Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το εξουσιοδοτημένο service Αθήνα παιδιά στα sony το έχει μονο arvato ;

 

Ναι αλλά μην τρελαίνεσαι, δεν είναι τόσο τραγικό. Τι σου έπαθε ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω πάρει ερεύνα αγοράς κάνω και το service είναι μέσα σε αυτά που κοιτάω .Μου αρέσει πολύ το κινητό αλλά με φοβίζει η sony βλέπει και ότι είναι δύσκολο να αλλάξεις ρομ όσο έχω δει τώρα τουλάχιστον και με σπρώχνει μακριά .Επίσης παρατηρώ στο σκρουτζ οτι δεν υπάρχει σε χαμηλή τιμή 450 που το έβρισκα και ότι βρίσκω πλησιάζει τα 500 η και τα ξεπερνά και εκεί βρίσκει αντίπαλο το νοτε 4. Edited by msdxgr
Link to comment
Share on other sites

Το εξουσιοδοτημένο service Αθήνα παιδιά στα sony το έχει μονο arvato ;

:ninja::ninja:

Το επίσημο service για συσκευές Nokia, Samsung, Huawei, LG, και Sony έχει αναλάβει η εταιρεία Arvato (Κηφισού 31Α στα ΚΤΕΛ Κηφισού στον 3ο όροφο, τηλέφωνο επικοινωνίας 2105197500).

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς η Samsung έχει και την smartec και lg την procordia.

Οποτε πρεπει να ψαξεις samsung ή lg :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς η Samsung έχει και την smartec και lg την procordia.

Καλα για την procordia μην παίρνεις και όρκο ότι είναι πολύ καλή

Link to comment
Share on other sites

Σε όλες μπορεί να ακούσεις κάτι άσχημο αλλά όταν ακούς σχεδόν τις περισσότερες φορές για μια συγκεκριμένη τρομάζεις και με την αιτιολογία υγρασία ε νταξι καταλάβαινες ότι κάτι πάει στραβά η όλοι βουτάνε τα κινητά στο νερό.
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω πάρει ερεύνα αγοράς κάνω και το service είναι μέσα σε αυτά που κοιτάω .Μου αρέσει πολύ το κινητό αλλά με φοβίζει η sony βλέπει και ότι είναι δύσκολο να αλλάξεις ρομ όσο έχω δει τώρα τουλάχιστον και με σπρώχνει μακριά .Επίσης παρατηρώ στο σκρουτζ οτι δεν υπάρχει σε χαμηλή τιμή 450 που το έβρισκα και ότι βρίσκω πλησιάζει τα 500 η και τα ξεπερνά και εκεί βρίσκει αντίπαλο το νοτε 4.

 

Καταρχην για να αλλαξεις ρομ χρειαζεσαι μολις 3 λεπτα, που ειναι η δυσκολια? απλα ριχνεις την ρομ σε εναν φακελο στο flashtool Και πατας flash. πιο ευκολο δεν γινεται..Χωρια οτι δεν χανεις εγγυηση, ασχετως αν το λενε για να μην το παρακανουμε..εγω εχω στειλει κινητο με αλλαγμενη ρομ, εχω ρωτησει κιολας και δεν μου ειπαν τιποτα. κανονικα ολα.

Οσο για τιμη, 457 εχει στο μαυρο και το λευκο και 484 στα αλλα 2 χρωματα.. Αν θες 457 στα αλλα χρωματα θα ερθει, δε μπορει να μην ερθει, απλα παντα ετσι γινεται, ξεμενουν λιγο και μετα μπουκωνουν απο παραλαβες παλι..ειδικα αυτη την περιοδο με την οικονομικη ασταθεια ολα τα μαγαζια ξεστοκαραν..σε λιγες μερες θα γεμισουν παλι.

 

Τελος, σερβις, απο οσο ξερω για samsung Θα εχει η αρβατο μονο. αν εχει ακομα καποια αλλη εταιρεια, σιγα σιγα θα φυγει, ετσι ειχαν ανακοινωσει πριν λιγους μηνες. Συν οτι η αρβατο δεν ειναι τοσο τραγικη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμένουμε να πέφτει η τιμή συνεχώς.

Μιλάμε για την κορυφαία πρόταση στην high end κατηγορία σε αρκετά καλή τιμή.

Ούτε z4 θα βγει σύντομα να πεις ότι θα πέσει.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ρομ έχω αλλάξει παλιότερα σε sony και δυσκολεύτηκα αρκετά και αναφέρθηκα διότι διαβάζοντας λίγο κατάλαβα ότι είναι με τον ίδιο τρόπο αλλά μπορεί να κάνω και λάθος οπότε αν είναι όπως τα λες είναι θετικό θα το ξανά κοιτάξω γιατί συνέχεια παίζω με ρομς. Το σρβις τις Samsung το έχει και η σμαρτεκ όπου 2 φορές χρειάστηκε να πάω και εξυπηρετήθηκα σε μια ώρα την μια άλλαξα οθόνη και την άλλη μητρική πλακέτα . Όχι για μένα αν το κινητό το βρίσκω στα 500 είναι ακριβό μιλάμε πάντα για τιμές σκρουτζ αν το βρω άμεσα διαθέσιμο στα 450 -460 οκ εντάξει είναι. Από υποστήριξη από την sony πως τα πάει θα πάρει lollipop η sony έχει αναφέρει τπτ για την υποστήριξη που λένε για 2 χρόνια σε συσκευές;
Link to comment
Share on other sites

Ρομ έχω αλλάξει παλιότερα σε sony και δυσκολεύτηκα αρκετά και αναφέρθηκα διότι διαβάζοντας λίγο κατάλαβα ότι είναι με τον ίδιο τρόπο αλλά μπορεί να κάνω και λάθος οπότε αν είναι όπως τα λες είναι θετικό θα το ξανά κοιτάξω γιατί συνέχεια παίζω με ρομς. Το σρβις τις Samsung το έχει και η σμαρτεκ όπου 2 φορές χρειάστηκε να πάω και εξυπηρετήθηκα σε μια ώρα την μια άλλαξα οθόνη και την άλλη μητρική πλακέτα . Όχι για μένα αν το κινητό το βρίσκω στα 500 είναι ακριβό μιλάμε πάντα για τιμές σκρουτζ αν το βρω άμεσα διαθέσιμο στα 450 -460 οκ εντάξει είναι. Από υποστήριξη από την sony πως τα πάει θα πάρει lollipop η sony έχει αναφέρει τπτ για την υποστήριξη που λένε για 2 χρόνια σε συσκευές;

 

οταν λες παλιοτερα τι εννοεις? εγω η μονη δυσκολια που ειχα ηταν παλια που σου ελεγε κρατα το back πατημενο για να μπει σε φαση εγκαταστασης και δεν εμπαινε καμια φορα. Κατα τα αλλα η αλλαγη ρομ ειναι οπως σου ειπα, ριχνεις την ρομ στον φακελο και φλασαρεις. Τοσο απλα.

Τωρα για την τιμη, σου ειπα ποσο εχει με μια απλη αναζητηση που εκανα πριν.Αν θες cooper χρωμα οκ πας πιο ψηλα αλλα μαυρο (λευκο ειναι ασχημο δεν το προτεινω) ειναι οσο θες..

Τωρα για το σερβις μακαρι να παραμεινει εκει η samsung αλλα δεν ειμαι σιγουρος..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

οταν λες παλιοτερα τι εννοεις? εγω η μονη δυσκολια που ειχα ηταν παλια που σου ελεγε κρατα το back πατημενο για να μπει σε φαση εγκαταστασης και δεν εμπαινε καμια φορα. Κατα τα αλλα η αλλαγη ρομ ειναι οπως σου ειπα, ριχνεις την ρομ στον φακελο και φλασαρεις. Τοσο απλα.

Τωρα για την τιμη, σου ειπα ποσο εχει με μια απλη αναζητηση που εκανα πριν.Αν θες cooper χρωμα οκ πας πιο ψηλα αλλα μαυρο (λευκο ειναι ασχημο δεν το προτεινω) ειναι οσο θες..

Τωρα για το σερβις μακαρι να παραμεινει εκει η samsung αλλα δεν ειμαι σιγουρος..

 

Πρόβλημα είχα με το παλιό χ8 όπου φλασαρα ρομ και δεν έπαιζε γιατί έπρεπε να είχα σωστό κερναλ δεν είχα καταλάβει εγω με τα Samsung και htc απλά έβαζα cutom recovery και μετά περνούσα ρομ. Την τελευταία φορά που πήγα σμαρτεκ ήταν Οκτώβριο για την αλλαγή μητρικής στα s3.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση.

Σκέφτομαι για μαγνητικό φορτιστή.

Το θέμα είναι ότι έχω θήκη πλάτης και δεν θέλω να αφαιρώ όταν φορτίζει.

Τι προτείνετε?

Επίσης με την επαφή λέτε να ξεφτίσει εκεί στην υποδοχή πού είναι βαμμένο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα ... ξαφνικα το κιν. σταματησε να λιτουργει απο μονο του .! Ουτε επανεκινηση δεν μπορω να κανω ουτε τιποτα ! Ειναι εντελως κλειστο ... ουτε φορτιση δεν μπορω να του κανω ... ουτε led αναβει ! Καμοια ιδεα ? EDIT : Εστρωσε απο μονο του ... μετα απο κανενα 5πτο ! Αν ξαναγηνει ευκολα παει service .... αν k δεν μπορω να καταλαβω το λογο .! Edited by NOTHS77
Link to comment
Share on other sites

το λολλιποπ το ψηνουν για φετος;;;;

 

εγω πιστευω οτι μεχρι σαββατο θα το εχουμε.

το θεμα ειναι θα δωθει ota η μεσω pc?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω οτι μεχρι σαββατο θα το εχουμε.

το θεμα ειναι θα δωθει ota η μεσω pc?

 

Ας το δώσει επιτέλους και ας είναι και σε ...CD! :p

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η σωστή και απροβληματιστη λειτουργία με ενδιαφέρει, τα άλλα είναι περιττά, δείτε στα samsung που την πήραν οι περισσότεροι με s5 γκρινιάζουν, το ίδιο και στα nexus, στα g3 ανάμικτες οι εντυπώσεις....
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω οτι μεχρι σαββατο θα το εχουμε.

το θεμα ειναι θα δωθει ota η μεσω pc?

 

Λογικα PC. Η Sony δεν συνηθιζει να δινει major updates OTA.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Μέσα Μαρτίου λοιπόν σύμφωνα με το γερμανικό άρθρο

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ετσι σωθηκαμε,οχι οτι εχω καποιο θεμα αλλα πολυ καθυστερηση αυτη η εταιρεια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αν ειναι ετσι σωθηκαμε,οχι οτι εχω καποιο θεμα αλλα πολυ καθυστερηση αυτη η εταιρεια.

 

Ναι αλλά καλύτερα αργοπορημένα και σωστό αποτέλεσμα παρά δουλειά του ποδαριού και μετά να βρίζουμε για bugs ...έτσι δεν είναι ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...