Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έκανα και εγώ τα update, όντως το store ανοίγει σφαίρα αν και εμφανίζει για κλάσματα του δευτερολέπτου μια μπλε οθόνη δεν ξέρω αν στο κάνει και εσένα αυτό?Να κάνω μια ερώτηση στην εφαρμογή movies εμφανίζονται τα βίντεο της κάμερας και αν ναι πως?

 

Και μένα το κάνει στο Store αλλα ούτε second. Ανοίγει όντως σφαίρα.

Εμένα στην εφαρμογή. Movies φαίνονται όλα τα βίντεο κανονικά.και από SD.

 

Μια ερώτηση;όταν το βάλω οριζόντια τον edge ολα καλα με ζουμ και γενικότερα άμεση στο browsing.

Όταν είναι καθετα όρθιο το κινητό τα γράμματα ειναι τόσο μικρα που δεν βλέπεις τίποτα.Σε 1520 πάντα.

Υπάρχει κάποια ρύθμιση μα μεγαλώσω γραμματοσειρά;

Ευχαριστώ

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πήρε μια αναβάθμιση η Microsoft Camera. Είχε πεί ένας φίλος πιο πριν ότι δεν εμφανίζει γραμμές πλέον, αλλά πρόσεξα και ότι εφαρμόζει καλύτερα το rich capture από την lumia camera, και πλέον μπορούμε και να το ρυθμίσουμε, που δεν γινόταν πριν. Σε κανονικές φωτογραφίες αρχίζει και πλησιάζει πολύ την lumia camera και σκέφτομαι να την αλλάξω. Εάν δεν ήταν το κουμπί ακόμα "δεμένο" στην lumia camera θα το είχα αλλάξει.
SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Απο την χθεσινή αναβάθμιση του 535, το μόνο που βλέπω για την ώρα στραβό είναι το κουμπί του quiet hours στα notifications που αναβοσβήνει

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, αξιζει να αναβαθμισω ενα 520 που εχω σαν δευτερο? ή θα παιδευομαι αδικα, ....

ενα 630 που ειχα, δεν μου εκατσε καλα η αναβαθμιση πριν απο ενα μηνα περιπου και δεν γυρνουσε και στα 8.1, με το ζορι το εσωσα τοτε γιατι δεν ανοιγε καν...

τωρα ειναι πιο ετοιμα τα 10αρια? γιατι με τρωει το χερι μου παλι... :)

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν ήταν το κουμπί ακόμα "δεμένο" στην lumia camera θα το είχα αλλάξει.

 

Επιλέγεις εσύ αν δεν κάνω λάθος ποια θα είναι η κύρια εφαρμογή για τα πάντα, και για την κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Επιλέγεις εσύ αν δεν κάνω λάθος ποια θα είναι η κύρια εφαρμογή για τα πάντα, και για την κάμερα

 

Θεωρητικά ναι. Αλλά εγώ δεν μπορώ. Μου έχει μαυρισμένη την επιλογή στις ρυθμίσεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδες, αξιζει να αναβαθμισω ενα 520 που εχω σαν δευτερο? ή θα παιδευομαι αδικα, ....

ενα 630 που ειχα, δεν μου εκατσε καλα η αναβαθμιση πριν απο ενα μηνα περιπου και δεν γυρνουσε και στα 8.1, με το ζορι το εσωσα τοτε γιατι δεν ανοιγε καν...

τωρα ειναι πιο ετοιμα τα 10αρια? γιατι με τρωει το χερι μου παλι... :)

 

Άμα το έχεις για δεύτερο μη το σκέφτεσαι. Είναι πιο σταθερά. Απλά κάντα προσεκτικά μήπως και έχεις πάλι κανένα θέμα.

 

Κάτι άλλο. έχει ενεργοποιήσει κανένας το upload φωτογραφιών στο onedrive? Εγώ το έχω αλλά ανεβάζει συγκεκριμένες κάθε φορά, και όχι όλες.

Edited by AgelosMo
SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Για να ανοίγει το Microsoft camera με το κουμπί πρέπει να σβήσεις το Lumia camera και μετά ανοίγει το Microsoft

 

 

 

Για να ανεβάζει φωτογραφιες Στο OneDrive πρέπει να το ενεργοποιήσεις από την εφαρμογή OneDrive

 

Ανοίγοντας το χάμπουργκερ μενου και μετά το γρανάζι και ανέβασμα από την καμερα

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Για να ανοίγει το Microsoft camera με το κουμπί πρέπει να σβήσεις το Lumia camera και μετά ανοίγει το Microsoft

 

 

 

Για να ανεβάζει φωτογραφιες Στο OneDrive πρέπει να το ενεργοποιήσεις από την εφαρμογή OneDrive

 

Ανοίγοντας το χάμπουργκερ μενου και μετά το γρανάζι και ανέβασμα από την καμερα

 

δηλαδή πρέπει να πάρω πατάτες και κοακόλα για να ανεβάζω στο onedrive, δεν μπορώ με σκέτο ψωμάκι? :lol:

 

ξέρουμε περίπου κάθε πότε βγαίνει build μήπως και η επόμενη είναι πιο σταθερή?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να ανοίγει το Microsoft camera με το κουμπί πρέπει να σβήσεις το Lumia camera και μετά ανοίγει το Microsoft

 

 

 

Για να ανεβάζει φωτογραφιες Στο OneDrive πρέπει να το ενεργοποιήσεις από την εφαρμογή OneDrive

 

Ανοίγοντας το χάμπουργκερ μενου και μετά το γρανάζι και ανέβασμα από την καμερα

 

Αυτό με το onedrive το έχω κάνει αλλά τίποτα..! :/

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το onedrive το έχω κάνει αλλά τίποτα..! :/

 

Έχεις κάνει hard reset?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάνει hard reset?

 

Εννοείται.. 2-3 μέχρι στιγμής..

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το onedrive το έχω κάνει αλλά τίποτα..! :/

 

και εγω μια από τα ιδια , εδώ και πολύ καιρο δεν ανεβαινει τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο όταν ανακάλυψα ότι είναι εκεί από την προηγούμενη build δουλευει κανονικά και στο 920 & 1520

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο όταν ανακάλυψα ότι είναι εκεί από την προηγούμενη build δουλευει κανονικά και στο 920 & 1520

Εχεις κάνει hard reset? :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

...ξέρουμε περίπου κάθε πότε βγαίνει build μήπως και η επόμενη είναι πιο σταθερή?

 

...όπου νάναι βγαίνει...

...άν όχι σήμερα-αύριο, αρχές της άλλης βδομάδας...

Hate Me Now Bite Me Later
Link to comment
Share on other sites

...όπου νάναι βγαίνει...

...άν όχι σήμερα-αύριο, αρχές της άλλης βδομάδας...

 

Μακάρι να είναι έτσι...Έχεις καμιά πληροφορία ή το υποθέτεις? :)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτο σοβαρό bug. Απο την τελευταία έκδοση το 535 το τηλέφωνο όταν δέχεται κλήσεις μια στις τόσες μένει σε μαύρη οθόνη και θέλει restart. το κάνει σε άλλον;

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Πρώτο σοβαρό bug. Απο την τελευταία έκδοση το 535 το τηλέφωνο όταν δέχεται κλήσεις μια στις τόσες μένει σε μαύρη οθόνη και θέλει restart. το κάνει σε άλλον;

 

Κάνε hard reset, σε εμενα δεν το παρουσιάζει...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS έχω το 435 πήγα να βάλω τα Windows 10 technical preview (Insider Program) και δεν ανοίγει βγάζει τα γρανάζια και μετά κλείνει η μπαταρία ήταν φουλ πριν το κάνω το φόρτιζα . Επίσης δεν γίνεται ούτε hard reset. Καμία βοήθεια ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά SOS έχω το 435 πήγα να βάλω τα Windows 10 technical preview (Insider Program) και δεν ανοίγει βγάζει τα γρανάζια και μετά κλείνει η μπαταρία ήταν φουλ πριν το κάνω το φόρτιζα . Επίσης δεν γίνεται ούτε hard reset. Καμία βοήθεια ?

 

Κατέβασε το Windows Phone Recovery Tool και ακολούθησε τις οδηγίες που αναφέρονται στον οδηγό Διαδικασία Επαναφοράς Lumia από την Developer Preview. Είναι ακριβώς ίδια η διαδικασία και για την Technical Preview.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το Windows Phone Recovery Tool και ακολούθησε τις οδηγίες που αναφέρονται στον οδηγό Διαδικασία Επαναφοράς Lumia από την Developer Preview. Είναι ακριβώς ίδια η διαδικασία και για την Technical Preview.

Ευχαριστώ φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

...μέσα απ' το Ρέντμοντ...

Μήπως σε είπαν πότε έρχονται και επίσημα; ;)

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Μήπως σε είπαν πότε έρχονται και επίσημα; ;)

 

Έρχονται επίσημα το φθινόπωρο, τον Οκτώβριο νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...