Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι στην τελευταία είμαι, οπότε το αφήνουμε όπως είναι?

Έχεις Cortana στο κινητό σου ???

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μου το είχε κάνει και εμένα κάποια στιγμή, του έκανα soft reset και το άφησα μετά ένα τέταρτο και έστρωσε.

Χίλια ευχαριστώ,ρε παιδιά έβαλα το νέο build,αυτό με το bug των night hours και μου βγάζει το εξής

 

THIS DEVICE HAS BEEN LOCKED FOR SECURITY REASONS.CONNECT YOUR PHONE TO A POWER SOURCE FOR AT LEAST TO HOURS AND THEN TRY AGAIN.

Το αντιμετωπίσατε εσείς???

Λέτε κανένας από τους φίλους μου να πήρε το IMEI της συσκευής μου και το δήλωσε ως κλεμμένο για να μου κάνει πλάκα.

Ή να το πάω στον Κότσο να το δουν ????

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εβαλα και εγω σε ένα 83Ο τα 1Οαρια και δεν αντεξα πανω απο 2 μερες. Ενταξει είναι ομορφα στο ματι αλλα για κυρια συσκευή δεν κανουν ακομα. Το mail, calendar πολύ αργα και με πολλα προβλήματα.

Τα ξηλωσα σημερα με το recovery tool αλλα αντιμετωπίζω το εξης πρόβλημα. Επιλεγω το αρχειο για restore και κολλαει στο 25% παντα. Βγαζει ένα μηνυμα ότι θα κανει παραπανω ωρα και αν συμφωνω κτλ αλλα οσες φορες και αν συμφωνησω τελικα στο τελος λεει ότι δεν μπορει να κανει επαναφορά απο το backup αρχειο και τελικα πρεπει να το στησω παλι απο την αρχη.....

 

Καμια ιδεα τι μπορει να φταιει και αν τελικα γινεται κατι να το σωσω;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εβαλα και εγω σε ένα 83Ο τα 1Οαρια και δεν αντεξα πανω απο 2 μερες. Ενταξει είναι ομορφα στο ματι αλλα για κυρια συσκευή δεν κανουν ακομα. Το mail, calendar πολύ αργα και με πολλα προβλήματα.

Τα ξηλωσα σημερα με το recovery tool αλλα αντιμετωπίζω το εξης πρόβλημα. Επιλεγω το αρχειο για restore και κολλαει στο 25% παντα. Βγαζει ένα μηνυμα ότι θα κανει παραπανω ωρα και αν συμφωνω κτλ αλλα οσες φορες και αν συμφωνησω τελικα στο τελος λεει ότι δεν μπορει να κανει επαναφορά απο το backup αρχειο και τελικα πρεπει να το στησω παλι απο την αρχη.....

 

Καμια ιδεα τι μπορει να φταιει και αν τελικα γινεται κατι να το σωσω;;

 

Έχεις κάνει επαλήθευση λογαριασμού στο κινητό σου ???

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορούμε να αλλάξουμε την προεπιλογή της κάμερας σε Microsoft camera αντί για Lumia camera;

Πως δεν μπορείς! Απο της ρυθμίσεις πας "φωτογραφία + κάμερα" και επιλέγεις "Microsoft κάμερα".

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας που είναι μήνα και πάνω σε windows 10 να γυρισε σε 8.1 να μας πει εκτυπώσεις; γιατί είναι λογικό κάποιο που έρχεται για λίγες μέρες να του μοιάζει κάτι ξενο..

 

 

 

Υ.γ. Για να βάλεις βασική την Microsoft cam. Σβησε την Lumia και μπαίνει μόνη της

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

σε ποια version βρισκόμαστε έχω περάσει τα 10 από την περασμένη Κυριακή και δεν έχω δει άλλη αναβάθμιση

αλήθεια πως βλέπουμε σε ποια version είμαστε;

Link to comment
Share on other sites

Πως δεν μπορείς! Απο της ρυθμίσεις πας "φωτογραφία + κάμερα" και επιλέγεις "Microsoft κάμερα".

 

 

 

 

Υ.γ. Για να βάλεις βασική την Microsoft cam. Σβησε την Lumia και μπαίνει μόνη της

 

Ξέρω από που αλλάζει αλλά δε μου δίνει αυτή την επιλογή. Δε μπορείς να το αλλάξεις. Το σκέφτηκα κι εγώ να τη σβήσω αλλά θα ήθελα να τις έχω και τις δύο αλλά να είναι προεπιλεγμένη η microsoft camera.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω από που αλλάζει αλλά δε μου δίνει αυτή την επιλογή. Δε μπορείς να το αλλάξεις. Το σκέφτηκα κι εγώ να τη σβήσω αλλά θα ήθελα να τις έχω και τις δύο αλλά να είναι προεπιλεγμένη η microsoft camera.

 

Δεν ξέρω σε εσένα γιατί δεν έχει αυτή την επιλογή, αλλά σε εμένα έχει πέντε επιλογές για να αλλάξω κάμερα. Τώρα έχω βάλει την Microsoft Lumia camera beta ως προεπιλογή.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω σε εσένα γιατί δεν έχει αυτή την επιλογή, αλλά σε εμένα έχει πέντε επιλογές για να αλλάξω κάμερα. Τώρα έχω βάλει την Microsoft Lumia camera beta ως προεπιλογή.

 

Ποια έκδοση έχεις περασμένη στο κινητό;

Γιατί τα παιδιά αναφέρονται στην preview των 10, την οποία έχω και εγώ και δεν δίνει την δυνατότητα για αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση έχεις περασμένη στο κινητό;

Γιατί τα παιδιά αναφέρονται στην preview των 10, την οποία έχω και εγώ και δεν δίνει την δυνατότητα για αλλαγή.

 

Ωπ, συγγνώμη φίλε μου. Εγώ ακόμη είμαι στην 8.1 και μάλλον για αυτό έχω ακόμα τις επιλογές για αλλαγή κάμερας.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ωπ, συγγνώμη φίλε μου. Εγώ ακόμη είμαι στην 8.1 και μάλλον για αυτό έχω ακόμα τις επιλογές για αλλαγή κάμερας.

Εμ λογικό! Κι εγώ έτσι τη πάτησα! Δεν διευκρίνισε ότι είναι στα 10!!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Εμ λογικό! Κι εγώ έτσι τη πάτησα! Δεν διευκρίνισε ότι είναι στα 10!!!!

 

Διαβάζουμε και λίγο τον τίτλο του νήματος......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμ λογικό! Κι εγώ έτσι τη πάτησα! Δεν διευκρίνισε ότι είναι στα 10!!!!

 

Φίλε μου αν δεν ήμουν στα 10 δε θα το έγραφα σε αυτο το thread.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζουμε και λίγο τον τίτλο του νήματος......

Τον διάβασα!!!

 

Φίλε μου αν δεν ήμουν στα 10 δε θα το έγραφα σε αυτο το

thread.

Γιατί λίγοι γράφουν σε λάθος thread; ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τον διάβασα!!!

 

 

Γιατί λίγοι γράφουν σε λάθος thread; ;)

 

Δηλαδή βρε evris, όταν αναφέρει κάποιος πρόβλημα στη συσκευή του στο νήμα του 930 εσύ του απαντάς για το 820????....:lol: :lol: :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή βρε evris, όταν αναφέρει κάποιος πρόβλημα στη συσκευή του στο νήμα του 930 εσύ του απαντάς για το 820????....:lol: :lol: :lol:

 

Είπαμε... Αλλά όχι και έτσι!!! ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πότε σταματάνε οι preview εκδόσεις και διατίθεται η τελική; Έχω διαβάσει για φθινόπωρο αλλά ρωτάω μήπως υπάρχει κάτι πιο συγκεκριμένο και δεν το πήρα χαμπάρι.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε πότε σταματάνε οι preview εκδόσεις και διατίθεται η τελική; Έχω διαβάσει για φθινόπωρο αλλά ρωτάω μήπως υπάρχει κάτι πιο συγκεκριμένο και δεν το πήρα χαμπάρι.

 

Κατά τον Οκτώβρη.

Link to comment
Share on other sites

Θα σου σπάσουν τα νεύρα. Υπάρχουν σημαντικα προβλήματα ακόμα όπως στο ξεκλείδωμα της οθόνης αργεί να εμφανιστεί η ώρα/ημ,με σημαντικότερο πρόβλημα η ενημέρωση εφαρμογών στο store. Θέλει τεράστια υπομονή το store. Υπάρχουν κ αλλα βέβαια αλλα δεν ενοχλούν τόσο
Link to comment
Share on other sites

έχει καποιος 10ρια για καιρο στο 535?

αξιζει να τα βαλω η θα μου σπασουν τα νευρα?

 

Απ'όσο γνωρίζω στις low end συσκευές δε δουλεύουν πολύ καλά. Καλύτερα να περιμένεις την επίσημη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...