Jump to content

Huawei Mate 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια με την 192 στην καμερα το night mode δεν τραβαει σωστα.του οριζω το S και δεν το κραταει.πχ αν το βαλω 8 sec αυτο τραβαει οσο θελει.σας συμβαινει και εσας αυτο?

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

My Computer has so many fans that it hovers above ground!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχει καποιος στην παρεα που πουλαει το Huawei Mate 8 64GB NXT-L29.Ευχαριστω.

 

Απο μια γρήγορη αναζήτηση έχω την εντύπωση οτι NXT-L29 64gb αν κυκλοφόρησε θα ήταν Αμερική φίλος. Το κόβω αρκετά δυσεύρετο. Κινέζικα AL09 με 4/64 θα βρείς όμως..

Link to comment
Share on other sites

Αραγε ποσο να πιανει το 4/64 για πωληση?

μαξ 270-300 ειναι η γνωμη μου. δεν εχει ελληνικη εγγυηση

εγω και το 9αρι απο ελλαδα θα το παρω και οταν με το καλο ερθει η ωρα να το δωσω θα ζηταω περισσοτερα γιατι η εγγυηση και το αγρατζουνιστο πιανουν λεφτα

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεται ότι το Mate 9 ΔΕΝ είναι full active; :cry:

Πάει λοιπόν το Χριστουγεννιατικο δώρο που θα μου έκανα :cry:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα το κινητό εδω και δύο μέρες. Πρώτες εντυπώσεις αρκετά θετικές άλλα δυστυχώς έχω θέμα με τις ειδοποιήσεις των emails στην εφαρμογή blue mail. Ενώ μου έρχονται κανονικά όταν είμαι συνδεδεμένος με wifi με τα δεδομένα δεν έρχονται. Όταν το κινητό βρεί πάλι wifi αμέσως έρχονται... ¨Εχω δοκιμάσει τα πάντα δυστυχώς χωρίς αποτέλεσμα Να σημειώσω ότι οι ειδοποιήσεις του watsapp έρχοναι κανονικά σε όλες τις συνδέσεις. Ελπίζω να βρω καμιά λύση γιατί είναι πολύ σημαντικό για μένα...

Update :Το πρόβλημα δείχνει να είναι γενικό τελικά. Δεν κι έρχονται καθόλου ειδοποιήσεις όταν βρίσκεται σε δίκτυο κινητής. Με το wifi όλα έρχονται άμεσα. Δοκίμασα το sofa live score. μόνο το watsapp λειτουργεί αλλά όχι πάντα. Καλά μόνο εγώ έχω το ο πρόβλημα; Νόμιζα ότι είχε λυθεί ...

Edited by Rayden1

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα το κινητό εδω και δύο μέρες. Πρώτες εντυπώσεις αρκετά θετικές άλλα δυστυχώς έχω θέμα με τις ειδοποιήσεις των emails στην εφαρμογή blue mail. Ενώ μου έρχονται κανονικά όταν είμαι συνδεδεμένος με wifi με τα δεδομένα δεν έρχονται. Όταν το κινητό βρεί πάλι wifi αμέσως έρχονται... ¨Εχω δοκιμάσει τα πάντα δυστυχώς χωρίς αποτέλεσμα Να σημειώσω ότι οι ειδοποιήσεις του watsapp έρχοναι κανονικά σε όλες τις συνδέσεις. Ελπίζω να βρω καμιά λύση γιατί είναι πολύ σημαντικό για μένα...

Update :Το πρόβλημα δείχνει να είναι γενικό τελικά. Δεν κι έρχονται καθόλου ειδοποιήσεις όταν βρίσκεται σε δίκτυο κινητής. Με το wifi όλα έρχονται άμεσα. Δοκίμασα το sofa live score. μόνο το watsapp λειτουργεί αλλά όχι πάντα. Καλά μόνο εγώ έχω το ο πρόβλημα; Νόμιζα ότι είχε λυθεί ...

Διαβασε την πρωτη σελιδα μπας και το διορθωσεις απο εκει. Εγω ειχα το κινητο για επαγγελματικη χρηση και τεοιο προβλημα δεν ειχα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι την διάβασα. Τελικά φαίνεται πως ήταν προσωρινό το πρόβλημα ευτυχώς. Τώρα λειτουργεί σωστά. Θα δείξει στο μέλλον...

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηρα ενα μεταχειρισμενο ματε8, πηγαινοντας ομως στον bootloader γραφει :

PHONE RELOCKED

FRP LOCK

Ξερετε τι σημαινει;;

Και αν ειναι αυτο που φανταζομαι δηλαδη να εχει ξεκλειδωσει o bootloader και να εχει κλειδωσει παλι, υπαρχει θεμα με την εγγυηση;

Edited by giannis_lo
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν το Mate8 που διαθέτει η wind στα καταστήματά της είναι Dual Sim ;

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχει να προτείνει κανείς tempered glass για το Mate 8 ? Ελεγα για Nillkin Amazing H+ pro αλλά δε βρίσκω Ευρώπη σε νορμαλ τιμή. Και τη βιάζομαι. Άλλες προτάσεις που μπορώ να παραλάβω σε λογικό χρονικό διάστημα ?
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνω λάθος και δεν μπορώ να ορίσω ως default launcher τον nova prime.?

 

 

Ρυθμισεις->εφαρμογές - >κατω αριστερα εχει ενα γραναζι που γραφει προεπ ρυθ εφ ->Εκκίνηση ->οριζεις την εφαρμογη που θες εσυ...μαμισια η καποια αλλη.

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις->εφαρμογές - >κατω αριστερα εχει ενα γραναζι που γραφει προεπ ρυθ εφ ->Εκκίνηση ->οριζεις την εφαρμογη που θες εσυ...μαμισια η καποια αλλη.

Σε ευχαριστώ πολύ !! :D

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει να προτείνει κανείς tempered glass για το Mate 8 ? Ελεγα για Nillkin Amazing H+ pro αλλά δε βρίσκω Ευρώπη σε νορμαλ τιμή. Και τη βιάζομαι. Άλλες προτάσεις που μπορώ να παραλάβω σε λογικό χρονικό διάστημα ?

 

Φθηνή η ακριβή, επειδή δεν είχα επιλογή το ήθελα άμεσα, έβαλα αυτό εδώ.

Το περάσανε τα ίδια τα παιδιά στο κατάστημα και όλα καλά.

http://store.fixmobile.gr/el/proion/tzamaki-prostasias-nillkin-h-gia-huawei-mate-8

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Έχει να προτείνει κανείς tempered glass για το Mate 8 ? Ελεγα για Nillkin Amazing H+ pro αλλά δε βρίσκω Ευρώπη σε νορμαλ τιμή. Και τη βιάζομαι. Άλλες προτάσεις που μπορώ να παραλάβω σε λογικό χρονικό διάστημα ?

 

Δεν ειχε απο τη εταιρεια ; εμενα ειχε....

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν το Mate8 που διαθέτει η wind στα καταστήματά της είναι Dual Sim ;

 

Anyone ?

 

:)

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχε απο τη εταιρεια ; εμενα ειχε....

 

Νικο ζελατίνα είχε απλά ήταν πολύ καλά κολλημένη και καλής ποιότητας. Την έβγαλα είδη.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Νικο ζελατίνα είχε απλά ήταν πολύ καλά κολλημένη και καλής ποιότητας. Την έβγαλα είδη.

 

οκ , λαθος μου!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Anyone ?

 

:)

 

Ρώτα τους αν είναι ***09*** ή ***29***.

Το πρώτο είναι μονόκαρτο το δεύτερο δίκαρτο.

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι μονόκαρτο, μπορείς να το φλασάρεις σε δίκαρτο ή όχι ;

Και ευχαριστώ για τη διευκρίνηση :)

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι μονόκαρτο, μπορείς να το φλασάρεις σε δίκαρτο ή όχι ;

Και ευχαριστώ για τη διευκρίνηση :)

 

Αν δεν κανω λαθος λειπει το sim reader το 2ο αρα οχι...

Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Λέτε αύριο να μας κάνουν την έκπληξη για και να χουμε την Β552 Nougat;....http://m.gsmarena.com/huawei_p9_and_mate_8_rumored_to_get_android_70_nougat_update_tomorrow-news-22026.php :wacko:

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...