Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή για σένα το πνεύμα των Χριστουγέννων βρίσκεται μόνο εκεί;

 

Εχω πάψει προ πολλού να πιστεύω στα πνεύματα....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εμένα μ'αρέσουν πάαααρα πολύ τα Χριστούγεννα και γενικότερα τα φωτάκια τα πολύχρωμα που δεν σε κάνουν να φοβάσαι να περπατήσεις μόνη/ος σου του βράδυ. Τα χαρούμενα πρόσωπα (αν και 3 χρόνια πλέον δουλεύω τις γιορτές) ,αλλά it's ok γιατί στην τελική σου μένει.. :happy:

 

Μακάρι να είχαμε περισσότερεσ φορές το χρόνο Χριστούγεννα. :happy:

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Είναι στο χέρι μας κατα πόσο οι Γιορτές αποτελούν απλά μια καταναλωτική περίοδο.

Νόμιζω πως άμα βάλει ο καθε ένας μας το χέρι του για να αισθανθεί κάποιος άλλος που στερείται κάποια πράματα, καλύτερα, τότε θα νιώσουμε την πραγματική έννοια των Χριστουγέννων ;)

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ'αρέσουν πάαααρα πολύ τα Χριστούγεννα και γενικότερα τα φωτάκια τα πολύχρωμα που δεν σε κάνουν να φοβάσαι να περπατήσεις μόνη/ος σου του βράδυ. Τα χαρούμενα πρόσωπα (αν και 3 χρόνια πλέον δουλεύω τις γιορτές) ,αλλά it's ok γιατί στην τελική σου μένει.. :happy:

 

Μακάρι να είχαμε περισσότερεσ φορές το χρόνο Χριστούγεννα. :happy:

 

Τότε είναι που θα έχαναν την μαγεία τους. Θα ήτανε όπως το καλοκαίρι που διαρκεί τόσο πολύ που το βαριέσαι :p

Για μένα τα Χριστούγεννα είναι η απόλυτη γιορτή, την βρίσκω τρελά να παίρνω και να δίνω δώρα.

Link to comment
Share on other sites

ας ειναι και καταναλωτικη περιοδος βρε παιδια! σιγα! Χριστουγεννα ειναι!!!:respect:

περνουμε και το δωρο τοτε! :happy:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Τότε είναι που θα έχαναν την μαγεία τους. Θα ήτανε όπως το καλοκαίρι που διαρκεί τόσο πολύ που το βαριέσαι :p

Για μένα τα Χριστούγεννα είναι η απόλυτη γιορτή, την βρίσκω τρελά να παίρνω και να δίνω δώρα.

 

Μμμ!!! έχεις δίκιο. :)

Καλά το Καλοκαίρι δεν νομίζω να το βαριέται πολύς κόσμος.

Το κακό με τα Χριστούγεννα είναι οτι μερικοί το έχουν συνδυάσει απαραίτητα με έξοδα και εκμετάλλευση των εμπόρων στα καταστήματα (χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν ισχύει,αλλά εδώ είναι που συμφωνώ με αυτό που είπε και ο Μάριος) και δεν βλέπουν και την άλλη μεριά του νομίσματος. :(

http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

viktoria και λοιπά παιδιά που γράφετε κατά των Χριστουγέννων, ακριβώς αυτά ένιωθα κι εγώ μεχρι που σας διάβασα. Ετσι, έτσι, έλεγα μεσα μου στην αρχή, αλλά όσο προχωρούσα το διάβασμα, μου φαινόταν (άποψη μου φυσικά, δε σημαινει πως ετσι ειναι) σαν γκρινια στο όλο εορταστικό κλίμα.

Τίποτα δε σιχαίνομαι πάνω μου (αποκλειστικά σε μενα αναφερομαι) απο το να γκρινιάζω.

Ετσι, προφανώς λοιπον θα ακουγομαι κι εγώ, όταν μουρμουράω για τα καλαντα και τα φωτα και τους στολισμους, που δε μας φτανει το χαλι μας στους δρομους με τις λακουβες και τα κάγκελα, οι στολισμοι μας μαράνανε, και δε μπορεις να μπεις στο τρολει, στην έχουνε στημενοι δεκαπέντε πιτσιρικάδες με τρίγωνα και μπουρου, μπουρου, μπούρου για όλα αυτά που γίνονται τις γιορτές.

Λοιπον, απο δω κι εμπρός, γουστάρω αγρίως τη χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα και ιδιαιτέρως τα μεσημερια που δεν κλεινουν τα μαγαζιά κι ακουγονται τραγουδια παντου, απο Σινάτρα μεχρι Ρουβά, και τα πιτσιρικια που δεν εχουν σχολείο κι ειναι ιδιαιτερα χαρουμενα γι' αυτο και για όλη τη φάση των γιορτών. Και το δεντρο που στολίζουν τα δικα μου παιδιά και τις μπαλες που ριχνει η τρελόγατα απ' το δεντρο και τις κυνηγάει σ' όλο το σπιτι, κι όλο το σκηνικό. :)

 

Αγαπητή μου Garfield, μπορεί τα "μου τη δίνουν" που χρησιμοποιώ να παραπέμπουν στον γκρινιάρη από τα στρουμφάκια :p , αλλά πίστεψέ με, δεν είναι γκρίνια. Πολύ απλά ΔΕΝ μου αρέσει όλο αυτό το Χριστουγεννιάτικό σκηνικό και βασικά ποτέ δεν μου άρεσε!

Όσον αφορά τα κάλαντα κτλ στους δρόμους τα έχω ξεπεράσει....εκτός από το γεγονός ότι βαράνε πρωί-πρωί τα κουδούνια για "να τα πούμεεεε" (η χειρότερή μου πρωινιάτικα!):p

Από την άλλη, το μόνο που πραγματικά χαίρομαι είναι τα παιδάκια που είναι στον κόσμο τους και με μία παράδοξη χαρά (ε, αυτά δεν μπορώ να τα κατηγορήσω) και σε καταλαβαίνω απόλυτα μιας και είσαι μανούλα και λογικό είναι να χαίρεσαι κι εσύ μαζί τους.

Απλά δεν μπορώ τη γενική χαρά που υπάρχει και που στην πραγματικότητα λίγοι χαίρονται γαι το όλο κλίμα των Χριστουγέννων.

Εγώ πάντως φέτος είναι η μόνη χρονιά όπου δεν θα δουλεύω Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά και πολύυυ χαίρομαι!!:D

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Θα σου στείλω 2 ποδοσφαιρικές ομάδες με πρόβλημα στο κινητό τους!!:p

(να δω πώς θα συννενοηθείς!):lol:

 

Εχει πλάκα τελικά,..... σε όλους αρέσουν τα χριστούγεννα αλλά όλοι παραπονιούνται, αλλος για τα κάλαντα, άλλος για τις ελεημοσύνες, άλλος για τα γλυκά, άλλος για τον υπερκαταναλωτισμό.......

Μια χαρά....:rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι η αγαπημενη μου περιοδος του χρονου!!!!!

Αλλα πλεον δεν μπορω να την απολαμβανω οπως θελω!!:(

Mπαινω σιγα σιγα στο κλιμα αφου πλεον πολλα καταστηματα εχουν στολιστει!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Εχει πλάκα τελικά,..... σε όλους αρέσουν τα χριστούγεννα αλλά όλοι παραπονιούνται, αλλος για τα κάλαντα, άλλος για τις ελεημοσύνες, άλλος για τα γλυκά, άλλος για τον υπερκαταναλωτισμό.......

Μια χαρά....:rolleyes: :rolleyes:

 

Για να μην αποπροσανατολιζόμαστε....εμένα ΔΕΝ μου αρέσουν. Αλλά δεν γίνεται να τα παίρνεις όλα στα σοβαρά...χρειάζεται και λίγο χιούμορ.:)

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Εχει πλάκα τελικά,..... σε όλους αρέσουν τα χριστούγεννα αλλά όλοι παραπονιούνται, αλλος για τα κάλαντα, άλλος για τις ελεημοσύνες, άλλος για τα γλυκά, άλλος για τον υπερκαταναλωτισμό.......

Μια χαρά....:rolleyes: :rolleyes:

E μην ξεχνάμε πως είμαστε και Έλληνες. Έχουμε την γκρίνια και τη μιζέρια στα γονίδιά μας! :p :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εχει πλάκα τελικά,..... σε όλους αρέσουν τα χριστούγεννα αλλά όλοι παραπονιούνται, αλλος για τα κάλαντα, άλλος για τις ελεημοσύνες, άλλος για τα γλυκά, άλλος για τον υπερκαταναλωτισμό.......

Μια χαρά....:rolleyes: :rolleyes:

 

Ενω εσυ ας πουμε, παραπονιεσαι για οοοοοοοοοοοολα και οοοοοοοολους!!!!:D

Congrats εισαι ο μεγαλος νικητης!:p

Link to comment
Share on other sites

Ενω εσυ ας πουμε, παραπονιεσαι για οοοοοοοοοοοολα και οοοοοοοολους!!!!:D

Congrats εισαι ο μεγαλος νικητης!:p

 

Εγώ, από που προκύπτει αυτό; εκτός αν πιστεύεις οτι το να έχω διαφορετική γνώμη από τη δική σου θα πρέπει να με κάνει και άξιο να δεχθώ την ειρωνία σου....:mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ, από που προκύπτει αυτό; εκτός αν πιστεύεις οτι το να έχω διαφορετική γνώμη από τη δική σου θα πρέπει να με κάνει και άξιο να δεχθώ την ειρωνία σου....:mad: :mad:

 

cool man!!!

Γι' αυτο υπαρχουν τα smilies.;)

:p :p ->κανω πλακα

:rolleyes: -> ειρωνευομαι

Ειμαι το τελευταιο ατομο που θα ηθελα ή θα επιδικα απο τον αλλο να εχει την ιδια γνωμη με μενα.

Ετσι κι αλλιως εχουμε να χωρισουμε τιποτα;Ουτε εγω χανω τιποτα αν εσενα δεν σου αρεσουν τα Χmas ουτε εσυ αν μου αρεσουν εμενα.

Θα αγχωθω μονο αν γινεις Πλανηταρχης και αποφασισεις να τα καταργησεις!:p

 

 

Και για να μιλησουμε σοβαρα, το αν σε καποιον ενα ή μερικα στοιχεια απο ολα αυτα που συνθετουν τα Χριστουγεννα το εννοχλει, δεν σημαινει οτι του φταινε γενικα τα Χριστουγεννα.

Π.Χ. κι εμενα μου αρεσει το καλοκαιρι.To oτι στις μισες παραλιες πετανε καποιοι αισχροι τα αποστσιγαρα τους ή οι οτι οι μισες θαλεσσαες ειναι βρωμικες για 1002 λογους, δεν σημαινει οτι αυτοματα μου φταιει ολοκληρο το καλοκαιρι.;)

Link to comment
Share on other sites

κουραμπιεδες εσυ,μελομακαρονα εγω...

τπτ δε 8α βρουν οι υπολοιποι...παμε για μια εξορμηση?:rolleyes:

 

χαμος θα γινει παλι μ'αυτα τα γλυκα....

ουφφφφφφ

 

πάμε γερά και άντε μετά να χάσουμε τα κιλά δεν πειράζει παιδια σε λίγο συμβασιούχοι και συνταξιούχοι θα μας χτυπήσουν την πόρτα να μας πουν τα κάλαντα για φραγκα,κριμα εκει θα φτάσουμε όλοι άνεργοι επιστήμονες και αυτή η χώρα θα γιορτάζει τα χριστούγγενα, και το πάσχα ζούμε ομως στην καθημερινότητα ενα πενθος απο ολες τις πλευρες, συγγνωμη που περνάω τετοια μυνήματα αλλα ετσι μου βγαινει

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

πάμε γερά και άντε μετά να χάσουμε τα κιλά δεν πειράζει παιδια σε λίγο συμβασιούχοι και συνταξιούχοι θα μας χτυπήσουν την πόρτα να μας πουν τα κάλαντα για φραγκα,κριμα εκει θα φτάσουμε όλοι άνεργοι επιστήμονες και αυτή η χώρα θα γιορτάζει τα χριστούγγενα, και το πάσχα ζούμε ομως στην καθημερινότητα ενα πενθος απο ολες τις πλευρες, συγγνωμη που περνάω τετοια μυνήματα αλλα ετσι μου βγαινει

 

Γιατι το κάνεις αυτό?? Η λεξη πένθος είναι λίγο υπερβολική.... Δεν γίνεται η καθημερινότητα να είναι τόσο χάλια, εκτός κι αν εγώ είμαι ακόμη στον κόσμο μου 5ο σύννεφο δεξιά:worry:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

πείτε ο,τι σας έρχεται στο μυαλό στο άκουσμα της λέξης "Χριστούγεννα"

 

ένα κενό!

Link to comment
Share on other sites

πείτε ο,τι σας έρχεται στο μυαλό στο άκουσμα της λέξης "Χριστούγεννα"

 

ένα κενό!

καλαντα,γλυκα,συνεχομενο ωραριο,δωρο χριστουγεννων,η γιορτη μου,τα γενεθλια μου και αλλα πολλα!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ου έρχεται στο μυαλό μία απτις αγαπημένες μέρες της ζωής μου. τα προπερασμένα χριστούγεννα, έγινε επανένωση με μία κοπέλα και πέταγα στα συννεφα. και πήγα και βόλτα στην πρωτεύουσα της κύπρου. νύχτα... χριστουγεννιάτικο φώς, χρώματα, μυρωδιές, κόσμος. πραγματικά αυτές είναι οι στιγμές που αξίζουν. ( δυστυχώς πέρασαν και ήμουν και λίγο ανώριμος :X )
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ου έρχεται στο μυαλό μία απτις αγαπημένες μέρες της ζωής μου. τα προπερασμένα χριστούγεννα, έγινε επανένωση με μία κοπέλα και πέταγα στα συννεφα. και πήγα και βόλτα στην πρωτεύουσα της κύπρου. νύχτα... χριστουγεννιάτικο φώς, χρώματα, μυρωδιές, κόσμος. πραγματικά αυτές είναι οι στιγμές που αξίζουν. ( δυστυχώς πέρασαν και ήμουν και λίγο ανώριμος :X )

 

στα επόμενα δεν θα είσαι.

πάνε για άλλα!

Link to comment
Share on other sites

καλα,παμε εμεις να τα χαλαπακωσουμε ολα και αν παρεις κιλα εδω ειμαι εγω...8α σε παρω στο γυμναστηριο μαζι μου..:lol:

 

χεχε παιδια με μέτρο τα γλυκά οκ εδω πλάκα κανουμε, αλλα δεν είναι και οτι καλύτερο γενικώς να ξέρετε freak να σε καλα ,δεν ειμαι υπερβαρος ευτυχώς κρατάω τις ισοροπίες, όσο αναφωρά εσένα andreasarc , ασε τα παιδια να μεγαλώσουν να ζήσουν περισσότερο και θα καταλάβουν(ειναι ωραία οσο μας-σας δίνουν οι γονεις λεφτα συμφωνώ αλλα...).Τα χριστούγεννα συμφωνώ μας δίνουν χαρά, και ξεφεύγουμε κάπως είναι σαν μια στάση στη ζωή μας χαρούμενη, ο καθένας έχει οτι γνωμη θέλει εννοείτε, απλά δεν πρέπει να ξεχνάμε την καθημερινότητα

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

χεχε παιδια με μέτρο τα γλυκά οκ εδω πλάκα κανουμε, αλλα δεν είναι και οτι καλύτερο γενικώς να ξέρετε freak να σε καλα ,δεν ειμαι υπερβαρος ευτυχώς κρατάω τις ισοροπίες, όσο αναφωρά εσένα andreasarc , ασε τα παιδια να μεγαλώσουν να ζήσουν περισσότερο και θα καταλάβουν(ειναι ωραία οσο μας-σας δίνουν οι γονεις λεφτα συμφωνώ αλλα...).Τα χριστούγεννα συμφωνώ μας δίνουν χαρά, και ξεφεύγουμε κάπως είναι σαν μια στάση στη ζωή μας χαρούμενη, ο καθένας έχει οτι γνωμη θέλει εννοείτε, απλά δεν πρέπει να ξεχνάμε την καθημερινότητα

 

Εγώ δεν αφήνω τα παιδιά να μεγαλώσουν;;;;:confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

χεχε παιδια με μέτρο τα γλυκά οκ εδω πλάκα κανουμε, αλλα δεν είναι και οτι καλύτερο γενικώς να ξέρετε freak να σε καλα ,δεν ειμαι υπερβαρος ευτυχώς κρατάω τις ισοροπίες, όσο αναφωρά εσένα andreasarc , ασε τα παιδια να μεγαλώσουν να ζήσουν περισσότερο και θα καταλάβουν(ειναι ωραία οσο μας-σας δίνουν οι γονεις λεφτα συμφωνώ αλλα...).Τα χριστούγεννα συμφωνώ μας δίνουν χαρά, και ξεφεύγουμε κάπως είναι σαν μια στάση στη ζωή μας χαρούμενη, ο καθένας έχει οτι γνωμη θέλει εννοείτε, απλά δεν πρέπει να ξεχνάμε την καθημερινότητα

 

Ξεκιναω αναποδα και ου λεω πως στο τελευταιο συμφωνω...Και το να ξεχασει κανεις την "καθημερινοτητα" (εκτος αν εχει οοοοοοολα του τα προβληματα λυμενα) ειναι πολυ δυσκολο μιας και ζει σε αυτη.

Το να θλει να "ξεφυγει λιγο απο αυτην ομως νεσα σε ενα εορταστικο κλιμα (μιας και μιλαμε για Χριστουγεννα τωρα) δεν το βλεπω περιεργο.

 

Στο υπογραμμισμενο παλι συμφωνω,Αν το παρω σαν ανρξαρτητη προταση.

Στο πρωτο τωρα...Οταν μεγαλωσουν τα παιδια και γινουν αντρες/γυναικες θα παψουν να τους αρεσουν τα Xριστουγεννα;

Αυτο ειναι που δεν καταλαβα...η μαλλον ετσι το ερμηνευσα μετα τα "..." που αφηνεις την προταση σου φιλε georgehh.:O

Eγω ειμαι 35 και οχι παιδακι και μου αρεσουνΚαι περαν απο τα ετοιμα (φοιτητης) δουλευω παραλληλα και ξερω το μανικι.Και ξερω πολλους αλλους ανεξαρτητου ηλικιας που τους αρεσουν τα Χριστουγεννα.Γιατι οπως σου ειπα ξεφευγουν απο την καθημερινοτητα.

 

 

Φιλε Ανδρεα δεν εννουσε οτι δεν αφηνεις τα παιδια να μεγαλωσουν...

Εννοουσε οτι "ακομα δεν εχουν εγνοιες,προβληματα και τα βλεπουν ολα ροδινα.Αστα να μεγαλωσουν και θα καταλαβουν...";)

Οχι οτι εσυ δεν τα αφηνεις.:p

Link to comment
Share on other sites

Ξεκιναω αναποδα και ου λεω πως στο τελευταιο συμφωνω...Και το να ξεχασει κανεις την "καθημερινοτητα" (εκτος αν εχει οοοοοοολα του τα προβληματα λυμενα) ειναι πολυ δυσκολο μιας και ζει σε αυτη.

Το να θλει να "ξεφυγει λιγο απο αυτην ομως νεσα σε ενα εορταστικο κλιμα (μιας και μιλαμε για Χριστουγεννα τωρα) δεν το βλεπω περιεργο.

 

Στο υπογραμμισμενο παλι συμφωνω,Αν το παρω σαν ανρξαρτητη προταση.

Στο πρωτο τωρα...Οταν μεγαλωσουν τα παιδια και γινουν αντρες/γυναικες θα παψουν να τους αρεσουν τα Xριστουγεννα;

Αυτο ειναι που δεν καταλαβα...η μαλλον ετσι το ερμηνευσα μετα τα "..." που αφηνεις την προταση σου φιλε georgehh.:O

Eγω ειμαι 35 και οχι παιδακι και μου αρεσουνΚαι περαν απο τα ετοιμα (φοιτητης) δουλευω παραλληλα και ξερω το μανικι.Και ξερω πολλους αλλους ανεξαρτητου ηλικιας που τους αρεσουν τα Χριστουγεννα.Γιατι οπως σου ειπα ξεφευγουν απο την καθημερινοτητα.

 

 

Φιλε Ανδρεα δεν εννουσε οτι δεν αφηνεις τα παιδια να μεγαλωσουν...

Εννοουσε οτι "ακομα δεν εχουν εγνοιες,προβληματα και τα βλεπουν ολα ροδινα.Αστα να μεγαλωσουν και θα καταλαβουν...";)

Οχι οτι εσυ δεν τα αφηνεις.:p

 

OK ... είπα κι εγώ....:rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκιναω αναποδα και ου λεω πως στο τελευταιο συμφωνω...Και το να ξεχασει κανεις την "καθημερινοτητα" (εκτος αν εχει οοοοοοολα του τα προβληματα λυμενα) ειναι πολυ δυσκολο μιας και ζει σε αυτη.

Το να θλει να "ξεφυγει λιγο απο αυτην ομως νεσα σε ενα εορταστικο κλιμα (μιας και μιλαμε για Χριστουγεννα τωρα) δεν το βλεπω περιεργο.

 

Στο υπογραμμισμενο παλι συμφωνω,Αν το παρω σαν ανρξαρτητη προταση.

Στο πρωτο τωρα...Οταν μεγαλωσουν τα παιδια και γινουν αντρες/γυναικες θα παψουν να τους αρεσουν τα Xριστουγεννα;

Αυτο ειναι που δεν καταλαβα...η μαλλον ετσι το ερμηνευσα μετα τα "..." που αφηνεις την προταση σου φιλε georgehh.:O

Eγω ειμαι 35 και οχι παιδακι και μου αρεσουνΚαι περαν απο τα ετοιμα (φοιτητης) δουλευω παραλληλα και ξερω το μανικι.Και ξερω πολλους αλλους ανεξαρτητου ηλικιας που τους αρεσουν τα Χριστουγεννα.Γιατι οπως σου ειπα ξεφευγουν απο την καθημερινοτητα.

 

 

Φιλε Ανδρεα δεν εννουσε οτι δεν αφηνεις τα παιδια να μεγαλωσουν...

Εννοουσε οτι "ακομα δεν εχουν εγνοιες,προβληματα και τα βλεπουν ολα ροδινα.Αστα να μεγαλωσουν και θα καταλαβουν...";)

Οχι οτι εσυ δεν τα αφηνεις.:p

 

25 είσαι χωρίς το ΦΠΑ ? :p :lol:

 

πέρα απο τη πλακα συμφωνώ απόλυτα !

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...