Jump to content

Microsoft Windows 10


dimitris44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οχι,εκτός αν τα έχεις στο cloud οπότε όπου βάζεις τον λογαριασμό σου θα έχεις τα ίδια αρχεία.

Ναι, τα έχω όλα αποθηκευμένα στο «σύννεφο» της Microsoft. Αγοράζω και κάθε χρόνο την ετήσια συνδρομή του office.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τα έχω όλα αποθηκευμένα στο «σύννεφο» της Microsoft. Αγοράζω και κάθε χρόνο την ετήσια συνδρομή του office.

Αυτό με το Office με ενδιαφέρει, μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες;

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το Office με ενδιαφέρει, μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες;

Αγοράζω κάθε χρόνο το office 365 (69€). Έχω τις επαφές μου στη Google και στον outlook λογαριασμό μου στις επαφές βάζω το gmail μου οπότε μπορώ να προσθέσω ή να επεξεργαστώ οποιαδήποτε επαφή είτε από υπολογιστή, είτε από android smartphone. Χρησιμοποιώ τα excel, onenote, word για να αποθηκεύσω διάφορα της δουλειάς μου ή προσωπικά μου και επειδή έχω το office 365, μπορώ να έχω πρόσβαση από οπουδήποτε και εννοείται και από το android κινητό μου. Τις φωτογραφίες μου επίσης έχω βάλει να συγχρονίζονται με το onedrive οπότε και εκεί μπορώ να έχω πρόσβαση (εννοείται με τον κωδικό στο outlook) από όπου θέλω. Γι'αυτό και ρώτησα σε περίπτωση που θελήσω να αλλάξω υπολογιστή, βάζοντας στο νέο pc τον outlook password θα έχω όλα τα αρχεία μου;

Link to comment
Share on other sites

Αγοράζω κάθε χρόνο το office 365 (69€). Έχω τις επαφές μου στη Google και στον outlook λογαριασμό μου στις επαφές βάζω το gmail μου οπότε μπορώ να προσθέσω ή να επεξεργαστώ οποιαδήποτε επαφή είτε από υπολογιστή, είτε από android smartphone. Χρησιμοποιώ τα excel, onenote, word για να αποθηκεύσω διάφορα της δουλειάς μου ή προσωπικά μου και επειδή έχω το office 365, μπορώ να έχω πρόσβαση από οπουδήποτε και εννοείται και από το android κινητό μου. Τις φωτογραφίες μου επίσης έχω βάλει να συγχρονίζονται με το onedrive οπότε και εκεί μπορώ να έχω πρόσβαση (εννοείται με τον κωδικό στο outlook) από όπου θέλω. Γι'αυτό και ρώτησα σε περίπτωση που θελήσω να αλλάξω υπολογιστή, βάζοντας στο νέο pc τον outlook password θα έχω όλα τα αρχεία μου;
Εγώ δεν βλέπω γιατί πρέπει να δίνεις 69€/χρόνο για όλα αυτά όταν όλα όσα είπες γίνονται άνετα και δωρεάν.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν βλέπω γιατί πρέπει να δίνεις 69€/χρόνο για όλα αυτά όταν όλα όσα είπες γίνονται άνετα και δωρεάν.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Γεγονός είναι ότι με προβληματίζει και μένα λίγο αυτό το ετήσιο «χαράτσι». Όταν λες δωρεάν εννοείς να τα μεταφέρω στα αντίστοιχα της Google (υπολογιστικά φύλλα, έγγραφα κα) ή κάτι άλλο; Από υπολογιστή βέβαια θα έχω πρόσβαση μέσω του chrome. Αυτό που με κρατάει επίσης στην ετήσια συνδρομή είναι και το 1 TB αποθηκευτικού χώρου που μου δίνει η microsoft.

Link to comment
Share on other sites

Γεγονός είναι ότι με προβληματίζει και μένα λίγο αυτό το ετήσιο «χαράτσι». Όταν λες δωρεάν εννοείς να τα μεταφέρω στα αντίστοιχα της Google (υπολογιστικά φύλλα, έγγραφα κα) ή κάτι άλλο; Από υπολογιστή βέβαια θα έχω πρόσβαση μέσω του chrome. Αυτό που με κρατάει επίσης στην ετήσια συνδρομή είναι και το 1 TB αποθηκευτικού χώρου που μου δίνει η microsoft.
Υπάρχει και ο θείος
Link to comment
Share on other sites

Γεγονός είναι ότι με προβληματίζει και μένα λίγο αυτό το ετήσιο «χαράτσι». Όταν λες δωρεάν εννοείς να τα μεταφέρω στα αντίστοιχα της Google (υπολογιστικά φύλλα, έγγραφα κα) ή κάτι άλλο; Από υπολογιστή βέβαια θα έχω πρόσβαση μέσω του chrome. Αυτό που με κρατάει επίσης στην ετήσια συνδρομή είναι και το 1 TB αποθηκευτικού χώρου που μου δίνει η microsoft.

 

Εγώ αγόρασα πριν ένα χρόνο μια lifetime άδεια office 365 από το eBay με 5€. Μέχρι τώρα όλα κομπλέ.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ο θείος δεν σου δίνει 1TB cloud storage με desktop και mobile client και συγχρονισμό σε πραγματικό χρόνο...

 

αν μπορεις να εμπιστευτεις τα αρχεια που βαζεις στο cloud τοτε καλος ειναι καλη προσφορα

Link to comment
Share on other sites

Windows 10 October 2018 Update: Η Microsoft απέσυρε την έκδοση που διέγραφε αρχεία μετά την αναβάθμιση.

 

Οι αναφορές ορισμένων χρηστών ότι το*Windows 10 October 2018 Update*διέγραψε τα αρχεία τους θορύβησε τη Microsoft, η οποία αποφάσισε να αποσύρει το συγκεκριμένο αρχείο από τα downloads στην ιστοσελίδα της. Αυτή τη στιγμή είναι διαθέσιμη μόνο η παλαιότερη έκδοση του October Update (version 1803) και συνοδεύεται από το μήνυμα που ακολουθεί:

 

"Σταματήσαμε τη διανομή του Windows 10 October 2018 Update (version 1809) για όλους τους χρήστες έως ότου διερευνήσουμε τις αναφορές ορισμένων χρηστών που έχασαν κάποια από τα αρχεία τους μετά την αναβάθμιση."

 

Εάν δεν έχετε εγκαταστήσει τη συγκεκριμένη έκδοση θα χρειαστεί να κάνετε υπομονή μερικές ημέρες έως ότου λυθεί το πρόβλημα. Στην περίπτωση που προλάβατε να την εγκαταστήσετε, καλό θα είναι να ρίξετε μια πιο προσεκτική ματιά στα αρχεία σας και να βεβαιωθείτε ότι παρέμειναν στη θέση τους.

 

https://www.engadget.com/2018/10/06/windows-10-october-update-delete-pulled/?guccounter=1

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τα Windows 10 σε κάθε update που θέλω να κάνω. Όταν τα περνάω λοιπόν και τρέχουν όλα κομπλέ μετά από λίγο αναβοσβήνει η οθόνη μια δυο φορές και μετά νεκρωνουν όλα και εμφανίζεται μαύρη οθόνη ενώ ο υπολογιστής λειτουργεί αλλά τπτ. Κάνω επανεκκίνηση τπτ, εφαρμόζω τρόπους που γίνονται στην αρχή ενώ μπουταρει το pc και πάλι αυτή η γκρίζα οθόνη. Έτσι αναγκαστικά έχω πάλι τα 7. Το πήγα στα irepair μου λένε λειτουργικά μέσα από τα bios είναι όλα καλά. Άλλοι μου λένε οι drivers της κάρτας γραφικών έχει θέμα που αυτό πιστεύω κι εγώ. Το μηχάνημα είναι turbox cardio 2009-10. Τι να κάνω ρε παιδιά? Θέλω να έχω τα 10. Άραγε μπορώ να αναβαθμίσω τους drivers από κάποιο site για download? Edited by tomco1984
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς ούτε κι εγώ είδα να λείπουν αρχεία.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τα Windows 10 σε κάθε update που θέλω να κάνω. Όταν τα περνάω λοιπόν και τρέχουν όλα κομπλέ μετά από λίγο αναβοσβήνει η οθόνη μια δυο φορές και μετά νεκρωνουν όλα και εμφανίζεται μαύρη οθόνη ενώ ο υπολογιστής λειτουργεί αλλά τπτ. Κάνω επανεκκίνηση τπτ, εφαρμόζω τρόπους που γίνονται στην αρχή ενώ μπουταρει το pc και πάλι αυτή η γκρίζα οθόνη. Έτσι αναγκαστικά έχω πάλι τα 7. Το πήγα στα irepair μου λένε λειτουργικά μέσα από τα bios είναι όλα καλά. Άλλοι μου λένε οι drivers της κάρτας γραφικών έχει θέμα που αυτό πιστεύω κι εγώ. Το μηχάνημα είναι turbox cardio 2009-10. Τι να κάνω ρε παιδιά? Θέλω να έχω τα 10. Άραγε μπορώ να αναβαθμίσω τους drivers από κάποιο site για download?

 

1. καθαρό format από το στικακη με τελευταία έκδοση (δεν έχεις κουμπωμένο το internet)

2. κλείνεις επιλογή να κατεβαίνουν αυτόματα τα drivers απο την microsoft

3. κατεβάζεις τα απαραίτητα drivers απο site του κατασκευαστή και βεβαιώνεσαι ότι ολα καλά στο device manager

4. κάνεις ολα τα update απο το update center τον w10

 

όπα τώρα είδα turbo x............ κατά 99% δεν θα παίξει και θέλει αρκετά κόλπα για νά γίνει + ότι στο συγκεκριμένο χάλαγε πολύ πολύ συχνά η nvidia που φοράει έτσι πολύ πιθανών η κάρτα σου να παραδίδει πνεύμα

 

μόνο τολμηρές ψυχές που τους αρέσουν extreme περιπέτειες παίρνουν turbo x....

Edited by egodemis
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τα Windows 10 σε κάθε update που θέλω να κάνω. Όταν τα περνάω λοιπόν και τρέχουν όλα κομπλέ μετά από λίγο αναβοσβήνει η οθόνη μια δυο φορές και μετά νεκρωνουν όλα και εμφανίζεται μαύρη οθόνη ενώ ο υπολογιστής λειτουργεί αλλά τπτ. Κάνω επανεκκίνηση τπτ, εφαρμόζω τρόπους που γίνονται στην αρχή ενώ μπουταρει το pc και πάλι αυτή η γκρίζα οθόνη. Έτσι αναγκαστικά έχω πάλι τα 7. Το πήγα στα irepair μου λένε λειτουργικά μέσα από τα bios είναι όλα καλά. Άλλοι μου λένε οι drivers της κάρτας γραφικών έχει θέμα που αυτό πιστεύω κι εγώ. Το μηχάνημα είναι turbox cardio 2009-10. Τι να κάνω ρε παιδιά? Θέλω να έχω τα 10. Άραγε μπορώ να αναβαθμίσω τους drivers από κάποιο site για download?
του 2009-2010 έχω και εγώ Turbo X σταθερό όλα τέλεια με τις αναβαθμίσεις αλλά φέτος έβλεπα τρεμοπεγματα κόλλαγε το πισι και ακούγονταν και 7-8 μπιπ όταν έκανε ξαφνικά επανεκκίνηση. τελικά έφταιγε η κάρτα γραφικών. μου έβαλαν στο πλαίσιο την 1030 GeForce Nvidia και όλα καλά.... είχε χαλάσει το ανεμιστηρακι της κάρτας ανέβαζε θερμοκρασία και τα έπαιζε το πισι!

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

του 2009-2010 έχω και εγώ Turbo X σταθερό όλα τέλεια με τις αναβαθμίσεις αλλά φέτος έβλεπα τρεμοπεγματα κόλλαγε το πισι και ακούγονταν και 7-8 μπιπ όταν έκανε ξαφνικά επανεκκίνηση. τελικά έφταιγε η κάρτα γραφικών. μου έβαλαν στο πλαίσιο την 1030 GeForce Nvidia και όλα καλά.... είχε χαλάσει το ανεμιστηρακι της κάρτας ανέβαζε θερμοκρασία και τα έπαιζε το πισι!

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Τι σχέση έχουν όλα αυτά με το λειτουργικό που συζητάμε εδώ;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχουν όλα αυτά με το λειτουργικό που συζητάμε εδώ;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

άλλο ένα περιττό ποστ

ότι ο ανθρωπος αναφέρει θέμα μετά από αναβαθμίσεις ΤΩΝ WINDOWS δεν έχει σχέση;;;; άσχετο εάν μπορεί να φταίει ίσως και κάποιο hardware όπως η κάρτα γραφικών εξυπνάκια

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τα Windows 10 σε κάθε update που θέλω να κάνω. Όταν τα περνάω λοιπόν και τρέχουν όλα κομπλέ μετά από λίγο αναβοσβήνει η οθόνη μια δυο φορές και μετά νεκρωνουν όλα και εμφανίζεται μαύρη οθόνη ενώ ο υπολογιστής λειτουργεί αλλά τπτ. Κάνω επανεκκίνηση τπτ, εφαρμόζω τρόπους που γίνονται στην αρχή ενώ μπουταρει το pc και πάλι αυτή η γκρίζα οθόνη. Έτσι αναγκαστικά έχω πάλι τα 7. Το πήγα στα irepair μου λένε λειτουργικά μέσα από τα bios είναι όλα καλά. Άλλοι μου λένε οι drivers της κάρτας γραφικών έχει θέμα που αυτό πιστεύω κι εγώ. Το μηχάνημα είναι turbox cardio 2009-10. Τι να κάνω ρε παιδιά? Θέλω να έχω τα 10. Άραγε μπορώ να αναβαθμίσω τους drivers από κάποιο site για download?

 

H drivers τις κάρτας γραφικών είναι κατα 80%. Mου το έκανε παλιά σε παλιά συστήματα που παίρναν update windows 10. Aμα κανεις uninstall τους drivers και βάλεις πιο παλιούς τότε πιστεύω κατά 90% θα είσαι ok. Bεβαια το windows update κάθε φορα που κανεις update σου βαζει πάντα τους τελευταίους drives για να είσαι up το date. Η λύση που σου προτείνω εγώ είναι απλή. Βάζεις windows 10 μαζί με τα windows 10 μπαίνουν και η καινούργιοι προβληματική drivers τις κάρτας. Πριν βάλεις τα windows 10 εχεις κατεβάσει στον σκληρό σου δίσκο η σε usb flash και παλιότερους drivers τις κάρτας. Mπαίνεις με ασφαλή λειτουργία και σβήνεις τους drivers τις κάρτας και περνάς τους παλιούς. Mετά κανεις restart και μπαίνεις με την κανονική λειτουργία τον windows κλίνης τα updates, και περιμένεις να δεις άμα λειτουργεί. Σε παλιά συστηματα έτσι το έφτιαχνα το πρόβλημα. Mερικές φορες όμως είχε συμβεί να αρχίζει η κάρτα γραφικών να τα παιζει και να σημαίνει πως πρέπει να πάρω αλλη. θυμάμαι όταν αγορασα τις 2 μου Asus Rog Strix 1080-ΤΙ να τις κάνω sli και έδωσα σχεδόν 2000 euro. Είχα σιχαθεί να βλέπω αυτό το πρόβλημα σε pc που εχεις και εσύ. Και ειχα πει πως άμα ξανά δω αυτό το πρόβλημα και με τέτοιας κλασης κάρτες θα πετάξω το pc, και δεν θα ξανά ασχοληθώ. Δεν το ειδα ξανά εδώ και χρονια, και ελπίζω να μην το ξαναδώ. Δοκίμασε και αυτό που σου λέω και ίσος σε βοηθήσει, εφόσον η κάρτα σου είναι ok και δεν ξεκινάει να χαλάσει..

Edited by asdfaster
Link to comment
Share on other sites

άλλο ένα περιττό ποστ

ότι ο ανθρωπος αναφέρει θέμα μετά από αναβαθμίσεις ΤΩΝ WINDOWS δεν έχει σχέση;;;; άσχετο εάν μπορεί να φταίει ίσως και κάποιο hardware όπως η κάρτα γραφικών εξυπνάκια

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Την παλεύεις;

Μιλάς για ανεμιστηρακια και άλλες αηδίες σε θέμα για το λειτουργικό και τολμας να μιλάς για περιττά ποστ;

Μάθε να γράφεις on topic και μετά απάντα σε άλλους που ξέρουν για το τι μιλάνε.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

H drivers τις κάρτας γραφικών είναι κατα 80%. Mου το έκανε παλιά σε παλιά συστήματα που παίρναν update windows 10. Aμα κανεις uninstall τους drivers και βάλεις πιο παλιούς τότε πιστεύω κατά 90% θα είσαι ok. Bεβαια το windows update κάθε φορα που κανεις update σου βαζει πάντα τους τελευταίους drives για να είσαι up το date. Η λύση που σου προτείνω εγώ είναι απλή. Βάζεις windows 10 μαζί με τα windows 10 μπαίνουν και η καινούργιοι προβληματική drivers τις κάρτας. Πριν βάλεις τα windows 10 εχεις κατεβάσει στον σκληρό σου δίσκο η σε usb flash και παλιότερους drivers τις κάρτας. Mπαίνεις με ασφαλή λειτουργία και σβήνεις τους drivers τις κάρτας και περνάς τους παλιούς. Mετά κανεις restart και μπαίνεις με την κανονική λειτουργία τον windows κλίνης τα updates, και περιμένεις να δεις άμα λειτουργεί. Σε παλιά συστηματα έτσι το έφτιαχνα το πρόβλημα. Mερικές φορες όμως είχε συμβεί να αρχίζει η κάρτα γραφικών να τα παιζει και να σημαίνει πως πρέπει να πάρω αλλη. θυμάμαι όταν αγορασα τις 2 μου Asus Rog Strix 1080-ΤΙ να τις κάνω sli και έδωσα σχεδόν 2000 euro. Είχα σιχαθεί να βλέπω αυτό το πρόβλημα σε pc που εχεις και εσύ. Και ειχα πει πως άμα ξανά δω αυτό το πρόβλημα και με τέτοιας κλασης κάρτες θα πετάξω το pc, και δεν θα ξανά ασχοληθώ. Δεν το ειδα ξανά εδώ και χρονια, και ελπίζω να μην το ξαναδώ. Δοκίμασε και αυτό που σου λέω και ίσος σε βοηθήσει, εφόσον η κάρτα σου είναι ok και δεν ξεκινάει να χαλάσει..

 

το σύστημα που περιγράφει είναι ενα turbo x laptop γνωστό για την κακή ψύξη του και μόνιμα καμένες κάρτες γραφικων του (με λιγα λόγια για ανακύκλωση παει)

Link to comment
Share on other sites

το σύστημα που περιγράφει είναι ενα turbo x laptop γνωστό για την κακή ψύξη του και μόνιμα καμένες κάρτες γραφικων του (με λιγα λόγια για ανακύκλωση παει)
ααα laptop είναι δεν το πρόσεξα οπότε δύσκολο με τις κάρτες γραφικών να γίνει αλλαγή όντως

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ααα laptop είναι δεν το πρόσεξα οπότε δύσκολο με τις κάρτες γραφικών να γίνει αλλαγή όντως

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

και στο συγκεκριμένο και reballing να κάνεις λόγο κακής ψύξεις σε κάνα μήνα τα ιδια και πετας 100+ ευρω αερα

Link to comment
Share on other sites

και στο συγκεκριμένο και reballing να κάνεις λόγο κακής ψύξεις σε κάνα μήνα τα ιδια και πετας 100+ ευρω αερα
στην φωτο Dell δεν γράφει και όχι Turbo X η κάνω λάθος;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η Microsoft υπόσχεται να ανακτήσει τα διαγραμμένα σας αρχεία μετά την τελευταία Windows 10 αναβάθμιση.

 

Η τελευταία αναβάθμιση των Windows 10 με την ονομασία October 2018 Update, δημιούργησε σοβαρό πρόβλημα σε μερίδα χρηστών οι οποίοι ανακάλυψαν ότι μετά την εγκατάσταση, ο φάκελος των εγγράφων τους είχε διαγραφεί, μέσα στον οποίο εκτός από έγγραφα οι χρήστες αποθηκεύουν φωτογραφίες αλλά και μουσικά αρχεία.

 

Έχοντας «παγώσει» την περαιτέρω διάθεση της αναβάθμισης μέχρι να διορθωθεί το πρόβλημα, η Microsoft ανακοίνωσε σήμερα ότι όσοι έχουν χάσει αρχεία εξαιτίας του bug, θα πρέπει να επικοινωνήσουν με την γραμμή υποστήριξης της εταιρείας. Μέσω tweet της Dona Sarkar, επικεφαλής του προγράμματος Windows Insider, γίνεται γνωστό ότι η Microsoft διαθέτει εργαλεία τα οποία ο χρήστης μπορεί να χρησιμοποιήσει προκειμένου να ανακτήσει τα χαμένα του αρχεία, χωρίς όμως να δίνονται περισσότερες πληροφορίες. Προκειμένου να υπάρχει μεγαλύτερη πιθανότητα επιτυχημένης ανάκτησης των διαγραμμένων αρχείων, η Microsoft προτείνει στους επηρεαζόμενους χρήστες να χρησιμοποιούν όσο το δυνατόν λιγότερο έως και καθόλου τον υπολογιστή τους πριν τρέξουν τα εργαλεία.

 

https://twitter.com/donasarkar/status/1048612272287834112?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1048612272287834112&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.insomnia.gr%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fdonasarkar%2Fstatus%2F1048612272287834112

 

Οι Έλληνες χρήστες των Windows 10 οι οποίοι έχουν επηρεαστεί από το bug, μπορούν να απευθυνθούν τηλεφωνικά με την υποστήριξη της Microsoft στα τηλέφωνα 8015003000 και 2111206500.

 

Microsoft Support (Ελληνικά)

Microsoft Support (Αγγλικά)

Android: Xiaomi PocoPhone F1 (6/128) Xiaomi Redmi Note 8 Pro (6/128) ✔ Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

iOSiPhone X (3/256) ✔ Microsoft LUMIA 950 XL & 950 XL Dual Sim (Black & White) Microsoft BAND

✔ Other: Display Dock HD-500 Continuum/Qi DT-904/Screen Sharing HD-10/Wireless Display Adapter V3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...