Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα μόλις το κατάφερα.Να 'σαι καλά ρε φίλε.Αλλη μια ερώτηση θα ήθελα να σου κάνω.Επειδή την flip cover θήκη ,δεν την είχαν σήμερα στο σάιτ ,έχεις να μου προτείνεις κάποια καλή flip cover για το τηλέφωνο που να του είναι καλή?

 

Κάποια καλή flip cover για το oneplus ρε παιδιά?

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάποια καλή flip cover για το oneplus ρε παιδιά?

 

Γενικά είμαι κατά των θηκών... Δεν μου αρέσει και μεγαλώνει κι άλλο το κινητό... Ένα screen protector ή ένα tempered glass και αυτό πολύ του είναι!

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Το πίσω μέρος έτσι και αλλιώς δεν μπορεί να πάθει κάτι εύκολα, ένα tempered glass είναι υπεραρκετό
Link to comment
Share on other sites

Μόνο η original αξίζει

+1 Συμφωνώ απολύτως...

 

Καμία πρόταση για tempered glass ή/και ζελατίνα (μέσω ebay) που να έχετε δοκιμάσει και να έχετε μείνει ευχαριστημένοι, παίζει;

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καμία πρόταση για tempered glass ή/και ζελατίνα (μέσω ebay) που να έχετε δοκιμάσει και να έχετε μείνει ευχαριστημένοι, παίζει;

 

http://www.ebay.com/itm/Nillkin-9H-Hardness-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-One-Plus-A0001-Newest-/331284135039?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item4d2212bc7f

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ. Μόλις το παρήγγειλα. :)

Άραγε θα κλείνει καλά το πορτάκι του original flip cover όταν το τοποθετήσω;

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά έχω ένα mail πρόσκλησης για 24 ώρες. Επειδή παρήγγειλα το κινητό την προηγούμενη εβδομάδα δεν την χρειάζομαι και νομίζω ότι μπορώ να το προωθήσω σε κάποιον πού ενδιαφέρεται. Θα την στείλω στην πρώτη απάντηση.
Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον μέρες αναμονής για παραγγελίες από Κίνα, λόγω Πρωτοχρονιάς. Μπαίνουμε στη χρονιά του τράγου. :D
Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

να ευχαριστήσω το μέλος της κοινότητας μας @nikouts που μου χάρισε ένα invite για την αγορά του oneplus one
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαίρεται.Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.Απο το mailboxde ποια υπηρεσία να διαλέξω ,την Deutsche Post ή την UPS?Ποιά προτίμηση έχετε οι παλιότεροι από εμένα στην παραγγελία του one?Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαίρεται.Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.Απο το mailboxde ποια υπηρεσία να διαλέξω ,την Deutsche Post ή την UPS?Ποιά προτίμηση έχετε οι παλιότεροι από εμένα στην παραγγελία του one?Ευχαριστώ.

 

Aν θυμαμαι καλα , UPS.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χαίρεται.Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω.Απο το mailboxde ποια υπηρεσία να διαλέξω ,την Deutsche Post ή την UPS?Ποιά προτίμηση έχετε οι παλιότεροι από εμένα στην παραγγελία του one?Ευχαριστώ.

 

Με την UPS δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω μία πρόσκληση παιδιά, είμαι στο εξωτερικό και μου ζητάει φίλος που είδε το δικό μου να του παραγγείλω.

Ας μου σταλεί σε μύνημα όποιος μπορεί!

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανείς αυτά τα καλώδια;

 

Περνάνε ρεύμα ή ψόφια;

 

Ρωτάω επειδή μου κάνει εντύπωση που λέει για 1+

 

Too good to be true για 1.60 .....

 

http://www.ebay.com/itm/Unique-1PC-1M-Light-Up-LED-Micro-USB-Data-Sync-Charger-Cable-For-OnePlus-One-/361042005128?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item540fc7cc88

Link to comment
Share on other sites

Επειδή την flip cover θήκη ,δεν την είχαν σήμερα στο σάιτ ,έχεις να μου προτείνεις κάποια καλή flip cover για το τηλέφωνο που να του είναι καλή?

 

Κάποια καλή flip cover για το oneplus ρε παιδιά?

 

Μόνο η original αξίζει

Φυσικά και ΔΕΝ αξίζει ΜΟΝΟ η original.

 

Η καλύτερη by far που κυκλοφορεί, http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Oneplus+One+Greatshield+Flip

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμάσει κανείς αυτά τα καλώδια;

 

Περνάνε ρεύμα ή ψόφια;

 

Ρωτάω επειδή μου κάνει εντύπωση που λέει για 1+

 

Too good to be true για 1.60 .....

 

http://www.ebay.com/itm/Unique-1PC-1M-Light-Up-LED-Micro-USB-Data-Sync-Charger-Cable-For-OnePlus-One-/361042005128?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item540fc7cc88

οχι δεν αξίζει, εγω πήρα κ λιγο ακριβότερο -δεν θυμάμαι ποιο .το είχα ποστάρει τότε - σε καμιά περίπτωση δεν περνάv τα 2Α

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.. Έχετε να προτείνετε καμιά καλή βάση για το αυτοκίνητο?

 

εγώ αγόρασα αυτή που έχω ακούσει καλά λόγια http://www.ebay.com/itm/201270981467?_trksid=p2060778.m2749.l2649&var=500469242307&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

είναι μικρή και βολεύει.. την ίδια την πουλάει το public για 30 ευρώ! :lol: εντάξει το ebay απομίμηση πουλάει αλλά με τα 30 παίρνω 6 να έχω να αλλάζω

Link to comment
Share on other sites

εγώ αγόρασα αυτή που έχω ακούσει καλά λόγια http://www.ebay.com/itm/201270981467?_trksid=p2060778.m2749.l2649&var=500469242307&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

είναι μικρή και βολεύει.. την ίδια την πουλάει το public για 30 ευρώ! :lol: εντάξει το ebay απομίμηση πουλάει αλλά με τα 30 παίρνω 6 να έχω να αλλάζω

 

χαχα 30 δεν δινω για κανεναν λογο! Μαλλον θα την τσιμπισω απο ebay! Ευχαριστω φιλε!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...