Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

giati xruso mou? ti egine?

de 8a pas ellada?

 

Ελλαδα θα παω freakaki αλλα φετος,δεν θα με "υποδεχτει" αυτη που το εκανε τοσα χρονια... :O

Καταλαβαινεις...

Link to comment
Share on other sites

Ειναι στρατιωτικο οπλο απ'οτι ξερω. :!:

Ποτε θα ερθουν τα Χριστουγεννα να κανουμε και εμεις οι μαθητες λιγες διακοπες επιτελους!!

Παντως εκτος απο τις 2 εβδομαδες διακοπες που θα εχουμε, μου αρεσει και το εορταστικο κλιμα που επικρατει. :)

 

Ποτε θα ερθουν τα Χριστουγεννα να κανουμε και εμεις οι μαθητες λιγες διακοπες επιτελους!!

 

Αχ... και να ημουν και εγω στο σχολειο και να ειχα οσες διακοπες εχετε εσεις οι μαθητες.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα λένε πιο πολύ παιδες με χιόνι και αποκλεισμό σε κανα θέρετρο!!και κανα τζίπ μαζί :rolleyes:
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη βδομαδα ημουν ΙΚΕΑ, ειχαν ηδη στολισει χριστουγεννιατικα. Λιγο βιαστηκαν παραπανω απο τους αλλους αυτοι....αλλα δεν με χαλαει καθολου :p
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

dld apokleismenos mesa sto tzip se kapoio 8eretro mesa sta xionia ?? :p

 

:rolleyes: το έθεσες σωστότερα! να το θέσουμε όμως ακόμη καλύτερα: αποκλεισμένος μέσα στο τζίπ σε κάποιο θέρετρο με το έταιρο ήμιση... :wink:

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη βδομαδα ημουν ΙΚΕΑ, ειχαν ηδη στολισει χριστουγεννιατικα. Λιγο βιαστηκαν παραπανω απο τους αλλους αυτοι....αλλα δεν με χαλαει καθολου :p

 

Στα Starbucks θα στολισουν απο την Παρασκευη ! ;)

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: το έθεσες σωστότερα! να το θέσουμε όμως ακόμη καλύτερα: αποκλεισμένος μέσα στο τζίπ σε κάποιο θέρετρο με το έταιρο ήμιση... :wink:

kai na sou griniazei "makh kriosaaaa,makh pountiasa,makh anapse to kalorifer kriono"

"ma pos sou hr8e na er8oume sta katsavraxa?"

 

" 8elo na ftiakso ta nyxia mouuuu"

 

tote na se do :p ;)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: το έθεσες σωστότερα! να το θέσουμε όμως ακόμη καλύτερα: αποκλεισμένος μέσα στο τζίπ σε κάποιο θέρετρο με το έταιρο ήμιση... :wink:
Ερώτηση Α: Αφου θα είσαι στο θέρετρο γιατί να μείνεις στο τζιπ?

Ερώτηση Β: Ποιές είναι οι πιθανότητες να μείνει εκεί το έταιρο ήμιση μετά την "άρση" του αποκλεισμού?

 

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιούπι γιουπι γιά για.

 

Και στα Starbucks Κύπρου;

 

Εγώ έχω μπεί στο πνεύμα εδώ και μέρες. χεχε

 

Nai, kai sta Starbucks Cyprus. Etoimasou gia ena Toffee Nut Latte!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανα βολτα σε μαγαζια στο κεντρο και εχουν αρχισει να στολιζουν!!! Super! Aντε να ριξει και κανενα χιονακι ... I'm dreaming of a white Christmas... :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

δεν κρυβω την αδυναμια μου στον χειμωνα,χαιρομαι που ηρθε,τα χριστουγεννα ηταν παντα η αγαπημενη μου γιορτη ασχετα οτι παντα μελαγχολουσα.

μακαρι φετος να χιονισει κι εδω,καλα που θα ηταν.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δεν κρυβω την αδυναμια μου στον χειμωνα,χαιρομαι που ηρθε,τα χριστουγεννα ηταν παντα η αγαπημενη μου γιορτη ασχετα οτι παντα μελαγχολουσα.

μακαρι φετος να χιονισει κι εδω,καλα που θα ηταν.

 

Μπράβο μπράβο θέλουμε χίονι θέλουμε χίονι :up:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Το χιονακι το θελουμε ολοι τα Χριστουγεννα αλλα σπανια χιονιζει!!!

Ι'm dreaming of a white christmas....

Μακαρι να το χαρουμε φετος!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω τα Χριστούγεννα γιατί τότε θα είμαστε ακόμα πιο κοντά στο καλοκαίρι :cool: και ελπίζω φέτος, όχι μόνο χιόνι να μη δούμε στη Θεσσαλονίκη, αλλά ούτε ένα σκέτο συννεφάκι :w00t: Γαλανό ουρανό κάθε μέρα, αστέρια κάθε νύχτα και πολλή πολλή ζέστη :cool: αχ αχ...
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσουν τα Χριστουγεννα αν και τα τελευταια χρονια ολο κατι γινεται και χαλαει η διαθεση μου. :(

Φετος ομως θα βαλω τα δυνατα μου να μη συμβει αυτο.

Οταν ημουν μικρη παντα περνουσαμε καλα αλλα μοναχικα.

Ο πατερας μου ειναι ναυτικος και καναμε γιορτες οι δυο μας με την μητερα μου,περιμεναμε να παρει τηλεφωνο ο πατερας μου και μετα αρχιζε το κλαμα που ηταν μακρια μας.

τα πραγματα εχουν αλλαξει ομως εχω εναν μικρο αδερφο και ο πατερας μου δεν λειπει τις γιορτες.

λεγατε τα καλαντα??εγω ναι μεχρι την πεμπτη δημοτικου.και μετα ετρεχα στα

παιχνιδομαγαζα! :p :p

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

εμένα με πιάνει κάτι όταν έρχονται τα χριστούγεννα και το ρίχνω στα τυχερα παιχνίδια,λαχεία τζόκερ και διάφορα τέτοια. γιατί άραγε?
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Mona-liza κι εμενα μου αρεσε να λεω τα καλαντα και φυσικα αμεσως μετα βουρ για παιχνιδια,αχ τα χριστουγεννα οσο μοναχικα κι αν εχω περασει η ακομα και καλα να εχω περασει για μενα ειναι η πιο ζεστη γιορτη του χρονου,τα λατρευω.και μην γελασετε αλλα στον αγιο βασιλη πιστευω ακομα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

και μην γελασετε αλλα στον αγιο βασιλη πιστευω ακομα.

Γιατι να γελασουμε και εγω πιστευω στον Αγιο Βασιλη ειναι κατι το οποιο με κανει να νοιωθω παιδι αρχιζω ηδη να μπαινω στο κλιμα των χριστουγεννων τα λατρευω τα λατρυω τα λατρευω!!!!!Περιμενω πως και πως να ερθουν!Χθες ακουσα στο ραδιοφωνο μια χριστουγεννιατικη διαφημηση και εκανα σαν μωρο!!!!!!!!!! :lol:

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...