Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τους βαζω εννοειται...

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το βρηκα, ακυρο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να περιμενω το mate 9 , η να προχωρησω σε αγορα του 8 τωρα που επεσε στα 420 ;;;; Τι λετε;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Να περιμενω το mate 9 , η να προχωρησω σε αγορα του 8 τωρα που επεσε στα 420 ;;;; Τι λετε;;;

 

Περίμενε να φτάσει στα καταστήματα και πάρε το mate 9 αν σου βγαίνουν τα λεφτά η πάρε το mate 8 τότε που θα εχει κατέβει και άλλο η τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Ποτε υπολογιζουμε οτι θα ερθει Ελλαδα;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ποτε υπολογιζουμε οτι θα ερθει Ελλαδα;

Δεκέμβριο από ότι μου είπαν στο Facebook.

 

Send by Asus Zenfone 2 ZE551ML (2.3 Ghz/4GB/Dual SIM Active) with tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να θυμίσω ότι εδώ συζητάμε για το Mate 8 και μόνο. Το Mate 9 έχει δικό του θέμα θέμα, ας επιστρέψουμε λοιπόν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ήθελα και γω να ρωτήσω από την μεριά μου πως πάει η συσκευή στους εξής τρεις τομείς: Η κάμερα του είναι αξιοπρεπής; Δεν είναι το σημαντικότερο για μένα απλά να μην είναι και εντελώς χάλια. Το ηχείο του είναι αρκετά ποιοτικό και πως πάει από ένταση τόσο σε αναπαραγωγή πολυμέσων όσο και σαν ένταση ήχου κλήσης. Τέλος το multitasking του σε τι επίπεδο βρίσκεται; Θα ήθελα 4gb ram είναι η αλήθεια. Αυτή την στιγμή έχω το Xperia Z3 με την μέτρια κάμερα αλλά πολύ καλό multitasking και θα ήθελα μια σύγκριση. Αυτά προς το παρόν ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Και κάτι πολύ σημαντικό. Διαβάζω ότι υπάρχουν θέματα με τις ειδοποιήσεις των εφαρμογών πχ watsapp. Έχει λυθεί το πρόβλημα; Υπάρχουν κάποιες συγκεκριμένες ρυθμίσεις;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Και κάτι πολύ σημαντικό. Διαβάζω ότι υπάρχουν θέματα με τις ειδοποιήσεις των εφαρμογών πχ watsapp. Έχει λυθεί το πρόβλημα; Υπάρχουν κάποιες συγκεκριμένες ρυθμίσεις;

Δεν έχει πρόβλημα. Απλά θέλει ρυθμίσεις. Στο πρώτο ποστ αναγράφεται ο οδηγός. ;)

 

Εστάλη από το Mate 8

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα να ρωτήσω τελικά την αναβάθμιση να την κάνω οι φίλοι που την έκαναν ειχαν κάποιο πρόβλημα; ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει αναβαθμιση beta για την 7.0 με emui 5.0 για το κινητο μας. Δεν την βαζω ακομα καθως θελω μονο final εκδοσεις, αλλα η υπαρξη της ηδη ειναι καλο δειγμα.
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από ανθεκτικοτητα πως τα πάει; Μπορεί να σταθεί εντελώς γυμνό με στοιχειώδη προσοχή ή θέλει οπωσδήποτε θήκη; Ρωτάω γιατί είναι είδη ογκώδες και σε περίπτωση που το αγοράσω έλεγα να το δοκιμάσω αρχικά χωρίς προστασία.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι και χωρίς θήκη.

Βέβαια εγώ με την σπιγκεν που είναι λεπτή προτιμώ να μην το έχω γυμνό

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από ανθεκτικοτητα πως τα πάει; Μπορεί να σταθεί εντελώς γυμνό με στοιχειώδη προσοχή ή θέλει οπωσδήποτε θήκη; Ρωτάω γιατί είναι είδη ογκώδες και σε περίπτωση που το αγοράσω έλεγα να το δοκιμάσω αρχικά χωρίς προστασία.

Θεωρώ ότι δεν μπορεί να σταθεί γυμνό . Εγώ με διάφανη spigen -οχι πολύ λεπτη- το θεωρώ ασφαλές και όμορφο ταυτόχρονα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από ανθεκτικοτητα πως τα πάει; Μπορεί να σταθεί εντελώς γυμνό με στοιχειώδη προσοχή ή θέλει οπωσδήποτε θήκη; Ρωτάω γιατί είναι είδη ογκώδες και σε περίπτωση που το αγοράσω έλεγα να το δοκιμάσω αρχικά χωρίς προστασία.

 

Υπάρχει της Nilkin μια θήκη πλάτης πραγματικά λεπτή με πάρα πολύ καλό grip που νομίζεις ότι δεν φοράς καν θήκη.

Τώρα για τελείως σκέτο δεν θα το πρότεινα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρατηρησει με την Β192 οτι αργει να κλειδώσει τους δορυφορους (με σκετο gps χωρις data) Το εχει παρατηρησει κανεις αλλος; Για να κανω downgrade στην Β180 λογικα θα γινεται ευκολα, σωστα;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει της Nilkin μια θήκη πλάτης πραγματικά λεπτή με πάρα πολύ καλό grip που νομίζεις ότι δεν φοράς καν θήκη.

Τώρα για τελείως σκέτο δεν θα το πρότεινα.

Λινκ; :)

 

Εστάλη από το Mate 8

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιος να βοηθησει. Εκανα downgrade απο Β192 σε B180 και δεν εκατσε. Εχει κολλησει σε bootloop. Αν ξαναπερασω την Β192 παλι λετε να το επαναφερω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καποιος να βοηθησει. Εκανα downgrade απο Β192 σε B180 και δεν εκατσε. Εχει κολλησει σε bootloop. Αν ξαναπερασω την Β192 παλι λετε να το επαναφερω?

 

Κατσε επειδη δεν τις θυμαμαι. Η 192 ειναι emui 4.1 και η 180 4.0? Γιατι αν η απαντηση ειναι ναι λογικο να μη σε αφηνει αν δεν εχεις custom recovery και unlocked bootloader...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Κατσε επειδη δεν τις θυμαμαι. Η 192 ειναι emui 4.1 και η 180 4.0? Γιατι αν η απαντηση ειναι ναι λογικο να μη σε αφηνει αν δεν εχεις custom recovery και unlocked bootloader...

Οχι ειναι 4.0 και οι 2. Ευτυχως ξαναπερασα μεσω dload την 192 και μου ανοιξε κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην συσκευασια του ευρωπαικου μοντελου φαινεται η παρτιδα και η ημερομηνια παραγωγης (S/N);Πρεπει να προσεξουμε κατι ή ολες οι παρτιδες ειναι απροβληματιστες;
Χαλεπόν Εαυτόν Γνώναι
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην συσκευασια του ευρωπαικου μοντελου φαινεται η παρτιδα και η ημερομηνια παραγωγης (S/N);Πρεπει να προσεξουμε κατι ή ολες οι παρτιδες ειναι απροβληματιστες;

 

 

Ναι οπως σε όλα τα κινητα Huawei που εχω αγοράσει μέχρι στιγμής.

Να προσέχεις να μη στο ματιασουνε, αυτό μόνο.... Αγορασε το άφοβα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οχι ειναι 4.0 και οι 2. Ευτυχως ξαναπερασα μεσω dload την 192 και μου ανοιξε κανονικα.

 

Ναι αλλα στην Β180 οπως και στην Β170 σκανε αμέσως οι ειδοποιήσεις στο Viber και χωρίς να την εχουμε να "τρέχει" την εφαρμογή.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...