Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιάννη ταξιδιωτη22 εγώ έχω βάλει τον dodol launcher που πάει πολύ στο Ζ3 τα έχει όλα τσάμπα και υποστηρίζει ταπ ταπ κλείδωμα και είναι πολύ ελαφρύς

 

ωραια θα τον δω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, γινετε να εχω ενεργοποιημενο το stamina και να εχω ανοικτα τα data και να ''τρεχει'' κανονικα το viber ? λιγο που το εψαξα δεν καταφερα να βρω κατι τετοιο.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω, γινετε να εχω ενεργοποιημενο το stamina και να εχω ανοικτα τα data και να ''τρεχει'' κανονικα το viber ? λιγο που το εψαξα δεν καταφερα να βρω κατι τετοιο.

 

Νομίζω αν πας στις ρυθμίσεις για το σταμινα μπορείς να επιλέξεις κάποιες εφαρμογές που να τρέχουν κανονικά και σε stamina mode.

Link to comment
Share on other sites

Έβλεπα την επιλογή που έχω βάλει σε κύκλο και δεν έβλεπα ότι έχει και ποιό κάτω επιλογή χαχαχαχα

Ευχαριστώ

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση παιδια. Εχει τυχει γενικα στο κινητο να βγαζει σφαλμα καμερας αφου πατησεις να βγει μια φωτο; Ξερω ειναι σπανιο φαινομενο αλλα επειδη το χω δει σε ζ1 και ζ2 γι αυτο ρωταω. Εστω και μια φορα δηλαδη, απλα γιατι ειναι σπαστικο οχι οτι εχει προβλημα η συσκευη
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη ταξιδιωτη22 εγώ έχω βάλει τον dodol launcher που πάει πολύ στο Ζ3 τα έχει όλα τσάμπα και υποστηρίζει ταπ ταπ κλείδωμα και είναι πολύ ελαφρύς

τον εβαλα αλλα τον εβγαλα αμεσα,δε με καλυψε,επιστροφη σε nova,κριμα να μην υποστηριζει tap code.

Έβλεπα την επιλογή που έχω βάλει σε κύκλο και δεν έβλεπα ότι έχει και ποιό κάτω επιλογή χαχαχαχα

Ευχαριστώ

γιατι εχεις επιλεξει να χαμηλωνει την χρηση του επεξεργαστη?το δοκιμασα αλλα κανει ενα μικρο lag,ασε δε που δε χρειαζεται,high end συσκευη εχουμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

γιατι εχεις επιλεξει να χαμηλωνει την χρηση του επεξεργαστη?το δοκιμασα αλλα κανει ενα μικρο lag,ασε δε που δε χρειαζεται,high end συσκευη εχουμε.

Να δω πως θα τα παει, θα το δοκιμασω σε μια πληρη φορτιση/αποφορτιση. Ελεγα να το βαζω σε stamina της ωρες που κοιμαμαι :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Να δω πως θα τα παει, θα το δοκιμασω σε μια πληρη φορτιση/αποφορτιση. Ελεγα να το βαζω σε stamina της ωρες που κοιμαμαι :)

 

εγω παταω την πρωτη επιλογη του stamina αλλα δεν μου βγαζει καποιο εικονιδιο οτι ειναι ενεργο,το εχω βαλει να μπαινει στο 50%

 

ουπς μολις ειδα οτι δεν ειχα προσθεσει εφαρμογες που να μην κλεινουν.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Οταν πεσει κατω απο το 50% θα σου εμφανισει διπλα στη μπαταρια εναν σταυρο ''+''.

 

Αν τικαρεις το '''κατ. εκτεταμενης αναμονης''' οταν ειναι κλειστη η οθονη κλεινει και data - wifi

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Όσο για την SD, ποια έχεις ? Η κλάση 10 από μόνη της δεν λέει κάτι.. Μπορώ να σου δείξω 10 κάρτες με δέκα διαφορετικές ταχύτητες και άλλες σέρνονται άλλες όχι. Για μένα δες αν μπορείς να βρεις την κάρτα σου στο ίντερνετ τι write speed έχει και σύγκρινε το με το write που απαιτεί το 4Κ.. Εγώ αν και είχα μια Samsung 10αρα 16gb πήρα μια Evo που πάει σφαίρα και επαρκεί για 4Κ..

 

Ποια Evo δοκίμασες για 4k και ήταν οκ, την απλή ή την pro ;

Link to comment
Share on other sites

Ποια Evo δοκίμασες για 4k και ήταν οκ, την απλή ή την pro ;

 

Αυτή είναι η Pro που είναι η ανώτερη κάρτα Micro sd της εταιρίας

http://www.samsung.com/uk/consumer/memory-cards-hdd-odd/memory-cards/micro-sdhc-pro/MB-MG64DA/EU

Και εδω η Evo η πιο value for money αλλα κατώτερη απο την Pro http://www.samsung.com/us/computer/memory-storage-accessories/MB-MP64DA/AM

 

Αν θες το μέγιστο δυνατό η Pro αλλιώς πιο οικονομικά η Evo.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πολυ αξιοπιστη καρτα http://www.katerelos.gr/product/29119/lexar-microsdhc-32gb-class-10-300x-high-speed-adapter.html?ref=3. Και οχι μονο για smartphone. Την 300χ εχω και στο Z3 και στην Gopro 3 black καθως εχω και τις 600x για 4k video στην panasonic gh4.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Κάποιο πρόγραμμα ή module για να βγάλω την γραμμή πλοήγησης και να βάλω pie control μπορείτε να προτείνετε;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μόλις παρέλαβα το κινητό! Πως βρίσκουμε όμως ημερομηνία παραγωγής?

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μόλις παρέλαβα το κινητό! Πως βρίσκουμε όμως ημερομηνία παραγωγής?

Ανοίγεις το συρταρακι της microSD και υπάρχει μια ταινιουλα που την τραβάς.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως επειδή ενδιαφέρομαι για το SmartBand jawbone up μήπως το έχει κάποιος να μου πει αν δουλεύει στο z3?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Κάποιο πρόγραμμα ή module για να βγάλω την γραμμή πλοήγησης και να βάλω pie control μπορείτε να προτείνετε;

Παρε ενα recovery backup και ξεκινα δοκιμες :lol::)

Δες το Serajr Xperia™ Xposed

Εδω θα βρεις ολα τα Xposed Modules

ή δες αυτο

, γραφει οτι ειναι για 4.4.3

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Με την ευκαιρια να πω οτι χρησιμοποιω την εφαρμογη SwipePad - Gesture Launcher πανω απο εναν χρονο και ειναι πολυ ελαφρια

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις το συρταρακι της microSD και υπάρχει μια ταινιουλα που την τραβάς.

 

μονο απο κει φαινεται?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μονο απο κει φαινεται?

Δεν ειναι δυσκολο να τραβηχτει , παρε εναν συνδετηρα τεντωσε τον και τραβα με την μυτουλα του το συρταρακι.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ποια Evo δοκίμασες για 4k και ήταν οκ, την απλή ή την pro ;

 

Μια είναι η evo, όπως και η pro. ΣΔύο εκδόσεις είναι, η δεύτερη είναι η πολύ δυνατή,η πρώτη η evo δηλαδή είναι υπεραρκετά δυνατή για 4κ αλλά όχι σαν την pro.

Εγώ πήρα την evo από ebay 64gb 27 ευρώ.. Το προτίμησα από 32αρα pro καθώς υπερκαλυπτει τις ανάγκες μας..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι δυσκολο να τραβηχτει , παρε εναν συνδετηρα τεντωσε τον και τραβα με την μυτουλα του το συρταρακι.

 

δεν γινεται,εχω βαλει θηκη και δεν μου αρεσει να μπαινοβγαζω την συσκευη για τυχων σημαδια,απο κατι αλλο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

δεν γινεται,εχω βαλει θηκη και δεν μου αρεσει να μπαινοβγαζω την συσκευη για τυχων σημαδια,απο κατι αλλο?

Δεν γιγνωσκω αλλον τροπο..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

συζητηση για τους λογους της πτωσης του τμηματος sony mobiles,μετα την ανακοινωση της εταιριας οτι σταματα να επικεντρωνεται στο συγκεκριμενο τμημα...
Link to comment
Share on other sites

συζητηση για τους λογους της πτωσης του τμηματος sony mobiles,μετα την ανακοινωση της εταιριας οτι σταματα να επικεντρωνεται στο συγκεκριμενο τμημα...

 

να πω την αληθεια,τετοια τυπακια που καθοντε απλα και συζητανε για εταιρειες,γνωμες και αλλα,δεν καθομαι καν να τους ακουσω.δεν εχω την υπομονη.

προτιμω να διαβασω επισημα νεα απο την ιδια την εταιρεια παρα να καθομαι και να ακουω αυτα.

Edited by ταξιδιωτης22

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...