Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απ'τα λίγα που έχω δει σχεικά με το τηλέφωνο ισχύουν τα εξής.

Υποθέτοντας οτι πάνε να το πλασάρουν ως κανονική μάρκα τύπου Sony, HTC, κλπ και όχι ως κινέζικο η τιμή του σε σχέση με τα χαρακτηριστικά του ειναι αρκετά καλή. (Για κινητό μάρκας πάντα)

Τώρα βέβαια υπάρχει ένα γενικότερο μπέρδεμα ως προς το πότε βγαίνει αν ειναι διαθέσιμο απο κάποιο site ή απο κατάστημα ή δεν ξέρω εγώ τι και αν ειναι global η τιμή ή θα το δίνει καθένας όσο θέλει.

Πολλά παράπονα βλέπω επίσης στο fb κάτω απ'τα Post του One+ που λένε με λιγα λόγια οτι ' εμεις σας στέλουμε ερωτήσεις για να μας πείτε πως θα το αγοράσουμε και εσεις μας γράφετε εκει που δεν πιάνει μελάνι'

Επίσης αυτό που κάνανε με τα κουπόνια στην αρχή (Δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα), οτι δηλαδή πρέπει να κερδίσεις κουπόνι για να έχεις το δικαίωμα να το αγοράσεις ήταν λίγο γκάφα νομίζω απο μέρους τους. τώρα κατα τα άλλα.. δεν ξέρω.. φαίνεται καλό. θα δείξει..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω ξερω οτι ολοι θα θελαμε να το παρουμε γιατι ειναι τουμπανο.:lol:Ομως αυτο με τις προσκλησεις ειναι λιγο σπαστικο.Ουτως η αλλως οποιος δε βιαζεται αργα η γρηγορα θα κυκλοφορησει κανονικα στα κινεζομαγαζα.
Link to comment
Share on other sites

και τώρα in stock πάντως δείχνει

 

instock έδειχνε όταν ρώτησα και μου ειπε οχι

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

στο antelife που ρωτησε ενας, τους ειπαν πως η 64αρα έκδοση θα πουλιεται στο καταστημά τους στα 400$.

 

ΝΕΕΣ ΦΩΤΟ:

http://forums.oneplus.net/threads/pictures-more-pictures-of-op-and-his-companions.25781/

Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

instock έδειχνε όταν ρώτησα και μου ειπε οχι

 

----- προσθήκη μηνύματος 71 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

στο antelife που ρωτησε ενας, τους ειπαν πως η 64αρα έκδοση θα πουλιεται στο καταστημά τους στα 400$.

 

ΝΕΕΣ ΦΩΤΟ:

http://forums.oneplus.net/threads/pictures-more-pictures-of-op-and-his-companions.25781/

 

φανταστικη συσκευασια απλα.μετραει

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην τρελενεστε!

 

Αφηστε τις προσκλησεις και τα VIP εισιτηρια:p

Αργα ή γρηγορα θα βγει το τηλεφωνο και στα γνωστα Κινεζικα ιντερνετομαγαζα.

 

Θα αλλαξει τοσο πολυ η ζωη μας εαν το παρουμε day one?

Be cool,καλοκαιρι ερχεται!

Link to comment
Share on other sites

Κατά συνέπεια αυτά που διαφημίζουν τα διάφορα sites (minideal κλπ) είναι φούμαρα?

 

Τι να πω... Δεν γνωρίζω.. Απλά μπαίνοντας (μέσω goolge translator) στο site τους στην Κίνα, έχουν παρόμοιο σύστημα με προσκλήσεις.... και δηλώνουν την 11/06 ως ημερομηνία έναρξης.. Αν έχουν πάρει κάποια μαγαζιά πριν, μπορεί να ισχύει αυτό που γράφουν

Link to comment
Share on other sites

τελικως αν και παλαιο μελος 3200 δεν με προσκαλεσαν να το αγορασω ,αν και παλαιοτερα ειχα μιλησει μαζι τους για να κανω review μια συσκευη ,τελικως επειδη τους ασκησα κριτικη σε καποια πραγματα μαλλον δεν θα δω προσκληση ποτε ;)δεν πειραζει με τον ρυθμο που παει το κυμα αρνητικων σχολιων μεγαλωνει ενω η εταιρια προσπαθει να δικαιολογηθει με αστειες πρακτικες

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μην τρελενεστε!

 

Αφηστε τις προσκλησεις και τα VIP εισιτηρια:p

Αργα ή γρηγορα θα βγει το τηλεφωνο και στα γνωστα Κινεζικα ιντερνετομαγαζα.

 

Θα αλλαξει τοσο πολυ η ζωη μας εαν το παρουμε day one?

Be cool,καλοκαιρι ερχεται!

 

Ποια κιζενομάγαζα;;;

Δείτε εδώ! http://www.gizchina.com/2014/06/06/italian-reseller-now-selling-oneplus-one-16gb/

free yourself
Link to comment
Share on other sites

τελικως αν και παλαιο μελος 3200 δεν με προσκαλεσαν να το αγορασω ,αν και παλαιοτερα ειχα μιλησει μαζι τους για να κανω review μια συσκευη ,τελικως επειδη τους ασκησα κριτικη σε καποια πραγματα μαλλον δεν θα δω προσκληση ποτε ;)δεν πειραζει με τον ρυθμο που παει το κυμα αρνητικων σχολιων μεγαλωνει ενω η εταιρια προσπαθει να δικαιολογηθει με αστειες πρακτικες

 

Εδώ δεν έχουν στείλει ούτε σε μένα την πρόσκληση που είμαι ένας από τους 150 του διαγωνισμού...Θα περιμένω μέχρι αύριο το πολύ και μετά θα τους στείλω μνμ και θα πάω να πάρω το ΜΙ3, άμα δεν έχω πάρω την πρόσκληση μέχρι αυριο το βράδυ.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν έχουν στείλει ούτε σε μένα την πρόσκληση που είμαι ένας από τους 150 του διαγωνισμού...Θα περιμένω μέχρι αύριο το πολύ και μετά θα τους στείλω μνμ και θα πάω να πάρω το ΜΙ3, άμα δεν έχω πάρω την πρόσκληση μέχρι αυριο το βράδυ.

 

βασικά πες τους οτι θα δημοσιευσεις ανάλογα στα μέσα το τι γίνεται με τις προσκλήσεις , να δούμε τότε ... :p

Link to comment
Share on other sites

βασικά πες τους οτι θα δημοσιευσεις ανάλογα στα μέσα το τι γίνεται με τις προσκλήσεις , να δούμε τότε ... :p

 

Δεν το είχα σκεφτεί αυτό αλλα παίζει και να το κάνω. Να δούμε τι θα γίνει!

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν έχουν στείλει ούτε σε μένα την πρόσκληση που είμαι ένας από τους 150 του διαγωνισμού...Θα περιμένω μέχρι αύριο το πολύ και μετά θα τους στείλω μνμ και θα πάω να πάρω το ΜΙ3, άμα δεν έχω πάρω την πρόσκληση μέχρι αυριο το βράδυ.

 

Τοσο καλα!περιμενουμε ενημερωση!

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα το κινητό, μου στείλανε πριν λίγο την πρόσκληση!

Δεν μου έχουν δώσει ακόμα προσκλήσεις για να δώσω εγώ. (ουτε και ξέρω καν αμα μου δώσουν)

 

Άμα μου δώσουν προσκλήσεις, θα δώσω εδώ στο φόρουμ τουλάχιστον 1 για να αρχίσει ο κύκλος.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα το κινητό, μου στείλανε πριν λίγο την πρόσκληση!

Δεν μου έχουν δώσει ακόμα προσκλήσεις για να δώσω εγώ. (ουτε και ξέρω καν αμα μου δώσουν)

 

Άμα μου δώσουν προσκλήσεις, θα δώσω εδώ στο φόρουμ τουλάχιστον 1 για να αρχίσει ο κύκλος.

 

καλοριζικο εγω τους κανω παραπονο στο φορουμ αλλα ουδεμια ανταποκριση:wacko:

edit απο οτι φαινεται πρεπει να διαμοιραστηκαν μονο 1000 προσκλησεις και μερικες μαλιστα τυχαια ...

Edited by dragonmaster

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα το κινητό, μου στείλανε πριν λίγο την πρόσκληση!

Δεν μου έχουν δώσει ακόμα προσκλήσεις για να δώσω εγώ. (ουτε και ξέρω καν αμα μου δώσουν)

 

Άμα μου δώσουν προσκλήσεις, θα δώσω εδώ στο φόρουμ τουλάχιστον 1 για να αρχίσει ο κύκλος.

Καλορίζικο το κινητό! Και όταν το πάρεις περιμένουμε εντυπώσεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

εφοσον μοιραστουν προσκλησεις θα ηθελα μια κ εγω παρακαλω, να κανουμε κανενα κυκλικο οσοι εκφρασαμε ενδιαφερον κ να ακολουθησουν κ αλλοι εφοσον ενδιαφερθουν.

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αν περισσέψει καμία πρόσκληση, θέλω κι εγώ μια! Ευχαριστώ!!!
Link to comment
Share on other sites

περιεργο...απ οτι ξερω,οταν παιρνει ενας κινητο του δινονται 3 προσκλησεις ακομα...μπερδεμενα τα πραματα
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

περιεργο...απ οτι ξερω,οταν παιρνει ενας κινητο του δινονται 3 προσκλησεις ακομα...μπερδεμενα τα πραματα

 

Αυτό είναι παρεξήγηση από τον πρώτο διαγωνισμό που κάνανε...Εκεί δίνανε 3 προσκλήσεις μαζί με το κινήτο με $1. Τώρα ο διαγωνισμός έλεγε μόνο για πρόσκληση για το 64αρι και τίποτα άλλο.

Αυτό μάλλον έχει προκαλέσει σύγχυση.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι παρεξήγηση από τον πρώτο διαγωνισμό που κάνανε...Εκεί δίνανε 3 προσκλήσεις μαζί με το κινήτο με $1. Τώρα ο διαγωνισμός έλεγε μόνο για πρόσκληση για το 64αρι και τίποτα άλλο.

Αυτό μάλλον έχει προκαλέσει σύγχυση.

 

Τότε οι τύπο είναι το λιγότερο αστείοι

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον οσοι πηραν προσκληση, δεν εχουν +3 προσκλησεις να δώσουν. Θα ηταν καλό όμως να μας απαντήσει κάποιος που το παρήγγειλε ήδη, σε περίπτωση που σου δίνουν τις extra 3 αφού πρώτα παραγγείλεις το κινητό.

 

Επίσης, το 16αρι φαινεται να κυκλοφορει ήδη στο aliexpress http://www.aliexpress.com/item/OnePlus-One-LTE-Phone-in-stock-Snapdragon-801-Quad-core-2-5G-3GB-Ram-cyanogenmod-CM11S/1903073505.html, απο έμπορο με καλο feedback. Aν τα πρώτα σχόλια αυτων που το ψωνισαν απο το συγκεκριμενο είναι καλα, πιθανον ειναι καλη περιπτωση γιατι δεν χρειαζεται να περιμενεις στην ουρά για invite και η τιμή είναι πανω κατω η ιδια, αν υπολογίσεις οτι για να παρεις το oneplus θα πρέπει να πληρώσεις μεταφορικά για να φτασει σε κάποιον γνωστό σου στις χωρες που είναι στη λιστα κυκλοφορίας κ έπειτα μεταφορικά για Ελλάδα

Edited by boutsk
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν μου το έχουν στείλει άλλα είναι από την απάντηση τους στο ερώτημα μου σε πόσο καιρό θα έρθει μου είπαν...

1 εργάσιμη για να το στείλουν από την μέρα που θα πληρωθεί η παραγγελεία.

3-6 μέρες για να φτάσει στο προορισμό σου άρα μάλλον κούριερ είναι.

 

Εκτός από αυτό για μεταφορικά πλήρωσα και 13,5 ευρώ.

 

Πιθανον ερχεται απο Ευρώπη, αφου στην τιμη συμπεριλαμβανονται κ οι φοροι (299 euro το 16αρι και 349 euro το 64αρι αντί 299$ το 16αρι και $349 το 64αρι στην Κινα)

 

Φίλε μου μπορείς να μας ενημερώσεις αν σου έδωσαν extra invites αφού πλήρωσες για τη συσκευή ?

Link to comment
Share on other sites

Πιθανον ερχεται απο Ευρώπη, αφου στην τιμη συμπεριλαμβανονται κ οι φοροι (299 euro το 16αρι και 349 euro το 64αρι αντί 299$ το 16αρι και $349 το 64αρι στην Κινα)

 

Φίλε μου μπορείς να μας ενημερώσεις αν σου έδωσαν extra invites αφού πλήρωσες για τη συσκευή ?

 

Όχι δεν μου δώσανε άλλες προσκλήσεις....

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...