Jump to content

[Windows 10 Mobile] Εφαρμογές Πλοήγησης


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελευταία ενημέρωση χαρτών χτες και έχει πλέον και τους νέους αυτοκινητοδρόμους ευτυχώς..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 908
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Απαυτώθηκε λιγάκι, μετά την τελευταία ενημέρωση η εφαρμογή ή μόνο σε εμένα?

 

Μόνιμα δεν βλέπει τη σύνδεση (είτε WiFi είτε data) και δεν βρίσκει τίποτα πλέον.

 

Ξανακατέβασα χάρτες, να δω.

Link to comment
Share on other sites

Απαυτώθηκε λιγάκι, μετά την τελευταία ενημέρωση η εφαρμογή ή μόνο σε εμένα?

 

Μόνιμα δεν βλέπει τη σύνδεση (είτε WiFi είτε data) και δεν βρίσκει τίποτα πλέον.

 

Ξανακατέβασα χάρτες, να δω.

Σε μένα δεν έχει τέτοιο πρόβλημα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά...δεν έχω καθόλου πλοήγηση.

 

Δεν μπορεί να βρει τη θέση μου, κλπ.

 

Έγινε απεγκατάσταση-σβήσιμο κλπ, τίποτα.

 

Τελευταία φορά που το χρησιμοποίησα, πριν την πρόσφατη αναβάθμιση της εφαρμογής, δεν είχα θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για πλοήγηση. Έχω καιρό να κάνω πλοήγηση. Πάντως έτσι με δείχνει κατευθείαν που βρίσκομαι.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Tα ίδια και εδώ. Δεν βλέπει σύνδεση με τίποτα. Με βρίσκει ώς θέση αλλά δεν μπορεί να βρεί οδούς κλπ για πλοήγηση. Eπίσης μου "πάγωσε" 2-3φορές. Αν τα παίξουν και οι χάρτες κλάφτα Χαράλαμπε.. Edited by MotoFan
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα να κατεβαίνει η νέα έκδοση και σταμάτησα την ενημέρωση. Thanks για την ενημέρωση.

Φαντάζομαι θα διορθωθεί το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Όντως, ενώ βρίσκει την θέση σου όταν του βάζεις να βρει διεύθυνση δεν βρίσκει τίποτα.Για την ακρίβεια σε μένα βρίσκει κ κάνει πλοήγηση μόνο σε αποθηκευμένες τοποθεσίες.

Ελπίζουμε σε γρήγορη διόρθωση.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μού το έκανε εμένα μια φορά που δεν είχε κατέβει νέος χάρτης.

Αν ενεργοποιηθεί wifi και μπει στο ρεύμα, γίνεται αυτόματα η εγκατάσταση χάρτη και δουλεύει καλά.

Πάντως η πλοήγηση κάνει δουλειά, η αναζήτηση δουλεύει και στο περίπου, βγάζοντας επιλογές αν δεν γράψεις ακριβώς διεύθυνση ή μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω, με την τελευταία αναβάθμιση της εφαρμογής Χάρτες, δε βρίσκει καμια διευθυνση
Xiaomi Redmi note 9s / Xiaomi Redmi 5 plus / Microsoft Lumia 650 / Nokia Lumia 930 / Microsoft Lumia 535 / ZTE Blade III / Sony Ericsson Xperia Neo V / Samsung Galaxy 3 / Nokia 5800
Link to comment
Share on other sites

Μπείτε, παρακαλώ, στο Κέντρο Σχολίων.

 

Υπάρχουν ήδη 3-4 θέματα για το ζήτημα, ψηφίστε τα όλα, να το τρέξουν.

Link to comment
Share on other sites

εναλλακτικες διαδρομες ρε παιδια δεν μπορει να βρει η εφαρμογη?

 

Όταν λειτουργεί, βρίσκει.

 

Σήμερα, την έβαλα να με πάει σε γνωστό-αποθηκευμένο προορισμό και μου έβγαλε 3 εναλλακτικές.

 

Η πλοήγηση λειτούργησε κανονικά, ενώ επειδή επίτηδες άφησα κάποια στενά και κάποιες υποδείξεις, επανυπολόγισε κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λειτουργεί, βρίσκει.

 

Σήμερα, την έβαλα να με πάει σε γνωστό-αποθηκευμένο προορισμό και μου έβγαλε 3 εναλλακτικές.

 

Η πλοήγηση λειτούργησε κανονικά, ενώ επειδή επίτηδες άφησα κάποια στενά και κάποιες υποδείξεις, επανυπολόγισε κλπ.

δεν εννοω φιλε να βρισκει απο την αρχη και να διαλεγεις ποια θελεις. εννοω αν σου βγαζει πχ μια μονο διαδρομη, ή ηδη εισαι σε πλοηξγηση, να μπορεσεις να του πεις να σε παει απο καπου αλλου. χλωμο ε?
Link to comment
Share on other sites

δεν εννοω φιλε να βρισκει απο την αρχη και να διαλεγεις ποια θελεις. εννοω αν σου βγαζει πχ μια μονο διαδρομη, ή ηδη εισαι σε πλοηξγηση, να μπορεσεις να του πεις να σε παει απο καπου αλλου. χλωμο ε?

 

Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ.

 

Μόνο στο κομμάτι του επανυπολογισμού, αν χάσεις κάποια στροφή κλπ θα σου κάνει μόνο του κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ.

 

Μόνο στο κομμάτι του επανυπολογισμού, αν χάσεις κάποια στροφή κλπ θα σου κάνει μόνο του κάτι τέτοιο.

σε ευχαριστω φιλε
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμής οι χάρτες είναι μη χρησιμοποιήσιμοι πάντως,έχουν περάσει κάποιες μέρες αλλά δεν έχει διορθωθεί τίποτα. Φαουλ κ κίτρινη κάρτα για αρχή από εμένα.
Link to comment
Share on other sites

Ο χάρτης μια χαρά εμφανίζεται. Οι υπόλοιπες λειτουργίες, όμως, πήγαν περίπατο. Όταν του δίνεις μια διεύθυνση, σου βγάζει άλλ' αντ' άλλων ή σου λέει ότι δεν είσαι σε σύνδεση ή ότι πρέπει να επεξεργαστείς την διέυθυνση.
Link to comment
Share on other sites

Αν και περιμένω ότι θα έρθει κάποιο upd, το θέμα είναι τραγικό. Η μόνη "απαίτηση" απ την συσκευή (πέρα απο τα βασικά) είναι η πλοήγηση. Απ ότι βλέπω μάλλον πρέπει να κοιτάω για κάτι άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πώς ψηφίζεις δηλαδή; Τι πρέπει να κάνω;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πώς ψηφίζεις δηλαδή; Τι πρέπει να κάνω;

 

Μπες από το τηλέφωνο στο κέντρο σχολίων, και ψάξε ότι γράφει για χάρτες, πλοήγηση κλπ.

 

Θα σου βγάλει 6-7 θέματα.

 

Έχει επιλογή για "Επιδοκιμασία".

 

Ενδεχομένως να μη χρειάζεται καν να ψάξεις, να στα βγάζει τα νεότερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...