Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aν θες να βγαζεις φωτογραφιες τα μοντελα δεν κανει το τηλεφωνο.

 

βρε παιδια το ξερω εχω ηδη μηχανη...το κινητο απλα το θελω για email , και πολυ ομιλια. Επισης FB,Viber κλπ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 60 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα διαφωνήσω μαζί σου, ας πούμε εγώ επειδή δεν έχω μαζί μου την φωτογραφική θέλω να βγάζω αξιοπρεπές φωτογραφίες και να εκτυπωνω κάποιες, όταν λοιπόν ένα κινητό σου πρόσφερει ένα περιβάλλον φωτογραφίας, γιατί να μην το χρήσιμοποιησω?

 

απο οτι διαβαζω βγαζει μια χαρα,εκτος αν θελει ρυθμισεις. Διαβασε για ρυθμισεις κλπ.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αποψη μου ειναι, εσυ προσωπικα ΜΗΝ παρεις το z3, ΔΕΝ σου κανει.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά σε θέμα εκτύπωσης φωτογραφιών και να μπουν σε κορνίζες, στα μικρά, μεσαία μεγέθη, αν δεν σε ενδιαφέρει η απόλυτη λεπτομέρεια, πιστεύω ότι και μια απλά καλή κάμερα κινητού έχει επιθυμητό αποτέλεσμα. Στο κατάστημα γερμανού στην περιοχή μου άλλαξαν πρόσφατα μηχάνημα εκτύπωσης και από την εμφάνιση σε μικρό και μεσαίο μέγεθος καμιά σαρανταρια και βάλε φωτογραφιών από σονυ Xperia L,Z Και δύο εξαιρετικών κόμπακτ μηχανών sony &Olympus που έχω ναι μεν φαίνονται οι διαφορές, όμως σε καμία περίπτωση και οι φωτογραφίες των κινητών δεν μπορείς να πεις οτι είναι "άσχημες" Και με θόρυβο. Θα έλεγα μάλιστα ότι θα πρέπει να είσαι εξοικειωμένος και γνωστής για να καταλάβει κάποιος ότι προέρχονται από κινητό στο μέγεθος πάντα μιλάμε εκτύπωσης μικρό ή μεσαίο.Εν ολίγοις η δουλειά γίνεται όπως ανέφερε Και το παλικάρι παραπάνω ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Προσωπικά Η κάμερα του Σε θεωρώ πως για κινητό θα με κάλυπτε, τώρα για φεγγάρια και νυχτερινές λήψεις αλλάζει το πράγμα αν θες πολύ καλό ή εξαιρετικό αποτέλεσμα.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αποψη μου ειναι, εσυ προσωπικα ΜΗΝ παρεις το z3, ΔΕΝ σου κανει.

 

Για πιο λογο αυτο ;

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Για πιο λογο αυτο ;

 

βρε παιδια το ξερω εχω ηδη μηχανη...το κινητο απλα το θελω για email , και πολυ ομιλια. Επισης FB,Viber κλπ.

Πιστευω οτι για τη χρηση που το θες δεν σου κανει. Αποψη μου.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι για τη χρηση που το θες δεν σου κανει. Αποψη μου.

 

κανονικη χρηση κανω οπως ολοι.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

κανονικη χρηση κανω οπως ολοι.

Και εγω κανονικη χρηση κανω. Δεν εχω φαψεβοοκ δεν εχω μαιλ δεν εχου τουιτη δεν εχω ινστραγκραμ... τελος παντων κανω κανονικη χρηση. Η κανονικη χρηση ειναι διαφορετικη για τον καθε ενα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε modeling αν σου αρεσει και το θες τσιμπα το το κινητακι..απλα για αυτα που το θες μονο μπορουσες να κανεις δουλεια και με ενα καστομαρισμενο live with walkman...

Ολοι θελουμε να εχουμε στην κατοχη μας καλα κινητα ειναι λογικο.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωρα σε οθονη Η λειτουργια ; Επισης εχει αποσπωμενη μπαταρια η Fix ;

 

ωρα οθονης παραπανω..δηλαδη αρκετη χρηση παραπανω..δε νομιζω οτι υπαρχει καλυτερο κινητο να παρεις και ας λεει ο φιλος karthan..

Οσο για την καμερα του, ειναι αριστη. Ξεκολλατε λιγο, και οποιος εχει παραπονα και θελει να το παιζει φωτογραφος ας μαθει να κανει και καμια ρυθμιση! Κανενα κινητο πλην του αι φον δεν παιρνει τις καλυτερες ρυθμισεις στο αυτοματο.. Απλα τα sony σηκωνουν λιγο παραπανω Iso, ε σιγα το πραγμα, το μαθαινεις και το στηνεις καταλληλα στη μια φωτο που θα χρειαστει οταν και αν.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Φιλε modeling αν σου αρεσει και το θες τσιμπα το το κινητακι..απλα για αυτα που το θες μονο μπορουσες να κανεις δουλεια και με ενα καστομαρισμενο live with walkman...

Ολοι θελουμε να εχουμε στην κατοχη μας καλα κινητα ειναι λογικο.

 

με δουλευεις ετσι ; οριακα την κανω την δουλεια μου με το 9506.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

ωρα οθονης παραπανω..δηλαδη αρκετη χρηση παραπανω..δε νομιζω οτι υπαρχει καλυτερο κινητο να παρεις και ας λεει ο φιλος karthan...

Νικο καλησπερα :) Η φωτογραφια στην υπογραφη μου σου αρεσει ? Το τραγουδι λεει ''Οι αναμνησεις ξαναγυριζουνε...,.'' Καταλαβες ε ?

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

με δουλευεις ετσι ; οριακα την κανω την δουλεια μου με το 9506.

Παλικαρι, ανοιξε ενα θεμα εδω --> http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=145 γραψε τι χρηση κανεις και ρωτα να σου πουν ποια συσκευη να επιλεξεις.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μια ερωτηση,Η μπαταρια με Data ανοιχτα και γενικα με πολυ ομιλια και πολυ Facebook βγαζει 8ωρο ;

To G2 παραδειγμα μου εβγαζε 7-8 ωρες λειτουργιας και 2,5 οθονης.

Σκεφτομαι να το παρω σημερα απο δευτερο χερι,πρεπει να προσεξω κατι ; Αν ναι τι ; Παιζει ρολο με τις παρτιδες στα Σονυ η καμια σχεση ;

 

8 ώρες και 2μισή οθόνη? πολύ μπροστά Ζ3 και μονόδρομος για αυτονομία. εγώ με όλα ανοικτά όλη μέρα βγάζω 18ωρο με 6 ώρες οθόνη

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες και 2μισή οθόνη? πολύ μπροστά Ζ3 και μονόδρομος για αυτονομία. εγώ με όλα ανοικτά όλη μέρα βγάζω 18ωρο με 6 ώρες οθόνη

 

Υποψιν με Data ανοιχτα,δεν εχω ποτε wifi

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Νικο καλησπερα :) Η φωτογραφια στην υπογραφη μου σου αρεσει ? Το τραγουδι λεει ''Οι αναμνησεις ξαναγυριζουνε...,.'' Καταλαβες ε ?.

 

Χαχαχα α ρε Θαναση..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα α ρε Θαναση..

απο τη μεταφραση google ειδα οτι το ant slenkscio σημαινει στο κατωφλι Δηλαδη: vairas στο κατωφλι :shock:

 

Εσυ επρεπε να εχεις το z3 τωρα που εισαι και φανταρος και η μπαταρια του ειναι δυναμη, με την ιδια χρηση βγαζω παραπανω ωρες οθονης με το Ζ3 σε σχεση με το ο+ο που ειχα πριν.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

απο τη μεταφραση google ειδα οτι το ant slenkscio σημαινει στο κατωφλι Δηλαδη: vairas στο κατωφλι :shock:

 

Εσυ επρεπε να εχεις το z3 τωρα που εισαι και φανταρος και η μπαταρια του ειναι δυναμη, με την ιδια χρηση βγαζω παραπανω ωρες οθονης με το Ζ3 σε σχεση με το ο+ο που ειχα πριν.

Ο, τι ναναι πραγματικα..:p

Αν δεν χαλουσα ολα τα λεφτα μου στο φανταριλικι, μπορει και να το αγοραζα..

παντως τα ειχα υπολογισει πολυ ωραια.. Θα εβγαινε το Ζ4 τον Φλεβαρη και θα επαιρνε την κατιουσα το Ζ3 μεχρι το καλοκαιρακι. Ουτως ή αλλως Απριλη απολυομαι.. Ελα ομως που μας τα χαλασε η Σονυ και θα αργησει να το βγαλει..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν φλασάρω .ftf αρχείο από 6603 για 6653 που είναι το δικό μου θα έχω θέματα λέτε; Έχει μέσα προγράμματα από ινδία και δεν μπορώ να τα βγάλω και μου τη δίνει κάπως!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω την καμερα θεωρω οτι ειμαι σε καλο δρομο, θα δειτε καλα αποτελεσματα.

Εχω 2 ερωτησεις και ζητω συγγνωμη γιατι πρεπει να εχουν ξαναειπωθει αλλα δεν εχω χρονο να διαβασω τοσες σελιδες να τα βρω..

Αντιμετωπιζω 2 προβληματα:

1) δεν εχω internet στο κινητο μεσω δεδομενων. Το κινητο ειναι αγορασμενο απο vodafone και εγω ειμαι cosmote αλλα θεωρω απιθανο να παιζει καποιο ρολο. Ανοιγω τα δεδομενα και δεν εμφανιζεται καποιο συμβολακι 4g η κατι αντιστοιχο και φυσικα δεν εχω internet.

 

2) ενω σαν ηχος ακουγεται καλα στο κινητο οταν παιζω μεσω music player, οταν χτυπαει το κινητο σαν ηχος κλησης και οταν μιλαω με ανοιχτη συνομιλια το κινητο ειδικα στην δευτερη περιπτωση ισως ειναι οτι πιο "σιγανο" εχω ακουσει.

 

Υπαρχει καποια λυση στα παραπανω?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω την καμερα θεωρω οτι ειμαι σε καλο δρομο, θα δειτε καλα αποτελεσματα.

Εχω 2 ερωτησεις και ζητω συγγνωμη γιατι πρεπει να εχουν ξαναειπωθει αλλα δεν εχω χρονο να διαβασω τοσες σελιδες να τα βρω..

Αντιμετωπιζω 2 προβληματα:

1) δεν εχω internet στο κινητο μεσω δεδομενων. Το κινητο ειναι αγορασμενο απο vodafone και εγω ειμαι cosmote αλλα θεωρω απιθανο να παιζει καποιο ρολο. Ανοιγω τα δεδομενα και δεν εμφανιζεται καποιο συμβολακι 4g η κατι αντιστοιχο και φυσικα δεν εχω internet.

 

2) ενω σαν ηχος ακουγεται καλα στο κινητο οταν παιζω μεσω music player, οταν χτυπαει το κινητο σαν ηχος κλησης και οταν μιλαω με ανοιχτη συνομιλια το κινητο ειδικα στην δευτερη περιπτωση ισως ειναι οτι πιο "σιγανο" εχω ακουσει.

 

Υπαρχει καποια λυση στα παραπανω?

ευχαριστω!

Καλησπερα φιλε. Πρεπει να κατεβασεις τις ρυθμισεις ιντερνετ του παροχου σου ή να τις γραψεις χειροκινητα.

 

Οταν χτυπαει το τηλ ακουγεται μονο απο το ενα ηχειο ο ηχος, οχι και απο τα δυο.. Δεν ξερω αν με ρουτ υπαρχει καποιο mod για enhancement ηχου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε. Πρεπει να κατεβασεις τις ρυθμισεις ιντερνετ του παροχου σου ή να τις γραψεις χειροκινητα.

 

Οταν χτυπαει το τηλ ακουγεται μονο απο το ενα ηχειο ο ηχος, οχι και απο τα δυο.. Δεν ξερω αν με ρουτ υπαρχει καποιο mod για enhancement ηχου.

 

Σε ευχαριστω για την απαντηση. Κυριως αυτο που με ενοχλει με τον ηχο ειναι η ανοικτη συνομιλια. Παιζει αρκετα σιγα.... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση. Κυριως αυτο που με ενοχλει με τον ηχο ειναι η ανοικτη συνομιλια. Παιζει αρκετα σιγα.... :confused:

Μετά την τελευταία αναβάθμιση ακούγεται πιο δυνατά.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορει καποιος mod ας βαλει στην πρωτη σελιδα λινκ με το ποστ του Σταύρου. Ευχαριστω

 

Θανάση είσαι έτοιμος. Συγγνώμη για την καθυστέρηση αλλά γενικά τον τελευταίο καιρό έχω διάφορα θέματα και δεν είμαι στις επάλξεις διαρκώς.:(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μετά την τελευταία αναβάθμιση ακούγεται πιο δυνατά.

 

οταν λες αναβαθμιση? αυτη τη στιγμη αναφερει εμενα 4.4.4. Εννοεις lollipop?

Link to comment
Share on other sites

Θανάση είσαι έτοιμος. Συγγνώμη για την καθυστέρηση αλλά γενικά τον τελευταίο καιρό έχω διάφορα θέματα και δεν είμαι στις επάλξεις διαρκώς.:(

:up: :bow:

οταν λες αναβαθμιση? αυτη τη στιγμη αναφερει εμενα 4.4.4. Εννοεις lollipop?

Εννοει ''αριθμο εκδοσης'' 5.77 :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...