Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ που ήμουν ανάμεσα στο Κινέζικο και το Ευρωπαϊκό, όσο και αν ήθελα τα 4GB RAM, πήρα το Ευρωπαϊκό λόγω εγγύησης και μου βγήκε σε καλό τελικά μιας και όταν χρειάστηκα σέρβις σε 2 ημέρες ήταν έτοιμο. Το ίδιο θα γίνει όταν με το καλό πάρω και με το Mate 9.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

 

συμφωνώ και επαυξάνω.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρουμε πότε ή που θα έχουμε παρουσίαση στο νέο mate??

 

Την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου φίλε μου στο Μόναχο. Η ώρα όμως μου διαφεύγει.

Link to comment
Share on other sites

Την Πέμπτη 3 Νοεμβρίου φίλε μου στο Μόναχο. Η ώρα όμως μου διαφεύγει.

 

φημες κυκλοφορουν για τι μη του προ στα...1200 ευρα...τραχάτε...

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

φημες κυκλοφορουν για τι μη του προ στα...1200 ευρα...τραχάτε...

Καλά ούτε για αστείο τόσο για ένα κινητό, μόνο Apple μπορεί εκεί γιατί εκεί μπορεί κάποιος να το πάρει για μοστρα αλλά μέχρι εκεί

Link to comment
Share on other sites

Καλά ούτε για αστείο τόσο για ένα κινητό, μόνο Apple μπορεί εκεί γιατί εκεί μπορεί κάποιος να το πάρει για μοστρα αλλά μέχρι εκεί

 

ετσι ακουγεται για τη λουξ εκδοση του Προ....

κοντος ψαλμος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://gr.gizchina.com/2016/10/24/huawei-mate-9-pro-4x-optical-zoom-price-1300-dollars/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

ετσι ακουγεται για τη λουξ εκδοση του Προ....

κοντος ψαλμος...

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://gr.gizchina.com/2016/10/24/huawei-mate-9-pro-4x-optical-zoom-price-1300-dollars/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Ε καλά ας καβαλισει το καλάμι δεν θέλει πολύ μετά

Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι καλύτερο από iPhone ας είναι και ακριβότερο.

Δεν είναι ωραίο να κοροϊδεύουμαι ότι δεν μπορούμε να αγοράσουμε. Τόσο έχει (όσο κι αΝ είναι αυτό) αν δεν θες πάρε το μικρό και όχι το προ.

Link to comment
Share on other sites

Αφού είναι καλύτερο από iPhone ας είναι και ακριβότερο.

Δεν είναι ωραίο να κοροϊδεύουμαι ότι δεν μπορούμε να αγοράσουμε. Τόσο έχει (όσο κι αΝ είναι αυτό) αν δεν θες πάρε το μικρό και όχι το προ.

Το iphone ειναι καποια μοναδα μέτρησης?

Link to comment
Share on other sites

Το iphone ειναι καποια μοναδα μέτρησης?

Έχει γίνει μονάδα μέτρησης μαζί με το Samsung που έκανε μπαμ στην συνείδηση του καταναλωτή. Αυτά κάνει το μάρκετινγκ. Αλλά απο την άλλη ας είμαστε ειλικρινείς. Όλοι το iphone πάνε να αντιγράψουν και να χτυπήσουν και ποιό συγκεκριμένα το κοινό της που τα ακουμπάει χοντρά.

 

Όπως και να έχει όλοι μας έχουμε κάποια στάνταρντ. Για εμένα αυτό που κάνει την Huawei καλύτερη απο τις άλλες είναι το dual SIM full Active που είναι η μόνη εταιρία στον χώρο που το παρέχει πλέον. Το μονο που μου την δίνει είναι ότι δεν φέρνει όλες τις συσκευές με την μπάντα 20 όπως το honor note 8 στις 6.6".

 

Send by Lenovo Phab Plus 6.8" (PB1-770M) using Tapatalk.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει μονάδα μέτρησης μαζί με το Samsung που έκανε μπαμ στην συνείδηση του καταναλωτή. Αυτά κάνει το μάρκετινγκ. Αλλά απο την άλλη ας είμαστε ειλικρινείς. Όλοι το iphone πάνε να αντιγράψουν και να χτυπήσουν και ποιό συγκεκριμένα το κοινό της που τα ακουμπάει χοντρά.

 

Υπάρχει και η ανάποδη αποψη που λεει οτι αν ειναι να δωσεις τοσα λεφτα, τα δινεις μονο για iphone (ή εστω Samsung)

 

Αν και για να ειμαι ειλικρινης σ'αυτες τις τιμες (σ.σ.1300) ουτε η apple μπορει.

 

Οπως και να χει, αν αποφασισει να παει α'αυτα τα επιπεδα, καλη τύχη. :X

Link to comment
Share on other sites

Το iphone ειναι καποια μοναδα μέτρησης?

Χαχαχα πολύ σωστός.

Υπενθυμίζω ότι το θέμα μας είναι το Huawei Mate 8...:whistle:

Έτσι ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα account στο site την huawei αλλά το βάζω στο κινητό και μου λέει κάτι για τοποθεσία και ότι δεν είναι δυνάτη η εύρεση της συσκευής.μήπως πρέπει να ενεργοποιήσω κάτι?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα account στο site την huawei αλλά το βάζω στο κινητό και μου λέει κάτι για τοποθεσία και ότι δεν είναι δυνάτη η εύρεση της συσκευής.μήπως πρέπει να ενεργοποιήσω κάτι?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Δοκίμασε να δώσεις όλες τις απαραίτητες άδειες στην εφαρμογή.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

είμαι στο NXT-L29C185B103 από τον δεκέμβρη πέρσι .πρέπει να ξεκλειδώσω bootloader για να περάσω την επομενη χειροκίνητα ?
S.E.t100,k500,k700i,satio//sgh-z520,z620//nokia n90//lg optimus 3d//galaxy s2,s4,duos,galaxy3,s3,note2,note4//hwawei honor 6,honor 8
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να δώσεις όλες τις απαραίτητες άδειες στην εφαρμογή.

Ποια είναι η εφαρμογή αυτή??

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η εφαρμογή αυτή??

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Για τσεκαρε στο Hi care ή στο Huawei club.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

είμαι στο NXT-L29C185B103 από τον δεκέμβρη πέρσι .πρέπει να ξεκλειδώσω bootloader για να περάσω την επομενη χειροκίνητα ?

 

 

Όχι,αλλα κακού κακού πάρε τον κωδικό ξεκλειδωματος πρώτα.:p

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να το παραγγειλω απο κινα αφου την εκδοση με τα 4 γιγα ραμ την βρισκω σε καποια σημεια στα 320 ευρω. Απο οτι διαβαζω εδω μεσα υπαρχουν και καποιες κινεζικες εκδοσεις που εχουν διαφορες απο της υπολοιπες. Θα εχω καποιο προβλημα η ειναι κατι που δεν θα φαινεται;
Link to comment
Share on other sites

Ομάδα καλησπέρα και χρόνια πολλά. Να υποθέσω ότι σήμερα και εμείς γιορτάζουμε καθώς στην ερώτηση θα πάρουμε μήλο;;

Η απάντηση είναι......... ΟΟΟΟΧΧΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!

Ρωτάω το εξής στο Mate8 έχω ακόμα επάνω την μεμβράνη από το εργοστάσιο σημάδια ή προβλήματα κανένα για πιο ασφάλεια όμως σκέφτομαι το τζάμι που και στην αίσθηση είναι πιο smooth.

Κάποια πρόταση από Ελληνική αγορά έχουμε;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.μια ταλαιπωρημενη μη αποσπωμενη μπαταρια οπως του mate8 μπορει να αντικατασταθει απο την αντιπροσωπεια?

Ναι. Με το όποιο κόστος βέβαια.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί με κάποιο τρόπο να κουδουνίζει λίγο πιο δυνατά;

Έχω την εντύπωση ότι είναι χαμηλή η ένταση.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί με κάποιο τρόπο να κουδουνίζει λίγο πιο δυνατά;

Έχω την εντύπωση ότι είναι χαμηλή η ένταση.

 

Ποιον ήχο έχεις; Έχω βάλει ένα mp3 και πραγματικά το έχω λίγο πάνω από τη μέση γιατί πιστεύω θα κάψει το ηχείο τόσο δυνατό που είναι.:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...