Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά , εμένα δεν μου άρεσαν τα Χριστούγεννα , μέχρι πέρσι.

Δοκιμάστε να κάνετε το Χριστουγεννιάτικο σας τραπέζι χωρίς τηλεόραση (καθόλου αναμμένη), με κεράκια και να παίζει μια χριστουγεννιάτικη μελωδία στο ραδιόφωνο σας. Είναι μια πάρα πολυ όμορφη ατμόσφαιρα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

η αλήθεια είναι πως επειδη ειμαι η πιο μικρη στην δουλεια θα δουλευω πρωι μονο οποτε επειδη ολοι θα κοιμουνται εκεινες τις ωρες δεν θα χασω ουτε λεπτο απο τις γιορτες..

οποτε ολα καλα...

ενταξει μην τα θελουμε και ολα δικα μας..

2μερες θα παω Δραμα για σκι και ολα καλα...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εμένα μου αρέσουν πολύ τα χριστούγεννα..

φώτα,κόσμος στους δρόμους,άλλοι με τσάντες και δώρα άλλοι στις βιτρίνες..κοσμος στα μαγαζιά..βολτες με την παρεα η ακόμα καλυτερα με τη καλή σου...

έχουν μια μαγεία όπως και να το κάνεις!!:rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Καλά, διάβασε τα περισσότερα μυνήματα εδώ και μετά έλα να μου πεις ποιός είναι ο μίζερος...:p :p

Εγώ ίσα ίσα που λέω οτι το να περιμένεις τα χριστούγεννα για να κάνεις όλα αυτά, αυτό είναι μιζέρια....:) :)

 

Εννοείται πως θα συμφωνήσω μαζί σου σε αυτό.:)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εμένα μου αρέσουν πολύ τα χριστούγεννα..

φώτα,κόσμος στους δρόμους,άλλοι με τσάντες και δώρα άλλοι στις βιτρίνες..κοσμος στα μαγαζιά..βολτες με την παρεα η ακόμα καλυτερα με τη καλή σου...

έχουν μια μαγεία όπως και να το κάνεις!!:rotfl:

 

Αυτά τα βλέπεις κάθε μέρα όχι μόνο τα χριστούγεννα:mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

τι επαθες παλι καλε?

αααα

ακους χριστουγεννα και βγαζεις καντηλες μοθ φαινεται

ηρεμησεεεεεεεεε

τα χριστουγεννα η πολη ειναι στολισμενη,βλεπεις αγιοβασιληδες(και αγιοβασιλινες)παντου..αυτα τα βλεπεις εσυ και κα8ημερινες?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

τι επαθες παλι καλε?

αααα

ακους χριστουγεννα και βγαζεις καντηλες μοθ φαινεται

ηρεμησεεεεεεεεε

τα χριστουγεννα η πολη ειναι στολισμενη,βλεπεις αγιοβασιληδες(και αγιοβασιλινες)παντου..αυτα τα βλεπεις εσυ και κα8ημερινες?

 

Ευτυχώς όχι, :lol: :lol:

σε λίγο θα μας πεις οτι θα του στείλεις και γράμμα......:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς όχι, :lol: :lol:

σε λίγο θα μας πεις οτι θα του στείλεις και γράμμα......:lol: :lol:

Καλυτερα να εισαι λιγο υπερβολικος,χαρουμενος και ρομαντικος λογω των ημερων..παρα μιζερος.. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να εισαι λιγο υπερβολικος,χαρουμενος και ρομαντικος λογω των ημερων..παρα μιζερος.. :)

 

Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ, γι αυτό και μου τη δίνουν όλοι αυτοί οι μίζεροι που περιμένουν πότε θα έρθουν χριστούγεννα για να γευτούν χαρές και στιγμές που άλλοι τις γεύονται κάθε μέρα:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

χαρουμενος και ρομαντικος ναι...αλλα την υπερβολη που την ειδες?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ε, Χριστούγεννα τώρα να μην φερθούμε λιγάκι υπερβολικά εκτός από χαρούμενα και ρομαντικά?
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ, γι αυτό και μου τη δίνουν όλοι αυτοί οι μίζεροι που περιμένουν πότε θα έρθουν χριστούγεννα για να γευτούν χαρές και στιγμές που άλλοι τις γεύονται κάθε μέρα:) :) :)

 

Aυτοι οι μιζεροι που δεν χαιρονται καθε στιγμη της ζωης τους καλα κανουν και στην δινουν.

Εμενα δεν "μου την δινουν" ακριβως αλλα τους λυπαμαι ας πουμε γιατι πιστευω οτι χανουν πολλα.Και γενικοτερα λυπαμαι τους μιζερους ανθρωπους...

Απο εκει και περα πως ηρθε ο συνρμος (μιας και ειμαστε σε αυτο το thread) σε καποιον επειδη μπορει να του αρεσουν τα Χριστουγεννα δεν χαιρεται και τις υπολοιπες μερες τις ζωης του;:confused:

οποτε αν μιλας για καποιους που "ξερεις" συμφωνω με το παραπανω.

Αν μιλας γενικοτερα γι' αυτους που τους αρεσουν τα Χριστουγεννα ειναι αστος.;)

και πιστεψε με αυτος που ξερει να χαιρεται την ζωη του ξερει να χαιρεται ΚΑΙ τα Χρισοτυγεννα.Γιατι ειναι μερος του χρονου,της ζωης του και της "καθημερινοτητας" του.

Link to comment
Share on other sites

Το σπαστικό ειναι οτι οι πιο πολλοί άνθρωποι περιμένουν και καλά τις γιορτές για αν γίνουν χαρούμενοι, εγω ως πιο μίζερος και δεν ντρέπομαι να το πω ειναι δικαίωμα μου δεν είμαι υποκριτης, τις γιορτές αυτό με ενοχλεί και πολύ μάλιστα σαν επίπεδο λαου οσο ευτυχισμένος να είσαι όσα λευτα και να έχεις δεν αλλάζει κατι,προσωπική αποψη, η ατμοσφαιρα σίγουρα ειναι ελαφρώς καλύτερη τότε θυμόμαστε οτι υπάρχουν φτωχοί, άνθρωποι με ανάγκες και τότε ολοι κάνουν τα δώρα μετα τις γιορτές, δε σε ξέρω δεν με ξέρεις εννοείται
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Όσο να'ναι όμως είναι διαφορετικά τα Χριστούγεννα.Μπορεί για εσάς να μην είναι αλλά για εμένα ναι.Εγώ ας πουμε κάθε χρόνο τέτοια εποχή πάω στην Αθήνα και βλέπω τους συγγενεις και τους φίλους που έχω εκεί.Ναι είμαι διαφορετικός τότε και περνάω καλύτερα από ότι θα περνούσα σε μια ''συνηθησμένη'' ημέρα.
no sig...
Link to comment
Share on other sites

χαρουμενος και ρομαντικος ναι...αλλα την υπερβολη που την ειδες?

 

Υπαρχει και η υπερβολη! Στην ποσοτητα των γλυκων που τρωμε...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όσο να'ναι όμως είναι διαφορετικά τα Χριστούγεννα.Μπορεί για εσάς να μην είναι αλλά για εμένα ναι.Εγώ ας πουμε κάθε χρόνο τέτοια εποχή πάω στην Αθήνα και βλέπω τους συγγενεις και τους φίλους που έχω εκεί.Ναι είμαι διαφορετικός τότε και περνάω καλύτερα από ότι θα περνούσα σε μια ''συνηθησμένη'' ημέρα.

 

Όλοι νομίζω αλλάζουν. δεν ξέρω αλλά υπάρχει μια γλυκειά μελαγχολία εκείνες τις μέρες...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...

το πρωτο δωρο μου για τα ΧΡιστουγεννα το ελαβα εχθες...

λιγο νωρίς βεβαια γιατι ερχεται απο μακρια:p

αλλα ειναι ενα πανεμορφο πουλοβερ για το σκι....

ροζ....

σαν κουφετο θα ειμαι...:lol:

η μηπως μπομπονιερα...?:O

Link to comment
Share on other sites

Aυτοι οι μιζεροι που δεν χαιρονται καθε στιγμη της ζωης τους καλα κανουν και στην δινουν.

Εμενα δεν "μου την δινουν" ακριβως αλλα τους λυπαμαι ας πουμε γιατι πιστευω οτι χανουν πολλα.Και γενικοτερα λυπαμαι τους μιζερους ανθρωπους...

Απο εκει και περα πως ηρθε ο συνρμος (μιας και ειμαστε σε αυτο το thread) σε καποιον επειδη μπορει να του αρεσουν τα Χριστουγεννα δεν χαιρεται και τις υπολοιπες μερες τις ζωης του;:confused:

οποτε αν μιλας για καποιους που "ξερεις" συμφωνω με το παραπανω.

Αν μιλας γενικοτερα γι' αυτους που τους αρεσουν τα Χριστουγεννα ειναι αστος.;)

και πιστεψε με αυτος που ξερει να χαιρεται την ζωη του ξερει να χαιρεται ΚΑΙ τα Χρισοτυγεννα.Γιατι ειναι μερος του χρονου,της ζωης του και της "καθημερινοτητας" του.

 

Αν κάνεις μια βόλτα σε αυτό το φόρουμ, εύκολα θα καταλάβεις ποιους εννοώ, περισσότερο γκρίνια και μιζέρια απο πουθενά αλλού.......:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι θα ειμαι μεσα και θα κανω χριστουγεννα παλι με καμενους που θα βαζουν tnt σε δεντρα και θα τα σκανε με ενα χαμογελο....

γιατι ποτε να μην κανω με την οικογενεια μου χριστουγεννα? :( :p

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ;

Γιατι ειναι στρατιωτικος....

Ρε hydro οντως σκληρο αυτο... Αντι να κανεις Χριστουγεννα με την οικογενεια σου να εισαι με αυτους:( :( :cry:

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι τα Χριστούγεννα είναι μία γιορτή της αγάπης. Είναι μία ευκαιρία να γίνουμε λίγο καλύτεροι άνθρωποι εκείνες τις μέρες και να προσφέρουμε μόνο χαρά στους γύρω μας. Είναι μία γιορτή προσφοράς και όχι ζήτησης.

 

Σίγουρα όλα αυτά τα κάνουμε κάθε μέρα μην μου πέιτε όμως ότι μόνο χαρά και αγάπη προσφέρετε κάθε μέρα στους φίλους/αγαπημένα σας πρόσωπα γιατί θα είστε ψεύτες.

 

Οποιος καταλαβαίνει , καταλαβαίνει. Οποιος βλέπει μόνο οικονομοτεχνικές μελέτες, λυπάμαι αλλά έχει χάσει το τρένο προ πολλού.

 

Σας συνιστώ να δείτε την ταινία του Frank Capra : It's a Wonderful Life ,του 1946 με τον James Stewart και την Donna Reed.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

φίλτατε vamPyre

μπορείς να με αποκαλείς ψεύτρα. το κάνω κάθε μέρα. βέβαια έχει και τις επιπτώσεις του.

τα χριστούγεννα πλησιάζουνε και δεν έχω αισθανθεί κάτι. βέβαια υπάρχουνε ημέρες μπροστά και θα δείξει.

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ειναι στρατιωτικος....

Ρε hydro οντως σκληρο αυτο... Αντι να κανεις Χριστουγεννα με την οικογενεια σου να εισαι με αυτους:( :( :cry:

 

καλα δεν ειναι και τοσο τραγικα τα πραγματα αλλα ενταξει μπορει να κατσω χριστουγεννα και πρωτοχρονια σπιτι μου:p η το αντιθετο θα δειξει

Link to comment
Share on other sites

βρε εσεις...

σημερα λεω να παω και εγω να μου παρω ενα δωρακι...

ετσι γιατι ειμαι και η καλυτερη και το αξιζω..:lol: :lol: :lol:

εννοειται οτι θα αγορασω ακομα μια νεραιδα για την συλλογη μου..

134 με αυτην ...και εναν αγγελο για το δεντρο...

ο 15ος...

αααααχχχ,αντε καλα Χριστούγεννα σε όλους...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...