Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά παράγγειλα το z3 dual σε μαύρο (γούστα είναι αλλά το Cooper και το λευκό δεν...) . Το έχει κανείς? Από μπαταρία πως τα πάει? Και το βασικό. Έχουν και οι δύο κάρτες πρόσβαση σε 4g data? Η η μία είναι 2g όπως στα περισσότερα? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το dual καλύπτεται από την εδώ αντιπροσωπεία με εγγύηση καλής λειτουργίας?
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το dual καλύπτεται από την εδώ αντιπροσωπεία με εγγύηση καλής λειτουργίας?

 

Δεν υπάρχει εγγύηση καλής λειτουργίας.μία είναι η εγγύηση.κι όχι δεν καλύπτεται σε καμία περίπτωσή.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αν δδν εισαγεται επισημα το dual στην Ελλαδα δεν προκειται να στο φτιαξει η Arvato.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χωρις απόδειξη παιδια,το καλυπτει η αντιπροσωπεια?θα χρειαστω το ιμει?

 

Ζητάνε απόδειξη απ όσο ξερω(εμενα μου ζήτησαν κανονικά όταν χρειάστηκα service)

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σε procordia και smartec αν έχει χαθεί η απόδειξη το πάνε με την ημερομηνία κατασκευής της συσκευής. Αν από την ημερομηνία κατασκευής δεν έχουν περάσει δύο έτη και είναι ευρωπαϊκό το βάζουν κανονικότατα στην εγγύηση. Θεωρώ ότι το ίδιο πρέπει να κάνει και αρβατο δεδομένου ότι μπορεί να δει ποτέ φτιάχτηκε το τηλέφωνο. Και εφόσον είναι ευρωπαϊκό και το κινητό δεν κυκλοφορεί πάνω από δύο έτη μην το συζητήσεις και πολύ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα, αν θα παρουσιασει Ζ4..... :ninja:

 

To Z4 μάλλον θα αργήσει λογικά η παρουσιάση αφου η sony θα βγάζει στα smartphones ναυαρχίδα μια φορά το χρόνο

Link to comment
Share on other sites

To Z4 μάλλον θα αργήσει λογικά η παρουσιάση αφου η sony θα βγάζει στα smartphones ναυαρχίδα μια φορά το χρόνο

 

Το z4 πάει το φθινόπωρο σχεδόν κατά 99%.

Για εμένα καλύτερα,εχει ολο το χρόνο να παρουσιάσει ναυαρχίδα-αποκάλυψη.

Έτσι κι αλλιώς το z3 ΆΝΕΤΑ στέκεται στην κορυφή ειδικά τώρα που είναι σε προσιτά επίπεδα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Σε procordia και smartec αν έχει χαθεί η απόδειξη το πάνε με την ημερομηνία κατασκευής της συσκευής. Αν από την ημερομηνία κατασκευής δεν έχουν περάσει δύο έτη και είναι ευρωπαϊκό το βάζουν κανονικότατα στην εγγύηση. Θεωρώ ότι το ίδιο πρέπει να κάνει και αρβατο δεδομένου ότι μπορεί να δει ποτέ φτιάχτηκε το τηλέφωνο. Και εφόσον είναι ευρωπαϊκό και το κινητό δεν κυκλοφορεί πάνω από δύο έτη μην το συζητήσεις και πολύ

 

ευχαριστω πολυ!μιλαμε για το Ζ2 οποτε σιγουρα ειμαστε μεσα στα περιθωρια..πως τσεκαρουμε αν ειναι ευρωπαικο?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!μιλαμε για το Ζ2 οποτε σιγουρα ειμαστε μεσα στα περιθωρια..πως τσεκαρουμε αν ειναι ευρωπαικο?

 

επειδή δεν την έχω την συσκευή όποιο παιδί απο εδώ μπορεί να βοηθήσει!!!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!μιλαμε για το Ζ2 οποτε σιγουρα ειμαστε μεσα στα περιθωρια..πως τσεκαρουμε αν ειναι ευρωπαικο?

 

Το γράφει έξω από το κουτί. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ!μιλαμε για το Ζ2 οποτε σιγουρα ειμαστε μεσα στα περιθωρια..πως τσεκαρουμε αν ειναι ευρωπαικο?

D6503 είναι για εντός ΕΕ ο κωδικος της συσκευή.

Το βλέπεις στα setting πληροφορίες συσκευή η και λογισμικού.

Επίσης αν έχεις συσκευασία γραφει και τη χώρα πχ DE η UK κλπ.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

D6503 είναι για εντός ΕΕ ο κωδικος της συσκευή.

Το βλέπεις στα setting πληροφορίες συσκευή η και λογισμικού.

Επίσης αν έχεις συσκευασία γραφει και τη χώρα πχ DE η UK κλπ.

 

ευχαριστω πολυ :)

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο ισχύει και στην arvato...απο την ημερομηνία κατασκευής του κινητού αν δεν υπάρχει απόδειξη. Το έχω ρωτήσει.
Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia Z3 KitKat vs Xperia Z3 Lollipop: UI σύγκριση

 

http://android.hdblog.it/2015/03/05/Sony-Xperia-Z3-KitKat-vs-Xperia-Z3-Lollipop-UI-a-confronto/

 

Μικρές οι αλλαγές.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν έχω ακόμα το τηλέφωνο, περιμένω καμιά αγγελία αλλιώς από βδομάδα θα το πάρω καινούριο, θέλω να παραγγείλω προστασία..σκέφτομαι μόνο για glass protector μπρος πίσω και τίποτα άλλο. Πόσο ευπαθές είναι περιμετρικά το τηλέφωνο; δε μου πάει η καρδιά να κρύψω τέτοιο τηλέφωνο με θήκη. Παίζει κάποιο οικονομικό καλωδιο για μαγνητική φόρτιση δοκιμασμένο;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν έχω ακόμα το τηλέφωνο, περιμένω καμιά αγγελία αλλιώς από βδομάδα θα το πάρω καινούριο, θέλω να παραγγείλω προστασία..σκέφτομαι μόνο για glass protector μπρος πίσω και τίποτα άλλο. Πόσο ευπαθές είναι περιμετρικά το τηλέφωνο; δε μου πάει η καρδιά να κρύψω τέτοιο τηλέφωνο με θήκη. Παίζει κάποιο οικονομικό καλωδιο για μαγνητική φόρτιση δοκιμασμένο;

3 μηνες χωρις θηκη με 5 πεσιματα (τα δυο σε πλακακι), εχω 3 μικρα σημαδακια (οχι σε γωνιες) που δεν φαινονται με την πρωτη ματια.

 

Αντικατεστησα χθες το σπασμενο IMAK tempered glass που ειχα με ενα νεο αλλα δεν ειμαι ευχαριστημενος, ειναι τραχυ στην αφη :(

Τωρα ψαχνω παλι να αγορασω και θελω να διαβασω τη γνωμη/αποψη σας μπας και αποφασισω:) Προσωπικα λεω να ''την πεσω'' στο mocolo

 

Ποιο θα επιλεγατε ?

 

Nuglas & NXET® Genuine Tempered Glass

 

ORZLY 0.24MM SLIM PREMIUM TEMPERED GLASS

 

Ultimate Shield Tempered Glass

 

Mocolo 0.3mm 2.5D 9H Premium Anti-Explosion Tempered Glass

 

IMAK CASESSS New 2.5D arc edge anti burst tempered glass αυτο ειχα και ημουν αρκετα ευχαριστημενος

 

Αν υπαρχει και καποια αλλη προταση (εκτος απο nillkin) ας μου πειτε :)

Edited by Karthan7

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

έχω το ultimate από προτάσεις που διάβασα εδώ.

Απόλυτα ευχαριστημένος,πολύ λεπτό δεν κάνει "σκαλοπάτι",άψογη εφαρμογή και αίσθηση μοναδική!

Και τα υπόλοιπα που έβαλες μπορεί να είναι εξίσου καλά ίσως και καλύτερα,αλλά αν χρειαζόμουν καινούργιο,τουλάχιστον για το Ζ3,το ίδιο θα έπαιρνα. :cool:

Link to comment
Share on other sites

έχω το ultimate από προτάσεις που διάβασα εδώ.

Απόλυτα ευχαριστημένος,πολύ λεπτό δεν κάνει "σκαλοπάτι",άψογη εφαρμογή και αίσθηση μοναδική!

Και τα υπόλοιπα που έβαλες μπορεί να είναι εξίσου καλά ίσως και καλύτερα,αλλά αν χρειαζόμουν καινούργιο,τουλάχιστον για το Ζ3,το ίδιο θα έπαιρνα. :cool:

Η αισθηση με ενδιαφερει πολυ, θελω να ''γλυστραει'' το δαχτυλο και να μην το αισθανομαι καθολου τραχυ ;)

Το ultimate εχει τρυπα για την καμερα ή μονο για τον αισθητηρα ?

 

Ευχαριστω για την απαντηση

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Για τα nillkin τι άποψη έχετε; έμεινα πολύ ευχαριστημένος σε όσες συσκευές τα φόρεσα

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Για τα nillkin τι άποψη έχετε; έμεινα πολύ ευχαριστημένος σε όσες συσκευές τα φόρεσα

Ειχα nillkin σε προηγουμενα τηλεφωνα αλλα και στο z3, καποια στιγμη το εσπασα και εβαλα το imak (εχω λινκ σε προηγουμενο ποστ), ε το imak ειναι καλυτερο σε αισθηση αλλα δεν ειναι το ιδιο ομορφο επιδη εχει ''κοψιματα''/ τρυπες

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Για τα nillkin τι άποψη έχετε; έμεινα πολύ ευχαριστημένος σε όσες συσκευές τα φόρεσα

 

εχω το nillkin στο Z3c και δε μαρεσει.. εχει θαμπωσει στο υψος του πληκτρολογιου που γραφω με swype και κανει πανευκολα δαχτυλιες. αντιθετα nillkin που εβαλα στο Z1c ηταν αριστη..καλυτερη και απο το τζαμι του κινητου στο θεμα δαχτυλιων. Τωρα θα δοκιμασω και την ultimate..νομιζω ειναι καλυτερη.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...