Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρα θέλω άλλη κάρτα φίλε μου ευχαριστώ για την απάντηση σου,πως βλέπεις την μετάβαση από g3 σε z3 αξίζει;είναι όντως καλύτερη η κάμερα του g3;φαντάζομαι στη μπαταρία δεν υπάρχει σύγκριση.

 

Θα ετοιμάσω μία εκτενέστερη παρουσίασή,η μάλλον γνώμη μου για το κινητό σύντομα.

Η κάμερα είναι καλύτερή του g3.

Η μπαταρία του είναι αλλού.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποια ειναι τα κρητιρια σας για το αν το ζ3 βγαζει καλες φωτογραφιες,?(ο ανθρωπος βγαζει τις καλες η τις κακες φωτογραφιες),θα ηθελα πολυ να μαθω,στην εφαρμογη ρωτω οχι στους στατιστικους πινακες.
Link to comment
Share on other sites

Θα ετοιμάσω μία εκτενέστερη παρουσίασή,η μάλλον γνώμη μου για το κινητό σύντομα.

Η κάμερα είναι καλύτερή του g3.

Η μπαταρία του είναι αλλού.

 

σε σχεση με το νοτε 3 που ειχα ( z3 compact τωρα) στο αυτοματο , ειναι καλυτερο το νοτε απο την μαμα καμερα του ζ3. (ζ3 και ζ3 compact εχουν ιδιες καμερες) δεν εχω βρει με μανουαλ για βραδυ πως θα βγαλω καλυτερη φωτο.

με open camera βγαζει καλυτερες φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγγνώμη για το off topic αλλά στο νημα του Ζ1 δεν απαντάει κανείς... Επειδή άκουσα ότι το Ζ1 κυκλοφορεί και με οθόνη που περισεψε από τα Ζ, γίνεται να το καταλάβω από κάπου, κάποιον κωδικό ας πούμε;

Στο xda κοιταξε στο νήμα του z1,εκει θα βρεις σίγουρα εκτενή αναφορά.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Guest YiorgosA

Καλορίζικο το νέο ''παιχνίδι'' παίδες.

Όπως και να το κάνουμε έιναι κορυφή το Ζ3.

Αν δεν με χαλούσε το αυτο της κάμερας, τώρα θα ήμουν κι εγώ στην παρέα σας.

Ταξιδιώτη περιμένουμε ''ριβιου''

Link to comment
Share on other sites

ετοιμες καποιες ληψεις

 

Sony Z3 Album

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά στο δικό μου πρόβλημα, φαίνεται ότι εφτεγε η εφαρμογή με τα mail. Σήμερα που την έχω βγάλει φυσάει η μπαταρία, αισθητή διαφορά με χθες....

 

Κάνα δοκιμασμένο app για exchange mail?

Link to comment
Share on other sites

@Ταξιδιώτη μια χαρά σε κόβω, τσάμπα η μιρλα ότι δεν έχει καλή κάμερα το Ζ3. :)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

@Ταξιδιώτη μια χαρά σε κόβω, τσάμπα η μιρλα ότι δεν έχει καλή κάμερα το Ζ3. :)

 

ανεβαζω αλλες 2

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα,οχι καλε,ετσι ειναι η οθονη της.

ευχαριστω για το σχολιο της συλλογης.

ομως οι φωτογραφιες πως σας φαινοντε?

ολες ειναι manual εκτος απο μια νομιζω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα,οχι καλε,ετσι ειναι η οθονη της.

ευχαριστω για το σχολιο της συλλογης.

ομως οι φωτογραφιες πως σας φαινοντε?

ολες ειναι manual εκτος απο μια νομιζω.

ωραιες φωτο, βγαζει πολυ καλα σε κλειστο χωρο το z3 οπως φαινεται. βγαλε και καποιες σε ανοιχτο χωρο να δουμε και την ημερα πως βγαζει με ηλιο!!

Link to comment
Share on other sites

@Ταξιδιώτη μια χαρά σε κόβω, τσάμπα η μιρλα ότι δεν έχει καλή κάμερα το Ζ3. :)

 

καλά βγάλτε και κανένα πρόσωπο πρώτα σε φυσιολογικές συνθήκες μέτριου φωτισμού και όχι όλο macro shots και μετά τα ξαναλέμε :p

Link to comment
Share on other sites

sorry αλλα πορτραιτα μονο με κανον,,μια χαρα τα παει και το ζ3 στα πορτραιτα, με φωτοσοπ παρα πολυ καλα θα ελεγα.
Link to comment
Share on other sites

5 ωρες οθονη με 30% ακομα;;;;

 

Φιλε ταξιδιωτη επειδη παντα θυμασαι οτι εκραζα στο νημα του G3 για την μπαταρια και ελεγα οτι δεν ειναι μπαταρια αυτη για ναυαρχιδα και κλασικα πεφτατε ολοι να με φατε, ελπιζω τωρα να καταλαβιανεις τι εννοω...

Καλοριζικο το εργαλειο σου φιλε μου. Ευχομαι και γω συντομα στην παρεα...:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

5 ωρες οθονη με 30% ακομα;;;;

 

Φιλε ταξιδιωτη επειδη παντα θυμασαι οτι εκραζα στο νημα του G3 για την μπαταρια και ελεγα οτι δεν ειναι μπαταρια αυτη για ναυαρχιδα και κλασικα πεφτατε ολοι να με φατε, ελπιζω τωρα να καταλαβιανεις τι εννοω...

Καλοριζικο το εργαλειο σου φιλε μου. Ευχομαι και γω συντομα στην παρεα...:)

 

και 1 μερα ηδη ανοιχτο.

δε σε εκραζα,εμενα με καλυπτε η αυτονομια του g3,στο z3 ομως,μπορεις να κανεις πολλα περισσοτερα χωρις να φοβασαι οτι δε θα βγαλει την μερα.

υποψιν,μεχρι το 74% πεφτει γρηγορα,μετα κλειδωνει στο δεν ξεφορτιζω,κανε μου οτι θες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ετοιμες καποιες ληψεις

 

Sony Z3 Album

 

Με φλας μερικές ή καθόλου φλας?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Με φλας μερικές ή καθόλου φλας?

 

με φλας ολες εκτος 1 με τα ψιλα στο τασακι,ποιος ο λογος να μην βαλω σε εσωτερικο χωρο φλας που θα δωσει πιο καλο αποτελεσμα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

με φλας ολες εκτος 1 με τα ψιλα στο τασακι,ποιος ο λογος να μην βαλω σε εσωτερικο χωρο φλας που θα δωσει πιο καλο αποτελεσμα.

 

Καμια φορα στο δικο μου όταν βγαζω με φλας βγάζει ενα φωτεινό σημειο συνήθως στην πάνω ακρη.Σου το εχει κάνει καθόλου?? Καποιος φίλος μου είπε ότι είναι λόγω της αντανάκλασης του φλας στην γυάλινη πλάτη.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

και 1 μερα ηδη ανοιχτο.

δε σε εκραζα,εμενα με καλυπτε η αυτονομια του g3,στο z3 ομως,μπορεις να κανεις πολλα περισσοτερα χωρις να φοβασαι οτι δε θα βγαλει την μερα.

υποψιν,μεχρι το 74% πεφτει γρηγορα,μετα κλειδωνει στο δεν ξεφορτιζω,κανε μου οτι θες.

Και μιλαμε για πολυ λιγες πρωτες φορτισεις ακομα....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καμια φορα στο δικο μου όταν βγαζω με φλας βγάζει ενα φωτεινό σημειο συνήθως στην πάνω ακρη.Σου το εχει κάνει καθόλου?? Καποιος φίλος μου είπε ότι είναι λόγω της αντανάκλασης του φλας στην γυάλινη πλάτη.

Εμένα μου έκανε το ίδιο στο Ζ1. Απ ότι κατάλαβα είχε δύο λόγους που γινόταν. Ο ένας ήταν ότι φορούσα θήκη και έκανε αντανάκλαση. Ο δεύτερος ότι το γυαλί στο σημείο που είναι η κάμερα λερωνει εύκολα και γεμιζε δαχτυλιες με αποτέλεσμα το φλας να μη δείχνει καλο.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω κανενα θεμα.και του φοραω και θηκουλα.

με την δευτερη φορτιση ειμαι παιδια,οποτε ισως να δω και καλυτερο νουμερο.κατσε να φτασουμε τις 10.

παντως ειναι πραγματικα σωτηριο,να εχεις περιπου μπαταρια 45% με μια μερα στην πλατη και να βγαζεις ολη την μερα.πραγματικα σε σωζει αυτο.δε φοβασαι οτι θα σε αφησει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω κανενα θεμα.και του φοραω και θηκουλα.

με την δευτερη φορτιση ειμαι παιδια,οποτε ισως να δω και καλυτερο νουμερο.κατσε να φτασουμε τις 10.

παντως ειναι πραγματικα σωτηριο,να εχεις περιπου μπαταρια 45% με μια μερα στην πλατη και να βγαζεις ολη την μερα.πραγματικα σε σωζει αυτο.δε φοβασαι οτι θα σε αφησει.

Η Σόνυ είναι πλέον κορυφή.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ήταν τελικά η καλύτερη ναυαρχίδα του android το 2014 παιδιά

Είχα ένα λευκό και ένα cooper αλλά τώρα τα έδωσα παρόλα αυτά αν εξαιρέσεις την φωτογραφική που σε Σάμου εγώ τουλάχιστον βγάζω καλύτερες φωτό νομίζω ότι ήταν ότι καλύτερο είχα δουλέψει στο android την χρονια που πέρασε. Ελπίζω να συνεχίσει έτσι και για φέτος.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...