Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κρύβε λόγια γιατί βγαίνουν μαχαίρια

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

Χαχαχαχαχα οτι τι; Δεν ξέρει η βοντα τι παίζει και θα καρφωθουμε απο μονοι μας;

Link to comment
Share on other sites

ναι.

 

 

 

καλεσε το 1252 και δες ποτε ληγει τωρα το cu special σου! διοτι εχει ηδη δωσει παραταση το φοιτητικο οποτε θα αργησει να σου σταλει μυνημα να βαλεις καρτα.

Ok thanks, την πατήσαμε δηλαδή
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα οτι τι; Δεν ξέρει η βοντα τι παίζει και θα καρφωθουμε απο μονοι μας;
Όλα είναι πιθανά :)

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε αυτό το μυνημα ""<<ΔΩPO 10GB ΓIA 3 MHNEΣ MONO ΓIA ΣENA! TI KAI AN ΔEN EIΣAI AKOMA ΦOITHTHΣ; ME TO CU EXEIΣ ΠANTA ΠPONOMIA! ΣE KAΛΩΣ OPIZOYME ΣTO CU SPECIAL KAI ΣOY KANOYME ΔΩPO 10GB ΓIA NA TA KATANAΛΩΣEIΣ MEΣA ΣTOYΣ EΠOMENOYΣ 3 MHNEΣ.>> . Όντως μπήκανε από μόνα τους! Δεν έκανα κάτι εγώ ούτε έβαλα κάρτα. Συγνώμη για τα κεφαλαία αλλά το έκανα αντιγραφή από το sms που μου ήρθε.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα κάρτα και βλέπω ότι η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου παραμένει 20/10 όπως ήταν.. Αν ίσχυε το 6μηνο θα έπρεπε να πάει 20/11.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το φοιτητικό μου έληξε πριν λίγες ημέρες και πλέον έχω το cu special. Δεν έχω καταλάβει όμως τι παροχές μου δίνει. Κάθε φορά που θα βάζω κάρτα θα μπαίνουν από μόνα τους κάποια mb και χρόνος ομιλίας; Από τα πακέτα που δίνουν ποιο χρησιμοποιείτε;
Link to comment
Share on other sites

Κάθε πρωτη του μήνα θα παίρνεις 600 λεπτά προς cu και 600 νομιζω ΜΒ

Το πακέτο των 10 ευρώ δείνει 600 λεπτά προς όλους 600SMS (αντι 300 )και 1200 ΜΒ (αντι για 300+200 ) αυτό είναι και το μόνο πλεονέκτημα, τα περισσότερα ΜΒ και SMS.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα κάρτα και βλέπω ότι η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου παραμένει 20/10 όπως ήταν.. Αν ίσχυε το 6μηνο θα έπρεπε να πάει 20/11.
Το έχω παρατηρήσει και εγώ αυτό

 

(το έχω ξαναπεί) χάσανε την μπάλα εκεί στην Vodafone

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πρωτη του μήνα θα παίρνεις 600 λεπτά προς cu και 600 νομιζω ΜΒ

Το πακέτο των 10 ευρώ δείνει 600 λεπτά προς όλους 600SMS (αντι 300 )και 1200 ΜΒ (αντι για 300+200 ) αυτό είναι και το μόνο πλεονέκτημα, τα περισσότερα ΜΒ και SMS.

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Φίλος που ανανέωσε σε φοιτητικό vodafone cu σήμερα τα ξημερώματα με ενημέρωσε ότι πήγε το υπόλοιπο 17/11/2021 από 20/10/2021 που έγραφε πιο πριν απλά πρέπει να περιμένεις λίγο και μόλις ξανανοιξεις την εφαρμογή, φαίνεται κανονικά η νέα ημερομηνία. Οπότε όπως φαίνεται είναι στο 6μηνο η ανανέωση στα φοιτητικά CU ή απλά έχουν χάσει την "μπάλα" και σε κάποια φοιτητικά νούμερα παραμένει το 6μηνο και σε άλλα όχι..
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι και σε εμένα σήμερα το πρωί που το έλεγξα, η ημερομηνία μεταβλήθηκε σε 16/11 (6 μήνες παρά 3 μέρες).
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι και σε εμένα σήμερα το πρωί που το έλεγξα, η ημερομηνία μεταβλήθηκε σε 16/11 (6 μήνες παρά 3 μέρες).
Σε εμένα εξακολουθεί να μην τηρεί τον κανόνα των 6 μηνών, ίσως επειδή έβαλα κάρτα εδώ και κάμποσο καιρό

 

Ίσως στρώσει αργότερα, τι να πω, απογοήτευση η εταιρεία και έλεγα κάποτε για αυτούς τα καλύτερα λόγια :)

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση 3/5, λήξη 31/10. Άρα 180 μερες απο την τελευταια ανανεωση;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε unlimited τα Σ/Κ μέχρι 21/6.. απλώς θα πρέπει να το ενεργοποιούμε ΚΑΘΕ Σ/Κ.. Καλό σερφάρισμα!! Edited by kalitexnis_g
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε unlimited τα Σ/Κ μέχρι 21/6.. απλώς θα πρέπει να το ενεργοποιούμε ΚΑΘΕ Σ/Κ.. Καλό σερφάρισμα!!

 

Ωραιος,ευχαριστουμε!υπενθυμιση καθε παρασκευη λοιπον!

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

ΣE ENHMEPΩNOYME ΠΩΣ ΣTIΣ 31.06 ΘA ΓINEI ΦPAΓH EIΣEPXOMENΩN KΛHΣEΩN ΣTON APIΘMO ΣOY. ΓIA NA ΣYNEXIΣEIΣ NA ΔEXEΣAI KΛHΣEIΣ KANE MIA ANANEΩΣH MEXPI 30.05 KAI ΘA ΠAPEIΣ ΠIΣΩ TA XPHMATA ΠOY EΛHΞAN ΣTIΣ 22.04

 

Βρείτε το λάθος.

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

ΣE ENHMEPΩNOYME ΠΩΣ ΣTIΣ 31.06 ΘA ΓINEI ΦPAΓH EIΣEPXOMENΩN KΛHΣEΩN ΣTON APIΘMO ΣOY. ΓIA NA ΣYNEXIΣEIΣ NA ΔEXEΣAI KΛHΣEIΣ KANE MIA ANANEΩΣH MEXPI 30.05 KAI ΘA ΠAPEIΣ ΠIΣΩ TA XPHMATA ΠOY EΛHΞAN ΣTIΣ 22.04

 

Βρείτε το λάθος.

 

Νομίζω ότι είναι παραπάνω από ένα. :-)

Το έστειλαν μόλις και σε μένα. Ακριβώς το ίδιο , με ίδιες ημερομηνίες. Απίστευτοι.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω μπλόφα είναι .

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καταλαβαν την λαλακια που εκαναν. Τωρα τι να πω...λετε μαζι με την φραγη να χασουμε και τα δεδομενα και λεπτα ομιλιας;

 

ΣE ENHMEPΩNOYME ΠΩΣ 31.05 ΘA ΓINEI ΦPAΓH EIΣEPXOMENΩN KΛHΣEΩN ΣTON APIΘMO ΣOY. ΓIA NA ΣYNEXIΣEIΣ NA ΔEXEΣAI KΛHΣEIΣ KANE MIA ANANEΩΣH MEXPI 30.05 KAI ΘA ΠAPEIΣ ΠIΣΩ TA XPHMATA ΠOY EΛHΞAN ΣTIΣ 22.04 https://www.vodafonecu.gr/cuapp/topup AΓNOHΣE TO SMS ΠOY EΛABEΣ ΠPIN.
Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έστειλαν νέο μήνυμα διορθωμένο και καλά.

ΣE ENHMEPΩNOYME ΠΩΣ 31.05 ΘA ΓINEI ΦPAΓH EIΣEPXOMENΩN KΛHΣEΩN ΣTON APIΘMO ΣOY. ΓIA NA ΣYNEXIΣEIΣ NA ΔEXEΣAI KΛHΣEIΣ KANE MIA ANANEΩΣH MEXPI 30.05 KAI ΘA ΠAPEIΣ ΠIΣΩ TA XPHMATA ΠOY EΛHΞAN ΣTIΣ 22.04 https://www.vodafonecu.gr/cuapp/topup AΓNOHΣE TO SMS ΠOY EΛABEΣ ΠPIN.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Εκανα ανανέωση στην γυναίκα μου σήμερα γιατί δεν δεχόταν μεταφορά χρημάτων. Μου έδωσε και τα 0,13 που είχα χάσει.....
Link to comment
Share on other sites

Γενικά ότι αναγνωρίζουν το λάθος τους και επιστρέφουν χρήματα είναι καλό νέο δείχνει ανθρώπους κιμπαρηδες όπως έλεγε ο παππούς μου :)

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι για την ιστορία, έλαβα κι εγώ χθες τα ίδια 2 sms που αναφέρθηκαν.

Εμένα μου είχε φάει ένα υπόλοιπο περίπου 6-7 ευρω κάπου πριν 1,5 μήνα. Το νούμερο το έχω σαν 2η SIM κι εγώ για τα data μόνο. Μια φορά ολη κι όλη είχα βάλει ένα 10αρικο, τον Αύγουστο του 2020.

Ωστοσο δε με νοιάζει τόσο αυτό με το υπόλοιπο, το θέμα μου είναι προφανώς το περί φραγής. Φραγή εννοούν όντως μόνο στις εισερχόμενες κλήσεις ή μπλοκάρισμα σε όλα, δηλαδή και σε data; Και αν δεν κάνεις τώρα ανανέωση, μετά από μέρες θα μπορείς να το ξεμπλοκάρεις ξανά, ή θα είναι οριστικό;

 

Δε ξέρω, εμένα με κόβω να ρίχνω τελικά το minimum (10αρικο) για ανανέωση, το βλέπω...

Edited by GiO_K
Link to comment
Share on other sites

Στα δικά μας 3 νούμερα που κάναμε ανανέωση δεν ήρθε τέτοιο μήνυμα ούτε επιστράφηκαν αυτά που χάσαμε.

Φοιτητικά και τα 3.

Ανανέωση κάναμε μέσα στο Μάιο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...