Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μακάρι να ισχύει αυτό!

 

 

Καλά ακόμα δεν ξέρω πόσες θα μπορώ να έχω...το θέμα είναι να μου δώσουν κανονικά στης 6 ιουνιού την πρόσκληση και μετά θα δούμε άμα έχω να δώσω και γω ή οχι...Γιατί απ' όσο ξέρω οι τρείς προσκλήσεις ήταν με τον προηγούμενο διαγωνισμό σπασίματος...τώρα δεν είχαν πει τίποτα για προσκλήσεις εκτός από αυτή της αγοράς. Περιμένω τώρα την ημερομηνία για να το πάρω..ειδικά αφού δεν θα έχω και τελωνείο, είμαι απόλυτα happy!!!

 

Καλά ακόμη και 3 να σου δώσουν μπορείς να τις δώσεις σε κάποια μέλη τα οποία με τη σειρά τους θα δώσουν στους υπόλοιπους. Για να δούμε λοιπόν

 

Αναμονή μέχρι τις 6 Ιουνίου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά έχει πάρει κανείς άλλος email για τον διαγωνισμό raining invites? γαιτί μου ήρθε εμαιλ οτι είμαι ένας από τους 150 και θα μου στείλουν προσκληση στις 6 ιουνιου.

Ειχα παρει και εγω μερος αλλα μαλλον σταθηκα ατυχος οπως παντα:lol:

Οποιαδηποτε καλη σου κινηση δεκτη με πολυ αγαπη!:)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Πολυ περιεργο θεμα με τις προσκλησεις.αν εχει να δωσει κανεις,θα ηθελα :)

 

πιστευω παντως οτι εχουν ετοιμα πολυ λιγα κομματια.

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

πληροφοριακα εχει να δωσει μονο 3 invites ;)

 

κι αυτος που θα λαβει με την σειρα του σε αλλον.

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να το παρουμε οσοι θελουμε,και εγω στην απεξω εμεινα με τα invite!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη γελοιότητα αυτό με τα invites. Να παρακαλάς για να αγοράσεις.

Να δω για πόσο καιρό θα έχει ο κόσμος υπομονή να μπαίνει σε αυτή τη διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη γελοιότητα αυτό με τα invites. Να παρακαλάς για να αγοράσεις.

Να δω για πόσο καιρό θα έχει ο κόσμος υπομονή να μπαίνει σε αυτή τη διαδικασία

Συμφωνω, σιγα μην τους παρακαλεσω να τους δωσω τα λεφτα μου.

Βγαινουν κι αλλα εξισου δυνατα κινητα που δεν χρειαζεται να μπεις σε τετοιες διαδικασιες.

Εγω ελεγα να παρω το find 7 αλλα αν το κανουν κι αυτο κατα αυτον τον τροπο, δεν το παιρνω.

Με εχουν ξενερωσει.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη γελοιότητα αυτό με τα invites. Να παρακαλάς για να αγοράσεις.

Να δω για πόσο καιρό θα έχει ο κόσμος υπομονή να μπαίνει σε αυτή τη διαδικασία

 

Δεν θα κρατήσει πολύ γιατί ήδη ο κόσμος τους κράζει (όχι στο φόρουμ τους εννοείται, γιατί εκεί όλοι γλείφουν για να ανέβουν μπας και πάρουν πρόσκληση...) και επιπλέον έχουνε βγει αντίστοιχα κινητά, όχι στα χρήματα αυτά βέβαια, αν και υπάρχουν αντίστοιχες επιλογές.

Πιστεύω ότι σε 2 μήνες θα το βρίσκει κάποιος έμπειρος χρήστης, σε 4 με 6 μήνες το ευρύ κοινό. Η πρόβλεψη είναι για κλάματα (επειδή την κάνω εγώ) αλλά βλέποντας τις φωτό από την αποθήκη τους και την ανοργανωσιά τους εκεί και στο φόρουμ, μάλλον είναι η καλύτερη πρόβλεψη που θα μπορούσα να κάνω...

Προσωπικά, θέλω να το πάρω το κινητό για ένα φίλο μου. Εγώ δεν θέλω να διαθέσω ούτε αυτό το μπάτζετ (αν και υπό άλλες συνθήκες - αν δεν υπήρχε αυτό το προκλητικό σύστημα και το είχανε διαθέσει στην αγορά, θα το αγόραζα) ίσως επειδή είμαι σνομπ.

Σε περίπτωση που πάρω το κινητό και πάρω προσκλήσεις, θα διαθέσω περισσότερες από τις μισές σε μέλη του myphone (αν είναι 3 τις 2/3, αν είναι 4 τις 3/4 κοκ)...

[Οι καλοί λογαρισμοί κάνουν τους καλούς φίλους!]

free yourself
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα κρατήσει πολύ γιατί ήδη ο κόσμος τους κράζει (όχι στο φόρουμ τους εννοείται, γιατί εκεί όλοι γλείφουν για να ανέβουν μπας και πάρουν πρόσκληση...) και επιπλέον έχουνε βγει αντίστοιχα κινητά, όχι στα χρήματα αυτά βέβαια, αν και υπάρχουν αντίστοιχες επιλογές.

Πιστεύω ότι σε 2 μήνες θα το βρίσκει κάποιος έμπειρος χρήστης, σε 4 με 6 μήνες το ευρύ κοινό. Η πρόβλεψη είναι για κλάματα (επειδή την κάνω εγώ) αλλά βλέποντας τις φωτό από την αποθήκη τους και την ανοργανωσιά τους εκεί και στο φόρουμ, μάλλον είναι η καλύτερη πρόβλεψη που θα μπορούσα να κάνω...

Προσωπικά, θέλω να το πάρω το κινητό για ένα φίλο μου. Εγώ δεν θέλω να διαθέσω ούτε αυτό το μπάτζετ (αν και υπό άλλες συνθήκες - αν δεν υπήρχε αυτό το προκλητικό σύστημα και το είχανε διαθέσει στην αγορά, θα το αγόραζα) ίσως επειδή είμαι σνομπ.

Σε περίπτωση που πάρω το κινητό και πάρω προσκλήσεις, θα διαθέσω περισσότερες από τις μισές σε μέλη του myphone (αν είναι 3 τις 2/3, αν είναι 4 τις 3/4 κοκ)...

[Οι καλοί λογαρισμοί κάνουν τους καλούς φίλους!]

 

Απλά το κινητό έχει πολύ χαμηλή τιμή διάθεσης για την στιγμή, και ο σκοπός τους (πέρα απο τον προφανή της προώθησης) είναι να πέσει το κόστος παραγωγής του πριν διατεθεί μαζικά. Ελπίζουν μέχρι εκείνη την ώρα, που λογικά θα έχουν βγεί δεκάδες παρόμοια, ο κόσμος να τους προτιμήσει απο το τεχνητό "στερητικό σύνδρομο" που προσπαθούν να δημιουργήσουν...

 

Σε κάποιους που δεν είναι φανατικοί γκατζετάκηδες και δεν χτυπάει η στέρηση κόκκινο, είναι προκλητικός ο τρόπος τους.... Δεν έχουν ακόμα αποδείξει ΤΙΠΟΤΑ στην πράξη σαν brand (περα απο specs)

Link to comment
Share on other sites

Οσοι το θελετε τοσο πολυ,θα βγαλουν 15 προσκλησεις στο ebay για 'φιλανθρωπικους' σκοπους.

Προσωπικα για μενα το κινητο δεν αξιζει,σιγα μη τους παρακαλαμε για να μας τα πουλησουνε,αν μπορουσαμε να το παραγγειλουμε ανα πασα στιγμη χωρις περιορισμους οκ,

τωρα παιρνω το mi3 και το μονο που χανω ειναι το lte(προσωπικα μου ειναι αχρηστο),μιση ιντσα στην οθονη που αυτο ειναι καλο γιατι το εχουν παρακανει με τις παντοφλες και καποια mhz στην συχνοτητα επεξεργαστη και μνημης,αντε και λιγο στη ποιοτητα καμερας.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι το θελετε τοσο πολυ,θα βγαλουν 15 προσκλησεις στο ebay για 'φιλανθρωπικους' σκοπους.

Προσωπικα για μενα το κινητο δεν αξιζει,σιγα μη τους παρακαλαμε για να μας τα πουλησουνε,αν μπορουσαμε να το παραγγειλουμε ανα πασα στιγμη χωρις περιορισμους οκ,

τωρα παιρνω το mi3 και το μονο που χανω ειναι το lte(προσωπικα μου ειναι αχρηστο),μιση ιντσα στην οθονη που αυτο ειναι καλο γιατι το εχουν παρακανει με τις παντοφλες και καποια mhz στην συχνοτητα επεξεργαστη και μνημης,αντε και λιγο στη ποιοτητα καμερας.

 

  • χανεις lte
  • +0.5 ίντσες στην οθόνη
  • +0.4mhz στον επεξεργαστή.
  • +1GB Ram
  • Καμία σχέση η ποίοτητα φακού κάμερας, μακράν ανώτερη. Μπορείς να πεις ότι ειναι ελάχιστα κάτω απο μια DSLR.
  • 4K Video
  • ωραιότερο design
  • Corning Gorilla Glass 3
  • +3MP μπροστινή κάμερα

 

οπότε το να δώσεις και να πάρεις το mi3 στην τιμή που είναι μου φαίνεται ότι δεν αξίζει.

Edited by Xasta11
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

  • χανεις lte
  • +0.5 ίντσες στην οθόνη
  • +0.4mhz στον επεξεργαστή.
  • +1GB Ram
  • Καμία σχέση η ποίοτητα φακού κάμερας, μακράν ανώτερη. Μπορείς να πεις ότι ειναι ελάχιστα κάτω απο μια DSLR.
  • 4K Video
  • ωραιότερο design
  • Corning Gorilla Glass 3
  • +3MP μπροστινή κάμερα

 

οπότε το να δώσεις και να πάρεις το mi3 στην τιμή που είναι μου φαίνεται ότι δεν αξίζει.

 

Συμφωνώ πως από specs έχει σημαντικές διαφορές αν και σε επίπεδο καθημερινής χρήσης πέραν της κάμερας τα υπόλοιπα προσωπικά τουλάχιστον δεν με επηρεάζουν τόσο.

Αλλά:

1. Υποθέτουμε πως η ποιότητά του είναι κορυφαία. Είναι;;;;

2. Η διαδικασία των πωλήσεων από πρωτότυπη προσέγγιση έχει μετατραπεί σε γελοία φάρσα.

3. Το mi3 έχει ήδη αγοραστεί από πολύ κόσμο, ξέρουμε τι να περιμένουμε και σε γενικές γραμμές θεωρείται απ'τα κορυφαία ειδικά αν συνυπολογιστεί και το vfm. Μια χαρά το one+ αλλά τώρα που ήρθε η ώρα να αγοράσω κινητό αναγκάζομαι να πάω στο mi3 και ας προτιμώ το one+.

Εκτός αν αρχίσει να βρέχει προσκλήσεις στο φόρουμ και κανένα παλικάρι από έξω κάνει τον πακετά για να έρθουν στην Ελλάδα τα κινητά.

 

Όσοι έχουν την υπομονή να περιμένουν εύχομαι να ανταμειφθούν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν προκειτε να δεις διαφορα απο το mi3 σε καθημερινη χρηση με αυτα τα specs και τον 801 μονο στη ραμ ειναι αρκετη η διαφορα αν και τα 2gb ειναι υπεραρκετα ακομα, να φοραγε τον επερχομενο 805 ναι αυτη θα ηταν διαφορα, για μενα το μονο ατου του τηλεφωνου σε αυτην την κατηγορια περα απο την τιμη του ( βεβαια πρεπει να εχεις μεσο τον πρωθυπουργο για να το παρεις προς το παρον) ειναι η cyanomogenmod

 

Με συγχωρείς αλλά δεν έχω κανέναν πρωθυπουργό μέσο αλλά θα πάρω invite στης 6 Ιουνίου.

Εμένα με ενδιαφέρει πολύ τα 3Gb και το LTE που έχει το κινητό.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

αυτοι που εχουν παρει προσκληση..το αγοραζουν και το εχουν απευθειας?

 

Από όσο λένε από την αγορά του, το πολύ σε 7 εργάσιμες θα το έχεις. Έτσι τουλάχιστον μας είπαν. Αυτό που δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα είναι για το τελωνείο.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Από όσο λένε από την αγορά του, το πολύ σε 7 εργάσιμες θα το έχεις. Έτσι τουλάχιστον μας είπαν. Αυτό που δεν μου έχουν απαντήσει ακόμα είναι για το τελωνείο.

 

εαν ερχεται απο ευρωπη δεν υπαρχει θεμα.αλλα ουτως η αλλως δε στελνουν ελλαδα,οποτε?

 

παντως εαν ειναι η γερμανια η αγγλια,εχω ατομο να παραλαβει,οποτε,εαν βρουμε invites,κατι γινεται

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

1ον) δεν είμαι Ελλάδα, είμαι Δανία και το στέλνουν εδώ.

2ον) Θα έχω πρόσκληση στις 6 Ιουνίου γιατί είμαι στους 150 που επιλέχθηκαν από το τελευταίο contest τους πριν μερικές μέρες.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

1ον) δεν είμαι Ελλάδα, είμαι Δανία και το στέλνουν εδώ.

2ον) Θα έχω πρόσκληση στις 6 Ιουνίου γιατί είμαι στους 150 που επιλέχθηκαν από το τελευταίο contest τους πριν μερικές μέρες.

 

αν παρεις,στειλε ενα πμ εαν σου περισσευει προσκληση.μπορω να την αξιοποιησω

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

αν παρεις,στειλε ενα πμ εαν σου περισσευει προσκληση.μπορω να την αξιοποιησω

 

φίλε μου κι εσυ αν λάβεις πρόσκληση , στείλε μου και μένα μια. σ ευχαριστω

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

1 και μονο 1 με απασχολει το sar του διαβασα θα ειναι 2w/kg

 

Φιλε τα επισημα στοιχεια απο το gsm arena : 0.62 W/kg (head) 0.75 W/kg (body)

 

Θα ηθελα και εγω μια προσκληση αν θα ειναι εφικτο!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε τα επισημα στοιχεια απο το gsm arena : 0.62 W/kg (head) 0.75 W/kg (body)

 

Θα ηθελα και εγω μια προσκληση αν θα ειναι εφικτο!

 

Παιδιά, όποιος το αγοράσει παίρνει και 3 προσκλήσεις ε? Αν ναι, τότε να με υπολογίζετε στο διαμοιρασμό προσκλήσεων! Σας ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όποιος το αγοράσει παίρνει και 3 προσκλήσεις ε? Αν ναι, τότε να με υπολογίζετε στο διαμοιρασμό προσκλήσεων! Σας ευχαριστώ πολύ!

 

Καλά θα ήταν να λειτουργούσε ένα σύστημα αλυσίδας και μεταβίβασης προσκλήσεων μέσω του forum

Link to comment
Share on other sites

1ον) δεν είμαι Ελλάδα, είμαι Δανία και το στέλνουν εδώ.

2ον) Θα έχω πρόσκληση στις 6 Ιουνίου γιατί είμαι στους 150 που επιλέχθηκαν από το τελευταίο contest τους πριν μερικές μέρες.

 

Ρε παιδιά πόσες προσκλήσεις μπορεί να στείλει αυτός που το αγόρασε ?

Έχω άτομο στην Γερμανία γι' αυτό ψήνομαι πολύ για μια πρόσκληση από τον gkakos :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...