Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαλλον δεν εχεις ξαναδει ποταμι με γεφυρα...εκτος αν τα γεφυρια τα φτιαχνουν σε θαλασσες..Δεν γινεται να δειχνει ποταμι και να λες οτι ειναι θαλασσα..[/QUE]

Σου απαντησα πιο πανω ... πολυ το κουρασαμε .. !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν παντως φυγει το g3 στα χρηματα που θελω θα το παρω το z3,κι ας κανω τον σταυρο μου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

αν παντως φυγει το g3 στα χρηματα που θελω θα το παρω το z3,κι ας κανω τον σταυρο μου.

 

πάντως εργονομικά πιστεύω το LG G3 είναι πολύ καλύτερο σε σχέση με το μακρόστενο τουβλάκι που είναι το Z3 καθώς επίσης έχει και καλύτερη κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

πάντως εργονομικά πιστεύω το LG G3 είναι πολύ καλύτερο σε σχέση με το μακρόστενο τουβλάκι που είναι το Z3 καθώς επίσης έχει και καλύτερη κάμερα.

 

καλα εργονομικα η lg παιζει χωρις αντιπαλο απο το g2 κι επειτα.

και στην καμερα,το ξερω οτι το z3 ειναι απλα τουμπανο μονο ονομαστικα,πρακτικα ειναι υποδυεστερο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλα εργονομικα η lg παιζει χωρις αντιπαλο απο το g2 κι επειτα.

και στην καμερα,το ξερω οτι το z3 ειναι απλα τουμπανο μονο ονομαστικα,πρακτικα ειναι υποδυεστερο.

Ε αφού τα πιστεύεις αυτά.. τότε γιατί θες να το αγοράσεις; Χαχ

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

πάντως εργονομικά πιστεύω το LG G3 είναι πολύ καλύτερο σε σχέση με το μακρόστενο τουβλάκι που είναι το Z3 καθώς επίσης έχει και καλύτερη κάμερα.

 

ειδικα αυτο που λες δεν ισχυει..το οτι ενα κινητο εχει στο ιδιο σασι μεγαλυτερη οθονη δεν ειναι πλεονεκτημα παντα! μεχρι ενα σημειο ειναι, αλλα το G3 παραειναι απλωμενο και για να φτασεις στη μιση οθονη σχεδον και πανω θες 2 χερια..προσωπικα το βρισκω αβολο, καθως οσο πιο μεγαλη η οθονη, οσο πιο ψηλα δηλαδη φτανει, τοσο πιο δυσκολα φτανω στο κεντρο ειδοποιησεων/συντομευσεων και σε αλλες ρυθμισεις-λειτουργιες. το θεμα λοιπον δεν ειναι απλα να μου πουλησεις ενα κινητο 5,5" με ανυπαρκτα μπεζελ..απο μονο του ειναι μη πρακτικο.

Αντιθετα το Ζ3 ειναι πολυ πιο ευχρηστο και απο το Ζ2, με τη μικρη αλλαγη αναλογιων που εκανε σε πλατος και παχος και θεωρω οτι στο χειρισμο με το ενα χερι κερδιζει κατα πολυ το G3. Εξαλλου το θεμα δεν ειναι μονο να φτανεις ψηλα με τον αντιχειρα, ειναι να κρατας και το κινητο χωρις να κινδυνευει να πεσει, κατι που στο G3 συμβαινει πιο συχνα αφου για να φτασεις μεγαλο μερος της οθονης το κρατας με τετοιο τροπο που δεν ειναι ασφαλες.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

καλα εργονομικα η lg παιζει χωρις αντιπαλο απο το g2 κι επειτα.

και στην καμερα,το ξερω οτι το z3 ειναι απλα τουμπανο μονο ονομαστικα,πρακτικα ειναι υποδυεστερο.

 

Πρακτικά θα το διαπιστώσεις μονο οταν το πιασεις στα χέρια σου!!!!

 

Ευτυχως δεν κρατησα για πολύ το G3.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=x9aDM9XIcu4 Απο το 0.10 -0.25 sec. καθαρα θαλασσα δειχνει ...! Δεν νομιζω να εχουμε ψαρια βοτσαλα κ βραχια με εγκοπες κ στις πισινες :lol: Λοιπον τωρα περα απο την πλακα το εργαλειο τα σπαει ... ακαριαιο σε ολα του ... απλα να εχουμε να λεμε .! :D

 

Αν προσέξεις στο βίντεο από το 0:06-0:07 και μετά θα δεις ότι υπάρχει ένα γεφύρι με ένα τύπο μέσα σε μια μπάλα και το σποτ συνεχίζει με τον τύπο που κάνει βουτιά και κάνει καταγραφή βίντεο τον άλλο που παίζει με την μπάλα. Ψάρια βότσαλα και βράχια με εγκοπες έχουμε στα ποτάμια και στις λίμνες.

Λυπάμαι αλλά θάλασσα δεν μπορώ να δω πουθενά στο βίντεο.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ε αφού τα πιστεύεις αυτά.. τότε γιατί θες να το αγοράσεις; Χαχ

 

 

αφού το εχω πει.φέτος 2 κινητά εχω στην λίστα μου,το ένα το εχω ήδη.το άλλο μάλλον θα πάρω το ρίσκο αν φύγει το g3 οσο θέλω.

Πάντως κρατάω θήκες καβατζα γιατί αν με χαλάσει το z,με βλέπω για γρήγορη επιστροφή.

 

μεγάλη σημασία πάντως έπαιξε και η αγορά τής νέας μου τηλεόρασης:-P η αλήθεια είναι ότι στις τηλεοράσεις ανέκαθεν ήμουν υπέρ τής sony.

ασε δε πού με χει πιάσει μία φαγούρα στην τσέπη γι αλλαγή.και το z3 είναι το αμέσως επόμενό πού μου αρέσει.

 

 

ειδικα αυτο που λες δεν ισχυει..το οτι ενα κινητο εχει στο ιδιο σασι μεγαλυτερη οθονη δεν ειναι πλεονεκτημα παντα! μεχρι ενα σημειο ειναι, αλλα το G3 παραειναι απλωμενο και για να φτασεις στη μιση οθονη σχεδον και πανω θες 2 χερια..προσωπικα το βρισκω αβολο, καθως οσο πιο μεγαλη η οθονη, οσο πιο ψηλα δηλαδη φτανει, τοσο πιο δυσκολα φτανω στο κεντρο ειδοποιησεων/συντομευσεων και σε αλλες ρυθμισεις-λειτουργιες. το θεμα λοιπον δεν ειναι απλα να μου πουλησεις ενα κινητο 5,5" με ανυπαρκτα μπεζελ..απο μονο του ειναι μη πρακτικο.

Αντιθετα το Ζ3 ειναι πολυ πιο ευχρηστο και απο το Ζ2, με τη μικρη αλλαγη αναλογιων που εκανε σε πλατος και παχος και θεωρω οτι στο χειρισμο με το ενα χερι κερδιζει κατα πολυ το G3. Εξαλλου το θεμα δεν ειναι μονο να φτανεις ψηλα με τον αντιχειρα, ειναι να κρατας και το κινητο χωρις να κινδυνευει να πεσει, κατι που στο G3 συμβαινει πιο συχνα αφου για να φτασεις μεγαλο μερος της οθονης το κρατας με τετοιο τροπο που δεν ειναι ασφαλες.

 

Κι όμως,το g3 με βολεύει αφάνταστα.δεν το περίμενα ομολογουμένως.

τα μικρά bezels σε συνδυασμό με την μεγάλη οθόνη είναι τέλειο.και προσωπικά και με ασφάλεια το κρατώ αλλα και το δουλεύω και πάντα με το ένα χέρι.

ΤΟ z2 μην μου το λες καθόλου,πολύ καλύτερό handling το z3.

Το θέμα κάμερας τώρα,εντάξει το z3 δεν στέφεται και με δάφνες,όμως δεν το εχω και για ψηφιακή μηχανή οπότε συμβιβαζόμαστε.

Αυτό πού με φοβίζει είναι να μην δω τίποτα pixels η κάτι άλλο....

Ας κάνω υπομονή λίγο και θα το διαπιστώσω σύντομα πιστεύω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν εχεις ξαναδει ποταμι με γεφυρα...εκτος αν τα γεφυρια τα φτιαχνουν σε θαλασσες..Δεν γινεται να δειχνει ποταμι και να λες οτι ειναι θαλασσα..[/QUE]

Σου απαντησα πιο πανω ... πολυ το κουρασαμε .. !

 

αν εχεις προβλημα να παραδεχτεις οτι δεν προσεξες οτι ειναι ποταμι, επειδη ειδες ενα ψαρακι, το δεχομαι. Αλλα δεν δειχνει πουθενα θαλασσα.. Ειναι ξεκαθαρο οτι το ολο σκηνικο αφορα ποταμι και μαλιστα μοιαζει σε ελληνικο τοπιο με γεφυρι σαν αυτο που επεσε προσφατα..Τωρα αν δεν γνωριζεις οτι και εκει το καλοκαιρι κανουν μπανιο, ναι..κρυο μεν, αλλα απολαυστικο δε.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω η καλυτερη λυση σε προστασια και αισθηση που αφηνει στο χερι το tempered glass.. :D

Aπαντηση για καποιο ποστ ποιο πισω..

Link to comment
Share on other sites

αφού το εχω πει.φέτος 2 κινητά εχω στην λίστα μου,το ένα το εχω ήδη.το άλλο μάλλον θα πάρω το ρίσκο αν φύγει το g3 οσο θέλω.

Πάντως κρατάω θήκες καβατζα γιατί αν με χαλάσει το z,με βλέπω για γρήγορη επιστροφή.

 

μεγάλη σημασία πάντως έπαιξε και η αγορά τής νέας μου τηλεόρασης:-P η αλήθεια είναι ότι στις τηλεοράσεις ανέκαθεν ήμουν υπέρ τής sony.

ασε δε πού με χει πιάσει μία φαγούρα στην τσέπη γι αλλαγή.και το z3 είναι το αμέσως επόμενό πού μου αρέσει.

 

 

 

 

Κι όμως,το g3 με βολεύει αφάνταστα.δεν το περίμενα ομολογουμένως.

τα μικρά bezels σε συνδυασμό με την μεγάλη οθόνη είναι τέλειο.και προσωπικά και με ασφάλεια το κρατώ αλλα και το δουλεύω και πάντα με το ένα χέρι.

ΤΟ z2 μην μου το λες καθόλου,πολύ καλύτερό handling το z3.

Το θέμα κάμερας τώρα,εντάξει το z3 δεν στέφεται και με δάφνες,όμως δεν το εχω και για ψηφιακή μηχανή οπότε συμβιβαζόμαστε.

Αυτό πού με φοβίζει είναι να μην δω τίποτα pixels η κάτι άλλο....

Ας κάνω υπομονή λίγο και θα το διαπιστώσω σύντομα πιστεύω.

 

Βιασου διοτι το βλεπω να τσιμπαει η τιμη του,εφοσον διαδοχο δεν θα εχουμε τον Μαρτιο.:p

Τοσα κινητα εχεις αλλαξει,στο z3 το εχεις κανει Τολμη και γοητεια και πολυ αναποφασιστος εισαι.

Οταν το δουλεψεις μετα θα απορεις πως αντεξες τοσο καιρο με το g3.;)

Ουτε για δωρο η τσαμπα θα το δεχομουν.

Ακομα και το s5 φαινεται μπροστα του οαση,ετσι οπως τα καταφερε η lg,φαντασου.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρω,τέλος....

Μακάρι να μην δω κιτρινιλα στην οθόνη pixels η κάτι άλλο οπως υψηλές θερμοκρασίες

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το έγινε ρε ταξιδιώτη σε εψησαν να πάρεις την μουφα το Sony??? :p:p:p:p πλάκα κάνω μια χαρά τούμπανο είναι το τηλέφωνο και αν το πάρεις κοίτα να το χαρείς!!!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα.

Αντε ταξιδιώτη... Έχουμε ίδια smarttv, τώρα θα έχουμε και ίδιο smartphone. ;-)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει κανείς root με τον οδηγό που αναφέρεται στην πρώτη σελίδα του thread;

Να κάνω root ή να περιμένω μήπως βγει πιο εύκολο μετά την Lollipop;

Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρω,τέλος....

Μακάρι να μην δω κιτρινιλα στην οθόνη pixels η κάτι άλλο οπως υψηλές θερμοκρασίες

 

Κιτρινιλες η υψηλές θερμοκρασίες είναι άγνωστα στα z3 από αρχή της κυκλοφορίας του;)

Για pixel πρέπει να είσαι πολύ γκαντέμης,οπως μόνο σε εμένα έτυχε :lol:

Κανένας άλλος δεν παραπονεθηκε.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

με την γεναιοδωρη προσφορα της Vodafone επιτελους θα φυγω απο τα iphone 3,4,5 και θα ερθω στην οικογενεια σας με το Ζ3, ελπιζω να ερθει συντομα. Τι μου προτεινετε να κανω σαν πρωτα βηματα μιας και δεν ειχα ποτε android Κινητο?

R U MAD

"http://www.milka-home.gr"

Link to comment
Share on other sites

με την γεναιοδωρη προσφορα της Vodafone επιτελους θα φυγω απο τα iphone 3,4,5 και θα ερθω στην οικογενεια σας με το Ζ3, ελπιζω να ερθει συντομα. Τι μου προτεινετε να κανω σαν πρωτα βηματα μιας και δεν ειχα ποτε android Κινητο?

 

πρώτο βήμα η δημιουργία αν δεν έχεις ενός gmail

Link to comment
Share on other sites

με την γεναιοδωρη προσφορα της Vodafone επιτελους θα φυγω απο τα iphone 3,4,5 και θα ερθω στην οικογενεια σας με το Ζ3, ελπιζω να ερθει συντομα. Τι μου προτεινετε να κανω σαν πρωτα βηματα μιας και δεν ειχα ποτε android Κινητο?

 

Τιποτα το ιδιαιτερο. Απλα μπες στο android market και κατεβασε apps.

Αν θες να βαλεις εμπρος-πισω ζελατινη οπως εγω, ακομα καλυτερα.

Απλα θα πρεπει να ξεχασεις τη συνηθεια "ανοιγω την εφαρμογη της καμερας, τραβαω φωτο και voila μια σουπερ ντουπερ φωτο".

Στο auto mode η καμερα του Ζ3, για τα δικα μου γουστα παντα, ειναι χειροτερη και απο του Nexus 5. Αν παιξεις μαζι της, πειραματιστεις, δοκιμασεις τα ISO και τα διάφορα modes, τοτε οι φωτο θα ειναι πολυ καλες.

Φυσικα θα εκπλαγεις απο την τεραστια διαφορά στην αυτονομία σε σχεση με των iPhones που ειναι πραγματικα ναυαγιο.

Και φυσικα το σημα του Ζ3 ειναι πολυ καλυτερο του iPhone.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

πρώτο βήμα η δημιουργία αν δεν έχεις ενός gmail

Επίσης να πας ρυθμίσεις οθόνης να ενεργοποιηθεί το double tap για να ξυπνάς τη συσκευή από αναμονή(θα σου γίνει δεύτερη φύση και πιστευω θα μείνεις απόλυτα ευχαριστημενος)

Και άμα θες double tap και για το κλείνεις εδώ είμαστε να σου πούμε τον τρόπο :p

 

Σε τρίτη φάση κατάργηση κάποιων περιττά app όπως οι δοκιμαστική χάρτες της Garmin,το antivirus που είναι άχρηστο και περιττό,το Office αν δεν το θες η το Facebook αν δε κάνεις χρήση του.

 

Μετά απλά μπαίνεις στο playstore να κατεβάσεις εφαρμογές που χρησιμοποιείς τακτικά και από ios.

 

Θα πάθεις πολιτιστικό σοκ όταν πιάσεις και δουλέψεις το z3(ευχάριστο εννοείται)

Οτιδήποτε άλλο εδώ είμαστε.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και εχω gmail...φυσικα και θα παιξω και με τις ρυθμισεις...

απλα λεω αν υπαρχουν εφαρμογες που ειναι must!!! οπως τα εχετε δει εσεις που το χρησιμοποιεται καθημερινα

 

ετσι @alextrela... να το παρω με το καλο και θα σας ταραξω στις ερωτησεις...

Edited by verylife

R U MAD

"http://www.milka-home.gr"

Link to comment
Share on other sites

με την γεναιοδωρη προσφορα της Vodafone επιτελους θα φυγω απο τα iphone 3,4,5 και θα ερθω στην οικογενεια σας με το Ζ3, ελπιζω να ερθει συντομα. Τι μου προτεινετε να κανω σαν πρωτα βηματα μιας και δεν ειχα ποτε android Κινητο?

 

μιας και εχω προσφατη εμπειρια απο φιλο με symbian-windows 7, αρχικα θα το ψαξεις πολυ στις ρυθμισεις, βαζοντας οντως το gmail σου για να εχεις προσβαση στο playstore, και θα προτεινα να μπεις σε ολες τις ρυθμισεις μια μια, εξαλλου πανω κατω ιδιο σκεπτικο ειναι και στα ios, να δεις τι θες να κανεις και πως να λειτουργει. πχ κλεισε 4g Και βαλτο 3g/2g αν δεν εχεις εκει που μενεις ή αν δε θες να δουλευει 4g για οικονομια στη μπαταρια και λιγοτερη ακτινοβολια, μπες απο ρυθμισεις εφαρμογες και διεγραψε ή απενεργοποιησε ο,τι δεις και καταλαβαινεις οτι δε θες, ειναι αχρηστο κτλ..πχ antivirus, εφαρμογες πλοηγησης (Νομιζω το navigon θα βρεις ) που ειναι για 1 μηνα και μετα θελει λεφτα κτλ κτλ.

τελος, ο,τι χρειαστεις εδω ειμαστε!

Αν πας στην εξοικονομηση και ενεργοποιησεις το stamina (ολοι το εχουμε ενεργο μονιμως) απο κατω σου εχει μια επιλογη που λεει "προσθηκη εφαρμογων". εκει βαζεις εφαρμογες που δες να εξαιρουνται απο την εξοικονομηση. Ποιες θες να εξαιρουνται? εφαρμογες μηνυματων, πχ viber/whatsapp/ fb messenger και αθλητικων δραστηριοτητων. οι πρωτες γιατι αν δεν τις βαλεις θα σου ερχονται τα μηνυματα πολυ αργοτερα απο οταν στελνονται και οι δευτερες για να μην χασεις καποια δραστηριοτητα την ωρα που κανεις αν τυχον κοψει δεδομενα κτλ και δε σε βρει στο χαρτη ή γενικα να σου δημιουργησει δυσλειτουργια.

 

εφαρμογες κλασσικες: whatsapp/viber/skype/evernote/dropbox/swarm-4square/sportstracker/strava/winbank ή ο,τι τραπεζα εχεις, αξιζει αν κανεις μεταφορες ή πληρωμες/dolphin browser με flashplayer για προβολη ιστοσελιδων με flash περιεχομενο/e-pass αν εχεις για να βλεπεις το υπολοιπο σου/bloomberg αν παιζεις... και Greek WPA finder η οποια σου ξεκλειδωνει wifi των οποιων δεν εχει αλλαχτει ο κωδικος του ρουτερ. κυριως του ΟΤΕ. αν δηλαδη καποιος εχει connx και δεν εχει αλλαξει κωδικο στο ρουτερ του, μπαινεις μεσα...

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...