Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

25 είσαι χωρίς το ΦΠΑ ? :p :lol:

 

πέρα απο τη πλακα συμφωνώ απόλυτα !

 

xaxaxaxaxa σωστοοοοοοοος....:lol: :lol:

Ακου εκει 35....μικροδειχνω βρε...μικροδειχνω!!!!!:lol: :lol:

Φιλε posseidon αν δεν το εβλεπες χαμπαρι δεν θα επαιρνα...αιντεεεεεε!!!:wacko: :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ξεκιναω αναποδα και ου λεω πως στο τελευταιο συμφωνω...Και το να ξεχασει κανεις την "καθημερινοτητα" (εκτος αν εχει οοοοοοολα του τα προβληματα λυμενα) ειναι πολυ δυσκολο μιας και ζει σε αυτη.

Το να θλει να "ξεφυγει λιγο απο αυτην ομως νεσα σε ενα εορταστικο κλιμα (μιας και μιλαμε για Χριστουγεννα τωρα) δεν το βλεπω περιεργο.

 

Στο υπογραμμισμενο παλι συμφωνω,Αν το παρω σαν ανρξαρτητη προταση.

Στο πρωτο τωρα...Οταν μεγαλωσουν τα παιδια και γινουν αντρες/γυναικες θα παψουν να τους αρεσουν τα Xριστουγεννα;

Αυτο ειναι που δεν καταλαβα...η μαλλον ετσι το ερμηνευσα μετα τα "..." που αφηνεις την προταση σου φιλε georgehh.:O

Eγω ειμαι 35 και οχι παιδακι και μου αρεσουνΚαι περαν απο τα ετοιμα (φοιτητης) δουλευω παραλληλα και ξερω το μανικι.Και ξερω πολλους αλλους ανεξαρτητου ηλικιας που τους αρεσουν τα Χριστουγεννα.Γιατι οπως σου ειπα ξεφευγουν απο την καθημερινοτητα.

 

 

Φιλε Ανδρεα δεν εννουσε οτι δεν αφηνεις τα παιδια να μεγαλωσουν...

Εννοουσε οτι "ακομα δεν εχουν εγνοιες,προβληματα και τα βλεπουν ολα ροδινα.Αστα να μεγαλωσουν και θα καταλαβουν...";)

Οχι οτι εσυ δεν τα αφηνεις.:p

 

 

οι τελευταίες 4 γραμμές ειναι ακριβώς οτι εννοούσα, σε καμία περιπτωση δεν ειπα οτι δεν μαρέσουν τα χριστούγεννα, και κάποιοι δουλευουν και τότε και δε σταματουν στις γιορτες δεν μπορουν να τα χαρουν.

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

πείτε ο,τι σας έρχεται στο μυαλό στο άκουσμα της λέξης "Χριστούγεννα"

 

ένα κενό!

εμενα στο μυαλο μου ερχονται τα δωρα που θα παρω(+) και τα δωρα που πρεπει να δωσω(-) οποτε ισοφαριζετε η κατασταση!

 

ολα τα αλλα δινουν θετικο προσημο!

...μου άλλαξαν όλη τη μητρική του DELL δωρεάν, και μάλιστα εκτός εγγύησης! ;)

HUAWEI IDEOS X5 PRO

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τα Χριστούγεννα μου αρέσουν πολύ!

Μ αρέσει που έχει κρύο...

Θα πάω στο χωριό μου:) Χαίρομαι που κάθε χρόνο έχει χιόχι.

Την επόμενη εβδομάδα θα πάω στο χωριό να στολίσω το δέντρο.

Μ αρέσει να βγαίνω έξω και να βλέπω τους δρόμους στολισμένους :)

Μ αρέσει που χαλάω όλο το "δώρο" σε διάφορα δώρα για αγαπημένα πρόσωπα!

Γλυκά, γλυκά γλυκά!!! Αχ αυτές οι δίπλες.... :p Εντάξει, και τους κουραμπιέδες τρώω:lol:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις να δεις την πραγματικότητα κλείσε την τηλεόραση και βγες έξω να μιλήσεις με ανθρώπους.... Υπάρχουν 1000 καυτά θέματα που αν αναφέρω και μόνο μερικά θα κατάλαβουμε όλοι οτι τελικά τα χριστούγεννα είναι μια περιττή πολυτέλεια για όλο και λιγότερους...

Σωστός φίλε georgehh....

 

Την αντιμετωπίζω μια χαρά την πραγματικότητα, αλλά προτιμώ να βλέπω τα πράγματα με αισιοδοξία παρά να μιζεριάζω αγαπητέ μου...

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Την αντιμετωπίζω μια χαρά την πραγματικότητα, αλλά προτιμώ να βλέπω τα πράγματα με αισιοδοξία παρά να μιζεριάζω αγαπητέ μου...

 

H αληθεια ειναι καπου στη μεση..σιγουρα υπαρχουν συνανθρωποι(που δυστυχως ειναι και παρα πολλοι!)που ερχονται χριστουγεννα και ειτε δε μπορουν να προσφερουν στην οικογενεια τους αυτα που θα ηθελαν ειτε στη χειροτερη περιπτωση δεν τα φερνουν καν βολτα.εμεις(που εχουμε καποια μικρη/μεγαλη οικονομικη ανεση) καλα θα κανουμε να προβληματιστουμε,να τους βοηθησουμε οσο μπορουμε και θελουμε,αλλα απο την αλλη να χαρουμε και αυτη την ωραια γιορτη...

Link to comment
Share on other sites

emena to mono pou mou ti dinei ta xristougenna einai h olh enoia ton eorton.Dhaldh ta xristougenna prepei na sai anthropos?.Dhladh tis ales meres den mporei na einai anthropos me anthropia?mono ekeinh th mera prepei na mas to pezoun oloi kaloi xristianoi????ase pou xei kourasei kai auto me ton ah basilh.Afou oloi xeroume pos to PLAYSTATION 2 tha to feroun oi goneis kai oxi o agios.PArola auta kai pou to ps2 oso kai an xtupiountai merikoi den tha to paroun ap ton agio giati den exei mia:lol: you know what i mean:rolleyes:

einai oraia giorth.alla oxi oraia otan einai monos:O

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

emena to mono pou mou ti dinei ta xristougenna einai h olh enoia ton eorton.Dhaldh ta xristougenna prepei na sai anthropos?.Dhladh tis ales meres den mporei na einai anthropos me anthropia?mono ekeinh th mera prepei na mas to pezoun oloi kaloi xristianoi????ase pou xei kourasei kai auto me ton ah basilh.Afou oloi xeroume pos to PLAYSTATION 2 tha to feroun oi goneis kai oxi o agios.PArola auta kai pou to ps2 oso kai an xtupiountai merikoi den tha to paroun ap ton agio giati den exei mia:lol: you know what i mean:rolleyes:

einai oraia giorth.alla oxi oraia otan einai monos:O

 

ειδικα αμα ξερεις οτι περσυ τετοια εποχη ησουνα μια χαρα και φετος θα εισαι σα το κουκο αυτο τα κανει πολυ χειροτερα τα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

εγω τα Χριστουγεννα θα επαναφερω το μηχανακι μου σε ταξη!!!!!!!!!!!
pio mhxanaki enoeis?:lol: :lol: :lol: :lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάλι ευχομαι να πάρω το πολυπόθητο ρολόι που μαρέσει καποιοι που με ξέρουν καταλαβαίνουν, εγω προσπαθω να ειμαι άνθρωπος πάντα, τα χριστουγεννα δεν γίνομαι άνθρωπος γιατι πάντα ήμουν, συνήθως επειδή κινούμε με τα μέσα μεταφορας εχω βοηθήσει κυρίως ηλικιωμένους
mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Εγω ισα ισα εχω τις μαυρες μου....!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

που θα περασετε τις γιορτες,αποφασισατε?

(σας παρακαλω μην αρχισετε ορισμενοι τα "εεε χριστουγεννα,θα εχω τρελη δουλεια/που λεφτα για ξοδεμα/γιατι να παω διακοπες αφου δε θα περασω καλα/κτλ κτλ)

 

χριστουγεννα ειναι!φτιαξτε το δικο σας παραμυθι..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εμεις λεμε για σκι στο φαλακρο στην Δραμα...

το συνηθιζουμε τα Χριστουγεννα...:)

+1 και εμεις το ιδιο.Πολυ ωραια ειναι,ελπιζω φετος τα χριστουγεννα να τα περασω πολυ καλητερα απο τις προηγουμενς φορες.:)

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

που θα περασετε τις γιορτες,αποφασισατε?

(σας παρακαλω μην αρχισετε ορισμενοι τα "εεε χριστουγεννα,θα εχω τρελη δουλεια/που λεφτα για ξοδεμα/γιατι να παω διακοπες αφου δε θα περασω καλα/κτλ κτλ)

 

χριστουγεννα ειναι!φτιαξτε το δικο σας παραμυθι..

 

 

To δικο μου παραμυθι λεει 25-26 του μηνα δουλεια 08.00 - 16.00.

Επισης 31 και 1 του μηνα 07.30 - 15.30.

 

Νομιζω πως εχω το καλυτερο παραμυθι απο ολους σας.

Link to comment
Share on other sites

To δικο μου παραμυθι λεει 25-26 του μηνα δουλεια 08.00 - 16.00.

Επισης 31 και 1 του μηνα 07.30 - 15.30.

 

Νομιζω πως εχω το καλυτερο παραμυθι απο ολους σας.

 

Κάπως έτσι γιόρταζα κι εγώ τις προηγούμενες χρονιές.

Κουράγιο!

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

στην περιοχη μου εχουν κοψει και τα κλαδια απο τα δεντρα...ειναι ετοιμα για χιονι! τα μαγαζια στολιζουν....

μου φαινεται μπηκαμε κανονικα στο πνευμα των χριστουγεννων!!!

πολυ χαιρομαι :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

στην περιοχη μου εχουν κοψει και τα κλαδια απο τα δεντρα...ειναι ετοιμα για χιονι! τα μαγαζια στολιζουν....

μου φαινεται μπηκαμε κανονικα στο πνευμα των χριστουγεννων!!!

πολυ χαιρομαι :)

 

"Όπου γάμος και χαρά κι η Βασίλω πρώτη!" λένε στο χωριό μου :p :lol:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

"Όπου γάμος και χαρά κι η Βασίλω πρώτη!" λένε στο χωριό μου :p :lol:

εμενα γιατι με παραθετεις?:rolleyes: :lol: :lol: :lol:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εμενα γιατι με παραθετεις?:rolleyes: :lol: :lol: :lol:

 

Έλα μου ντες! :p :X :lol: :lol:

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Άντε να έρθουνε... Δεν βλέπω την ώρα. Σπίτι, no school, τζάκι, τανίες dvd, μελομακάρονα, δώρα, λαμπάκια, χριστουγενιάτικο δέντρο...
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Την αντιμετωπίζω μια χαρά την πραγματικότητα, αλλά προτιμώ να βλέπω τα πράγματα με αισιοδοξία παρά να μιζεριάζω αγαπητέ μου...

 

Καλά, διάβασε τα περισσότερα μυνήματα εδώ και μετά έλα να μου πεις ποιός είναι ο μίζερος...:p :p

Εγώ ίσα ίσα που λέω οτι το να περιμένεις τα χριστούγεννα για να κάνεις όλα αυτά, αυτό είναι μιζέρια....:) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...