Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξέρω αλλά κάτι παθαίνω όταν διαβάζω από ορισμένους ότι το Lumia 950 είναι καλό για δεύτερο!!! πως γίνεται να υποβιβάζεις κάτι χωρίς καν να το έχεις στα χέρια σου και χωρίς το τελικό OS;;; οκ αν είναι για πέταμα γιατί δεν παίρνετε ναυαρχίδες Android να παρακαλατε για καμία αναβάθμιση μετά από 1,5 χρόνο και να κλαίτε μετά ότι είναι παλιό και κολλάει.

ποσα android του 2013 θα παρουν αναβαθμιση το 2016;;;:lol::lol::lol:

 

Τα 2 δικά μου σχόλια διάβασες, αλλά μπερδεύτηκες... :rolleyes: Είπα ότι το 820, με τα 10άρια, είναι καλό, αλλά για 2ο.

 

Το 950 ήταν και είναι ανέτοιμο, δεν ξέρω αν έχει διορθώσει όλα τα "κουσούρια" του η Microsoft, τώρα που γράφω.

 

Για τη 1 ερώτησή σου, θα σου απαντήσω με ερώτηση. Πώς γίνεται να βγάζεις τελείως ανέτοιμο το προϊόν σου (που υποτίθεται θέλεις να σε "σώσει") και με αυτή την τιμολόγηση;....

 

Τέλος, καμία ναυαρχίδα, με κανένα OS, δεν αξίζει τις τιμολογήσεις που βλέπουμε. Προσωπική άποψη.

 

Όσο για το αν θα πάμε, η Microsoft "σπρώχνει" προς τα εκεί... Και αυτό στο γράφει κάποιος που παίρνει smartphones με WP, από τα 7...

 

Βρε παιδιά πως διαγραφούμε "σκουπίδια" από διαγραμμένες εφαρμογές? Εμφανίζονται ως κενά εικονίδια και δεν γίνεται απεγκατάσταση με κανένα θεό!!! Και γενικότερα πως κάνουμε έναν γενικό καθαρισμό σε όλο το σύστημα?

 

Soft reset. Δε χάνεις απολύτως τίποτα από τα δεδομένα ή τις ρυθμίσεις σου, πέρα από ώρα και ημερομηνία.

 

Με ανοιχτό το smartphone σου, πατάς ταυτόχρονα Μείωση Έντασης + Πλήκτρο Κλειδώματος και τα κρατάς πατημένα μέχρι να σβήσει και να εμφανιστεί το logo της Microsoft ή της Nokia. Μόλις εμφανιστεί το συγκεκριμένο logo, τα αφήνεις και περιμένεις. Αν το έκανες σωστά, θα έχει αλλάξει η ημερομηνία και η ώρα.

 

Για την τιμή συμφωνώ πως είναι τσουχτερή έως απαράδεκτη αλλά μιλάμε για πρωτοεμφανιζόμενη συσκευή. Και ο ανταγωνισμός εκεί κυμαίνεται (το πρώτο χρονικό διάστημα). Με λίγη υπομονή, η τιμή θα "λογικευτεί".

 

Το ότι είναι πρωτοεμφανιζόμενη συσκευή, δεν τη δικαιολογεί. Ένα από τα σωσίβια της Microsoft είναι. Μόνο που ο ανταγωνισμός είναι "ολοκληρωμένος", όσον αφορά τα smartphones.

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα 2 δικά μου σχόλια διάβασες, αλλά μπερδεύτηκες... :rolleyes: Είπα ότι το 820, με τα 10άρια, είναι καλό, αλλά για 2ο.

 

Το 950 ήταν και είναι ανέτοιμο, δεν ξέρω αν έχει διορθώσει όλα τα "κουσούρια" του η Microsoft, τώρα που γράφω.

 

Για τη 1 ερώτησή σου, θα σου απαντήσω με ερώτηση. Πώς γίνεται να βγάζεις τελείως ανέτοιμο το προϊόν σου (που υποτίθεται θέλεις να σε "σώσει") και με αυτή την τιμολόγηση;....

 

Τέλος, καμία ναυαρχίδα, με κανένα OS, δεν αξίζει τις τιμολογήσεις που βλέπουμε. Προσωπική άποψη.

 

Όσο για το αν θα πάμε, η Microsoft "σπρώχνει" προς τα εκεί... Και αυτό στο γράφει κάποιος που παίρνει smartphones με WP, από τα 7...

 

 

 

Soft reset. Δε χάνεις απολύτως τίποτα από τα δεδομένα ή τις ρυθμίσεις σου, πέρα από ώρα και ημερομηνία.

 

Με ανοιχτό το smartphone σου, πατάς ταυτόχρονα Μείωση Έντασης + Πλήκτρο Κλειδώματος και τα κρατάς πατημένα μέχρι να σβήσει και να εμφανιστεί το logo της Microsoft ή της Nokia. Μόλις εμφανιστεί το συγκεκριμένο logo, τα αφήνεις και περιμένεις. Αν το έκανες σωστά, θα έχει αλλάξει η ημερομηνία και η ώρα.

 

 

 

Το ότι είναι πρωτοεμφανιζόμενη συσκευή, δεν τη δικαιολογεί. Ένα από τα σωσίβια της Microsoft είναι. Μόνο που ο ανταγωνισμός είναι "ολοκληρωμένος", όσον αφορά τα smartphones.

 

όχι δεν αναφέρομαι σε σένα συγκεκριμένα γιατι και πολλοί άλλοι έχουν πάρει φτυάρια να το ταψουν. αλλά αφού έχουν μπει όλοι στην διαδικασία να συγκρίνουν το 950 και το win10 με αλλά OS και ναυαρχίδες γιατί δεν βλέπουν τι κάνει Apple,βγάζει το iPhone 5 (με τιμή βόμβα) και μετά από 6 μήνες βλέπουν ότι και του λείπει και προσθέτουν κάτι και το βαφτίζει 5S! το ίδιο και με το IOS! αρα δεν νομίζω να μας έχει δουλέψει η Microsoft παραπάνω από άλλες εταιρείες.

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν αναφέρομαι σε σένα συγκεκριμένα γιατι και πολλοί άλλοι έχουν πάρει φτυάρια να το ταψουν. αλλά αφού έχουν μπει όλοι στην διαδικασία να συγκρίνουν το 950 και το win10 με αλλά OS και ναυαρχίδες γιατί δεν βλέπουν τι κάνει Apple,βγάζει το iPhone 5 (με τιμή βόμβα) και μετά από 6 μήνες βλέπουν ότι και του λείπει και προσθέτουν κάτι και το βαφτίζει 5S! το ίδιο και με το IOS! αρα δεν νομίζω να μας έχει δουλέψει η Microsoft παραπάνω από άλλες εταιρείες.

 

Καλημέρα, νομίζω πως εσύ τώρα συγκρίνεις δυο λειτουργικά που απέχουν παρασάγγας, τουλάχιστον στο θέμα της αποδοχής από τον κόσμο από το μερίδιο αγοράς αλλά και από υποστήριξη εφαρμογών, ποιοτικών. Δεν είχα ποτέ Apple, αλλά δεν μπορεί να συγκριθεί η συγκεκριμένη εταιρία. Πάντως η Microsoft έκανε πατάτα και στο τηλέφωνο και με το λειτουργικό στο χρόνο που επέλεξε να τα βγάλει, φυσικά γνώμες είναι αυτές καθαρά υποκειμενικές και τίποτα άλλο. Πάντως να ξέρετε πως έχει χάσει πολλούς που θα ήθελαν να πάνε στα Windows, και δεν πάνε λόγω των προβλημάτων των παρουσιάσεων και της τιμής φυσικά που θεωρούν ότι δεν αξίζει με τίποτα για μετάβαση.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν αναφέρομαι σε σένα συγκεκριμένα γιατι και πολλοί άλλοι έχουν πάρει φτυάρια να το ταψουν. αλλά αφού έχουν μπει όλοι στην διαδικασία να συγκρίνουν το 950 και το win10 με αλλά OS και ναυαρχίδες γιατί δεν βλέπουν τι κάνει Apple,βγάζει το iPhone 5 (με τιμή βόμβα) και μετά από 6 μήνες βλέπουν ότι και του λείπει και προσθέτουν κάτι και το βαφτίζει 5S! το ίδιο και με το IOS! αρα δεν νομίζω να μας έχει δουλέψει η Microsoft παραπάνω από άλλες εταιρείες.

 

Το ίδιο κάνουν όλες οι εταιρείες, βγάζουν ένα μοντέλο και την επόμενη χρονιά το επόμενο. Το ίδιο γίνεται και στα λειτουργικά.

Και η Google έβγαλε το Nexus 6 και τώρα πήγε στο 6p ενώ από τη lollipop πήγε στη marsmallow. Και η MSFT τώρα θα πάει θα πάει στο 650 που θα είναι καλύτερο (?) από το 640, οπότε που είναι η διαφορά;

Και το "δούλεμα" πού ακριβώς είναι; Στη διάθεση νέων συσκευών ή στο νέο OS/χρόνο; Γιατί οι συσκευές που ανήκουν στον κατασκευαστή (Google - Nexus, MSFT - WP, Apple - iPhone) παίρνουν ενημερώσεις για πολύ καιρό (το i5 που αναφέρεις πήρε το τελευταίο iOS 9)

 

Ας είμαστε αντικειμενικοί, τα Windows 10 βγήκαν τουλάχιστον ως RC στα 950/XL και με το να πετάμε σπόντες στους άλλους, δεν κάνει τα WP καλύτερα, ούτε θα φτιάξουν όλα τα πρόβλημα. Προς το παρόν, είμαστε μια ανάσα πριν την RTM στις υπόλοιπες συσκευές ενώ οι χρήστες 550/950 παλεύουν με το χειρότερο λειτουργικό που έχει ίσως διατεθεί στο ευρύ κοινό (μετά τη lollipop), αυτή είναι η αλήθεια και την επιβεβαιώνουν ακόμα και τα fanboys της MSFT.

 

Το κλείνω εδώ, όμως, γιατί δεν φαίνεται για έχει καμία αξία η όλη η συζήτηση.

On topic; ξέρουμε πότε θα διατεθεί νέο έκδοση; Φήμες λένε ότι θα πάρουμε τη Redstone κατευθείαν :p

Edited by ParafronGR

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Το ότι είναι πρωτοεμφανιζόμενη συσκευή, δεν τη δικαιολογεί. Ένα από τα σωσίβια της Microsoft είναι. Μόνο που ο ανταγωνισμός είναι "ολοκληρωμένος", όσον αφορά τα smartphones.

 

Κι ομως, την δικαιολογεί γιατί όλοι ξεκινάνε από ψηλά. Το s6 αν θυμάμαι ξεκίνησε απο 800€. Τώρα, 6 μήνες μετά, είναι στα 530 το edge και 430 το απλο. Επίσης, πόσο ξεκίνησε το 930 και που πήγε λίγους μήνες μετά.

Στο ότι ξεκίνησε ανέτοιμο ειναι γεγονός. Έπρεπε να ξεκίνησε με 8.1 ή να περιμένει λίγο ώστε να ξεκινήσει έτοιμο. Προφανώς ήθελε να προλάβει τις γιορτές. Πάντως οι χρήστες w10 to αναφέρουν πως η κατάσταση ειναι πολύ καλή.

Υ.Γ. Πολύ πιο ανέτοιμο ήταν το Ν9 με meego (και παρομοια τιμή) αλλά περιέργως δεν χάλασε κανέναν.... Αυτο μάλιστα εγκαταλείφθηκε....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κι ομως, την δικαιολογεί γιατί όλοι ξεκινάνε από ψηλά. Το s6 αν θυμάμαι ξεκίνησε απο 800€. Τώρα, 6 μήνες μετά, είναι στα 530 το edge και 430 το απλο. Επίσης, πόσο ξεκίνησε το 930 και που πήγε λίγους μήνες μετά.

Στο ότι ξεκίνησε ανέτοιμο ειναι γεγονός. Έπρεπε να ξεκίνησε με 8.1 ή να περιμένει λίγο ώστε να ξεκινήσει έτοιμο. Προφανώς ήθελε να προλάβει τις γιορτές. Πάντως οι χρήστες w10 to αναφέρουν πως η κατάσταση ειναι πολύ καλή.

Υ.Γ. Πολύ πιο ανέτοιμο ήταν το Ν9 με meego (και παρομοια τιμή) αλλά περιέργως δεν χάλασε κανέναν.... Αυτο μάλιστα εγκαταλείφθηκε....

 

Η Samsung, όμως, έχει και μεγάλο μερίδιο αγοράς. Δεν ψυχορραγεί... Μπορεί να είναι καλή, αλλά κάτι λείπει... Όπως πάντα, με τα OS της Microsoft... Και για 700€+, δεν έπρεπε να λείπει τίποτα.... Το 930 είχε "έρθει" με 8.1, όμως. Και όχι beta.

 

"Κι όμως, τη δικαιολογεί, γιατί όλοι ξεκινάνε από ψηλά". Αυτό είναι ένα από τα μεγαλύτερα λάθη, που δεν κάνει μόνο η Microsoft. Επίσης, επειδή κάνουν όλοι το ίδιο λάθος (thanks Apple :down: ), δεν το κάνει αυτόματα και σωστό.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Εβαλα πλεον την sim μου στο 830 που εχει εδω και καιρο WP10 (insider προφανως) αφου ειδα οτι και με την τελευταια εκδοση ειναι σταθερο.

Ομως παρατηρησα κατι που, προσωπικα, με ενοχλει κι αναρωτιεμαι αν γινεται να απενεργοποιηθει.

 

Ειδα πως στο messaging εχει integrated και το Skype, το οποιο και περιλαμβανει ακομα και το msn messenger.

Αυτο ειναι καπως ενοχλητικο καθως με καθε μηνυμα σε chat βαραει και ειδοποιηση στο κινητο.

Ε σε ενα chat καποιων λεπτων ειναι εκνευριστικο να χτυπαει για καμια 100αρια μηνυματα.

 

Ξερει κανεις αν γινεται να απεμπλακει το sms απο το Skype?

Link to comment
Share on other sites

τελικά θα ακολουθήσουν και αλλά preview η θα τελειοποιήσουν την 36 και αυτό θα πάρουμε σαν τελικό win10;
Link to comment
Share on other sites

τελικά θα ακολουθήσουν και αλλά preview η θα τελειοποιήσουν την 36 και αυτό θα πάρουμε σαν τελικό win10;

 

Αυτό που νομίζω ότι θα γίνει είναι ότι θα δώσουν άλλη μια μετά την 36 (δηλ την 10586.ΧΧ) και μετά θα πάνε στην πρώτη beta redstone, (δηλ τα 10αρια με βελτιώσεις στις δυνατότητες)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που νομίζω ότι θα γίνει είναι ότι θα δώσουν άλλη μια μετά την 36 (δηλ την 10586.ΧΧ) και μετά θα πάνε στην πρώτη beta redstone, (δηλ τα 10αρια με βελτιώσεις στις δυνατότητες)

 

θα έχει πολύ πλάκα να πάμε από preview σε beta.....και μετά σε διορθωτικές ενημέρωσης!:p

Link to comment
Share on other sites

Η Samsung, όμως, έχει και μεγάλο μερίδιο αγοράς. Δεν ψυχορραγεί... Μπορεί να είναι καλή, αλλά κάτι λείπει... Όπως πάντα, με τα OS της Microsoft... Και για 700€+, δεν έπρεπε να λείπει τίποτα.... Το 930 είχε "έρθει" με 8.1, όμως. Και όχι beta.

 

"Κι όμως, τη δικαιολογεί, γιατί όλοι ξεκινάνε από ψηλά". Αυτό είναι ένα από τα μεγαλύτερα λάθη, που δεν κάνει μόνο η Microsoft. Επίσης, επειδή κάνουν όλοι το ίδιο λάθος (thanks Apple :down: ), δεν το κάνει αυτόματα και σωστό.

 

Δεν είπα ότι είναι σωστό. Ειναι ομως σύνηθες φαινόμενο να θέλουν οι εταιρίες να εκμεταλλευτούν την δίψα του καταναλωτή και να του τα πάρουν χοντρά τον πρώτο καιρό πωλήσεων ενός νέου προϊόντος. Μπορεί να μη μας αρέσει αλκα έτσι συμβαίνει. Και μήπως ξέρεις πόσο ξεκίνησε το g4 και που έφτασε. Και δεν νομίζω η LG να είναι"οδηγός".... Το ίδιο δεν έκανε και η νοκια (πχ 600+ το Ν95)

Υ.Γ. Αν δεις στο σχετικό θέμα, στο Amazon Ιταλίας το xl 597 με μεταφορικα και με το dock......;)

Ομαλοποιείται η κατάσταση κι ας θέλουν εδώ να μας γδέρνουν (κλασικά)

http://i.imgur.com/2RexysB.png

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα ότι είναι σωστό. Ειναι ομως σύνηθες φαινόμενο να θέλουν οι εταιρίες να εκμεταλλευτούν την δίψα του καταναλωτή και να του τα πάρουν χοντρά τον πρώτο καιρό πωλήσεων ενός νέου προϊόντος. Μπορεί να μη μας αρέσει αλκα έτσι συμβαίνει. Και μήπως ξέρεις πόσο ξεκίνησε το g4 και που έφτασε. Και δεν νομίζω η LG να είναι"οδηγός".... Το ίδιο δεν έκανε και η νοκια (πχ 600+ το Ν95)

Υ.Γ. Αν δεις στο σχετικό θέμα, στο Amazon Ιταλίας το xl 597 με μεταφορικα και με το dock......;)

Ομαλοποιείται η κατάσταση κι ας θέλουν εδώ να μας γδέρνουν (κλασικά)

http://i.imgur.com/2RexysB.png

 

Για το G4 δε γνωρίζω, αλλά είμαι σίγουρος ότι στις μεγάλες αλυσίδες, θα είναι ακόμα απλησίαστο. Ότι δεν ειναι οδηγός δεν είναι, αλλά δεν είναι και Microsoft. :p

 

Και η Nokia τότε, *********** με τις τιμές της. Θυμάμαι που κάθε φορά που ήμουν σε κατάστημα με κινητά, πάντα θα κοιτούσα το N97 (αυτό με το slide-down landscape πληκτρολόγιο). Ποτέ δεν το πήρα.

 

P.S.: Δηλαδή, αν έχω χρεωστική, το παίρνω σε αυτή την τιμή, χωρίς μεταφορικά;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Για το G4 δε γνωρίζω, αλλά είμαι σίγουρος ότι στις μεγάλες αλυσίδες, θα είναι ακόμα απλησίαστο. Ότι δεν ειναι οδηγός δεν είναι, αλλά δεν είναι και Microsoft. :p

 

Και η Nokia τότε, *********** με τις τιμές της. Θυμάμαι που κάθε φορά που ήμουν σε κατάστημα με κινητά, πάντα θα κοιτούσα το N97 (αυτό με το slide-down landscape πληκτρολόγιο). Ποτέ δεν το πήρα.

 

P.S.: Δηλαδή, αν έχω χρεωστική, το παίρνω σε αυτή την τιμή, χωρίς μεταφορικά;

 

Καλύτερα να μπεις στο νήμα του 950xl και να τα πεις με το παιδί που το πήρε. Εδώ είμαστε και off......

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μπεις στο νήμα του 950xl και να τα πεις με το παιδί που το πήρε. Εδώ είμαστε και off......

 

Αφού σου έγραψα το προηγούμενο post, μπήκα στο συγκεκριμένο νήμα. Εδώ ακόμα 740.... Thanks, Έλληνες "επιχειρηματίες"... :down:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ να επανέλθουμε στο θέμα μας! Οι τιμολογιακές πολιτικές των επιχειρήσεων δεν έχουν καμία σχέση με την έκδοση του λειτουργικού που σχολιάζουμε στο παρόν θέμα.

 

 

Χρειαζεται να κανω setap as new τα windows10 που περασα σε lumia 730 με insider???

Κάποιοι επαναφέρουν το back up τους από τα 8.1 και κάποιοι στήνουν τη συσκευή από την αρχή. Είναι στο χέρι σου τι θα επιλέξεις. Προσωπικά μιας και πρόκειται για καινούριο-διαφορετικό λειτουργικό από τα 8.1 έστησα τη συσκευή μου από την αρχή, χωρίς δηλαδή να επαναφέρω προηγούμενο back up, μιας και κάποιες εφαρμογές των 8.1 που θα επανέλθουν με τo back up ενδεχομένως να μην υποστηρίζονται από τα W10M.

Edited by niotheros
Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ να επανέλθουμε στο θέμα μας! Οι τιμολογιακές πολιτικές των επιχειρήσεων δεν έχουν καμία σχέση με την έκδοση του λειτουργικού που σχολιάζουμε στο παρόν θέμα.

 

Sorry, niotheros... :O

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

σκεφτόμουνα να περάσω το win10 preview στο δικό μου Lumia 735. απλά θα ήθελα να ξέρω αν θα έχω θέματα στις βασικές λειτουργίες. π.χ. τηλέφωνο,μηνύματα, κάμερα κτλ πριν προχωρήσω στην αναβαθμιση.

αν μπορεί κάποιος ας δώσει καμία συμβουλή. αλλιώς να ξέρω να κάτσω στα αυγά μου με τα 8,1.

Link to comment
Share on other sites

σκεφτόμουνα να περάσω το win10 preview στο δικό μου Lumia 735. απλά θα ήθελα να ξέρω αν θα έχω θέματα στις βασικές λειτουργίες. π.χ. τηλέφωνο,μηνύματα, κάμερα κτλ πριν προχωρήσω στην αναβαθμιση.

αν μπορεί κάποιος ας δώσει καμία συμβουλή. αλλιώς να ξέρω να κάτσω στα αυγά μου με τα 8,1.

Φιλε πριν κανα 5ωρο την εκανα εγω σε lumia 730 προς το παρων ολα αψογα. Δεν εχω προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

σκεφτόμουνα να περάσω το win10 preview στο δικό μου Lumia 735. απλά θα ήθελα να ξέρω αν θα έχω θέματα στις βασικές λειτουργίες. π.χ. τηλέφωνο,μηνύματα, κάμερα κτλ πριν προχωρήσω στην αναβαθμιση.

 

αν μπορεί κάποιος ας δώσει καμία συμβουλή. αλλιώς να ξέρω να κάτσω στα αυγά μου με τα 8,1.

 

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα στις βασικές λειτουργίες, το λειτουργικό έχει φτάσει σε ένα πολύ καλό επίπεδο πλέον.

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Φιλε πριν κανα 5ωρο την εκανα εγω σε lumia 730 προς το παρων ολα αψογα. Δεν εχω προβλημα.

 

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα στις βασικές λειτουργίες, το λειτουργικό έχει φτάσει σε ένα πολύ καλό επίπεδο πλέον.

 

ευχαριστω λεω να το βαλω μπρος....:thanks:

Link to comment
Share on other sites

τελικά θα ακολουθήσουν και αλλά preview η θα τελειοποιήσουν την 36 και αυτό θα πάρουμε σαν τελικό win10;

 

Σύμφωνα με σημερινές αναφορές η επόμενη έκδοση θα είναι η 11082 και θα είναι διαθέσιμη τις πρώτες μερές του νέου έτους. Και κατά πάσα πιθανότητα αυτή η έκδοση θα φέρει και νέες λειτουργίες.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με σημερινές αναφορές η επόμενη έκδοση θα είναι η 11082 και θα είναι διαθέσιμη τις πρώτες μερές του νέου έτους. Και κατά πάσα πιθανότητα αυτή η έκδοση θα φέρει και νέες λειτουργίες.

 

 

Το θέμα είναι με ποιο build θα δοθεί η επίσημη, και αν αξίζει η μετάβαση στα 10ρια τώρα. Γιατί αν έχουμε νέο build όπως το 11082, κατά πάσα πιθανότητα δεν θα είναι σταθερό.

Εσύ που τα έχεις περάσει είναι αρκετά σταθερά; Είμαι στο τσακ να τα περάσω. Το double tap λειτουργεί ή ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με σημερινές αναφορές η επόμενη έκδοση θα είναι η 11082 και θα είναι διαθέσιμη τις πρώτες μερές του νέου έτους. Και κατά πάσα πιθανότητα αυτή η έκδοση θα φέρει και νέες λειτουργίες.

 

Μιλάς με γρίφους γέροντα.....

Ποιες λειτουργίες? Όσο κι αν κρατήθηκα, ΠΣΚ θα έχω ελεύθερο χρόνο και με τρώει έντονα το χέρι μου....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με σημερινές αναφορές η επόμενη έκδοση θα είναι η 11082 και θα είναι διαθέσιμη τις πρώτες μερές του νέου έτους. Και κατά πάσα πιθανότητα αυτή η έκδοση θα φέρει και νέες λειτουργίες.

 

Tp θα ειναι η 11082; Γιατί κάπου εκεί λένε ότι θα έρθει και η official για τα υπόλοιπα Lumia! :confused:

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...