Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι δεν μου δώσανε άλλες προσκλήσεις....

 

Χαρα στο κουράγιο σου να απαντάς σε κάθε πικραμένο (ναι είμαι και εγώ μέσα σε αυτούς) και ακόμα δεν έχεις πάρει τη συσκευή...

Ε ρε και να πεις ότι σου έστειλαν προσκλήσεις τι έχει να γίνει! :cry:

free yourself
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν με απασχολεί να απαντάω στις ερωτήσεις. Τόσες έχω κάνει και γω.

Απλά στο κυριότερο θέμα (προσκλήσεις) δεν μπορώ να κάνω τίποτα....

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

η σελιδα τους παντως λεει αυτο

 

By asking someone who has bought a OnePlus phone for an invite. OnePlus is all about sharing the love of good products. We're so confident about our product that we've cut out the middlemen - distributors, retailers, advertisers - and let our fans do the talking. Anyone who purchases a OnePlus One will receive invites to give out to friends and family.
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

και το ακουντ μου αυτο:

Άλλα φαίνεται κάποιοι δεν το πολυπιστευουν οταν το λέω....

 

φιλε πως πηρες invite?

 

 

ακυρο παταω στο google oneplusone και μου βγαζει αυτο http://www.oneplusone.gr/

λεω μπραβο και στο ελλαντα η οne plus παταω πανω του και ιδου η εκπληξη :p :p

Edited by gdimitris

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

φιλε πως πηρες invite?

 

Κέρδισα στον διαγωνισμό "Raining invites" ήμουν ένας από τους 150 του διαγωνισμού. Το είχα γράψει σε προηγούμενη σελίδα.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Κέρδισα στον διαγωνισμό "Raining invites" ήμουν ένας από τους 150 του διαγωνισμού. Το είχα γράψει σε προηγούμενη σελίδα.

 

και τελικα το πηρες 300$ ή 300€

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια το εχει και στο aliexpress το etstar που ειναι αξιοπιστο στα 380δολλαρια.Ειναι καλη τιμη λετε?

 

οχι διοτι το κινεζικο δεν υποστηριζει ευρωπαικες μπαντες,περιμενε κατα τον σεπτεβρη να κυκλοφορησει ευρεως αλλα ως τοτε το lg g3 θα ναι σε κοντινη τιμη και θα ειναι καλυτερη αγορα,οσο κακο και αν ακουγεται με τον ρυθμο που πανε και με τον τροπο που αντιμετωπιζουν τον ενδεχομενο πελατη τους θα χασουν απο τν ανταγωνισμο, προχθες πχ ειπαν οτι δεν θελουμε να πουμε πσα κινητα δωσαμε για την ευρωπη και λοιπα περιεργα:mad:

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα τι λες αλλα το εχει το minideal το εχει επισης το oppomart το spemall τα οποια ολα αυτα στελνουν Ελλαδα κανονικα για αυτο ρωταω μηπως ξερει καποιος κατι παραπανω.

Εμενα τα παραπανω μαγαζια που αναφερεις, με διαβεβαιωσαν οτι η συσκευη λειτουργει κανονικα σε ευρωπη και ελλαδα.

Μενει να παραγγειλει καποιος για να το διαπιστωσουμε. Αυτος ισως να ειμαι κι εγω, το σκεφτομαι.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα τα παραπανω μαγαζια που αναφερεις, με διαβεβαιωσαν οτι η συσκευη λειτουργει κανονικα σε ευρωπη και ελλαδα.

Μενει να παραγγειλει καποιος για να το διαπιστωσουμε. Αυτος ισως να ειμαι κι εγω, το σκεφτομαι.

 

kαλα αν το λεει το minideal,λογικα ,εφοσον παντα εχει το wcdma2100,

ολα θα ναι οκ.

 

αλλα το βουλωνω γιατι εχω για τωρα high end συσκευη και να σου λεω

τι να κανεις τα δολλαριακια σου δε λεει!:p

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια φορα τραγικοι.εβγαλαν κατι σαν ερωτηματολογιο και οι πρωτοι 100 πηραν προσκληση
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

http://www.oppomart.com/ μπορει να αγορασει ανετα καποιος απο εδω oneplus και find7 διοτι εγω παραγγειλα απο oppostylus το 7α και σκεφτομαι να ακυρωσω τη παραγγελια μου να παρω το 7
Link to comment
Share on other sites

am truly sorry that you aren't supported, but they can only support a few countries to begin with. This has been stated since very early on. Nobody ever gave any terms saying that a reship service would work, or that they would send to other countries.

 

If you misinterpreted the information, I apologize, but this has never been lead to make anyone believe that you would be able to buy the phone in any other country besides the original 16 to begin with. .

η επισημη απαντηση γιατι δεν πηρα προσκληση αν και παλαιο μελος ,στο καλο λοιπον one+ ,οταν γινει σοβαρη εταιρια θα το ξανασκεφτω και παλι μετα απο οσα ειδα οχι

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ωραιο το εργαλειο,αρκει να γινει διαθεσιμο..και δε το βλεπω...

 

gkanos,εννοειται οτι τραβας unboxing οπως ερχεται για σιγουρια...

 

αληθεια σε ποιο σταδιο ειναι η αποστολη?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ καλα νεα λοιπον. με 300 ευρω +- 20 παιρνεις ενα κινητο με hardware, υποστήριξη ΚΑΙ 4g για οσους το θελαν και αυτο στο πακετο. διόλου άσχημα δηλαδή μιας και ΠΑΛΙΑ έδινα 500αρες για κινητα πλεον οχι. με βλεπω να πουλαω το Τ11...

 

:lol: αν εκανες τον κοπο να το ψαξεις θα μαθαινες οτι το κινητο ειναι σχεδον αορατο το πηραν μεχρι τωρα 250 περιπου ατομα παγκοσμια και θελει προσκληση την οποια αποκτας μεσω γελοιων διαγωνισμων ,κοινως γινεσαι promotioner της opo δωρεαν και με τα πρωτα review δεν ξερω αν οτι υποσχεται δινει

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

απο που το αγορασες φιλε μου?ποσο?

 

Φίλε εγώ πήρα την ιντερνατιοναλ έκδοση με πρόσκληση. Κανονικά από την oneplus. Ήμουν φάρδος με ένα διαγωνισμό.

 

κάτσε να το πάρω στα χέρια μου και θα σας πω εντυπώσεις...γιατί με τόση καθυστέρηση άμα δεν μου το έχουν στείλει μέχρι τέλος επόμενης εβδομάδας, θα αναγκαστώ να ακυρώσω την παραγγελία μου γιατί δεν θα είμαι σπίτι να το παραλάβω.

:D

Oneplus one, really my first smartphone.

Link to comment
Share on other sites

:lol: αν εκανες τον κοπο να το ψαξεις θα μαθαινες οτι το κινητο ειναι σχεδον αορατο το πηραν μεχρι τωρα 250 περιπου ατομα παγκοσμια και θελει προσκληση την οποια αποκτας μεσω γελοιων διαγωνισμων ,κοινως γινεσαι promotioner της opo δωρεαν και με τα πρωτα review δεν ξερω αν οτι υποσχεται δινει

 

Αυτο που όλοι συμπεράνουμε για τον άλλον πως ειναι ανίδεος ή βαρεμένος.... 270 ειναι η official τιμη με invite και μάλιστα σε χώρα που ειναι στις πρώτες του release (η Ελλάδα δεν ειναι μεσα σε αυτες) για την 16giga version. Εγω μιλουσα πως ειναι καλα νεα για το κινεζικο version, τα lte bandς που υποστιριζει θα δουλευουν στην Ελλάδα μιας και ΑΥΤΟ λενε τα παραπανω post και αν εχεις ψαξει το πουλαν 300ευρω κινεζομαγαζα χωρις invite (30euro+ ) με την color OS της OPPO. και λεω πως παρολο που δν ειναι η International εκδοση και παλι, καλη τιμουλα ειναι για κατι τετοιο. του περνας μετα μονος σου και την cyanogen ΑΝ θες και εισαι comple. http://www.minideal.net/original-one-plus-one-quad-core-2-5-ghz-qualcomm-snapdragon-801-ram-3gb-rom-16gb-with-5-5-full-hd-touch-on-lens-display.html καλημερα κιολας :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι μας πείσατε. Το 5ο σημείο νομίζω δείχνει τη γελοιότητα της εν λόγω εταιρείας. Οκ καλό τηλέφωνο, στα specs τουλάχιστον, εκπληκτική τιμή αλλά κυκλοφορήστε το να το αγοράσουμε. Δηλαδή τι μας λέει, να μην το πάρω απ'τον Κινέζο γιατί χάνω την OnePlus experience του να ζητιανεύεις άδεια για να πληρώσεις 300 και 350$ (παρόλο που γι'αυτά που προσφέρει η τιμή πράγματι δεν υπάρχει προφανώς);; Καλό το marketing, έκανε μπόλικο ντόρο αλλά έπρεπε ήδη να είχαν αρχίσει τη κανονική διάθεση του προιόντος. Όταν το κάνουνε και εφόσον δεν υπάρχουν καλύτερες εναλλακτικές θα τα σκάσουμε και με το παραπάνω τα λεφτά, για την ώρα απλώς περαστικά σε όσους δυστυχώς το έχουν φάει το παραμύθι και promotάρουν τσάμπα την OnePlus. Κι επίσης "καταδικάζουν" τους scalpers, ωστόσο αυτοί που τα βρήκανε και τα πουλάνε;; Ή μήπως πίστευαν ότι όλη αυτή η ποσότητα θα διοχετευόταν μόνο στην κινεζική αγορά και όχι ιντερνετικά παγκοσμίως;;

Link to comment
Share on other sites

μεγαλη απωλεια το 5 .περναω ηδη υπεροχα,περιμενοντας προσκλησεις,συμπληρωνοντας ερωτηματολογια,κανοντας βιντεο...:down:
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

μα το εχουν πει οτι ειναι οκ για ελλαδα αυτες οι συχνοτητες μια χαρα μας καλυπτει το θεμα ειναι αν βρουμε καλη τιμη στο 64αρι αλλιως η καλυτερη στο 16αρι νομιζω οτι ειναι απο ετερναλ αλλα το εχουν με color os αν και δεν πιστευω οτι θα ναι τοσο δυσκολο να βαλουμε cm11s

Η λογική αυτό λέει αλλά δες εδώ

. Άρα μπορούμε να πανηγυρίζουμε, αν είναι ειδικά πράγματι στα 440$ με τσάμπα μεταφορικά!!90$ παραπάνω αλλά για όποιον το θέλει και δε γουστάρει να παρακαλάει για πρόσκληση δεν είναι πάρα πολύ μεγάλη η διαφορά. Κι απ'τη στιγμή που η cm11s κυκλοφορεί είναι κομπλέ! εν αναμονή του 64αριού λοιπόν.

 

Ωστόσο όποιος ενδιαφέρεται ήρθε νέα "καταιγίδα" http://oneplus.net/storm-of-invites

Edited by Scorpionste
Link to comment
Share on other sites

Φίλε vendi, μόλις μία μέρα το έχω σε λειτουργία και οι πρώτες εντυπώσεις είναι πολύ καλές.

Αρχικά, η αίσθηση που σου δίνει είναι για μια πολύ πολύ στιβαρή κατασκευή και σχετικά ελαφρύ. Είναι λίγο μεγαλούτσικό σε μέγεθος αλλά ωραίο design και αφήνει μια αίσθηση πολυτέλειας και πραγμάτικα σου φαίνεται σαν κινητό πολύ πολύ ποιο ακριβό.

Στα λειτουργικά του τώρα, από όσο είδα σου δίνει 56GB από τα 64 στην εσωτερική μνήμη, δεν ξέρω μήπως χρειάζεται να κάνω τίποτα για να έχω λίγο περισσότερη.

Επίσης, σε κανένα σημείο δεν παρατήρησα καθηστέρησει ή κολλήμα, πηγαίνει σφαίρα και η οθόνη έχει πολύ ζωντανά χρώματα. Έβγαλα 1 φώτο για να δώ άμα η κάμερα λειτουργεί οπότε δεν μπορώ να σχολιάσω ακόμα ποιότητα φωτογραφίας (οχί οτι και περισσότερες να έβγαζα έχω εμπειρία με φωτογραφίες).

Το wifi και το σήμα είναι σφαιράτα, δεν έχω κάνει χρήση του gps ακόμα για να μιλήσω. Τέλος, μετά από 1 ημέρα με σχεδόν συνέχεια wifi on και κατέβασμα εφαρμογών + τηλώφωνα και πείραγμα στα μενού. Η μπαταρία σήμερα το πρωί που σηκώθηκα είναι ακόμα στο 44%.

Αυτά μέχρι τώρα. Μόλις το δουλέψω περισσότερο θα σας πω και άλλα.

 

μια χαρα μεχρι στιγμης μπραβο πιστευω εκανες πολυ καλη αγορα!!!

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

αν δεησει ο θεος θα το παρω με προσκληση ;)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα από aliexpress στα 350 € με ένα κουπόνι έκπτωσης 10$

ωραια! σπευδω!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα από aliexpress στα 350 € με ένα κουπόνι έκπτωσης 10$

πόσες μέρες κάνει για να έρθει???

Επί σης πια ρομ φοράει???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...