Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημέρα παιδες,

πήγα σημερα να κάνω την καθιερωμενη ανανέωση χρόνου μεσω vodafonecu.gr και ενεργοποίηση του φοιτητικου πακέτου student exclusive και βλέπω οτι δεν υπάρχουν πουθενά, εξαφανισμένα. υπήρχε όντως ημερομηνια λήξης της προσφοράς και δεν πήρα χαμπάρι? χρησιμοποιώ vodafone για πρώτη φορά εδώ και ενα 6μηνο και δεν ξερω και πολλά (εχει ξανασυμβει στο παρελθον κλπ.)

 

τα φώτα σας

 

Φιλικά, Αντώνης

PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδες,

πήγα σημερα να κάνω την καθιερωμενη ανανέωση χρόνου μεσω vodafonecu.gr και ενεργοποίηση του φοιτητικου πακέτου student exclusive και βλέπω οτι δεν υπάρχουν πουθενά, εξαφανισμένα. υπήρχε όντως ημερομηνια λήξης της προσφοράς και δεν πήρα χαμπάρι? χρησιμοποιώ vodafone για πρώτη φορά εδώ και ενα 6μηνο και δεν ξερω και πολλά (εχει ξανασυμβει στο παρελθον κλπ.)

 

τα φώτα σας

 

Φιλικά, Αντώνης

 

Mια χαρά είναι τα πακέτα στη θέση τους. Όταν πας βγαζει κάποια tabs πλέον πάνω το τελευταιο γράφει ΦΟΙΤΗΤΕΣ κι εκεί μέσα πλέον έχει τα δυο φοιτητικά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδες,

πήγα σημερα να κάνω την καθιερωμενη ανανέωση χρόνου μεσω vodafonecu.gr και ενεργοποίηση του φοιτητικου πακέτου student exclusive και βλέπω οτι δεν υπάρχουν πουθενά, εξαφανισμένα. υπήρχε όντως ημερομηνια λήξης της προσφοράς και δεν πήρα χαμπάρι? χρησιμοποιώ vodafone για πρώτη φορά εδώ και ενα 6μηνο και δεν ξερω και πολλά (εχει ξανασυμβει στο παρελθον κλπ.)

 

τα φώτα σας

 

Φιλικά, Αντώνης

 

1.) Δοκιμασε διαφορετικο browser

2.) Μηπως εληξε το πασο σου;

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Το TAB φοιτητές υπάρχει στο menu του CU για όλους είτε είναι φοιτητές είτε όχι.

Είχε εξαφανιστεί πριν μερικές μέρες αλλά τώρα επανήλθε πάλι σε όλους.

Κανονικά έπρεπε να βγαίνει μόνο σε φοιτητές για να μην μπερδευόμαστε...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Η προσφορά ισχύει για όσο καιρό έχω πάσο ή για όσα χρόνια διαρκούν οι βασικές σπουδές κατ' ελάχιστο;

Δηλαδή κάποιος που τελειώνει τέταρτο έτος τώρα αλλά θα σπουδάζει ακόμα 2 έτη (χρωστάει μαθήματα... ) δικαιούται τη φοιτητική προσφορά για αυτά τα 2 χρόνια ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά ισχύει για όσο καιρό έχω πάσο ή για όσα χρόνια διαρκούν οι βασικές σπουδές κατ' ελάχιστο;

Δηλαδή κάποιος που τελειώνει τέταρτο έτος τώρα αλλά θα σπουδάζει ακόμα 2 έτη (χρωστάει μαθήματα... ) δικαιούται τη φοιτητική προσφορά για αυτά τα 2 χρόνια ή όχι;

 

Μέχρι τώρα δεν το έχουν κόψει σε κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα εξαφανίστηκαν....Και η γ@@€&vodafone ούτε ένα μήνυμα!
Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μια χαρα το εμφανίζει παντως και στο tab του site και στο application τώρα που κοίταξα... Edited by nucleogenesis
Link to comment
Share on other sites

Η μ@€&κια γίνεται αν αλλάξεις κάρτα sim, χάνεται η φοιτητική ιδιότητα...

Έλεος με αυτή τη Vodafone...

Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

Το Tab φοιτητές εμφανίζεται και σε μή φοιτητές στην σελίδα. Στο app δεν εμφανίζεται.

. Κάνε μία διαγραφή της εφαρμογής και εγκατάσταση ξανά.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν δεν κουραζω μπορει να μου πει καποιος με ανανεωση 10 ευρω στο φοιτητικο cu τι δινει; θυμαμαι 600 λεπτα για cu και 600 mb. Σκεφτομαι μηπως συμφερει καλυτερα αυτο παρα το what's up με τα φοιτητικα πακετα. Βεβαια σχεδον ολες οι επαφες μου ειναι wu,αλλα τελικα ισως και παλι να συμφερει η voda. Προς το παρον παντως βαζω 10 ευρω ανα διμηνο και βολευομαι,μιας και χρησιμοποιω μονο ιντερνετ και τις κλησεις, μηνυματα σπανια.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν δεν κουραζω μπορει να μου πει καποιος με ανανεωση 10 ευρω στο φοιτητικο cu τι δινει; θυμαμαι 600 λεπτα για cu και 600 mb. Σκεφτομαι μηπως συμφερει καλυτερα αυτο παρα το what's up με τα φοιτητικα πακετα. Βεβαια σχεδον ολες οι επαφες μου ειναι wu,αλλα τελικα ισως και παλι να συμφερει η voda. Προς το παρον παντως βαζω 10 ευρω ανα διμηνο και βολευομαι,μιας και χρησιμοποιω μονο ιντερνετ και τις κλησεις, μηνυματα σπανια.

Με 10€ ανανέωση δίνει 500mb ίντερνετ. Χωρίς ανανέωση δίνει 600λεπτα προς cu και μετά από τους τρεις μήνες που δίνει δωρεάν το πακέτο των 5ευρω δίνει δωρεάν κάθε μήνα και 600mb.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μπορώ νακανω τώρα φοιτητικο cu?

Πάσο έχω αλλά δεν ισχύει. Με βεβαίωση απ τη σχολή ίσως?

δεν χανεις τιποτα να δοκιμάσεις, εγώ ειχα κάνει ενεργοποίηση με βεβαίωση πριν ένα χρόνο, στείλε μαιλ και ρωτα

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξέρει κανείς εάν γίνεται να κάνεις φορητότητα αριθμού προς CU φοιτητικό, ή πρέπει να πάρεις υποχρεωτικά νέο νούμερο?

 

Μπορεις να κανεις κανονικα φορητοτητα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε..

 

edit: έστειλα και μου απάντησαν "AYTO HTAN! ME THN ΠPΩTH KAPTA ΠOY ΘA BAΛEIΣ MEΣA ΣE 30 MEPEΣ AΠO ΣHMEPA ΘA ΠAPEIΣ ΔΩPO 1000 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ+200MB AΠO TO ΠAKETO XCLUSIVE 5!MHN TO KAΘYΣTEPEIΣ!"

 

Με την πρώτη κάρτα. Δεν λέει όμως τι κάρτα... Αν βάλω 5€ θα μου το δώσει; Χωρίς να μου αφαιρέσαι το υπόλοιπο; Χμ...

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε..

 

edit: έστειλα και μου απάντησαν "AYTO HTAN! ME THN ΠPΩTH KAPTA ΠOY ΘA BAΛEIΣ MEΣA ΣE 30 MEPEΣ AΠO ΣHMEPA ΘA ΠAPEIΣ ΔΩPO 1000 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ+200MB AΠO TO ΠAKETO XCLUSIVE 5!MHN TO KAΘYΣTEPEIΣ!"

 

Με την πρώτη κάρτα. Δεν λέει όμως τι κάρτα... Αν βάλω 5€ θα μου το δώσει; Χωρίς να μου αφαιρέσαι το υπόλοιπο; Χμ...

 

Και εμενα το εστειλε, θα το τιμησω.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν το ενεργοποιήσουμε έχουμε 30 μέρες προθεσμία για να βάλουε καρτα και όχι μέχρι 31/10 ( που λογικά είναι η τελευταία μέρα για ενεργοποίηση της προσφοράς )? Κατάλαβα καλά?

 

Λογικά αφού δε λέει ποσό θα ισχύει και για κάρτα των 5Ε .

Link to comment
Share on other sites

30 του μήνα λήγει το πακέτο μου , το κακό είναι ότι δεν θα έχω μυνήματα , συνήθως αγοράζω το πακέτο των 7 ευρώ, αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...