Jump to content

LeTV Le One Pro (X800)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

.

.

... και κάτι για το GPS που έχει αναφερθεί, υπάρχει κάτι ακόμα προτεινόμενο;;;

 

Δεν χρειάζεται τίποτα. Με το που το χρησιμοποιήσεις 3-4 φορές στρώνει οτιδήποτε χρειάζεται να στρωθεί στο GPS.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδια να παρω, us η cn εκδοση?

 

σε 64gb υπάρχει μονο US εκτός και αν βρεις το κινητό κάπου στα 300-350$ που λογικά θα είναι CN version. Εσύ αποφασίζεις

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αγόρασα 6 διαφορετικά tempered (από φθηνά μέχρι και αρκετά ακριβά) αν θες περίμενε 2-3 βδομάδες να μου έρθουν κ θα σου πω ποιο αξίζει πραγματικά. Νιllkin δεν θα βρεις πουθενά, αμφιβάλω και για αυτόν τον πωλητή πολύ. Σταμάτησε η παραγωγή του tempered για το μοντέλο μας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χθες ηρθε και σε μενα στα χερια μου.

Η εργοστασιακη ρομ μου φαινεται καλη χωρις φυσικα να το εχω ψαξει πολυ.

Μια ερωτηση μονο.Πριν περασω μια απο του ιταλου της rom βλεπω οτι ολοι προτεινεται την 11s σαν την καλυτερη.

Υπαρχουν 2 ομως 11s συν την 12 που βγηκε χθες.

Αλλα υπαρχει και μια 13 που δεν αναφερει κανενας.Αναφερομαι στο US model.

Τι τελικα να περασω στο κινητο?

Οι πιο εμπειροι ας μου απαντησουν αν μπορουν.

 

Πας και περνάς την 11s v41 και μετά όλα τα Updates. Είναι πολύ καλή και σταθερή. Πολύ ανώτερη από την stock στην overall εμπειρία. Περίμενε να δοκιμαστούν από άλλους οι rom (πχ σήμερα θα περάσω την 12s και θα σας πω την εμπειρία μου) εκτός κ αν σου αρέσει να πειραματίζεσαι :P

Την 13s προς το παρόν την ξεχνάμε... Πολλά προβλήματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημερα παιδια, ειμαι ετοιμος για την παραγγελια. Μπρορειτε να μου πειτε απο ποιο μαγαζι ειναι καλο να το παρω και τι να προσεξω? (για να μην περασει τελωνεια). ε[ισης να παρω cn ή us version?

 

Η περίπτωση τελωνείου πάντα υπάρχει, απλά μειώνονται πολύ οι πιθανότητες όταν αγοράζεις με registered air mail (πχ NLpost, SGpost) και όχι με ταχυμεταφορές (DHL EMS κτλπ) που το τελωνείο είναι σίγουρο.

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πας και περνάς την 11s v41 και μετά όλα τα Updates. Είναι πολύ καλή και σταθερή. Πολύ ανώτερη από την stock στην overall εμπειρία. Περίμενε να δοκιμαστούν από άλλους οι rom (πχ σήμερα θα περάσω την 12s και θα σας πω την εμπειρία μου) εκτός κ αν σου αρέσει να πειραματίζεσαι :P

Την 13s προς το παρόν την ξεχνάμε... Πολλά προβλήματα.

 

Ευχαριστω,αυτο τελικα εκανα και υποθετω ολοι περιμενουμε την 6, που καποιος ανεφερε

στα τελη ιουνιου θα ειναι διαθεσιμη.

Letv 1 pro US
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Χτες πόσταρα για 2 ρομ που βγήκαν για το US μοντέλο:

 

1. η flyme με twrp δεν λέει να μπει. αν κάποιος βγάλει άκρη με τις οδηγίες μας λέει. mirror εδώ:https://mega.nz/#!EwBkRIJS!4KeYsz9NJr1eumH69U4WjepKHiHqeJbI_9-1zYlTWbo

 

2.η 12 us ναι έχει πολλά έξτρα (παίζουν και οι χρωματικές αλλαγές στην οθόνη) αλλά το user experience δεν αλλάζει.

μείον της που δεν έχει double tap. συν της έχει μεγαλύτερη διάρκεια μπαταρίας κατά την άποψη μου

 

αναμένω την cm αυτήν την εβδομάδα να έχει μονταριστεί αρκετά καθώς και την 14s του ιταλού.

 

----- προσθήκη μηνύματος 15 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κανενα απο τα δυο δεν δουλεψε μονο 3G πιανω με Wind. Παλι αν ξερεις κανεις τιποτα ας ενημερωσει

 

μάλλον είναι θέμα κεραίας στην πάτρα - ρώτα την wind τι έχει στην περιοχή.

 

αθήνα έχω 4g σε wind/vodafone

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

μάλλον είναι θέμα κεραίας στην πάτρα - ρώτα την wind τι έχει στην περιοχή.

 

αθήνα έχω 4g σε wind/vodafone

 

 

Αποτι ξερω εκτος αθηνας 4G wind παιζει μονο στην 800 ισως γιαυτο να εχει θεματα

 

Σημερα σε μια παραλια προσπαθουσα να βαλω youtube για να ηρεμησει ο μικρος και δεν ελεγε να streamαρει με τιποτα. Γυριζε απο 3G - G - H συνεχεια. Θα το κοιταξω τωρα με ηρεμια να δω τι γινεται

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το τηλ 10 μέρες και έχω να πω τα εξής.απο ήχο στην κλήση χωρίς handsfree ειμαι πολυ ευχαριστημενος,ο ήχος κλήσης είναι πολύ χαμηλός και δεν τον ακούς εύκολα σε περιβάλλον με φασαρία,σημα παρά πολύ καλό και με WIND έχω 4g κανονικά (και στην ΠΑΤΡΑ)είμαι ναυτικός και με την προηγούμενη συσκευή είχα πολύ θέμα με το σήμα και νόμιζα ότι φταίει ή WIND.η διάρκεια της μπαταρίας δεν μου αρέσει και πολύ.

Ερωτήσεις τώρα. Έχω την us version με 11s stable ,αξιζει να δοκοιμασω κάτι άλλο από rom όπως την 11s του ιταλού ή τζάμπα ο κόπος;;;

 

Στάλθηκε από το Le 1 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

letv le1pro US model
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το τηλ 10 μέρες και έχω να πω τα εξής.απο ήχο στην κλήση χωρίς handsfree ειμαι πολυ ευχαριστημενος,ο ήχος κλήσης είναι πολύ χαμηλός και δεν τον ακούς εύκολα σε περιβάλλον με φασαρία,σημα παρά πολύ καλό και με WIND έχω 4g κανονικά (και στην ΠΑΤΡΑ)είμαι ναυτικός και με την προηγούμενη συσκευή είχα πολύ θέμα με το σήμα και νόμιζα ότι φταίει ή WIND.η διάρκεια της μπαταρίας δεν μου αρέσει και πολύ.

Ερωτήσεις τώρα. Έχω την us version με 11s stable ,αξιζει να δοκοιμασω κάτι άλλο από rom όπως την 11s του ιταλού ή τζάμπα ο κόπος;;;

 

Στάλθηκε από το Le 1 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ πάλι είμαι πολύ ευχαριστημένος από ήχο κλήσης-ομιλίας. Έχω την ίδια rom.

Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επειδή διαβάζω πολλά posts με προβλήματα με τους ADB drivers και για να αποφύγουμε την πλήρη εγκατάσταση του Android SDK, υπάρχει απλή λύση που δουλεύει (τουλάχιστον σε 4 δικά μου PC). Λέγεται Minimal ADB and Fastboot (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2317790) και θα παρακαλούσα τον super moderator αν συμφωνεί να το προσθέσει στην αρχική σελίδα.

 

Μπήκε στο πρώτο post... ;)

 

Επειδή έχω την επίβλεψη σχεδόν ολόκληρου του forum μπορεί να μου ξεφύγει κάποιο αίτημα σας αν το ζητήσετε μόνο εδώ, γιαυτό να με ενημερώνετε και με pm.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έχω το τηλ 10 μέρες και έχω να πω τα εξής.απο ήχο στην κλήση χωρίς handsfree ειμαι πολυ ευχαριστημενος,ο ήχος κλήσης είναι πολύ χαμηλός και δεν τον ακούς εύκολα σε περιβάλλον με φασαρία,σημα παρά πολύ καλό και με WIND έχω 4g κανονικά (και στην ΠΑΤΡΑ)είμαι ναυτικός και με την προηγούμενη συσκευή είχα πολύ θέμα με το σήμα και νόμιζα ότι φταίει ή WIND.η διάρκεια της μπαταρίας δεν μου αρέσει και πολύ.

Ερωτήσεις τώρα. Έχω την us version με 11s stable ,αξιζει να δοκοιμασω κάτι άλλο από rom όπως την 11s του ιταλού ή τζάμπα ο κόπος;;;

 

Στάλθηκε από το Le 1 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γενικά έχει από τα δυνατότερο ήχο στο ακουστικό του που έχω δει σε κινητό. Λογικά κάτι δεν έχεις βάλει στο Full.

 

Αν διαβάσεις για την 11s του Ιταλού θα πάρεις τις απαντήσεις σου πιο πίσω, το έχουμε απαντήσει 100 φορές ;)

 

http://www.needrom.com/download/exodus-rom-by-mdsteamletv-us-edition-only/ καινουργια ρομ για την us version

 

Tώρα την δοκιμάζω :)

 

 

Όσο για την 12s US δεν έχει προβλήματα ούτε lags (όσο την παίδεψα), λειτουργούν κάποιες επιπλεον λειτουργίες στις ρυθμίσεις αλλά ακόμα δεν λειτουργεί το το Double tab και η δόνηση στα κουμπια κατω από την οθόνη. Κατα τα άλλα μου φαίνεται σαν να βελτιώθηκαν λίγο ακόμα τα χρώματα (πλεόν λειτουργούν και οι ρυθμίσεις για την οθόνη ;) )

 

 

edit: Όσο για την καινουρια rom έχει Ελληνικά και φαίνεται θεωρώ καλή (2,8Gb ελεύθερα στην ram Μιας και δεν έχει καμία εφαμοργή μέσα ούτε gapps δεν έχει ούτε εφαρμογές για κάμερα ούτε για τίποτα, οπότε δεν είναι για τον μέσο χρήστη αλλά μονο για κάποιος που μπορεί να στήσει από την αρχή το κινητό με ΟΛΕΣ τις βασικές του εφαρμογες να λείπουν)

Edited by Billator

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

Το ηχείο του για τα δεδομένα μου είναι ΠΟΛΥ δυνατό, σε σημείο που για εμένα τουλάχιστον γίνεται αρνητικό αυτό...

Χαμηλώνω την ένταση στην μικρότερη διαθέσιμη σκάλα πριν το mute και πάλι είναι τόσο δυνατός ο ήχος που ακούγεται σε όλο το σπίτι... Έχω αρχίσει και σκέφτομαι να δω τι να κάνω για να χαμηλώσει... πάντα το ανάποδο με απασχολούσε, αυτό ποτέ!

Έχω την εντύπωση ότι στο accessibility ότι action και να ορίσω στο παρατεταμένο πάτημα των κουμπιών, αυτό παίζει με το default. Σαν να μη το λαμβάνει δηλαδή ποτέ υπόψη την επιλογή σου.

Και 2 ερωτήσεις ακόμα... 1) Υπάρχει κάπου ρύθμιση για να αλλάξω τη σειρά εμφάνισης των contacts? πχ firstname/lastname κτλ?

Επίσης 2) Υπάρχει τρόπος τα 3 capacitive κουμπιά του να είναι μόνιμα φωτισμένα όσο είναι ξεκλείδωτο?

Letv X800 US
Link to comment
Share on other sites

1) Υπάρχει κάπου ρύθμιση για να αλλάξω τη σειρά εμφάνισης των contacts? πχ firstname/lastname κτλ?

Επίσης 2) Υπάρχει τρόπος τα 3 capacitive κουμπιά του να είναι μόνιμα φωτισμένα όσο είναι ξεκλείδωτο?

 

έχει πολύ πολύ δυνατό ηχείο. έχω custom ήχο στο ξυπνητήρι - ειμαι στο χαμηλό και ακούγεται λες και είναι τέρμα...

 

1. βάλε άλλη εφαρμογή. εγώ αυτό έκανα.

2. όχι αλλά δες μήπως γίνεται με καμιά mod εφαρμογή ίσως.

 

================================

 

@billator

 

λέγε νέα για την νέα ρομ!

τι παίζει; με gapps πάνω τί του λείπει; τί παίζει απο hardware;( mute, double tap etc)

λένε οτι είναι αποτέλεσμα της cm12.1 απο τον ίδιο developer. απο μπαταρία πως πάει;;;;; λένε οτι είναι χειρότερη απο τη 12s

Edited by Cynaegeirus

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

παιδια αξιζει να παρω αυτο στα λεφτα του.?(μεχρι 200 ευρω). Να περιμενω καποιο αλλο μοντελο της εταιριας λετε? Επισης, δεν το βρισκω στο vickmall. Απο που προτεινετε νσ το παρω?
Link to comment
Share on other sites

 

λέγε νέα για την νέα ρομ!

τι παίζει; με gapps πάνω τί του λείπει; τί παίζει απο hardware;( mute, double tap etc)

 

H 12s κομπλέ φαίνεται αλλά δεν κερδίζεις στην ουσία τίποτα, δεν καταλαβαίνω το λόγο ανάπτυξης της από τον cuoco. Ίσως απλά διορθόνονται κάποια bus από το λειτουργικό της Letv.

 

Τωρα για την άλλη του mdsteamletv δεν έχει ΤΠΤ μέσα... Δλδ μόνο την εφαμοργή του τηλεφνώνου και των μηνυμάτων και των ρυθμίσεων. Τίποτα άλλο. Ούτε googla apps Ούτε τίποτα.

 

Θα σας φτιάξω μια έκδοση με την εφαρμογές τα gapps που πιστεύω εγώ ότι αξίζουν κ όποιος θέλει την δοκιμάζει ;) Σε μορφή backup θα την κάνω και όποιος θέλει θα την περάσει με recovery μέσα από το twrp

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

H 12s κομπλέ φαίνεται αλλά δεν κερδίζεις στην ουσία τίποτα, δεν καταλαβαίνω το λόγο ανάπτυξης της από τον cuoco. Ίσως απλά διορθόνονται κάποια bus από το λειτουργικό της Letv.

 

Τωρα για την άλλη του mdsteamletv δεν έχει ΤΠΤ μέσα... Δλδ μόνο την εφαμοργή του τηλεφνώνου και των μηνυμάτων και των ρυθμίσεων. Τίποτα άλλο. Ούτε googla apps Ούτε τίποτα.

 

Θα σας φτιάξω μια έκδοση με την εφαρμογές τα gapps που πιστεύω εγώ ότι αξίζουν κ όποιος θέλει την δοκιμάζει ;) Σε μορφή backup θα την κάνω και όποιος θέλει θα την περάσει με recovery μέσα από το twrp

 

Το πα και γω για την 12s...:wacko:

 

σε όλες τις ρομ βάζεις gapps - μην κοιτάς που ο ιταλός τις έχει έτοιμες, νομίζω το λέει και ο ίδιος ο νέος developer.

εμένα με ενδιαφέρει να έχουμε κάποιο κέρδος σε σχέση με το eui και φυσικά να παίζουν τα πάντα.

 

ωραίος! σε ευχαριστώ και θα δοκιμάσω μόλις ανεβάσεις. :D:D:D:D:D

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν ξερω αν ειχαν κι αλλοι θεμα με το hotspot, να φτιαχνει δικτυο αλλα να μη δινει ίντερνετ , αλλα εχω τη λυση η οποια ισχύει για όλες τις android συσκευές με το συγκεκριμένο πρόβλημα απο οτι φαινεται καθως με τον ιδιο τροπο ειχα φτιαξει και το Κ3 ΝΟΤΕ. Λοιπον:

 

Το προβλημα λύθηκε με επεξεργασια του κωδικα μεσω της εφαρμογης SQLite οπως προτεινει ο φιλος εδω: http://forums.androidcentral.com/google-nexus-4/336899-updated-how-re-enable-tethering-kitkat-new-method-t-mobile-without-root.html . Μην κάνετε τον κόπο να δοκιμάσετε με αλλες δωρεάν εφαρμογές του pay store.. Δοκιμασμένη αποτυχία! :-P

 

Μπήκε και αυτό στο πρώτο post. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επανερχομαι για το 4g της Wind στην Πατρα

Πραγματι πιανει 4g αλλα φαινεται ειναι θεμα κεραιων. Περασα το προγραμμα LTE Discovery και βλεπω οτι γυριζει μεταξυ HSPA + (4g) και HSPA (H) με εμφανη προτιμηση στο Η καθως εχει 10 κεραιες στο κεντρο σε αντιθεση με μονο 2 για 4G.

Οσοι πιανεται 4g τι ρυθμισεις εχετε βαλει ? Μηπως βγαλουμε καμια ακρη

Απο *#*#9439#*#* εχω ενεργοποιησει το Enable CDMA

Απο *#*#4636#*#* LTE/GSM/CDMA auto (PRL) ειναι η default ρυθμιση

Τελος απο ρυθμισεις Preferred network type LTE priority

 

Παρελαβα σημερα και μια gel θηκη Imak δεν λεει και τιποτα ιδιαιτερο. Προτιμω την θηκη που ηρθε με το κινητο

Περιμενω και μια σκληρη θηκη Imak .

Αν και μας την εκανε το Aliexpress καθως πρεπει να εβγαλε την American Express απο τις καρτες που δεχεται και ηθελα να παραγγειλω ενα MOFI tempered να δοκιμασω.

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια ρε παιδια που μπορω να βρω tempered glass nillkin για το χ900 εχω φαει τον κοσμο. Θα προτιμουσα εκτος aliexpress. Ευχαριστω.
SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Μπήκε και αυτό στο πρώτο post. ;)

 

Για tethering hotspot σε όποια συσκευή δε δουλεύει απλά βάζεις Df Tetheringfix μία φορά το τρέχεις και παίζει για πάντα :D

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια ρε παιδια που μπορω να βρω tempered glass nillkin για το χ900 εχω φαει τον κοσμο. Θα προτιμουσα εκτος aliexpress. Ευχαριστω.

 

Εχει σταματησει η Nillkin την υποστηριξη της πρωτης γενιας Letv. Μονο για την σειρα 2 βγαζει πλεον. Και εγω δεν βρισκω πουθενα

 

Αποτι φαινεται βγηκε η official CN 5.8 (Android 6.0) για Le1 / 1s / Pro / Max .

Με translate

 

Music, as the super phone EUl5.8 generation upgrade bulletin

Dear old users:

Awaited!

We as music _ generation of super phones will usher in the end of 6 EU old 8

Open the upgrade version. And based EUI5.8 "oid M, fans

You can download the ROM package for the local update. no need to worry,

Local upgrade will push the OTA as enjoy the same version of interests.

Different models of the upgrade package will be introduced in a community of fans EUI phone

Release ( http: //bbs.le.com/forum-175-1.html )

We will inform you the first time _!

Kids upgrade models (domestic only):

Music] Publication Edition - Music] s public version

Music] Pm entire network 'music MaX a whole Netcom

Condyle NOTE:

This update is for the above models, other models will follow the upgrade package

Provided that do not download the wrong version of the upgrade package 'to prevent the cause is unknown and asked

question.

Music as EU_

Edited by dionysg
Link to comment
Share on other sites

Εχει σταματησει η Nillkin την υποστηριξη της πρωτης γενιας Letv. Μονο για την σειρα 2 βγαζει πλεον. Και εγω δεν βρισκω πουθενα

 

Αποτι φαινεται βγηκε η official CN 5.8 για Le1 / 1s / Pro / Max .

Με translate

 

Music, as the super phone EUl5.8 generation upgrade bulletin

Dear old users:

Awaited!

We as music _ generation of super phones will usher in the end of 6 EU old 8

Open the upgrade version. And based EUI5.8 "oid M, fans

You can download the ROM package for the local update. no need to worry,

Local upgrade will push the OTA as enjoy the same version of interests.

Different models of the upgrade package will be introduced in a community of fans EUI phone

Release ( http: //bbs.le.com/forum-175-1.html )

We will inform you the first time _!

Kids upgrade models (domestic only):

Music] Publication Edition - Music] s public version

Music] Pm entire network 'music MaX a whole Netcom

Condyle NOTE:

This update is for the above models, other models will follow the upgrade package

Provided that do not download the wrong version of the upgrade package 'to prevent the cause is unknown and asked

question.

Music as EU_

 

Κατι αντιστοιχο ποιοτικα δεν υπαρχει?

SONY EXPERIA NEOV. THL T200. LeTv X900+. Xiaomi Mi Max 3
Link to comment
Share on other sites

Κατι αντιστοιχο ποιοτικα δεν υπαρχει?

 

Δεν ξερω μηπως η MOFI ειναι κατι που αξιζει. Οι πιο παλιοι χρηστες εξαφανιστηκαν, με το νεο κυμα, να ενημερωσουν ? :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια ρε παιδια που μπορω να βρω tempered glass nillkin για το χ900 εχω φαει τον κοσμο. Θα προτιμουσα εκτος aliexpress. Ευχαριστω.

 

Πολύ δύσκολο έως αδύνατο. Βρήκα ένα μέσω ebay, το παρήγγειλα και μου το ακύρωσε την επόμενη μέρα, finito..

Nubia M2. LeEco Le pro1 x800 US 5.5.011s official stable (CrisBal) . Cubot Max MT6753 3GB ram/ 32GB, android 6.0, Xiaomi mi10 lite 5G
Link to comment
Share on other sites

Για το χ900 δεν έχω δει κάπου Nillkin tempered glass. Υπάρχει όμως για το χ800 στο banggood

http://www.banggood.com/Nillkin-Anti-Burst-9H-Glass-Screen-Protector-Film-For-Letv-One-Pro-Le-1-Pro-p-985925.html. Ακριβό είναι όμως, εγώ έχω βολευτεί με ένα από aliexpress με 2 ευρώ και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Στάλθηκε από το unknown μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Edit. Sorry παιδιά Sold out γράφει. Το είδα με καθυστέρηση.

HTC DESIRE 825
Link to comment
Share on other sites

@billator

 

λέγε νέα για την νέα ρομ!

τι παίζει; με gapps πάνω τί του λείπει; τί παίζει απο hardware;( mute, double tap etc)

λένε οτι είναι αποτέλεσμα της cm12.1 απο τον ίδιο developer. απο μπαταρία πως πάει;;;;; λένε οτι είναι χειρότερη απο τη 12s

 

διαβάζω οτι θέμα με τα ακουστικά, το gps, τα video και την μπαταρία

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

διαβάζω οτι θέμα με τα ακουστικά, το gps, τα video και την μπαταρία

 

Δωσε μου 1-2 μερες να πειραματιστω να την δοκιμασω παντου κ να παιξω με τις εφαρμογες συστηματος σε περιπτωση που τα προβληματα αυτα που ανεφερες ειναι επιφανειακα κ επιλυσιμα.

 

Απλα σκεψου οτι ειναι μια ROM ουτε 400Mb οποτε προφανως θελει αρκετο ψαξιμο κ στησιμο για να βρεθει η χρυση τομη παντου ;)

~~ Oneplus 5T ~~

ex owned: Xiaomi Mi Mix 2, Letv x800- US Version, Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Xiaomi Redmi Note 2, Elephone P6000, CooldPad 7320

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...