Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά θέμα με την μπαταρία έχετε καθόλου;Έχω ένα 3μηνο που σιγά σιγά η μπαταρία από εκεί που κράταγε 1-1.5 ημέρα να το φορτίζω και 3 φορές την ήμερα.Βρήκα μια μπαταρία στο σκρουτζ που 9€ ορίτζιναλ λέει το κατάστημα αλλά απ ότι διάβασα στα σχόλια πρέπει να κάνεις χαρντ ρισετ και να χάσεις όλα τα πράγματα που έχεις αποθηκευμένα στο κινητό σου ισχύει;Επίσης το κατάστημα ζήτησε +35€ για να κάνει αυτό την αλλαγή αξίζει να τα δώσεις η να το παλέψω μόνος μου;

 

Αλλαξα μπαταρια ,πριν 2 εβδομαδες, στο service της Huawei. 23 euro,Το τηλεφωνο το πηρα την ιδια μερα και δεν εχασα τιποτα. Ειχα παρει backup φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ακριβώς το ίδιο και εγώ. Άλλαξα μετά το καλοκαίρι μπαταρία στο Mate 8 στο επίσημο σέρβις της Μιχαλακοπούλου, και δουλεύει εξαιρετικά. Μπράβο στα παιδιά για την υποστήριξη.

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όπως λένε τα παιδιά στην Μιχαλακοπούλου είναι αστέρια τα παιδιά της Huawei και με πολυ οικονομικότερες τιμές απο όλους τους άλλους και με αυθεντικά ανταλλακτικά όχι μαϊμούδες.

 

Άλλαξα οθόνη που την έσπασα και μονο καλά λόγια εχω να πω.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Όπως λένε τα παιδιά στην Μιχαλακοπούλου είναι αστέρια τα παιδιά της Huawei και με πολυ οικονομικότερες τιμές απο όλους τους άλλους και με αυθεντικά ανταλλακτικά όχι μαϊμούδες.

 

Άλλαξα οθόνη που την έσπασα και μονο καλά λόγια εχω να πω.

 

Oχι και σε όλα ποιο οικονομικά, εμένα για την οθόνη,το servicre της Huawei μου ζήτησε για αντικ/ση 192€

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Oχι και σε όλα ποιο οικονομικά, εμένα για την οθόνη,το servicre της Huawei μου ζήτησε για αντικ/ση 192€

 

Εγώ πλήρωσα 120 ευρώ πριν 1,5 χρόνο περίπου για την οθόνη.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλημέρα σας

 

Αν τυχόν υπάρχει κάποιος που του περισσεύει καμία συσκευή και είναι από Αθήνα ας μου στείλει ένα pm...

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλημέρα σας

 

Αν τυχόν υπάρχει κάποιος που του περισσεύει καμία συσκευή και είναι από Αθήνα ας μου στείλει ένα pm...

Ή αν τυχόν υπάρχουν παρελκόμενα (θήκη, τζαμακι) καθώς και κάνα κουτί....

 

Καλή Ανάσταση σε όλους και όλες!

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Κάτι πρέπει να έχω. Θα σου πω το βράδυ που θα πάω σπίτι

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω κουτί, την θήκη του την αυθεντική, και βρήκα και 1 τζαμάκι.

15 ευρώ παραλαβή από Χαλάνδρι. Αν συμφωνείς στείλε μου πμ.

 

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

2101078b5e761887c88f749ed68bd76d.jpg3db76da97317e6dec5fe761b328e7820.jpg

Edited by MeddlingMageGR
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Θέλω να αλλάξω την οθόνη και την μπαταρία του ,ολα με original .αλλά μου ζητάνε πολλά, ξερει κανεις να μου προτείνει καμμια ποιο οικονομικη λυση απο τα 230 ευρω που μου ζητήσανε?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αλλάξω την οθόνη και την μπαταρία του ,ολα με original .αλλά μου ζητάνε πολλά, ξερει κανεις να μου προτείνει καμμια ποιο οικονομικη λυση απο τα 230 ευρω που μου ζητήσανε?
Αγοράζεις ένα μεταχειρισμένο με 150 ευρώ για αρχή. Και μετά του αλλάζεις και μπαταρία σε δεύτερο χρόνο αν και όταν χαλάσει. Υπάρχει ένα αυτή τη στιγμή στο market του Facebook.

 

Στάλθηκε από το EVR-AL00 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αλλάξω την οθόνη και την μπαταρία του ,ολα με original .αλλά μου ζητάνε πολλά, ξερει κανεις να μου προτείνει καμμια ποιο οικονομικη λυση απο τα 230 ευρω που μου ζητήσανε?

 

εχω αλλάξει μπαταρια με 25 ε στη Huawei στη Μιχαλακοπουλου. Γιατι δεν ρωτάς εκει;;

Link to comment
Share on other sites

εχω αλλάξει μπαταρια με 25 ε στη Huawei στη Μιχαλακοπουλου. Γιατι δεν ρωτάς εκει;;

 

Εκει ρώτησα..δυστυχώς....

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Σήμερα έκανα για πρώτη φορά format μετα απο σχεδόν τέσσερα χρόνια χρήσης, όταν τέλειωσε και επανήλθε είδα, στην πρώτη γραμμή (cosmote) 4G+ !!!!
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...