Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[OFF TOPIC]

Merry Christmas- Slade

Sad Christmas- Fun Factory

So this is Xmas- John Lennon

I believe in father christmas- Greg Lake

Christmas Eve- Savatage

Merry christmas baby- Chuck Berry

Alone at Christmas - Milk inc.

Christmas dreams -Trans Siberian Orchestra

Christmas day- Dido

I saw Mommy kissing santa claus :!: - Vonda Shepard

White christmas- Stiff Little fingers

The merry christmas polka- Jim Reeves

A Christmas to remember- Amy Grant

Christmas Wish- Stacie Oricco

Its Christmas time again -Jessica Simpson

Christmas Island- Andrew sisters

Christmas- Daneil O'Donnel

Xmas(techno christmas)- Master Zap

Celtic Christmas- Enya

Merry Christmas baby- Tina Turner

Last Christmas - Backstreet Boys

White Christmas- Frank Sinatra

Punk rock Christmas- Sex Pistols

Last Christmas- Beatles

Do they know its christmas -Band Aid

Twelve days of christmas- Da Yoopers

8 Days of Christmas -Destinys Child

Christmas Tears - Eric Clapton

Christmas without you-Dolly parton

[OFF TOPIC]

http://www.danasoft.com/sig/Da_I3oSS.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Χριστουγεννιάτικα τραγούδια και cd υπάρχουν εδώ ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ Γιατι?

1)Στην τηλεοραση αρχισαν να διαφημιζονται ανδρικα και γυναικεια αρωματα

2)Στην τηλεοραση αρχισαν να προβαλλονται διαφημισεις για παιδικα παιχνιδια

3)Τα καταστηματα αν και καθυστερημενα σε σχεση με αλλες χρονιες αρχισαν να στολιζονται με ακομα λιγοτερα διακοσμητικα χαριν του μινιμαλισμου(η της ανεχειας?)

4)Ανοιγουν τα καταστηματα με τα κιτς εποχιακα ειδη που σε λιγες εβδομαδες θα στολιζουν κακογουστα το εσωτερικο και εξωτερικο των σπιτιων μας

5)Στις συσκευασιες της Coca-cola εκανε την εμφανιση του ο πατενταρισμενος Αγιος Βασιλης

6)Συντομα θα αρχισουν να διαφημιζονται τα εποχιακα καταναλωτικα δανεια

7)Οι αλυσιδες ηλεκτρικων θα ντυθουν με τα εποχιακα χρωματα(πρασινο/κοκκινο/μαυρο/ασπρο)και θα προβαλλουν γραφικες διαφημισεις με τις μασκοτ τους ντυμενες Αγιο βασιλη

8)Οι δημοι θα δαπανησουν χιλιαδες ευρω για να τοποθετησουν φτηνιαρικα φωτακια σε δρομουσ και πλατειες.Απο το νεο ετος θα αυξηθουν τα δημοτικα τελη και ολοι θα παραπονιουνται

9)Τα κεντρα διασκεδασης δημοπραττουν τα ρεζερβε για τη βραδυα του ρεβεγιον

10)Πολλους θα αρχισουν να απασχολουν τα υπαρξιακα τους(Ποιος ειμαι που παω,παλι μονος/η φετος κτλ)τα οποια απο τις 15 του γεναρη θα χαθουν δια μαγειας

Let's face it μαγκες δεν υπαρχουν Χριστουγεννα.Περαν του θρησκευτικου θεματος(που δεν ειναι ιδιο για ολους) τα χριστουγεννα ειναι ενα αλλοθι της συγχρονης κοινωνιας για να ηρεμει να καταναλωνει ,και να ανοιγει λιγο τη βαλβιδα μειωνοντας την πιεση.Θελω να πω αν μαζευτουμε 6 δις και συμφωνισουμε να "γιορταζουμε" με παρομοιο εθιμικο τροπο τα δικα μου γενεθλια το καλοκαιρι θα φτιαξουμε κι αλλα Χριστουγενα,κωστουγεννα,μαριουγεννα κ.ο.κ.

Link to comment
Share on other sites

gia sena mporei na einai mia giorth katanaloshs...gia pollous ostoso den einai...

uparxoun an8ropoi pou de katalabainoun pos plhsiazoun ta xristoygenna apo thn thleorash oute apo ton stolismo ton dromos...

paradeigma ego pou anoiksa kai to thread...den blepo ka8olou tv,kai h sofia den einai pote stolismenh xristougeniatika....ego de dikaioumai na giortaso?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος FREAK_OF_NATURE (15 Νοέ. 2004 , 13:38)

 

gia sena mporei na einai mia giorth katanaloshs...gia pollous ostoso den einai...

uparxoun an8ropoi pou de katalabainoun pos plhsiazoun ta xristoygenna apo thn thleorash oute apo ton stolismo ton dromos...

paradeigma ego pou anoiksa kai to thread...den blepo ka8olou tv,kai h sofia den einai pote stolismenh xristougeniatika....ego de dikaioumai na giortaso?

 

Συμφωνω απολυτα! ;)

Τωρα αν το παρουμε γυρω απο τον υπερ-καταναλωτισμο που μας "κατεχει" σαν κοινωνια(γενικα οχι μονο Ελλαδα),τοτε δεν θα πρεπει να γιορταουμε καμια γιορτη.(Και το Πασχα το ιδιο γινεται)

Οι τηλεορασεις μας κατακλιζουν με spot για δωρα και υπαρχει μια "ταση" ξοδεματος,αλλα και παλι υποτιθεται πως ςριμα ατομα ειμαστε ,μυαλο εχουμε,ξερουμε μεχρι που φτανει η τσεπη μας και παιρνουμε τα αναλογα. ;)

Εχω περασει και Χριστουγεννα με ελαχιστα πραγματικα λεφτα(οχι προσωπικα μονο,σαν οικογενεια),και παλι θυμαμαι τη "ζεστασια" των εορτων -και οχι των μαγαζιων.-

Συμφωνω πως ο πειρασμος ειναι μεγαλος,αλλα οπως ειπα πριν μεχρι εκει που φτανει η τσεπη του καθενος. ;)

Και η σημερινη κοινωνια καθε αλλο παρα τα Χριστουγεννα περιμενει για να καταναλωσει.(Πιστευω)

Οπως και να εχει,ειναι πως το βλεπει ο καθενας το θεμα.Εγω το "γουσταρω" το πνευμα τοων Χριστουγεννων(γενικα,σαν Θρησκευτικη εορτη,σαν ατμοσφαιρα,σαν "χαρμοσυνο γεγονος",εσυ για 1002 -πολυ σωστους- λογους οχι. ;)

Ετσι ειναι αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Φίλιππος (15 Νοέ. 2004 , 14:11)

 

Είδα τον Άγιο Βασίλη να κάνει cybersex!!!!

 

Για αλλη μια φορα εγραψες βρε συ Φιλλιπε! :lol: :lol: :lol:

Κορυφη! ;) ( "Μπουλουκος" ο Αγιος Βασιλης ε; :whistle: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nrg ( 7 Νοέ. 2004 , 22:35)

 

Για να μην ανοιγω νεο θεμα,πειτε ρε παιδια κανενα ωραιο μερος για 2-3 βραδακια μεσα στα Χριστουγεννα!Ξερεται τπτ Πηλιο κλπ :) Σε λογικη αποσταση παντα απο Θεσσαλονικη

 

Στο Πηλιο εχω κανει Χριστουγεννα.(αλλωστε ειναι και το χωριο μου εκει)

Ειναι πολυ ομορφο. Ειδικα το Ανατολικο Πηλιο.

Εγω θα σου προτινα να πας. Οι ανθρωποι φιλοξενοι και ζεστοι. Τιμες λογικες. Το περιβαλλον φανταστικο. Εσυ μεσα στο σπιτι με αναμμενο το τζακι και εξω να χιονιζει.

Ασε φοβερο.

Παρε και μια ιστοσελιδα για να δεις το χωριο μου(Ζαγορα):

http://www.zagora.gr

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dimant (14 Νοέ. 2004 , 20:15)

 

Εμένα παντα μου αρεσαν τα χριστούγεννα... Πάντα ομως τα περναγα πολύ άσχημα... Τα τελευταία χρόνια με εξαιρεση περσι, υπήρχαν προβλήματα υγείας σε μέλη της οικογενειάς μου. Πάντα τα πέρναγα πολύ μελαγχολικά. Περίμενα πως κ πως τα φετινα κάμποσες μέρες. Προετοίμαζα κάτι πολύ καλό ώστε να μου μείνουν αξέχαστα τα φετινά χριστούγεννα, όμως τελικά απ' ότι φαίνεται για αλλη μια φορα θα περάσω μαύρα χριστούγεννα... Συνηθισμένος ποια δεν με πολυνοιάζει. Ακόμα τουλάχιστον, γιατί αμα έρθουν για τα καλά οι γιορτές και θυμάμαι αυτό που ήταν να γίνει, μαλλον με βλέπω αγκαλιά με τα μελομακάρονα και το σκύλο μου...

 

γιατι καλε τετοια απαισιοδοξια?εγω πιστευω καλη θεληση να υπαρχει και αν οχι ολα, πολλα γινονται :)
Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα. για να δούμε. μακάρι να μπορούσα να τα περάσω σ'ένα μέρος μακριά απ'τους γονείς μου μαζί με το κορίτσι που αγαπώ.δεν θέλω τίποτα άλλο. ούτε δώρα ούτε λεφτά τίποτα. μόνο το κορίτσι που αγαπώ.ζητάω πολλά???αλλά μάλλον ούτε φέτος θα γίνει αυτό το μικρό μου όνειρο πραγματικότητα.τα χριστούγεννα θα είναι πάντα μια μεγάλη απογοήτευση μέχρι να γίνει αυτό που ζητάω.γιατί πολύ απλά έχω πολλή αγάπη κρυμμένη μέσα μου και μόνο ένα κορίτσι ξέρει να την βρει.

Αυτά όμως είναι δικές μου ιστορίες.Εύχομαι καλά χριστούγεννα σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Xmas... Η ωραιοτερη εποχη του χρονου! ;)

Παντως, εχω ηδη αρχισει να ακουω Χριστουγεννιατικα τραγουδια και βεβαια καθε Χριστουγεννα θα δω το ΜΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ 1 και το 2. Αυτα ειναι must ! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος asmodeus (17 Νοέ. 2004 , 01:39)

 

γιατι καλε τετοια απαισιοδοξια?εγω πιστευω καλη θεληση να υπαρχει και αν οχι ολα, πολλα γινονται :)

 

 

Γιατί πάλι παίζουν τα προβλήματα υγείας και ακυρωθήκαν κάτι σχέδια που είχα για να είναι όμορφα τα φετινά χριστούγεννα... :o

 

τεσπα, αυτό που είπες είναι σωστό, γενικά είμαι φύσει αισιόδοξος αλλά όταν είναι διάφορα μαζεμένα δεν σου αφήνουν κ πολλά περιθώρια..

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΛΑΓΧΟΛΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος madhack (17 Νοέ. 2004 , 02:14)

 

Χριστούγεννα. για να δούμε. μακάρι να μπορούσα να τα περάσω σ'ένα μέρος μακριά απ'τους γονείς μου μαζί με το κορίτσι που αγαπώ.δεν θέλω τίποτα άλλο. ούτε δώρα ούτε λεφτά τίποτα. μόνο το κορίτσι που αγαπώ.ζητάω πολλά???αλλά μάλλον ούτε φέτος θα γίνει αυτό το μικρό μου όνειρο πραγματικότητα.τα χριστούγεννα θα είναι πάντα μια μεγάλη απογοήτευση μέχρι να γίνει αυτό που ζητάω.γιατί πολύ απλά έχω πολλή αγάπη κρυμμένη μέσα μου και μόνο ένα κορίτσι ξέρει να την βρει.

Αυτά όμως είναι δικές μου ιστορίες.Εύχομαι καλά χριστούγεννα σε όλους!

 

 

Είσαι άξιος επαίνων φίλε μου... Κουράγιο.. Σου εύχομαι να πραγματοποιηθεί η ευχή σου, μακάρι...

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ksanthoula (17 Νοέ. 2004 , 11:16)

 

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΕΛΑΓΧΟΛΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...

 

 

Ελπίζω για όλους σας να είναι έτσι, για μένα είναι διαφορετικά.

Δεν στολίζουμε δέντρο ούτε έχουμε δώρα. Όχι μόνο λόγω πένθους αλλά και λόγω οικονομικών δυσχεριών. Κάθε τέτοια εποχή βλέπω τον πατέρα μου στον ύπνο μου και τρομάζω. Το να περνάς μερικές μέρες των Χριστουγέννων στο νεκροταφείο δεν είναι ότι περιμένεις...

Βέβαια φέτος προστέθηκαν και κάποια άσχημα προβλήματα υγείας που κάνουν τα Χmas σίγουρα πολύ δύσκολα...

Τουλάχιστον έχω τον άντρα μου και δεν με νοιάζουν ούτε τα δώρα ούτε τα κάλαντα ούτε τα γλυκά..να έχω κάποιον να είναι δίπλα μου είναι το καλύτερο δώρο για φέτος...

σορυ για το πεσιμιστικό ύφος αλλά φέτος με έχουν μουντζώσει απο την κορυφή έως τα νύχια :cry:

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreekCharmed (17 Νοέ. 2004 , 22:09)

 

Ελπίζω για όλους σας να είναι έτσι, για μένα είναι διαφορετικά.

Δεν στολίζουμε δέντρο ούτε έχουμε δώρα. Όχι μόνο λόγω πένθους αλλά και λόγω οικονομικών δυσχεριών. Κάθε τέτοια εποχή βλέπω τον πατέρα μου στον ύπνο μου και τρομάζω. Το να περνάς μερικές μέρες των Χριστουγέννων στο νεκροταφείο δεν είναι ότι περιμένεις...

Βέβαια φέτος προστέθηκαν και κάποια άσχημα προβλήματα υγείας που κάνουν τα Χmas σίγουρα πολύ δύσκολα...

Τουλάχιστον έχω τον άντρα μου και δεν με νοιάζουν ούτε τα δώρα ούτε τα κάλαντα ούτε τα γλυκά..να έχω κάποιον να είναι δίπλα μου είναι το καλύτερο δώρο για φέτος... σορυ για το πεσιμιστικό ύφος αλλά φέτος με έχουν μουντζώσει απο την κορυφή έως τα νύχια :cry:

 

Greek charmed,τα λογια σου ειναι πολυ "σημαντικα" και σωστα και ειδικα η αναφορα στον αντρα σου ειναι οτι πιο "ομορφο"!

Λυπαμαι πραγματικα για οσα σου εχουν τυχει και σου ευχομαι πραγματικα μεσα απο την καρδια μου καθε χρονο να σου πηγαινουν ολο και καλυτερα τα πραγματα. :o

"να έχω κάποιον να είναι δίπλα μου είναι το καλύτερο δώρο για φέτος...

"

ολο το νοημα....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου freak of nature!

Λοιπον τα χριστουγεννα ειναι η αγαπημενη μου γιορτη μεσα στο ετος :) Αυτα τα χριστουγεννα θα τα γιορτασουμε στο σπιτι της γιαγιας μου στο χωριο (βορεια Ευβοια) ολοι μαζοι οικογενιακως,οπως καναμε και τις προηγουμενες χρονιες! Προσωπικα,προτιμω να τα γιορταζω με τους δικους μου ανθρωπους,με την οικογενεια μου και την οικογενεια της θειας μου.Φυσικα το βραδυ της παραμονης θα παμε εκκλησια,θα γυρισουμε σπιτι μετα την λειτουργια και θα φαμε και λιγο ζεστη κοτοσουπα,οπως κανουμε καθε χρονο.

Ε! την ημερα των χριστουγεννων γινεται το εγκλημα :lol: μιας και πεφτει πολυ χοιρινο,πολυ αναψυκτικο,πολυ ζυμαρικο και φυσικα γλυκακια :) Οπως λοιπον καταλαβες τα κιλα κανουν την εμφανιση τους :) Μου λενε βεβαια να μην τροω,αλλα ματαιος ο κοπος :lol: οταν τα βλεπω και καλομαγειρεμενα φουντονω :D και κανω επιθεση! Καπως αντισταθμιζω βεβαια μετα την κατασταση με τα κλαρινα :lol: μπας και τα καψω :p

Για να σκευτω και κανενα δωρακι για φετος.....χμμμμ το 6630 ισως :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια βρε παιδια ποσοι απο μας παμε τα Χριστουγεννα στην εκκλησια; Το Πασχα λιγο πολυ ολοι παμε τα Χριστουγεννα ομως;

Greek Charmed το καλυτερο δωρο ειναι να ξερεις οτι εχεις καποιον για σενα. Οταν εχεις αυτο μπορεις να αντεξεις και να παλεψεις με τα παντα. Ευχομαι αυτα τα Χριστουγεννα να ειναι για σενα επιτελους διαφορετικα απο ολα τα προηγουμενα, και να μη τους λειψει ποτε η ζεστασια κι η συντροφικοτητα οσα προβληματα και να υπαρχουν!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το προβλημα.Καλα δε θελω να το παιξω μιζερος αλλα ο κοσμος εχει προβληματα.Αλλος μεγαλυτερα και αλλος μικροτερα.Και μου φαινεται ηλιθιο το να πρεπει με το ζορι να διασκεδασει με τον τυποποιημενο τροπο.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος GreekCharmed (17 Νοέ. 2004 , 23:09)

 

Ελπίζω για όλους σας να είναι έτσι, για μένα είναι διαφορετικά.

Δεν στολίζουμε δέντρο ούτε έχουμε δώρα. Όχι μόνο λόγω πένθους αλλά και λόγω οικονομικών δυσχεριών. Κάθε τέτοια εποχή βλέπω τον πατέρα μου στον ύπνο μου και τρομάζω. Το να περνάς μερικές μέρες των Χριστουγέννων στο νεκροταφείο δεν είναι ότι περιμένεις...

Βέβαια φέτος προστέθηκαν και κάποια άσχημα προβλήματα υγείας που κάνουν τα Χmas σίγουρα πολύ δύσκολα...

Τουλάχιστον έχω τον άντρα μου και δεν με νοιάζουν ούτε τα δώρα ούτε τα κάλαντα ούτε τα γλυκά..να έχω κάποιον να είναι δίπλα μου είναι το καλύτερο δώρο για φέτος...

σορυ για το πεσιμιστικό ύφος αλλά φέτος με έχουν μουντζώσει απο την κορυφή έως τα νύχια :cry:

 

 

Που μένετε;

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...ΑΛΛΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΛΛΟΙ ΛΙΓΟΤΕΡΑ.Η ΖΩΗ ΟΜΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΔΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ "ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ" ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΤΗΣ. ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΟΜΩΣ...ΟΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nos 55 (15 Νοέ. 2004 , 17:00)

 

Στο Πηλιο εχω κανει Χριστουγεννα.(αλλωστε ειναι και το χωριο μου εκει)

Ειναι πολυ ομορφο. Ειδικα το Ανατολικο Πηλιο.

Εγω θα σου προτινα να πας. Οι ανθρωποι φιλοξενοι και ζεστοι. Τιμες λογικες. Το περιβαλλον φανταστικο. Εσυ μεσα στο σπιτι με αναμμενο το τζακι και εξω να χιονιζει.

Ασε φοβερο.

Παρε και μια ιστοσελιδα για να δεις το χωριο μου(Ζαγορα):

http://www.zagora.gr

 

 

 

ΡΕ!Ειμαστε συντοπιτες!!!Και εγω εχς καταγωγη απο τη Ζαγορα!!!!!!!!!!!

Πρεπει να ειναι γαματα τα Χριστουγεννα στη ζαγορα!!!(δεν εχω κανει ποτε μου εκει!!!)

ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΨΕΛΗ!!!!!!!!! http://www.tvxs.gr/v4012
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DeathAngel (18 Νοέ. 2004 , 10:30)

 

Που μένετε;

 

 

Ελληνικό γουάι?

Namaste!
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ δεν αγαπάω τα Χριστούγεννα..

Τα σημαντικότερα πρόσωπα της ζωής μου "έφυγαν" Χριστούγεννα με αποκορύφωμα τον παππού μου, ανήμερα των Χριστουγέννων....

 

GreekCharmed.......πέρασε ένας χρόνος που γράψαμε σχεδόν ίδια απάντηση....

 

Σήκω το κεφάλι, προχώρα. Τα δύσκολα είναι η καλύτερη προετοιμασία για να απολαύσεις με μεγαλύτερη χαρά τα όμορφα της ζωής σου.

 

Δεν σε έχουν μουτζώσει....Απλά δοκιμάζεσαι...

 

Εδώ είναι λίγο πιο δύσκολα τα πράγματα...Πολύ θα ήθελα να είχα μια κουβέρτα και να ξαπλώσω στον καναπέ και να μιζεριάσω με την ησυχία μου.....αλλά τα δίδυμα ξεσηκώνουν ήδη τον τόπο για στολίδια, αυτοκόλλητα στα παράθυρα..Άγιους Βασίληδες....και είναι αδύνατον να τους χαλάσεις χατήρι.....

 

Στο τέλος, με συνεπαίρνουν με το κέφι τους...και χαλαρώνω.......

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...