Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ επειδή οταν πέρασα του ιταλού μου έβγαζε σφάλμα έβαλα αυτή που ποσταρα παραπανω.Δυστυχώς ομως δε βλέπω να υπάρχει κάποιος με εμπειρια που να έχει βάλει την συγκεκριμένη Ρομ να πει άποψη..εγω αυτό που έχω να πω είναι οτι εδιωξα τις κινεζικές η κάμερα λειτουργει μια χαρά αλλά η μπαταρία δε ξέρω αν είναι κομπλε γιατί μόλις πήρα το τηλέφωνο το ρουταρα και δεν είμαι σε θέση να Κρινώ..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

επισης και την τελευταια εκδοση του ιταλου εαν γινεται γτ δεν θελω να το παω με update..

Δες το λινκ απο κατω ;)

 

Παιδία ο Ιταλός έδωσε link για την αναβαθμισμένη rom https://mega.co.nz/#!XtQlETTL!sKKonEF_B-dUfGZ-ptrHknri_M3xVDlWlmc8mt7vVM0 και λέει πως δεν την έχει δώσει ακόμη σαν update αλλά θα το κάνει αργότερα. Επίσης λέει πως το install μπορεί να γίνει χωρίς wipe αλλά αυτός προτείνει clean install.

 

Σε αυτη την εκδοση του ιταλου οποιος εχει προβλημα με τυχαιες αποσυνδεσεις του wifi πρεπει να μπει σε recovery και να κανει wipe Dalvik cache, αν δεν φτιαξει θα πρεπει να κανει full wipe.

 

Αυριο αν βρω χρονο θα γραψω για τη τελευταια rom του ιταλου το τι μπορουμε να κανουμε απεγκατασταση και το τι μπορουμε να πειραξουμε. Για τη μπαταρια δεν εχω ακομα σωστη αποψη γιατι ειμαι συνεχεια σε δοκιμες. Εχασα 47% σε 21ωρες με 2ωρες sot, η χρηση που εκανα ειναι με data και wifi και αρκετες δοκιμες με gps test.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά , ενδιαφέρομαι να αγοράσω το κινητό αυτό αλλά δυστυχώς είδα το βιντεακί
στο οποίο φαίνεται η οθόνη να μην αποκρίνεται σωστά στα χρώματα. Επίσης κάπου διάβασα ότι φαίνονται pixels? αλλά αμα αλλάξεις θέμα σταματάνε να φαίνονται? γενικά δεν ξέρω τι να πιστέψω για αυτό και κάνω εδώ αυτό το ποστ. Διάβασα μεγάλο μέρος των ποστς πιθανώς όμως να μην είδα την απάντηση που ψάχνω ενώ υπάρχει και ζητώ συγνώμη αν ψάχνω κάτι που έχει ξαναυποθεί. Να πώ ότι η κύρια χρήση θα είναι browsing και θα ήθελα να μην είναι κουραστική η οθόνη, προφανώς θα ασχοληθώ με παιχνίδια για αυτο και κοιτάω σε τέτοιο επίπεδο κινητού όμως μπορεί παιχνίδια να παίζω 1-2 ώρες αλλά θα διαβάζω άρθρα ή κείμενα 3-4 ώρες σε περίπτωση που δεν είμαι κοντά σε υπολογιστή. Ευχαριστώ προκαταβολικά οποιαδήποτε σχόλιαστή που θα ασχοληθεί με το ποστ μου.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά , ενδιαφέρομαι να αγοράσω το κινητό αυτό αλλά δυστυχώς είδα το βιντεακί
στο οποίο φαίνεται η οθόνη να μην αποκρίνεται σωστά στα χρώματα. Επίσης κάπου διάβασα ότι φαίνονται pixels? αλλά αμα αλλάξεις θέμα σταματάνε να φαίνονται? γενικά δεν ξέρω τι να πιστέψω για αυτό και κάνω εδώ αυτό το ποστ. Διάβασα μεγάλο μέρος των ποστς πιθανώς όμως να μην είδα την απάντηση που ψάχνω ενώ υπάρχει και ζητώ συγνώμη αν ψάχνω κάτι που έχει ξαναυποθεί. Να πώ ότι η κύρια χρήση θα είναι browsing και θα ήθελα να μην είναι κουραστική η οθόνη, προφανώς θα ασχοληθώ με παιχνίδια για αυτο και κοιτάω σε τέτοιο επίπεδο κινητού όμως μπορεί παιχνίδια να παίζω 1-2 ώρες αλλά θα διαβάζω άρθρα ή κείμενα 3-4 ώρες σε περίπτωση που δεν είμαι κοντά σε υπολογιστή. Ευχαριστώ προκαταβολικά οποιαδήποτε σχόλιαστή που θα ασχοληθεί με το ποστ μου.

Ειχα το κ910 το lenovo και μπορω να πω οτι η οθονη του note ειναι πολυ καλυτερη!

Εχει ενα θεμα τουλαχιστον αυτο που εχω στα χερια μου οταν το κοιτας υπο μεγαλη γωνια πανω δεξια απο το ακουστικο...αλλιως δεν εχει καποιο αλλο θεμα απο οποιαδηποτε αλλη γωνια.γενικα το κινητο ειναι πυραυλος!ειδικα με την ρομ του ιταλου!

Καλημέρα παιδιά , ενδιαφέρομαι να αγοράσω το κινητό αυτό αλλά δυστυχώς είδα το βιντεακί
στο οποίο φαίνεται η οθόνη να μην αποκρίνεται σωστά στα χρώματα. Επίσης κάπου διάβασα ότι φαίνονται pixels? αλλά αμα αλλάξεις θέμα σταματάνε να φαίνονται? γενικά δεν ξέρω τι να πιστέψω για αυτό και κάνω εδώ αυτό το ποστ. Διάβασα μεγάλο μέρος των ποστς πιθανώς όμως να μην είδα την απάντηση που ψάχνω ενώ υπάρχει και ζητώ συγνώμη αν ψάχνω κάτι που έχει ξαναυποθεί. Να πώ ότι η κύρια χρήση θα είναι browsing και θα ήθελα να μην είναι κουραστική η οθόνη, προφανώς θα ασχοληθώ με παιχνίδια για αυτο και κοιτάω σε τέτοιο επίπεδο κινητού όμως μπορεί παιχνίδια να παίζω 1-2 ώρες αλλά θα διαβάζω άρθρα ή κείμενα 3-4 ώρες σε περίπτωση που δεν είμαι κοντά σε υπολογιστή. Ευχαριστώ προκαταβολικά οποιαδήποτε σχόλιαστή που θα ασχοληθεί με το ποστ μου.
Link to comment
Share on other sites

Δες το λινκ απο κατω ;)

 

 

 

Σε αυτη την εκδοση του ιταλου οποιος εχει προβλημα με τυχαιες αποσυνδεσεις του wifi πρεπει να μπει σε recovery και να κανει wipe Dalvik cache, αν δεν φτιαξει θα πρεπει να κανει full wipe.

 

Αυριο αν βρω χρονο θα γραψω για τη τελευταια rom του ιταλου το τι μπορουμε να κανουμε απεγκατασταση και το τι μπορουμε να πειραξουμε. Για τη μπαταρια δεν εχω ακομα σωστη αποψη γιατι ειμαι συνεχεια σε δοκιμες. Εχασα 47% σε 21ωρες με 2ωρες sot, η χρηση που εκανα ειναι με data και wifi και αρκετες δοκιμες με gps test.

 

Μπράβο να' σαι καλά. Αυτό θα βοηθήσει πολλούς να μπορέσουν να καθαρίσουν το κινητό τους.

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση στα γρήγορα!! για να περάσω μονο το recovery και να περνάω rom μέσα από το κινητό (twrp) πρέπει να έχω την επιλογή Download Only και να επιλέξω το txt και να έχω επιλεγμένο μονο το recovery? επίσης όταν έχω κλειστό το κινητό(με την μπαταρία μέσα) μόλις το συνδέω συνδέεται στο pc μετά από 3 sec αποσυνδέεται και δείχνει να φορτίζει! μήπως πρέπει να το έχω στο metal mode γιατί μονο τότε νομίζω το δείχνει μόνιμα συνδεδεμένο με το pc(έχω συνδεδεμένη και την μπαταρία)

τέλος από τις rom του needrom έχει άπειρες,και πολλές λένε ότι official πια είναι όμως η πραγματικές official? LINK Plz :D:D

 

http://prntscr.com/7j4zot

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Με ποια ρύθμιση μπορούμε να κανουμε βιντεοκλήση; Μου λέει οτι η συσκευή δεν υποστηρίζει τη λειτουργία. Είναι δυνατόν; Είμαι με τη rom του Ιταλού την 1.3

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση στα γρήγορα!! για να περάσω μονο το recovery και να περνάω rom μέσα από το κινητό (twrp) πρέπει να έχω την επιλογή Download Only και να επιλέξω το txt και να έχω επιλεγμένο μονο το recovery? επίσης όταν έχω κλειστό το κινητό(με την μπαταρία μέσα) μόλις το συνδέω συνδέεται στο pc μετά από 3 sec αποσυνδέεται και δείχνει να φορτίζει! μήπως πρέπει να το έχω στο metal mode γιατί μονο τότε νομίζω το δείχνει μόνιμα συνδεδεμένο με το pc(έχω συνδεδεμένη και την μπαταρία)

τέλος από τις rom του needrom έχει άπειρες,και πολλές λένε ότι official πια είναι όμως η πραγματικές official? LINK Plz :D:D

 

http://prntscr.com/7j4zot

Ναι, επιλεγεις μονο το recovery ετσι κι αλλιος δεν υπαρχει καποιο αλλο αρχειο για να επιλεξεις ;)

Πατας το ''download'' --> συνδεεις το τηλεφωνο ΧΩΡΙΣ μπαταρια στο pc σου --> βαζεις τη μπαταρια στο τηλεφωνο.

 

Γενικα ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ FORMAT!!!. και ποτε Μην φλασάρετε τα PRELOADER και MBR

 

Δυστυχως δεν μπορω να δοκιμασω 64αρα sd, λογικα δεν θα υπαρχει προβλημα και θα τη διαβαζει το τηλεφωνο χωρις προβλημα. Τηλεφωνα με 6589-6582-6592 που περασαν απο τα χερια μου διαβαζαν κανονικα 64αρα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, επιλεγεις μονο το recovery ετσι κι αλλιος δεν υπαρχει καποιο αλλο αρχειο για να επιλεξεις ;)

Πατας το ''download'' --> συνδεεις το τηλεφωνο ΧΩΡΙΣ μπαταρια στο pc σου --> βαζεις τη μπαταρια στο τηλεφωνο.

 

Γενικα ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ FORMAT!!!. και ποτε Μην φλασάρετε τα PRELOADER και MBR

 

Δυστυχως δεν μπορω να δοκιμασω 64αρα sd, λογικα δεν θα υπαρχει προβλημα και θα τη διαβαζει το τηλεφωνο χωρις προβλημα. Τηλεφωνα με 6589-6582-6592 που περασαν απο τα χερια μου διαβαζαν κανονικα 64αρα.

 

το έκανα προτού λίγη ώρα!! αλλα δεν έβγαλα την μπαταρία!! και έγινε κανονικά!!πάτησα +-power και μπήκε κανονικά... λες να υπάρχει θέμα επειδή δεν έβγαλα την μπαταρία??:!::X

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να πω οτι τονJiayu G4S ηταν πολύ γρηγορότερο σε ολα. Και σε αποκριση και σε ταχύτητα εφαρμογών και σε μπαταρια. Το Lenovo υπερτερεί κατά πολύ μόνο στο GPS

Sony Xperia Neo V

Amoi N828

Jiayu G4S

Lenono K3 Note

Link to comment
Share on other sites

Εν τελει η 1.4 του Ιταλου ενδεικνειται? Εχω την 1.2, να κανω την αναβαθμιση ή θα παρουσιαστουν προβληματα?

http://www.artsforge.com/gallery_new/legends/morpheus_tn.jpg

 

M.O.R.P.H.E.U.S.: Mechanical Obedient Replicant Programmed for Hazardous Exploration and Ultimate Sabotage

Link to comment
Share on other sites

το έκανα προτού λίγη ώρα!! αλλα δεν έβγαλα την μπαταρία!! και έγινε κανονικά!!πάτησα +-power και μπήκε κανονικά... λες να υπάρχει θέμα επειδή δεν έβγαλα την μπαταρία??:!::X

Αφου το ''περασε'' δεν υπαρχει προβλημα ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Βοηθήστε λίγο για το update που έρχεται του Ιταλού τι ακριβώς κάνω?

Βγαίνει ότι υπάρχει αναβάθμιση ......μετά τι κάνω?

το πατάω? μπαίνω σε TWRP? τι κάνω?

πείτε λίγο τα βήματα? :help:

είμαι στην 1.2 ...μπορώ να περάσω αμέσως την 1.4 (έχει βγει, δεν έχει βγει?)

Υπάρχει φόβος να μην bootάρει ξανά? ...ή όλα πάνε κατ΄ευχήν?:help:

Χάνονται οι εφαρμογές που είναι εγκατεστημένες? οι ρυθμίσεις παραμένουν? επαφές ...κλπ? :help:

Link to comment
Share on other sites

Πάρε 2 που βρήκα:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.danielkao.autoscreenonoff

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.danielling.proximitysmartcover

 

και δες και στα similar που σου βγάζει, είναι όλες παρόμοιες εφαρμογές για αυτή τη δουλειά.

 

σε ευχαριστώ πολύ! βρήκα ακόμα δύο. θα τις δοκιμάσω και θα ποστάρω αποτελέσματα ;)

Link to comment
Share on other sites

Βοηθήστε λίγο για το update που έρχεται του Ιταλού τι ακριβώς κάνω?

Βγαίνει ότι υπάρχει αναβάθμιση ......μετά τι κάνω?

το πατάω? μπαίνω σε TWRP? τι κάνω?

πείτε λίγο τα βήματα? :help:

είμαι στην 1.2 ...μπορώ να περάσω αμέσως την 1.4 (έχει βγει, δεν έχει βγει?)

Υπάρχει φόβος να μην bootάρει ξανά? ...ή όλα πάνε κατ΄ευχήν?:help:

Χάνονται οι εφαρμογές που είναι εγκατεστημένες? οι ρυθμίσεις παραμένουν? επαφές ...κλπ? :help:

Ο ιταλος λεει οτι καλο ειναι να βαλουμε την 1,4 με full wipe, υπαρχει λινκ σε προηγουμενα ποστ για να την κατεβασεις :)

Μιας και λες για το boot να πω οτι γενικα αργουν να κανουν το πρωτο boot, μπορει και πανω απο 10 λεπτα. Χθες εκανα ενα wipe Dalvik cache και εκανε πανω απο 10 λεπτα :worry:

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους παρήγγειλα το K3 note από το GearBest στις 3 Ιουνίου δεν μου έχει έρθει ακόμα βέβαια αλλά τώρα θέλω να παραγγείλω άλλο ένα για την αδελφή μου να της το κάνω δώρο επωδή της άρεσε και λέω να το παραγγείλω από

 

εδώ http://www.everbuying.com/product895279.html

 

επειδή είναι ακόμα πιο φτηνό τη λέτε είναι αξιόπιστο σίτε και αν ναι μήπως ξέρετε και πόσο καιρό θα κάνει να μου έρθει???

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους παρήγγειλα το K3 note από το GearBest στις 3 Ιουνίου δεν μου έχει έρθει ακόμα βέβαια αλλά τώρα θέλω να παραγγείλω άλλο ένα για την αδελφή μου να της το κάνω δώρο επωδή της άρεσε και λέω να το παραγγείλω από

 

εδώ http://www.everbuying.com/product895279.html

 

επειδή είναι ακόμα πιο φτηνό τη λέτε είναι αξιόπιστο σίτε και αν ναι μήπως ξέρετε και πόσο καιρό θα κάνει να μου έρθει???

Εχω κανει αγορες απο αυτο το καταστημα, ευτυχως μεχρι τωρα δεν εχω δοκιμασει το after sale service του και δεν εχω αποψη.

Αν θες κανε ''αναζητηση'' εδω --> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=224493

Με τα ταχυδρομεια δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι, παντος τον τελευταιο καιρο ερχονται πολυ γρηγορα τα δεματα. Δες και εδω -- > http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ειχα το κ910 το lenovo και μπορω να πω οτι η οθονη του note ειναι πολυ καλυτερη!

Εχει ενα θεμα τουλαχιστον αυτο που εχω στα χερια μου οταν το κοιτας υπο μεγαλη γωνια πανω δεξια απο το ακουστικο...αλλιως δεν εχει καποιο αλλο θεμα απο οποιαδηποτε αλλη γωνια.γενικα το κινητο ειναι πυραυλος!ειδικα με την ρομ του ιταλου!

 

Συνεπώς δηλαδή δεν έχει θέμα με pixeliasma? Επίσης κάτι ακόμα που βλέπω στα βιντεάκια είναι ότι το λευκό το δείχνει λίγο προς το μπλέ. Ίσως να γίνομαι υπερβολικός :P Απλά άμα το παραγγείλω και όταν πάω να διβάσω κάποιο pdf και μου βγουν τα μάτια μετά θα ψάχνομαι να το στείλω. Όσο για ότι πετάει πετάει όλοι το λένε, το θέμα της οθόνης θέλω να ξέρω πόσο σοβαρό είναι για να το παραγγείλω ή να κοιτάξω σε ecoo e04 ή jiayu s3 που φαίνεται ότι έχουνε καλύτερα χρώματα στις οθόνες τους.Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Ο ιταλος λεει οτι καλο ειναι να βαλουμε την 1,4 με full wipe, υπαρχει λινκ σε προηγουμενα ποστ για να την κατεβασεις :)

Μιας και λες για το boot να πω οτι γενικα αργουν να κανουν το πρωτο boot, μπορει και πανω απο 10 λεπτα. Χθες εκανα ενα wipe Dalvik cache και εκανε πανω απο 10 λεπτα :worry:

 

Την έχω κατεβάσει ολόκληρη την 1.4 καλού κακού και την έχω!

Δηλαδή να κάνω φουλ εγκατάσταση (με τα 3 wipe?) από την αρχή την 1.4? ...και θα χαθούν τα πάντα? Δεν πιστεύω να ψήνεται η γυναίκα μου :lol: (της οποίας είναι το τηλέφωνο)

Με update δεν γίνεται δηλαδή από το update που έχει μέσα ο Ιταλός? (αυτό ρωτούσα πως γίνεται και αν είναι ακίνδυνο)

Link to comment
Share on other sites

Την έχω κατεβάσει ολόκληρη την 1.4 καλού κακού και την έχω!

Δηλαδή να κάνω φουλ εγκατάσταση (με τα 3 wipe?) από την αρχή την 1.4? ...και θα χαθούν τα πάντα? Δεν πιστεύω να ψήνεται η γυναίκα μου :lol: (της οποίας είναι το τηλέφωνο)

 

Με update δεν γίνεται δηλαδή από το update που έχει μέσα ο Ιταλός? (αυτό ρωτούσα πως γίνεται και αν είναι ακίνδυνο)

Ναι, θα χαθουν τα παντα :(

 

Απο την 1,2 στην 1,3 και νομιζω στην 1,4 μπορεις να πας με το update που εχει μεσα ο ιταλος. Απλα ο ιταλος γραφει οτι ειναι καλο να κανουμε καθαρη εγκατασταση. Προσωπικα εκανα καθαρη εγκατασταση γιατι δεν ειχα στημενο τηλεφωνο ;)

Προχωρα μεσα απο το update του ιταλου να φτασεις στην 1,4 και βλεπεις πως θα πανε τα πραγματα :) Αν δεις προβληματα κανε ενα wipe Dalvik cache και το ξαναβλεπεις αν θα πας για full wipe και στησιμο απο την αρχη;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Συνεπώς δηλαδή δεν έχει θέμα με pixeliasma? Επίσης κάτι ακόμα που βλέπω στα βιντεάκια είναι ότι το λευκό το δείχνει λίγο προς το μπλέ. Ίσως να γίνομαι υπερβολικός :P Απλά άμα το παραγγείλω και όταν πάω να διβάσω κάποιο pdf και μου βγουν τα μάτια μετά θα ψάχνομαι να το στείλω. Όσο για ότι πετάει πετάει όλοι το λένε, το θέμα της οθόνης θέλω να ξέρω πόσο σοβαρό είναι για να το παραγγείλω ή να κοιτάξω σε ecoo e04 ή jiayu s3 που φαίνεται ότι έχουνε καλύτερα χρώματα στις οθόνες τους.Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

 

Εγω προσωπικά δεν έχω κανένα προβλημα και θεωρώ πολυ καλά τα χρώματα... Πιστεύω πως στο video που είχες παραθέσει ίσως ήταν από τις πρώτες παρτίδες και είχε προβλήματα... Δεν νομίζω μια τόσο χάλια οθόνη να μου φαίνεται καλή... Και δίπλα σε g2 που το έβαλα δεν ήταν καθόλου άσχημη και ο ιδιοκτήτης του g2 είπε ότι του φαίνεται καλύτερη (μπορεί να είναι και λίγο υπερβολή αυτό)... Δυστηχώς όμως δεν μπορώ να το δω δίπλα σε κάποιο από αυτα που αναφέρεις...

 

Τα παραπάνω είναι προσωπική μου άποψη και δεν θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...