Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέσω otg καλωδίου, πως μπορώ να μεταφέρω ή να αντιγράψω σε στικάκι φωτογραφίες που βρίσκονται αποθηκευμένες στην μνήμη του τηλεφώνου;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μέσω otg καλωδίου, πως μπορώ να μεταφέρω ή να αντιγράψω σε στικάκι φωτογραφίες που βρίσκονται αποθηκευμένες στην μνήμη του τηλεφώνου;

Χρησιμοποιώντας κάποιον File Manager.

π.χ. File Commander (προεγκατεστημένος), Astro File Manager, ES File Explorer, κτλ

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώντας κάποιον File Manager.

π.χ. File Commander (προεγκατεστημένος), Astro File Manager, ES File Explorer, κτλ

 

Με τον προεγκατεστημένο File Commander μου ζητάει να κάνω update σε έκδοση επί πληρωμή και με τον es file explorer δεν βρήκα κάποια επιλογή. Γνωρίζεις τα ακριβή βήματα; Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά από χθες κ ενώ το έχω στο τέρμα ο ήχος κλήσης έχει πέσει πολύ η ένταση του. Δεν πειραξα κάτι στις ρυθμίσεις. Να κανω επανεγκατασταση λογισμικού ???
Link to comment
Share on other sites

Με τον προεγκατεστημένο File Commander μου ζητάει να κάνω update σε έκδοση επί πληρωμή και με τον es file explorer δεν βρήκα κάποια επιλογή. Γνωρίζεις τα ακριβή βήματα; Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα, η αναβάθμιση που σου ζητάει δεν έχει σχέση με το εξωτερικό usb, απλώς την αγνοείς. Αφού βάλεις τον εξωτερικό δίσκο και τον δει το τηλέφωνο, θα σου τον εμφανίσει και ο File Commander.

Link to comment
Share on other sites

εχει κρατησει κανενα καλο παιδι τα FTF για ελληνικη customized 5.1.1 & 4.4.4 ???

 

θελω να τις δοκιμασω ολες και να δω ποια μου δινει τη καλυτερη μπαταρια.

 

ΥΓ καμμια σχεση η μπαταρια του με του G4, 2 κλασεις ανωτερη χαλαρα

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

εχει κρατησει κανενα καλο παιδι τα FTF για ελληνικη customized 5.1.1 & 4.4.4 ???

 

θελω να τις δοκιμασω ολες και να δω ποια μου δινει τη καλυτερη μπαταρια.

 

ΥΓ καμμια σχεση η μπαταρια του με του G4, 2 κλασεις ανωτερη χαλαρα

Η 4.4.4 ειναι καλυτερη σε θεμα ματαριας

Με καθε επιφυλαξη θα την βρεις στο πρωτο ποστ στο 41) Ανοίξτε Flashtool, κάντε κλικ στο σύμβολο του κεραυνού ("συσκευή flash"), επιλέξτε "Flashmode" και κάντε κλικ στο "OK" επιλέξτε το FW, D6603_23.0.1.A.5.77_R9B_Customized GR.ftf που μπορείτε να κατεβάσετε από εδώ https://www.dropbox.com/s/us7sf2cas9jcjj4/D6603_23.0.1.A.5.77_R9B_Customized%20GR.ftf?dl=0

 

Δικιμαζεις με δικη σου ευθυνη :) Στα sony δεν υπαρχει full brick ;):p:D

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ http://forum.xda-developers.com/z3/general/d6603-5-0-2-flashable-stock-23-1-0-690-t3056361

 

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Εχω κρατήσει καβάτζα την τελευταία customized de(γερμανικο unbranded)απο την 4.4.4 σε περίπτωση που ξανά αγόραζα τη συσκευη:lol:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

αμα παιζει και η ελληνικη 5.1.1 θα ειμαι υποχρεος :D

Οχι δεν κράτησα διότι στην 4.4.4 μου άρεσε η συσκευη που απέδιδε τα μέγιστα εξ ου και το είχα καβάτζα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε πιο μπαλα δλδ, ηδη με ικανοποιει 100% οπως παει τωρα στην 6.0.1
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

πηγαινε πιο μπαλα δλδ, ηδη με ικανοποιει 100% οπως παει τωρα στην 6.0.1

Αν πάει μπάλα κάτσε εκει που είσαι τότε.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

απο την ταχυτητα δεν εχω κανενα θεμα, αν ειναι να καερδισω ομως κανα 2ωρο SOT με ψηνει ασχημα
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

απο την ταχυτητα δεν εχω κανενα θεμα, αν ειναι να καερδισω ομως κανα 2ωρο SOT με ψηνει ασχημα

Ε δεν νομίζω σε καμία περίπτωση τέτοιο κέρδος.

Κανα μισάωρο με 1 ώρα βαριά βαριά να κερδίσεις.

Η 6.0.1 γενικά σαν έκδοση android ειναι ικανοποιητική σε ομαλότητα,σταθερότητα και battery friendly.

 

Πιο πολυ απο τίποτα Google services η συγχρονισμους απο backup σε google να φοβάσαι μην κάνουν ζημιά στην μπαταρία.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

απο την ταχυτητα δεν εχω κανενα θεμα, αν ειναι να καερδισω ομως κανα 2ωρο SOT με ψηνει ασχημα

Αποκλείεται 2 ώρες,εγώ το έχω από 4.4.4 και τώρα 6.01, η kit kat ήταν η καλύτερη από άποψη μπαταρίας αλλά και τώρα η 6.0.1 άντε να υπολείπεται ελάχιστα, δεν αξίζει να πας στην σπαρτιατικη 4.4.4 για 30-45 λεπτά παραπάνω

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, η αναβάθμιση που σου ζητάει δεν έχει σχέση με το εξωτερικό usb, απλώς την αγνοείς. Αφού βάλεις τον εξωτερικό δίσκο και τον δει το τηλέφωνο, θα σου τον εμφανίσει και ο File Commander.

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, θα το ξαναελέγξω κάποια από αυτές τις μέρες που θα έχω και πάλι το τηλέφωνο στα χέρια μου γιατί δεν είναι δικό μου.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι μια καινούργια έκδοση έχει αρχίσει να τρέχει (23.5.1.291) για τα Ζ2 & Ζ3, που επαναφέρει το stamina mode προσαρμοσμένο για ΜΜ... (πηγή: xperiablog)
Link to comment
Share on other sites

ναι το ειδα και εγω τωρα.για το z3 σε 5 χωρες το δωσανε πριν μια ωρα.τωρα στα ελληνικα μαλλον θα αργησουμε λιγο να την παρουμε
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Την έβαλα το πρωι.Ναι,το επαναφέρανε το stamina.

 

σε εμενα δεν ειρθε ακομα ουτε ota ουτε μεσω pc companion.το δικο σου ειναι ελληνικο η ευρωπαικο.εκτος το stamina εχει αλλες αλλαγες σημαντικες η οχι

Edited by mpacardi
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

ειναι βελτιστοποιημενο σταμινα,ποτε δεν ξαναειδα την μπαταρια μου κολλημενη στο 100 τοση ωρα,και εχει περασει και τοσος καιρος.
Link to comment
Share on other sites

ειναι βελτιστοποιημενο σταμινα,ποτε δεν ξαναειδα την μπαταρια μου κολλημενη στο 100 τοση ωρα,και εχει περασει και τοσος καιρος.

 

Μήπως είχες με την προηγούμενη έκδοση το πρόβλημα όπου αργούσε να εμφανίσει το όνομα από την τελευταία κλήση όταν άνοιγες τον dialer? Αν ναι, έχει λυθεί τώρα;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...