Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως με πετσόκοψες έτσι; :lol:

Δεν πειράζει +1 ignore και άντε γεια κι εσύ.

Σε όλους εσάς που νομίζετε ότι το myphone είναι τσιφλίκι σας, δε σας αξίζει κάτι περισσότερο.

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Voip έχω έτσι και αλλιώς μέσω omnivoice. Πρέπει να κρατήσω τον ίδιο αριθμό κινητού για τράπεζες κτλ. Κάτι για exclusive διάβασα πιο πίσω. Εννοείται ότι θα είναι πιο ακριβά.
Στην πορτοκαλί θα σωθείς αν ενδιαφέρει η οικονομία.
Link to comment
Share on other sites

Στην πορτοκαλί θα σωθείς αν ενδιαφέρει η οικονομία.

 

Επιθετική πορτοκαλί πολιτική από τον Τάκη χαχα, ούτε μετοχές να είχες;; στην Q.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις δεν μπορεί να σου πει με βεβαιότητα τι θα γίνει

 

Το πιθανότερο είναι ότι χωρίς ανανέωση και υπόλοιπο θα σταματήσουν να σου βάζουν τα 600αρια και θα χάσεις ότι έχεις μαζέψει

 

Η βέλτιστη λύση κατά την γνώμη μου είναι να κάνεις ότι σου λένε και να κάνεις μια ανανέωση. Σύμφωνα με το μήνυμα τους θα έχει διάρκεια 6 μήνες. Αξίζει.

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Δεν προκειται να βαλω γιατι απλα δε το εχω αναγκη, ας χαθουν, ετσι και αλλιως που και που το ανοιγα να τρωω τα MB.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν προκειται να βαλω γιατι απλα δε το εχω αναγκη, ας χαθουν, ετσι και αλλιως που και που το ανοιγα να τρωω τα MB.
κάνε έναν κόπο και ενημέρωσε μας τι θα γίνει μετά την 1 μαϊου

 

Θα σου βάλουν τα 600αρια η θα τα μηδενίσουν όλα;;

 

Είμαι λιγάκι περίεργος ποια θα είναι η στρατηγική τους στο θέμα της μη ανανέωσης

 

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

κάνε έναν κόπο και ενημέρωσε μας τι θα γίνει μετά την 1 μαϊου

 

Θα σου βάλουν τα 600αρια η θα τα μηδενίσουν όλα;;

 

Είμαι λιγάκι περίεργος ποια θα είναι η στρατηγική τους στο θέμα της μη ανανέωσης

 

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

Βασικα το ανοιγω το MiFi ανα τα τακτα χρονικα διαστηματα ετσι για τον χαβα, μηνυμα δεν ειδα να ερθει ποτε για διακοπη η κατι αναλογο. Εννοειται θα το κοιταξω και θα ενημερωσω.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πότε λήγουν τα πρόσθετα GB που σου έβαλαν;

 

Για 7 ημερες πήρα 200 λεπτα προς ολους +20gb +10 gb

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μια χαρά :)

 

Κιμπαρηδες εκεί στην Vodafone,

 

Προφανώς άμα τους βάλεις τις φωνές, δίνουν ....

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Οχι δεν τους εβαλα τις φωνες ,αλλα ολοι τους ήταν πολύ ευγενικοί (ειδικά ο πρωτος ) και μου ζήτησαν συγνωμη για την αναστατωση

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

@lefkaditis

Ποια διαδικασία ακολούθησες φίλε μου και σου επέστρεψαν το υπόλοιπο σου;

 

Μίλησα στο chat και απο εκει κανονίστηκε το θέμα μου.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

κάνε έναν κόπο και ενημέρωσε μας τι θα γίνει μετά την 1 μαϊου

 

Θα σου βάλουν τα 600αρια η θα τα μηδενίσουν όλα;;

 

Είμαι λιγάκι περίεργος ποια θα είναι η στρατηγική τους στο θέμα της μη ανανέωσης

 

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

Τα έβαλαν κανονικά!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα κανονικότατα!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στην γυναίκα μου που τις πήραν ένα μικρό υπόλοιπο , έστειλα κανονικά σήμερα 7 ευρώ και τις ανανέωσα το φοιτητικό πακέτο για 30 ακόμα ημέρες. Δεν χρειάστηκε να κάνω κανονική ανανέωση.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πάντως ήρθε το μήνυμα για τα λεπτά και τα ΜΒ του μήνα :p

TA ΔΩPAKIA TOY MHNA! 600' ΠPOΣ CU + 600MB ΓIA 30MEPEΣ AΠO THN ΦOITHTIKH ΠPOΣΦOPA ΔΩPEAN KAΘE MHNA XΩPIΣ NA BAΛEIΣ KAPTA, XΩPIΣ NA KANEIΣ TIΠOTA!

Το «δωρεάν κάθε μήνα χωρίς να βάλεις κάρτα» παραμένει, βλέπω..

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τσέκαρα και δεν μου ήρθε σχετικό μήνυμα. Δεν θυμάμαι πόσο υπόλοιπο είχα για να πω αν μπήκαν.Το σίγουρο είναι ότι «φαγώθηκαν» κάποια μαζεμένα ευρώ από κακή πληροφόρηση των καναλιών ενημέρωσης του υπολοίπου. Edited by Vox
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ που το άνοιξα σήμερα μετά από αρκετές μέρες, αμέσως ήρθε μήνυμα ότι μπήκαν.

c47638af86c2fdbee13c8fb9e12748aa.jpg

 

Sent from my XT1068

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχουν μπει τα εξακοσαρια θα είχαν μηδενιστεί το υπόλοιπο σε λεπτά και Mb

 

Πάντως μια χαρά που τα έβαλαν

 

υποθέτω θα γίνουν και οι ανανεώσεις στην ημερομηνία λήξης του υπόλοιπου, αυτό γίνεται στα μέσα του μήνα κάποια στιγμή

 

Το μόνο που έμεινε οτι έφαγε κάποια χρήματα και κατέστρεψαν την εικόνα της εταιρείας δίνοντας την άποψη (σε μένα τουλάχιστον) ότι είναι ένα καφενείο

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τα δώρα λήγουν 1/6. Προς το παρόν μια χαρά δουλεύει. Το ερώτημα είναι τι θα γίνει μετά τον Οκτώβρη που έχει σαν ημερομηνία λήξης το (έστω και μηδενικό που είναι τώρα) υπόλοιπο.

 

Sent from my XT1068

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου κάνει εντύπωση που τα έβαλαν, μου κάνει εντύπωση που ήρθε μήνυμα (ενώ τόσους μήνες δεν ερχόταν) και μάλιστα το μήνυμα αναφέρει το «χωρίς να βάλεις κάρτα», ενώ πριν ούτε 10 μέρες είχαμε αυτόν τον μηδενισμό του υπόλοιπου σε νούμερα που «δεν έβαλαν κάρτα».
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι ότι μας μηδένισαν το υπόλοιπο και η ημερομηνία λήξης υπολοίπου παραμένει τέλος Οκτωβρίου.

Αν μου κάνει μεταφορά υπολοίπου ο πατέρας μου είναι επίφοβο να χαθεί το ποσό όπως έγινε πριν λίγες μέρες ή να βάλω κάρτα για να είμαι σίγουρος;

Link to comment
Share on other sites

Έχω καιρό να το τσεκάρω γιατί εδώ και μερικούς μήνες δεν την εδώ τη Sim μόνιμα στην κύρια συσκευή μου, αλλά νομίζω πως το "χωρίς να βάλεις κάρτα" πάντοτε το έλεγε όταν έδινε τα δώρα. Αυτό δεν συνέβη είναι να πάρει παράταση η λήξη του υπολοίπου (λέμε τώρα αφού είναι μηδέν, η ημερομηνία που γράφει στην εφαρμογή), αλλά οκ, το πήρα απόφαση...

 

Sent from my XT1068

Link to comment
Share on other sites

Παίδες οι παρατάσεις (αν γίνουν) θα γίνουν στα μέσα του μήνα σε ανύποπτο χρόνο καθότι δεν γίνεται κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία

 

Μην ανησυχείτε πάντως αφού έδωσε τα εξακοσαρια θα δώσει και παράταση

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Από ποιόν αριθμό έρχεται το SMS για τα δωράκια του μήνα; Ψάχνω το κινητό και δεν το βρίσκω.
Δεν έρχεται από αριθμό. Αποστολέας φαίνεται CUinfo.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Μίλησα με το chat. Λένε ότι αποδόθηκαν. Τους ανέφερα πάλι για τον μηδενισμό και για το πόσο αναξιόπιστοι είναι και μου είπαν ....μπλα μπλα μπλά να τους στείλω screenshots και τέτοια. Δεν θα ξανά πω τα ίδια και τα ίδια του λέω και τους θεωρώ πλέον ότι να ναι αφού και για τα 600άρια δεν ενημερώθηκα.
Link to comment
Share on other sites

Και με έναν απλό έλεγχο στο υπόλοιπο το έβλεπες. Αν τα λεπτά προς cu και MB λήγουν 1/6, τότε τα έβαλαν.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...