backup twrp την ρομ , την δοκιμάζεις 3-4 μέρες και μετά βάζεις την 7.3.2. Αν δεν σου κάνει με ένα restore γυρνάς σε 1 λεπτό.

Πιστεύω θα καταλήξεις σε 7.3.2......Μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος

Link to comment
Share on other sites

εννοεις με την V7.3.2.0.LHOCNDD (MIUI7) κινεζική official

 

http://en.miui.com/download-301.html#439

 

ειχες τρομερη αυτονομια

 

ενω με την ελληνική πεφτει;;;;;

 

παιδια το επιβεβαιωνεται αυτό;;;;;;;;;

 

επισης τοσο απο θεμα αυτονομιας οσο και απο θεμα καμερας να προτιμησω ΑΝ βαλω ελληνικη ΡΟΜ την 7.2.2.0 απο την 7.3.2.0 ;;;

 

για να δουμε τι θα μας συμβουλεψουν οι demakhs και geoanto555

 

SOS

Όχι δεν ήτανε αυτή που λες μία 6.1. κάτι ήτανε με την ελληνική (μπορεί να κάνω και λάθος να μου φαίνεται) ίσως να πέφτει λίγο π ιό αισθητά αλλά και πάλι εντάξει 7 ώρες βγαζει θέμα δεν θα εχεις. Όσο για το ποια από τις δύο ρομ να βάλεις και ποιο είναι καλύτερη σε κάμερα από όσα λένε την 7.2 εμένα ή 7.2 την έβαλα και ήταν θλια ίσως δεν μπήκε καλά ή ρομ θα την ξαναβαλω και θα ενημέρωση

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι και εγώ ρε παιδιά. Έχω ακόμα την Global stable 7.3.2.0(LHOMIDD). Δεν έχω βρει χρόνο για πέρασμα της ελληνικής και unlock bootloader δεν γίνεται (κολλάει στο 50%) αν και διάβασα ότι γίνεται σε κάποια φόρουμ και με official stable.

 

Επειδή το έχω ψιλό-στήσει το κινητό, εάν πάρω backup στο micloud ή από το mi pc suite (το ίδιο ακριβώς είναι) και περάσω developer ROM οπότε χάνω τα πάντα, δεν θα μπορέσω να τα επαναφέρω από αυτό το bakcup??? Δεν εννοώ μόνο contacts κλπ. Μιλάω και για τις εφαρμογές που κατά την διάρκεια που παίρνει backup δείχνει να τα περιλαμβάνει και αυτά.

 

Νομίζω μόνο για TWRP έχει αναφερθεί εδώ μέσα και είναι το πρώτο μου Xiaomi οπότε είμαι άσχετος σε σχέση με τα εργαλεία του....

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν ήτανε αυτή που λες μία 6.1. κάτι ήτανε με την ελληνική (μπορεί να κάνω και λάθος να μου φαίνεται) ίσως να πέφτει λίγο π ιό αισθητά αλλά και πάλι εντάξει 7 ώρες βγαζει θέμα δεν θα εχεις. Όσο για το ποια από τις δύο ρομ να βάλεις και ποιο είναι καλύτερη σε κάμερα από όσα λένε την 7.2 εμένα ή 7.2 την έβαλα και ήταν θλια ίσως δεν μπήκε καλά ή ρομ θα την ξαναβαλω και θα ενημέρωση

 

Η καλύτερη μέχρι σήμερα σε θεμα μπαταρίας προσωπική μου άποψη ηταν China Stable η κινεζική με τις συχνές ενημερώσεις που έκανε , με την τελευταια την 7,3,2,0 την ελληνικη μετα απο μερικες ημερες αρχεισε να τα πάει καλά,είναι στην 3 φόρτιση πλέων τώρα.:mad::mad::ninja::cool:

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο θεμα της κάμερας προφανώς εννοεί ο φίλος geoanto555 που η 7.2.2.0 καλύτερη σε αυτό τον τομέα,άλλα όντως η η 7.3.2.0 πετάει και δεν εχει πολλά θέματα.:X:X:worry:

 

Αγγλοκινεζικη είχα για 2-3 μέρες όταν το πήρα και δεν έχω άποψη.

Καταρχήν ποια έχεις τώρα.

Για μένα βάζεις 7.2.2 κάνεις backup twrp την ρομ , την δοκιμάζεις 3-4 μέρες και μετά βάζεις την 7.3.2. Αν δεν σου κάνει με ένα restore γυρνάς σε 1 λεπτό.

Πιστεύω θα καταλήξεις σε 7.3.2......Μπρος στα κάλλη τι είναι ο πόνος

 

οποτε μαλλον φιλοι μου συμφωνειται οτι η νεα και τελευταια ελλληνική ρομ 7.3.2.0 ειναι η καλυτερη !!!

ΣΩΣΤΑ;;;;

σε μεγεθος ειναι μεγαλυτερη σε σχεση με την 7.2.2.0 . αρα κατι εχουν προσθεσει ;)

 

χρησιμοποιειται καποιο αλλο προγραμμα για τις υπερυθρες του κινητου εκτος απο απο αυτο της XIAOMI;

ειχα ακουσει για καποιο αλλο που εχει περισσότερες επιλογες και συμβατοτητα με περισσότερες συσκευες

Link to comment
Share on other sites

οποτε μαλλον φιλοι μου συμφωνειται οτι η νεα και τελευταια ελλληνική ρομ 7.3.2.0 ειναι η καλυτερη !!!

ΣΩΣΤΑ;;;;

σε μεγεθος ειναι μεγαλυτερη σε σχεση με την 7.2.2.0 . αρα κατι εχουν προσθεσει ;)

 

χρησιμοποιειται καποιο αλλο προγραμμα για τις υπερυθρες του κινητου εκτος απο απο αυτο της XIAOMI;

ειχα ακουσει για καποιο αλλο που εχει περισσότερες επιλογες και συμβατοτητα με περισσότερες συσκευες

 

Εμένα προσωπικά έχει αυτό της xiaomi μέσα...ή αλήθεια είναι πως ακόμα έχει κινεζιες μέσα το apo και θέλει λίγο φταίξιμο! Εμένα δεν με βολευει αυτό ο app τόσο όσο στο lg g2 που είχα,η ταν άπιαστο προτιμώ κάποιο custom σε σχέση με της Xiaomi

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι και εγώ ρε παιδιά. Έχω ακόμα την Global stable 7.3.2.0(LHOMIDD). Δεν έχω βρει χρόνο για πέρασμα της ελληνικής και unlock bootloader δεν γίνεται (κολλάει στο 50%) αν και διάβασα ότι γίνεται σε κάποια φόρουμ και με official stable.

 

Επειδή το έχω ψιλό-στήσει το κινητό, εάν πάρω backup στο micloud ή από το mi pc suite (το ίδιο ακριβώς είναι) και περάσω developer ROM οπότε χάνω τα πάντα, δεν θα μπορέσω να τα επαναφέρω από αυτό το bakcup??? Δεν εννοώ μόνο contacts κλπ. Μιλάω και για τις εφαρμογές που κατά την διάρκεια που παίρνει backup δείχνει να τα περιλαμβάνει και αυτά.

 

Νομίζω μόνο για TWRP έχει αναφερθεί εδώ μέσα και είναι το πρώτο μου Xiaomi οπότε είμαι άσχετος σε σχέση με τα εργαλεία του....

Το TWRP το περνάς οταν εχει ξεκλειδώσει με την ελληνικη δεν έχεις εσυ τωρα μην μπερδεύεσαι,ναι μολις περάσεις την developer ROM σβήνονται τα παντα σε αυτο που ρωτάς, να παρεις backup από το mi pc suite,οι εφαρμογές χάνονται απλα με το το mi pc suite θα ξαναπεράσεις οτι είχες νωρίτερα και ειναι ευκολο να τα περάσεις ξανά play Store και να γράφεις με ελληνικά,νομιζω σε εχω καλυψει μ αυτα που ρωτάς.:cool::cool::ninja:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...