Jump to content

Huawei P8 Lite


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπότε ουσιαστικά δεν μπορώ να το έχω δίκαρτο αφού οπωσδήποτε χρειάζομαι την SD μου.... Κρίμα...

Αλλά αν αφήνει 10gb για εφαρμογές και δεν έχει τον περιορισμό των 2gb.... αυτό είναι τέλειο....:-)

Για τον περιορισμό τον 2gb δεν είμαι σίγουρος ( αδιαβαστος ). :O:

Link to comment
Share on other sites

Για τον περιορισμό τον 2gb δεν είμαι σίγουρος ( αδιαβαστος ). :O:

 

Ω.... Κάποιος που ξέρει ;;; :)

Link to comment
Share on other sites

Ω.... Κάποιος που ξέρει ;;; :)

 

Δεν την εχει αποθηκευει κανεις οτι θελει μεσα στα 10gb που δινει ελευθερα

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Απο Β 140 (βονταφονε)να Το κάνω δικαρτο κάνεις καμία βοήθεια?

 

Δες στo post 2545

Ας αφήσουμε τους εγωισμούς και ας κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.
Link to comment
Share on other sites

Έχω τ κινητο κανένα 6μηνο φοράει την Β140 και έχει αγοραστεί απο vodafone ,τις 2 τελευταίες μέρες μου έχει κάνει επανεκκίνηση από μόνο του 3 φορές.. Θα ήθελα να ρωτησω τι μπορεί να φταίει και τι πρεπει να κανω
Link to comment
Share on other sites

Δεν την εχει αποθηκευει κανεις οτι θελει μεσα στα 10gb που δινει ελευθερα

 

Συγνώμη... δεν κατάλαβα ακριβώς τι θέλεις να πεις....

Link to comment
Share on other sites

Έχω τ κινητο κανένα 6μηνο φοράει την Β140 και έχει αγοραστεί απο vodafone ,τις 2 τελευταίες μέρες μου έχει κάνει επανεκκίνηση από μόνο του 3 φορές.. Θα ήθελα να ρωτησω τι μπορεί να φταίει και τι πρεπει να κανω

 

τα ιδια μου εκανε απο vodafone και εμενα ...πηρα τελικα απο wind και ειναι αψογο. Δοκιμασε να το στησεις απο την αρχη,αν δεν γινει τιποτα ...σερβις Η πουλημα και παρε απο wind !

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!! εχω το huawei p8 lite Και εχω ενα θεμα με της ειδοποιησης 1ον δεν μου κανει αριθμηση στα εικονιδια πανω οταν εχω καποια ειδοποιηση και δευτερον

δεν μου ανοιγει το λεντ φοτακι σε μερικες ειδοποιησης PX viber. ξερουμε γιατι το κανει αυτο ???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,γνωρίζει κανείς πως να μένει το Bluetooth μόνιμα ορατό?κλείνει μόνο του μετά από 1,30 λεπτό.Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,γνωρίζει κανείς πως να μένει το Bluetooth μόνιμα ορατό?κλείνει μόνο του μετά από 1,30 λεπτό.Ευχαριστώ!

Και κάτι το άλλο,δεν έχει Wi-Fi hotspot?δεν το βρήκα πουθενά.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ότι κινητό αγορασμενο από Vodafone πήρε αναβάθμιση σε 5.1. Πως γίνεται ρε παιδιά branded συσκευή να πάρει πιο νωρίς την ανάβαση από κανονική non branded αγορασμένη δίκαρτη; Απ' όσο ξέρω οι branded συσκευές έπαιρναν λίγο πιο μετά τις αναβαθμίσεις. Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ότι κινητό αγορασμενο από Vodafone πήρε αναβάθμιση σε 5.1. Πως γίνεται ρε παιδιά branded συσκευή να πάρει πιο νωρίς την ανάβαση από κανονική non branded αγορασμένη δίκαρτη; Απ' όσο ξέρω οι branded συσκευές έπαιρναν λίγο πιο μετά τις αναβαθμίσεις.

 

Εμένα branded είναι αλλά δεν έχει έρθει καμία αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα ότι κινητό αγορασμενο από Vodafone πήρε αναβάθμιση σε 5.1. Πως γίνεται ρε παιδιά branded συσκευή να πάρει πιο νωρίς την ανάβαση από κανονική non branded αγορασμένη δίκαρτη; Απ' όσο ξέρω οι branded συσκευές έπαιρναν λίγο πιο μετά τις αναβαθμίσεις.

 

Κι όμως φίλε μου,ήρθε η αναβάθμιση...τώρα γιατί συμβαίνει αυτό,μόνο η Huawei μπορεί να απαντήσει!

http://i1362.photobucket.com/albums/r685/SigmaDeltaGr/Screenshot_2015-12-17-17-54-58_zpsxsfvipkt.jpg

http://i1362.photobucket.com/albums/r685/SigmaDeltaGr/Screenshot_2015-12-17-17-50-33_zps9ralzben.jpg

http://i1362.photobucket.com/albums/r685/SigmaDeltaGr/Screenshot_2015-12-23-13-15-12_zpswjro3wan.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά! Εμείς περιμένουμε. Ελπίζω σε μια από τις επόμενες να δωθεί και ή δυνατότητα org, απ' όσο ξέρω είναι θέμα software και μόνο γιατί σαν hardware το υποστηρίζει. Edited by navi55
ανούσια τεράστια παράθεση
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

αρα δεν παιζει ρολο απο που ειναι αγορασμενο το κινητο...λογικα παει αναλογα τον παροχο ; ισως ;
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά! Εμείς περιμένουμε. Ελπίζω σε μια από τις επόμενες να δωθεί και ή δυνατότητα org, απ' όσο ξέρω είναι θέμα software και μόνο γιατί σαν hardware το υποστηρίζει.

Τι είναι το "org";

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι το "org";
προφανώς το otg λάθος γραμμένο :cool:
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

προφανώς το otg λάθος γραμμένο :cool:

Σωστά το otg είναι αλλά το t είναι δίπλα στο r και το πάτησα κατά λάθος με τις δαχτυλάρες.:)

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Σωστά το otg είναι αλλά το t είναι δίπλα στο r και το πάτησα κατά λάθος με τις δαχτυλάρες.:)

Καλημέρα φίλε,μιας και το έχεις γνωρίζεις αν έχει επιλογή WiFi hotspot κάπου και δεν το βρίσκω?

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα τι ψάχνεις

~Ρυθμίσεις

~Ολα

~Ασύρματη σύνδεση και δίκτυα - Περισσότερα

~Προσ. και φορητό σημείο πρόσβασης

~Φορητό σημείο πρόσβασης wifi

 

_____________

Εγώ κατάφερα κάπως να εξαφανισω τη συντόμευση για την βελτιστοποιηση (αυτή με ένα κοντέρ που γεμίζει) και δεν έχεις επιλογή να την ξαναεμφανισω :(

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα τι ψάχνεις

~Ρυθμίσεις

~Ολα

~Ασύρματη σύνδεση και δίκτυα - Περισσότερα

~Προσ. και φορητό σημείο πρόσβασης

~Φορητό σημείο πρόσβασης wifi

 

_____________

Εγώ κατάφερα κάπως να εξαφανισω τη συντόμευση για την βελτιστοποιηση (αυτή με ένα κοντέρ που γεμίζει) και δεν έχεις επιλογή να την ξαναεμφανισω :(

Σωστός,αυτό έψαχνα,Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Στην επανεκκινηση ποια καρτα σιμ εμφανιζει πρωτη για ξεκλειδωμα? Αυτη που ειναι στην πανω θυρα ή στην κάτω?

Παντα με μπερδευει και θα κλειδωσω και τις 2 καρτες καμια μερα..:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...