Jump to content

Sony Xperia Z3


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά να φανταστώ ότι θα πάρουμε και τη final N???

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά να φανταστώ ότι θα πάρουμε και τη final N???

50-50 για εμένα.

Αλλά φαντάζομαι η τελική developer πολυ ελάχιστη διαφορά θα έχει από την official.

Άρα και μην βγάλει official μένεις με την τελευταία developer version.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θανάση, κοίτα με το πρόγραμμα υου κινητού το SOT γιατί με το Gsmbattery σε όλες τις συσκευές μου έχω αποκλίσεις.

 

Note 4 & Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα επειδή μια από αυτές τις μέρες μου έρχεται το z3 ήθελα να ρωτήσω το εξής η οθόνη με διπλό άγγιγμα ανοίγει? Δηλαδή σαν τα LG ή πρώτα πατάω το power πλάγια και μετά ανοίγει ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα επειδή μια από αυτές τις μέρες μου έρχεται το z3 ήθελα να ρωτήσω το εξής η οθόνη με διπλό άγγιγμα ανοίγει?

 

Ναι... υπάρχει κανονικά αυτή η δυνατότητα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Θανάση, κοίτα με το πρόγραμμα υου κινητού το SOT γιατί με το Gsmbattery σε όλες τις συσκευές μου έχω αποκλίσεις.

 

Note 4 & Tapatalk

Tα αποτελεσματα ειναι με δυο διαφορετικες εφαρμογες, το ιδιο sot μου εβγαλε το gsam και το Wakelock Detector, παντος την επομενη φορα θα τσεκαρω και με το προγραμμα του τηλεφωνου ;):)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θα το προτείνατε το κινητό για αγορά; Το θέλω για τον αδερφό μου. Ήταν να πάμε για το ZUK Z1 αλλά εμφανίστηκε μια καλή ευκαιρία να το πάρουμε μεταχειρισμένο σε πολύ καλή τιμή και κατάσταση και προσωπικά τη Sony την εμπιστεύομαι περισσότερο. Παίζει πολύ παιχνίδια στο κινητό + facebook και τα λοιπά. Αν μπορείτε πείτε μου απόψεις και αν χρειάζεται να προσέξω κάτι συγκεκριμένο. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θα το προτείνατε το κινητό για αγορά; Το θέλω για τον αδερφό μου. Ήταν να πάμε για το ZUK Z1 αλλά εμφανίστηκε μια καλή ευκαιρία να το πάρουμε μεταχειρισμένο σε πολύ καλή τιμή και κατάσταση και προσωπικά τη Sony την εμπιστεύομαι περισσότερο. Παίζει πολύ παιχνίδια στο κινητό + facebook και τα λοιπά. Αν μπορείτε πείτε μου απόψεις και αν χρειάζεται να προσέξω κάτι συγκεκριμένο. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. :)

Στο μόνο που υστερεί ειναι η κάμερα αν εχεις υψηλές απαιτήσεις.

Αλλιώς τούμπανο σε όλα με εξαιρετική αυτονομία,οθόνη,ποιότητα κατασκευής,καλογραμμένο λογισμικό.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Υψηλές απαιτήσεις από τη κάμερα δεν έχει όχι. Χαίρομαι που το ακούω. Ευχαριστώ για την απάντηση :)
Link to comment
Share on other sites

Ή ελληνική δεν έχει βγει ακόμα...

Αναμένουμε.

 

https://xpericheck.com/device/D6603

 

Στάλθηκε από το D6603 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η ιταλική εμένα εχτές, μια χαρά ρολόι όλα και χωρίς clean, και το σύστημα του android εξοικονόμησης αντί για stamina δουλεύει μια χαρά
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν Vodafone version θα πρέπει να τους έρθει όπου να ναι. Έχει ανέβει 4 ώρες το update. Οι υπόλοιποι υπομονή....
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε εντυπώσεις από τους φίλους που πέρασαν την επίσημη αναβάθμιση. Να δούμε αν αξίζει τον κόπο. Επίσης ανέφερετε αν την περάσατε από πάνω η με reset. Δεν έχω καμία διάθεση να ξαναστησω την συσκευή.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Την περασα μεσω Xperia Companion αφου δοκιμασα για λιγο την ολο bug Android Ν, και μετα το στησιμο μπορω να πω ότι ειναι εκπληκτική. Μονο μπαταρία δεν μπορεσα να δοκιμασω.
:lol:
Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως στο νέο interface της κάμερας δεν υπάρχει το real time

slider για την ρύθμιση της φωτεινότητας και του white balance όπως υπάρχει στο xperia z5.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα εξάμηνο κ αλλάζοντας 7 συσκευές επέστρεψα σήμερα σε ζ3.απο ότι κατάλαβα δεν έχει έρθει σε όλους μας η αναβάθμιση... Κ κάτι άλλο, στο άλμπουμ με τις φωτογραφίες δεν μου τις εμφανίζει όλες. Γιατί ?? Τελευταία είχα windows phone. Να φταίει αυτό ??
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν προσωπικά με την 6.0.1 βλέπω χειρότερη αυτονομία, χειρότερη διαχείριση μνήμης (στις εναλλαγές εφαρμογών έχει πολύ πιο συχνά reloads), ui παντού καλύτερο πιο smooth και πιο γρήγορο, παρατήρησα καλύτερη ποιότητα στις φωτογραφίες (πρέπει να έχει αλλάξει ελαφρώς ο αλγόριθμος επεξεργασίας). Επίσης έχει φάει και 1 - 2 κολληματάκια με black screen χωρίς απόκριση για μερικά λεπτά (με το double click του power button για την εκκίνηση της κάμερας), καθώς και για κάποιο λόγο δεν λειτουργούσε το double tap to wake έτσι στο άσχετο. Χρόνια πολλά.
Link to comment
Share on other sites

Ηχογράφηση στην κλήση ή την κλασική;

 

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά

η συσκευή έχει ηχογράφηση ?

 

κατέβασε αυτή την εφαρμογή, της μαμάς sony είναι, απλά δεν την έχει προεγκατεστημένη

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sonymobile.androidapp.audiorecorder

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...